>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Juventus - Barcelona 06.06.2015 - BERLIN

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo
Robsonowi nie chodzi o porównanie piłkarzy na boisku tak to mogą sie kłócić dzieci przy trzepaku ze Messi jest taki super gdzie tam jakiś stary Tevez czy słaby Morata.
Wszyscy widzieliśmy w meczu z Realem ta drużyna miała praktycznie 2 okazje i to wykorzystała.
W piłce nożnej liczy sie DRUZYNA bo to nie tenis a Juve jest drużyna pełna gęba.
Chciałbym przypomnieć o czymś jeszcze moim zdaniem mecz rozstrzygnie sie w środku pola a ja tam przewagi Barcelony nie widzę.Vidal Pogba to jest duet marzenie w środku pole Pirlo mimo ze juz ma swoje lata potrafi kontrolować tempo akcji.Moim zdaniem Juve nie wyglada tu gorzej ba! Oni mogą mieć tu przewagę! Juve potrafi sie bronić.Moim zdaniem w zyciu Barcelona nie pokryje handicapu -1.5 ale niech sobie kazdy gra co chce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo
Robsonowi nie chodzi o porównanie piłkarzy na boisku tak to mogą sie kłócić dzieci przy trzepaku ze Messi jest taki super gdzie tam jakiś stary Tevez czy słaby Morata.
Wszyscy widzieliśmy w meczu z Realem ta drużyna miała praktycznie 2 okazje i to wykorzystała.
W piłce nożnej liczy sie DRUZYNA bo to nie tenis a Juve jest drużyna pełna gęba.
Chciałbym przypomnieć o czymś jeszcze moim zdaniem mecz rozstrzygnie sie w środku pola a ja tam przewagi Barcelony nie widzę.Vidal Pogba to jest duet marzenie w środku pole Pirlo mimo ze juz ma swoje lata potrafi kontrolować tempo akcji.Moim zdaniem Juve nie wyglada tu gorzej ba! Oni mogą mieć tu przewagę! Juve potrafi sie bronić.Moim zdaniem w zyciu Barcelona nie pokryje handicapu -1.5 ale niech sobie kazdy gra co chce.
Tak, oczywiście liczy się drużyna, ale obie są na plus minus takim samym poziomie jak miałeś na myśli: zgranie, automatyzmy, zrozumienie; ale właśnie coś musi przesądzić w jedną, albo 2 stronę i wtedy wchodzą indywidualności. Nie podzielam twojego zapału co do Vidala i Pogby w stosunku do trio z Barcy. Tutaj indywidualności są zdecydowanie po stronie Barcelony. Messi może naprawdę zrobić sam taką akcję, że szczęka opada: spójrz na pierwszego gola dla Barcelony w 1 meczu 1/2 finału LM z Bayernem. To było po prostu nie z tej ziemi. Juventus nie ma takich grajków w ataku. Tak właśnie sobie z tobą dyskutując pomyślałem, że wart gry byłby jakiś under np 2,5 lub 3,5, bo Juventus się zastawi, a Barcelona będzie próbowała strzelić.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Jako kibic Barcelony postawiłem na jej zwycięstwo 1 Władysława Jagiełłę(kurs 1.65 STS).

Przyznaję, że po cichu liczyłem na &quot;Gran Derbi&quot; w finale LM ale w końcu do wielkiegi finału LM nie trafia się przez przypadek - Juventus w pełni zasłużył na spotkanie się w finale z Barceloną. Gołym okiem widać, że włoska drużyna jest bardzo dobrze poukładana taktycznie, tymiemniej zgadzam się z Adamo80, że to właśnie wybitne indywidualności przeważą szalę zwycięstwa na stronę Barcelony.

Na pewno spotkanie będzie obfitowało w indywidualne pojedynki - hiszpańskiej charyzmy z włoską konsekwencją.

Żałuję, że nie ma STSie typu na kartki(żółte/czerwone). Poza samą sportową walką, myślę, że drobnych &quot;prowokacji&quot; też nie zabraknie. Pojawienia się &quot;czerwieni&quot; raczej się nie spodziewam ale &quot;żółtek&quot; może się kilka posypać. W końcu to mecz o dużą stawkę i ogromny prestiż a to wiąże się z emocjami, nad którymi czasami w freworze sportowej walki trudno zapanować nawet najbardziej doświadczonym piłkarzom.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Liczę na to, że JUVE się postawi Barcelonie. Nie będzie sie tylko bronić lecz sam będzie atakować, jak to w dwumeczu z Realem.
Dlatego liczę, że obie drużyny strzelą bramke. Kurs 1,88 pasuje ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona nie lubi grać z zespołami które potrafią się bronić w tych ostatnich 15 latach Barcelona grała w finale trzy krotnie i za każdym razem wygrywała (Arsenal 2-1,Manchester 2-0,Manchester 3-1) za każdym razem był to angielski klub to nie umniejsza faktu że Barcelona gdy dochodzi do finału to zazwyczaj wygrywa pisałem już w poprzednich tematach ze jedynym klubem który może pokonać Barcelonę jest Chelsea która już odpadła w meczu z PSG . Finały się nie gra ,finały się ogląda .Juventus po raz 3 czy Barcelona po raz 5 .to się okaże za parę tygodni.
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Barcelona nie lubi grać z zespołami które potrafią się bronić w tych ostatnich 15 latach Barcelona grała w finale trzy krotnie i za każdym razem wygrywała (Arsenal 2-1,Manchester 2-0,Manchester 3-1) za każdym razem był to angielski klub to nie umniejsza faktu że Barcelona gdy dochodzi do finału to zazwyczaj wygrywa pisałem już w poprzednich tematach ze jedynym klubem który może pokonać Barcelonę jest Chelsea która już odpadła w meczu z PSG . Finały się nie gra ,finały się ogląda .Juventus po raz 3 czy Barcelona po raz 5 .to się okaże za parę tygodni.
Co to ***** jest?? ????

Jak widzę co za głupoty niektórzy tu wypisują to się nie dziwię że chłopaki z HP tu nie piszą a szkoda :-(
Co do samego meczu to zauważyłem jeden bardzo ciekawy typ: poniżej 2,5 gola po kursie o dziwo aż 2,0 w marathonbcie. Trzeba w końcu przestać lekceważyć ten Juventus bo grają w finale , a tu nie mogli znaleźć się przecież przypadkiem. Muszę też w tym miejscu wspomnieć że Juve jest w formie i jeżeli ją utrzyma to w finale może dotrzymać kroku wielkiej Barcelonie.
Co do suchych liczb to jest to finał, jeden mecz który trzeba wygrać, nie ma drugiej szansy. Większość finałów drużyny grają ostrożnie :
finał Mś 0:0 wcześniej też 0:0 , ostatni finał LM 1:1 wcześniej 2:1 1:1 i chyba 3:1 jak się nie mylę do tego finał LE: 0:0, 2:1. Niby statystyki tego nie potwierdzają ale jednak drużyny nie grają na wymiany ciosów ::].
Jeszcze przyjrzyjmy się jak oba zespoły dochodziły do finału : sami wiecie jak Juve undery 3/6 Barca 2/6 ale powiedzmy sobie jasno Barca trafiała w każdej fazie na rywali którzy nie byli w najlepszej formie i w najlepszym ustawieniu i przez to zdominowala każdy dwumecz. Juve miało ciężej a mimo to nie przegrali żadnego meczu.
Na pewno Allegri nie jest głupi i nie pójdzie z Barcą na wymianę ciosów więc ustawienie będzie defensywne z grą na kontry. Szybka strata bramki może skończyć się tragicznie więc czyste konto to będzie cel Juventusu na pierwszą połowę co może im się udać. Jeżeli do przerwy będzie 0:0 to w drugiej polowce im dłużej będzie się ten wynik utrzymywał tym oba zespoły będą grały coraz bardziej zachowawczo i underek jak w masło. Teraz inny scenariusz: Juve strzela i mamy zameczek na polu karnym Włochów przez 70% gry i im później Barca strzeli tym ich gra po bramce będzie bardziej ostrożna. Jeśli Barca strzeli to Juve jednak zaczeka z atakami do 60-70 minuty żeby za bardzo się nie otworzyć a wtedy ciężko będzie o 2 bramki. Dla mnie najbardziej prawdopodobny jest scenariusz nr 1 i wynik końcowy 1:0 dla Barcy lub niski remis.

Jak dla mnie szanse na poniżej 2,5 wynoszą około 60% więc 2,0 na ten underek biorę jak ciapaty zasiłek ;)
E: wspomnę jeszcze że na to zdarzenie tylko marathon i 1xbet mają 2,0 pinnek ma 1,92 a reszta już poniżej 1,9 ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Oto reakcja Pirlo po przeczytaniu waszych postów że to kolejny mecz w którym Juventus jest bez szans:

&lt;table class=&quot;uiGrid _51mz fbPhotoImageStage&quot; style=&quot;border: 0px; border-collapse: collapse; border-spacing: 0px; width: 720px; -webkit-user-select: none;&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;_51mx&quot;&gt;&lt;td class=&quot;_51m- vMid hCent stageContainer _51mw&quot; style=&quot;font-family: helvetica, arial, &#39;lucida grande&#39;, sans-serif; font-size: 12px; text-align: center; vertical-align: middle; padding-right: 0px; width: 720px; height: 453px; padding-top: 0px; padding-left: 0px; background-color: rgb(246, 247, 248);&quot;&gt;

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;_51mx&quot;&gt;&lt;td class=&quot;_51m- buttonsContainer _51mw&quot; style=&quot;font-family: helvetica, arial, &#39;lucida grande&#39;, sans-serif; font-size: 12px; text-align: left; padding-right: 0px; width: 720px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px;&quot;&gt;

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Oto reakcja Pirlo po przeczytaniu waszych postów że to kolejny mecz w którym Juventus jest bez szans:
Ja tutaj widzę wywyższanie Juventusu i umniejszanie Barçy a nie to, że Juventus jest bez szans.

Dodam też, że pisanie o tym, że Barcelona trafiała na rywali bez formy jest kpiną i masówką, która krąży w internetach i nikt nie potrafi powiedzieć, że Barcelona rozjechała jak walec mistrzów topowych lig w Europie.

Nie umniejszam zasług Juventusu ale ich droga do finału była prostsza i tyle.
Zaraz ktoś po mnie napisze, że przecież Monaco, BVB to potęgi a &#39;Real to Real&#39;.
Real od pół roku był bez formy i zlekceważył drużynę z Turynu więc lepiej trafić nie mogli po prostu.
I nie chodzi mi tutaj o to że będzie pogrom, bo pewnie go nie będzie i jak wiadomo finały rządzą się swoimi prawami ale nie róbmy z Barcelony ogórków i nie umniejszajmy ich zasług.
Finał z Bilbao pokazał, że Barcelona jest w jeszcze większym gazie a cała trójka MSN jest w szczytowej formie i też porównywanie trójki ofensywnej z Realu do nich to kpina jeżeli chodzi o ten sezon. Też sam grałem na awans Juve w tym półfinale.

Trochę trzeźwego myślenia nie zaszkodzi. Finał zweryfikuję.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Występ Barzagliego i Chielliniego stoją pod znakiem zapytania. Ja myślicie, to jakaś zasłona dymna czy obaj wrócą na czas? Jeżeli nie to na stoperze zobaczymy Ogbonnę.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wg mnie dobrym betem na ten mecz jest over kartek. Sędzią jest Turek Cüneyt Cakir- jego statystyki to: http://worldreferee.com/referee/cakir, prawie 4 kartki na mecz.
Juventus tutaj będzie grał ostro, w końcu to najważniejszy mecz sezonu, mniemam, że z jednej i z drugiej strony będą nerwowe zagrania i być może nawet jakaś bijatyka na boisku.
Dodatkowo piłkarze obu drużyn pokrywali linię 4,5 żk w 3/4 meczów półfinałowych!
Także myślę, że to dobry zakład
over 4,5 kartek @ 2 betano lub 2,05 bet365 5/10
dodatkowo over 1,5 kartek po 1,83 w bet 365 3/10 także do gry.
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Tak jak w finale LE tak i w finale LM pójdę w bramki dla zwycięzcy w tegorocznej edycji. Siły ofensywnej Barcelony przedstawiać nie trzeba, 78 strzelonych bramek na wyjeździe we wszystkich rozgrywkach daje nam 2.69 bramki/mecz. Faktem jest, że Juventus nie traci dużo goli, lecz to jest finał i gra się tutaj o pełną pulę. Myślę, że mecz będzie w miarę otwarty z duża ilością sytuacji (bo kto gra na 0:0 czy 1:0 w wielkim finale i naraża się na stratę głupiej bramki? chyba tylko ktoś kto nie chcę wygrać). Do tego uważam, że 4 kartki w takim meczu dla Juventusu jest więcej niż osiągalne a kurs na to zdarzenie jest wyśmienity.
Barcelona pow. 1.5 bramki @1.72 Bet365 ✅
Gospodarze pow 3.5 kartki 3.85 otobet ⛔ (po 2 kartkach w 1 połowie myślałem, że luźno wejdzie a tutaj taki klops...)
Do tego luźno:
Messi strzeli @1.9 Bet365 ⛔
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Chielliniego zabraknie w sobote wiec granie over bramek dla Barcy naprawdę ma sens, nie oszukujmy sie ale Juve bedzie mieć bardzo bardzo ciezko zatrzymać MSN tym bardziej bez ostoi defensywy. Z takim Messim żaden przeciwnik nie powinien być straszny.
Barcelona over 1,5 bramki @1,7 Bet365✅
Suarez strzeli 2,5 Fortuna✅
Neymar strzeli 2,7 Fortuna✅
✅$$$✅
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Czy ktoś wie jak buki rozliczają króla strzelców? , bo chciałem zagrać na Neymara ma tylko 1 bramkę mniej, mniej minut na boisku od Messiego więc jeżeli strzeliłby 1 bramkę to chyba on zostanie wtedy królem strzelców ?
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Kartki to bardzo dobre rozwiązanie. Co myślicie o +1.0 AH kartki dla Barcelony po kursie @1.775 (wcześniej 1.80)? Bezpiecznie i z dobrym kursem na Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona awans kurs: 1,35 (teraz 1,32) buk: Totolotek (WYSOKA STAWKA) ✅✅✅✅ 1:3
Barcelona AH: -1,5 kurs: 2,50 buk: Totolotek (stawka FOR FUN) ✅✅✅✅ 1:3
zagrane w dubelku z awansem ✅Sevilli w finale LE po łącznym kursie 1,65 (WYSOKA STAWKA) ✅✅✅✅
Zgodnie z obietnicą druga część zakładu. Wstrzymywałem się z analizą żeby uzyskać dostateczne dane do grania tego. Zagrałem dużo wcześniej niejako awansem, na awanse tych drużyn ryzykując niespodzianki w między czasie, ale podając typ tutaj wiem, że mogą się sugerować inni więc chciałem być pewnym typu. Tyle przydługiego wstępu.
Na ten dubelek pograłem dosyć grubo. Pierwsza część z Sevillą za mną. Teraz czas na drugi z hiszpańskich zespołów. Część uzasadnienia jest już w tym wątku wcześniej więc podsumujmy: świetny MSN potrafi zrobić wiele, takiego ataku nie ma Juventus. Inne pozycje jak defensywa i środek porównywalne. Środek jak dla mnie taki sam, defensywa ciut lepsza w Juventusie. Bramkarz Juventusu słynny Buffon - klasa sama w sobie. Jak by doszło do karnych Juventus w lepszej pozycji, dlatego warto grać też na czystą Barcę bo zrobi wszystko aby nie było karnych, jednak po 1,61 u mojego buka to dla mnie na razie za mało. Typ zdecydowałem się podać głównie po osłabieniach po stronie Juventusu w obronie: jeśli potwierdzi się ostatecznie brak: Barzagliego i Chielliniego to będzie to duże osłabienie. Nie chcę wyjść na jakiegoś speca od ligi włoskiej bo jej kompletnie nie znam, ale o Chiellinim słyszałem dużo dobrego i miąłem okazję go widzieć w paru meczach - jest niezłym atutem włoskiej ekipy. Typ na awans jest dosyć bezpieczny. Wiadomo, że to finał LM, jeden mecz i głównie będzie walka aby nie stracić. Z tych względów nie zapalałbym się na jakieś handi czy overy, ale z 2 strony dysproporcja między obiema ekipami, szczególnie jak Juve będzie bez Barzagliego i Chielliniego wydaje się na tyle duża, że for fun można pograć jakiś AH: -1,5 na Barcelonę czy jakiś over. Osobiście na dzień dzisiejszy ja tego jednak nie gram. Oczywistym też jest, że Barcelona gra w lepszej lidze, ma na co dzień silniejszych przeciwników i w tym sezonie była praktycznie nie do zatrzymania. W taki czy inny sposób, ale Barcelona ogarnie, jeśli tylko nie dopuści do sytuacji z Chelsea w sezonie 2011/12.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Takie pytanko - na WH widze jest zaklad na gracza meczu - kto go wybiera ? Zawodnicy ? VIP-y ? Bo 3,5 na Leo, 8 na Suareza i 9 na Neymara wyglada kuszaco.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Według mnie Barcelona mogłaby rozjechać Juventus bez większego trudu.. Ale zagrają dość bezpiecznie i przez to będzie niska wygrana. Ja typuję wygraną Barcy 1-2 bramkami, najbardziej mi pasuje tutaj 3-1 dla Barcelony. W tym momencie zespół ten jest nieosiągalny jak 2 lata temu Bayern ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Juventus Turyn - FC Barcelona

20:45 06.06.2015 Berlin (Olympiastadion)
1:3 ✅

Tak to już jutro na Olympiastadion w Berlinie dojdzie do finału najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych na starym kontynencie w którym zmierzą się mistrzowie Włoch i mistrzowie Hiszpanii. Juventus chyba zaskoczył wszystkich docierając aż do finału i chwała mu za to. Ale teraz przyjdzie mu się zmierzyć według mnie z najlepiej grającą drużyną w tym sezonie. Zabójcze trio Neymar, Suarez, Messi, budzi respekt, postrach i szacunek w każdej drużynie.Ich liczba zdobytych bramek jest wręcz imponująca. Barca według mnie z tej bitwy wyjdzie zwycięsko, ma większe argumenty, ma drużynę, która zna smak zwycięstwa w LM i tak jak wspomniałem w swoim składzie Messiego, który może w pojedynke rozstrzygnąć to widowisko. Nie musze chyba mówić, w jakim miejscu jest liga Hiszpańska a w jakim Włoska, Juve nie miał problemów z wygraniem ligi w tym sezonie bo nie specjalnie mu mial kto zagrozić, Barca natomiast musiała odpierać ataki Realu czy Atletico. I wyszła z tego zwycięsko wygrywając równiez Puchar Króla w tym sezonie. Tak na dobrą sprawę Juve już mogł odpaść z Monaco, ale jakoś się im udało, teraz przyjdzie im się zmierzyć z wielką Barceloną naszpikowaną gwiazdami, sam Pogba, Vidal czy Tevez nie wygra im meczu. Wiem że to jest finał, finały rządzą sie swoimi prawami i wszystko inne odchodzi na bok, ale Barca jest w gazie i według mnie to wygra, poza Iniesta ktory narzekal na uraz wszyscy są w dobrej dyspozycji. Duma Katalonii ma już na rozkładzie takie firmy jak, Manchester City, PSG czy wielki Bayern, więc sami widzicie, ze zwycięzca może być tylko jeden. Sądzę że tylko jedna rzecz może przeszkodzić Barcelonie w odniesieniu sukcesu,a mianowicie Suarez, czy ponownie ugryzie? W prawdzie nie ma Chielliniego, ale jest Evra, z którym to Suarez tez nie ma najlepszych
stosunków, dlatego też pogram czerwień,
Przewidywane składy:
Juventus:
Buffon – Evra, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner – Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal – Tevez, Morata
Barcelona:
ter Stegen – Alba, Macherano, Pique, Alves – Iniesta, Busquets, Rakitić – Neymar, Suarez, Messi

Moje typy:
FC Barcelona ( -1hc) : 2,50✅
Barca win: 1,60✅
Barca o 1,5: 1,74✅
Messi gol: 1,98⛔
Typy poboczne:
???? kartka w meczu : 4,25⛔
Kornery Barca o 5,5 w meczu: 1,75✅
Bukmacher: Betsson
Bezpieczniej:
Barca wygra LM: 1,33
Unibet✅
Brawo Barca!​
 
M 24

mariusz5891

Użytkownik
Ja również pociągnę temat kartek i pokuszę się o wytypowanie graczy, którzy obejrzą kartonik koloru żółtego. Wiadomo o jaką stawkę jest ten mecz, emocje, niekorzystny wynik mogą spowodować nerwowość a w konsekwencji sporą ilość kartek (na to liczę :cool:):
- Carlos Tevez ==&gt; 4.00 ⛔
- Andrea Barzagli ==&gt; 4.00 ⛔
- Leonardo Bonucci =&gt; 3.00 ⛔
- Claudio Marchisio ==&gt; 3.50 ⛔
- Arturo Vidal ==&gt; 2.50 ✅
- Stephan Lichtsteiner ==&gt; 2.60 ⛔
- Daniel Alves ==&gt; 3.35 ⛔
- Javier Mascherano ==&gt; 2.90 ⛔
- Sergio Busquets ==&gt; 3.50 ⛔
- Neymar ==&gt; 6.00 ⛔ (szkoda, że nie dostał za ściągnięcie koszulki w ostatniej akcji meczu, turek dzisiaj mocno pobłażliwy :razz ????

- Liczba żółtych kartek - powyżej 4.5 --&gt; 2,12 ⛔

Wszystkie kursy: Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom