>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Real - Atletico 28.05.2015 - MEDIOLAN

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Tak wstępnie, na 3 tygodnie przed meczem warto powiedzieć że kursy na Atletico sa grubo przesadzone. Na tę chwilę Los Colchoneros mają więcej argumentów od Realu. W półfinale Manchester City grał wybitnie słabo a Real i tak nie potrafił zagrać zdominowac The Cittizens.

Wiem że &quot;Wierzyła baba w gusła aż jej dupa uschła&quot;, ale warto przytoczyć taką statystykę

Od 2008 roku Champions League wygrywa zespół prowadzony przez Josepha Guardiole lub zespół, który wyrzucił z rozgrywek Jego zespół

2008/09 - FC Barcelona z Guardiolą na ławce
2009/10 - Inter Mediolan, który wyeliminował w 1/2 Barce Guardioli
2010/11 - Ponownie wygrywają Katalończycy prowadzeni przez Pepa
2011/12 - Chelsea po wyeliminowaniu Barcelony Guardioli w 1/2
2012/13 - Guardiola na rocznym urlopie
2013/14 - Real Madryt po deklasacji Bayernu prowadzonego przez Pepa 1/2
2014/15 - Barcelona po wyeliminowaniu Bayernu Guardioli również w 1/2
2015/16 - Atletico ?

Atletico po za tym na pewno wyciągnęło wnioski po porażce 2 lata temu. Wtedy Atleti byli bardzo blisko sukcesu (w 93 minucie wyrównał Sergio Ramos) Od tamtego rewelacyjnego sezonu 2013/14 Real kompletnie nie potrafi wygrać z Atletico Diego Simeone. Rozegrali ze sobą 6 meczy z czego 4 wygrali Los Colchoneros i padły dwa remisy.

Od tamtego finału sprzed dwóch lat kadra Atletico moim zdaniem wyglada jeszcze lepiej niż wyglądała. Tibo Courtois wyprawiał cuda w bramce Atletico, ale jego następca Jan Oblak nie jest w całe gorszym goal keeperem. W defensywie nastapiła tylko jedna zmiana - Joeala Mirandę zamienił Jose Gimenez (według mnie lepszym zawodnikiem jest reprezentant Urugwaju). W środku pola nowymi postaciami są Augusto Fernandez oraz Saul Niguez, którzy w moich oczach również wygrywają pojedynek z Raulem Gacia czy Tiago. W ofensywie miejsce Diego Costy i Davida Villi zajęli fenomenalny snajper Antoine Griezmann oraz według mnie w tej chwili najlepszy zawodnik Atletico, pracujący całe 90 minut dla zespołu, wielka legenda klubu - Fernando Torres.

W Realu od tamtej pory doszło do mniejszych zmian. Ta najważniejsza to odejście najlepszego zawodnika tamtego finału - Angela Di Maria&#39;i. Do klubu przyszli zawodnicy za ogromne pieniądze: Danilo - ławka rezerwowych, James - ławka rezerwowych oraz bramkarz Keylor Navas, który trzeba przyznać że broni bardzo przyzwoicie.

Kolejny aspekt przechylający według mnie szalę na stronę czerwono-niebieską w Madrycie jest osoba szkoleniowca. Zinedine Zidan był fenomenalnym piłkarze, ale wśród trenerów jest jak na razie kompletnym żółtodziobem. Od odejścia Beniteza, nic się nie zmieniło w grze Królewskich (jedynie jakieś drobne szczegóły). Natomiast Diego Simeone ma ogromną charyzmę i na pewno wie jak odpowiednio zmotywować zawodników do potyczki w najwazniejszym meczu sezonu. Zidane o tak wielką stawkę jeszcze nigdy nie grał (jako trener).

Tak kończąc chciałem powiedzieć, że trochę irytuje mnie ciągłe faworyzowanie przez wszystkich ekpertów oraz bukmacherów Realu Madryt. Od 3 lat zespołem lepszym jest Atletico, ponieważ, regularnie wygrywa derbach Madrytu oraz pokazuje ostatnio dużo lepsza formę.
Więcej na temat aktualnej formy oraz sposobu gry i samej analizy przypuszczalnej gry w Finale w Mediolanie będzie można powiedzieć po kolejnych spotkaniach ligowych, które wyłonią mistrza Hiszpanii. Jeżeli nim zostanie ktoś z finalistów Champions League to z na pewno będze to kolejny czynnik, który wpłynie na pewność siebie na San Siro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
quintana 425

quintana

Użytkownik
Jak dla mnie zobaczymy tutaj dogrywkę, więc smiało ide w remis. Mecz będzie wyglądać tak jak pewnie wszyscy sie domyślają, Real atakuje (oczywiście lekko bo nikt nie chce stracić gola) no i Atle sie broni i psuje piękno piłki. Obie ekipy będą grały zachowawczo, a Atle to już całkowicie najchętniej ustawią się w 10 w polu karnym i jeden napastnik na szpicy jakby co. Nie mówie, że Atle jest słabe, ale po prostu strasznie nie podoba mi sie ich styl gry. Gdyby to nie był finał to bym z chęcią brał Real, a tak to nie ma co.
Single- Remis @3 | Zdobędzie trofeum - Real @1,72
Do dubla - Real lub remis @1,4


Kursy z bet365
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
W zasadzie Twój avatar sprawia, że nie powinienem wdawać się w jakąkolwiek dyskusję, ale dobra, zabawmy się.
W półfinale Manchester City grał wybitnie słabo a Real i tak nie potrafił zagrać zdominowac The Cittizens.
Po tym zdaniu nasuwa mi się jedna myśl - skończ się kompromitować. A może wybitnie słaba gra Manchesteru City była wynikiem realizacji strategii ustalonej przez Zidane&#39;a? Real będąc absolutnie lepszym nie zdominował City ????.
Atletico po za tym na pewno wyciągnęło wnioski po porażce 2 lata temu. Wtedy Atleti byli bardzo blisko sukcesu (w 93 minucie wyrównał Sergio Ramos) Od tamtego rewelacyjnego sezonu 2013/14 Real kompletnie nie potrafi wygrać z Atletico Diego Simeone. Rozegrali ze sobą 6 meczy z czego 4 wygrali Los Colchoneros i padły dwa remisy.
Powinienem napisać: &quot;co Ty pierdolisz?&quot;, ale z obawy o kasację postu, zdania przez moderatora napiszę jedynie: o czym ty w ogóle piszesz? Czy zwycięstwa Atletico przed finałem LM były odosobnionym przypadkiem? Nie. W lidze Atletico pokonało Real Ancelottiego na Bernabeu (!!!) oraz na Calderon padł remis - po golu Ronaldo w 80~ minucie. Zwycięstwa Królewskich w Pucharze Króla można brać z przymrużeniem oka, bo Simeone odpuścił wówczas Copa del Rey.
Zresztą, tutaj nie ma wątpliwości - Ty po prostu kłamiesz. Od finału Real rozegrał z Atletico, uwaga, 10 spotkań. Być może 6 w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Ale jak to? Przecież na przestrzeni 10 spotkań Real wypada jeszcze gorzej! Jednak &quot;kompletnie nie potrafi wygrać z Atletico&quot; to wierutna bzdura zważywszy na fakt kto kogo wyeliminował w ćwierćfinale Ligi Mistrzów 14/15. W dwumeczu zaledwie 1:0, ale Królewscy absolutnie zdominowali, zjedli taktycznie, fizycznie, mentalnie Atletico i tylko Oblakowi mogą zawdzięczać, że nie padła wówczas manita.
Przywołajmy lepiej statystyki z Ligi Mistrzów na przestrzeni ostatnich dwóch lat. 2 zwycięstwa Realu, 1 remis, gdzie także Królewscy byli stroną przeważającą. Z pewnością to przypadek, że Filipe Luis mówił przed półfinałami, iż nie chcą trafić na Real w półfinale - a najlepiej jakby w ogóle ich uniknęli w tych rozgrywkach. :] Mimo H2H 5:1 (nie licząc remisów) na korzyść Atletico zawodnicy Colchoneros srają w gacie przed Realem bo, jak powiedział wspominany Filipe Luis, &quot;Real w Europie to inna drużyna, bardzo silna&quot;.
Angela Di Maria&#39;i
Pytanie brzmi - kto to jest Angel di Mariai? Nie wiesz jak to poprawnie odmienić?
Do klubu przyszli zawodnicy za ogromne pieniądze: Danilo - ławka rezerwowych, James - ławka rezerwowych
Z kolei przyjście Kroosa jest kompletnie nieistotne, a fakt, iż Casemiro (który mimo, że był w kadrze w sezonie 13/14, to był marginalizowany) po powrocie z Porto jest kluczowym elementem Realu jest warty pominięcia ????.
bramkarz Keylor Navas, który trzeba przyznać że broni bardzo przyzwoicie.
No tak, TOP3 bramkarzy w tym sezonie broni &quot;bardzo przyzwoicie&quot;, fajny kontrast przy &quot;wyprawiających cuda w bramce&quot; Courtoisie i Oblaku.
Zapomniałeś wspomnieć dzięki komu Atletico zdobyło bramkę. Nie, nie dzięki Godinowi, a ręcznikowi w bramce Realu. Drugi raz w tak żałosny sposób Atletico bramki Realowi nie wciśnie.
Od 3 lat zespołem lepszym jest Atletico, ponieważ, regularnie wygrywa derbach Madrytu
Atletico jest fajne, wygrywa ligowe Derbi Madrileno, ale to są jedynie bitwy. Wojny wygrywa Real Madryt, co dwukrotnie zdążył udowodnić w Lidze Mistrzów.
Tak kończąc chciałem powiedzieć, że trochę irytuje mnie ciągłe faworyzowanie przez wszystkich ekpertów oraz bukmacherów Realu Madryt.
A ja tak kończąc chciałem powiedzieć, iż na odległość czuć jak piecze. I w sumie dobrze, bo gdy wszystko będzie budzić się do życia, a słońce wstanie podczas pięknego niedzielnego poranka 29 maja to piec będzie jeszcze bardziej :].
Od odejścia Beniteza, nic się nie zmieniło w grze Królewskich (jedynie jakieś drobne szczegóły)
Aha, bym zapomniał o cytacie-kluczu. Przecież to jest jawna kompromitacja ????. Real Madryt od przyjścia Zizou ma najlepszy bilans w lidze, dotarł do finału Ligi Mistrzów, fizycznie wygląda perfekcyjnie, ale NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. ???? Wiesz co się zmieniło? Odpowiedź masz poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=YjB9kzwxtCI
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
deepred 739,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
W zasadzie Twój avatar sprawia, że nie powinienem wdawać się w jakąkolwiek dyskusję, ale dobra, zabawmy się.
Ciśnie się na usta: &quot;Panie, nie kompromisujże się pan&quot;. Gość zero obiektywizmu, ale cieszy mnie, że wytknąłęś mu te &quot;mało znaczące&quot; fakty ???????? Jako kibic Realu mam mieszane uczucia i wydaje mi się, że Atletico w tym sezonie bierze ten puchar, ale odrobina obiektywizmu w analizie nie zaszkodzi. Leci repka za ten post. ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Anderson Silva ile Ty masz lat człowieku? Zachowujesz się jak 5 letnie dzieci przekrzykujące się w przedszkolu kto jest lepszy Ronaldo czy Messi...
Otóż opinię swoją wyrażam na podstawie swoich osobistych odczuć, całkowicie obiektywnie, nie zważając na klub jaki sam lubię czy nie lubię. Szanuję każdego zawodnika i każdy klub na świecie, również Real Madryt.
Dalej..
Nie rozumiem dlaczego próbujesz tutaj w jakikolwiek sposób ukłuć Barcelonę. Barca odpadła w ćwierćfinale i nie mieszamy tego klubu tak samo jak Benfiki, Wolfsburga czy PSG.
Dalej..
Twierdzisz że Real jest inną drużyną w lidze niż w Champions League i gra lepiej od Atletico w tymże turnieju. Otóż prawda jest taka że gdy Atletico wyeliminowało Barcelonę czy Bayern w tym samym czasie Real przegrał 2:0 na Volkswagen Arenie, by później z duzą dozą szczęścia odrobić straty, a następnie zagrał żałosne dwa mecze ze słabym Menchesterem City. Tak na prawdę Real swoją grą nie zasłużył na finał.
A komentując &quot;cytat-klucz&quot; to prosze, powiedz tutaj co takiego Zidane zmienił w grze Realu po odejściu Beniteza. Nie mówmy o samych liczbach, tylko o sposobie gry, o przejściu do ataku, o sposobie obrony, o zachowaniu rozgrywajacych, bocznych obrońców itd?

Ps Jeżeli ktokolwiek się tutaj skompromitował to jedynie Twoja osoba. Pokazałeś dziecinadę i tyle....
A wrzucenie tego filmiku na koniec jest po prostu żałosne...
 
verno 701,9K

verno

Znawca - Hokej
a następnie zagrał żałosne dwa mecze
Czyli tak jak Atletico zawsze :v

Tak na prawdę Real swoją grą nie zasłużył na finał.
Atletico napewno zasłużyło ????

Nie jestem żadnym fanem tych drużyn ale nie pisz takich rzeczy.


Może jest to skuteczne ale bardzo irytujące i traci piękno futbolu
Atletico, if u know what i mean:
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mówię że Real nie zasłużył na grę w finale, patrząc na grę w tym sezonie: Bayernu, Barcelony czy PSG. W każdej rundzie Real trafiał na najsłabszych rywali: Gent, Wolfsburg, Manchester City i z każdym z tych rywali się męczył.
Spójrz na dwumecz Bayernu z Atletico a Realu z City? Który był ciekawy, porywający i pełen dobrej gry z obu stron, a który był nudny jak flaki z olejem, pełen błędów indywidualnych zawodników itd? Jak widziałem grę w City Aguero czy Toure to miałem wrażenie że oglądam mecz na poziomie Górnik Łęczna - Podbeskidzie (bez obrazy dla fanów). Real tak fatalnie grającemu zespołowi zdołał strzelić tylko jedną bramkę w ciągu 180 minut i to jeszcze samobójcza...
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Mówię że Real nie zasłużył na grę w finale, patrząc na grę w tym sezonie: Bayernu, Barcelony czy PSG. W każdej rundzie Real trafiał na najsłabszych rywali: Gent, Wolfsburg, Manchester City i z każdym z tych rywali się męczył.
Spójrz na dwumecz Bayernu z Atletico a Realu z City? Który był ciekawy, porywający i pełen dobrej gry z obu stron, a który był nudny jak flaki z olejem, pełen błędów indywidualnych zawodników itd? Jak widziałem grę w City Aguero czy Toure to miałem wrażenie że oglądam mecz na poziomie Górnik Łęczna - Podbeskidzie (bez obrazy dla fanów). Real tak fatalnie grającemu zespołowi zdołał strzelić tylko jedną bramkę w ciągu 180 minut i to jeszcze samobójcza...
To niesamowicie grające PSG odpadło z tym fatalnie grającym City... Przecież w dwumeczu między Realem i City było widać różnicę 5 klas i City mogło spokojnie dostać kilka bramek w pierwszym jak i w drugim meczu, samemu nie tworząc nawet pół sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
verno 701,9K

verno

Znawca - Hokej
To niesamowicie grające PSG odpadło z tym fatalnie grającym City... Przecież w dwumeczu między Realem i City było widać różnicę 5 klas i City mogło spokojnie dostać kilka bramek w pierwszym jak i w drugim meczu, samemu nie tworząc nawet pół sytuacji.
No ale wynik 1:0 czyli męczyli się i fartem wygrali o_O jemu nie przetłumaczysz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Otóż opinię swoją wyrażam na podstawie swoich osobistych odczuć, całkowicie obiektywnie
????
Jasne, chociaż brak obiektywizmu zdążyłem Ci (i nie tylko ja) wytknąć. No ale może w swoim mniemaniu byłeś obiektywny. Taki obiektywizm rodem z BO.
Twierdzisz że Real jest inną drużyną w lidze niż w Champions League i gra lepiej od Atletico w tymże turnieju.
Czegoś nie rozumiesz. Na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów w LM Real wygrał trofeum + raz zameldował się w półfinale. Atletico zaliczyło finał i ćwierćfinał, dwa razy przegrali z Realem. Nadążasz? Nigdzie nie napisałem kto i jak radzi sobie w tej edycji. Zresztą, rok temu Real dostał 0:4 (!!!) na Calderon, żeby potem wyeliminować ich w 1/4. To tak w kontekście tego jakie znaczenie mają ligowe Derbi względem tych z europejskich pucharów :].
by później z duzą dozą szczęścia odrobić straty
a następnie zagrał żałosne dwa mecze ze słabym Menchesterem City.
#obiektywizm ????
Serio, nie chce mi się rozwodzić nad takimi idiotyzmami.
A komentując &quot;cytat-klucz&quot; to prosze, powiedz tutaj co takiego Zidane zmienił w grze Realu po odejściu Beniteza.


To się zmieniło. Zidane wpłynął na lepszą organizację środka pola. Zrezygnował z Kroosa na szóstce, który przez połowę sezonu prezentował się na tej pozycji żałośnie, dał szansę Casemiro, także w ważnych meczach, przez co Madridismo nie wyobraża sobie bez Brazylijczyka podstawowej jedenastki. Casemiro zapewnia spokój w rozgrywaniu, nie trzeba kryć defensywnych braków Toniego powrotami Modricia czy Isco/Jamesa, co wielokrotnie kończyło się dramatycznie. Niemiec występując wyżej, na takiej &quot;ósemce&quot; prezentuje się świetnie i jego gra wygląda bliżej tego, co prezentował w poprzednim sezonie. Gra w obronie się zmieniła, Ronaldo, Benzema i Bale przestali grać jedynie w ataku. O tyle, o ile ciężko przekonać BBC do aktywności defensywnej z Rayo, bo zwyczajnie nie ma ku temu potrzeby, tak w najważniejszych meczach wielokrotnie było widać całą drużynę Realu za linią piłki, dzięki czemu formacje są bliżej siebie, co pokazał dwumecz z Manchesterem City, gdzie właśnie dzięki temu Citizens nie zrobili żadnej poważnej sytuacji, no ale przecież Real zagrał żałośnie.
Nie mówiąc już oczywiście o pressingu, poprawie kondycji fizycznej czy feelingu pomiędzy piłkarzami, a trenerem, dzięki czemu zawodnicy chcą umierać za swojego szkoleniowca na treningu.
Prawda jest taka, że Zidane po Benitezie rzeźbił z gówna. Objął drużynę w środku sezonu, w ciężkim momencie, gdy ciężko było mieć wobec niego jakiekolwiek oczekiwania. Tymczasem doprowadził Real Madryt do finału Ligi Mistrzów i Królewscy wciąż walczą o ligę, no ale między Realem Zidane&#39;a a Realem Beniteza nie ma żadnej różnicy. :]
Ps Jeżeli ktokolwiek się tutaj skompromitował to jedynie Twoja osoba.
O dziwo więcej osób popiera moje zdanie, nie Twoje. Zastanów się więc kto skompromitował się swoim stanowiskiem :].
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Więcej osób popiera Twoją opinię, ponieważ jak widać po avatarach jesteście fanami Realu Madryt.

Po za tym to jest temat do wyrażania swojej opinii na temat finału Ligi Mistrzów i każdy ma prawo do swojego zdania. Moje zdanie jest takie że Atletico jest w tym momencie zespołem lepszym od Realu i tyle, nie prosiłem Cię o komentarz do mojej opinii.

Nie mam nic do Realu Madryt, mimo że jestem fanem Barcelony. Tak jak już wspomniałem szanuję ten klub i jego piłkarzy.

Jeżeli masz ochotę to możesz tutaj wyrazić swoją opinię na temat meczu w Mediolanie, a nie musisz komentować opinii innych, bo nie jesteś wyrocznią, żeby kwestionowac czyjeś wybory czy opinie. Tyle w temacie, nie mam zamiaru dalej z Toba polemizować, bo to jest bez sensu. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
MeFiuU wierzę, że kiedyś zobaczysz swoje posty i zrozumiesz o co im wszystkim chodziło. Nie jesteś za grosz obiektywny, Twoje argumenty są mocno naciągane, poprzednicy Cię pięknie wypunktowali, a Ty dalej swoje ???? Niereformowalny.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ale dlaczego miałbym być nieobiektywny? Oba kluby i Atletico i Real są mi całkowicie obojętne. Po prostu według mnie wygra Atletico. Nie moge tak sądzić, bo Wy macie inne argumenty?
 
verno 701,9K

verno

Znawca - Hokej
To że ty uważasz że Atletico wygra, niema problemu nikt się do tego nie czepia chodzi tu o twoje argumenty, napisałeś że Real nie zasługuje na finał, wrzucę teraz zdjęcia i jeśli dalej będziesz uważał że Real nie zasłużył/ męczył się a o Atletico nic nie napisałeś jakby sobie spacerkiem przeszli to albo jesteś hipokrytom/nieobiektywny/albo skończony &quot;zzZzzZzZ&quot;





A to że było 0:0 czy 1:0 wcale nie oznacza że się męczyli bo oba mecze mieli pod kontrolą, żadnego zagrożenia od City po prostu brak skuteczności. Nie jestem żadnym fanem Realu ale nie mogłem nie odpowiedzieć na takie pierdoły

Ps.
a następnie zagrał żałosne dwa mecze ze słabym Menchesterem City
City słabe ale PSG wyeliminowało? Dziwne o_O pozatym widać u Ciebie pełen obiektywizm jak wytykasz mecz z City ale jak Atletico ledwo z PSV po karnych przeszło to już ciężko dopisać? Tym postem kończę tą &quot;obiektywną&quot; dyskusje bo widzę że niema sensu i ja i inni już Ciebie sprostowali, Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
verno, nigdzie nie napisałem że Atletico przeszło przez wcześniejsze fazy spacerkiem, ale według mnie Bayern i Barcelona są kilka klas lepszymi zespołami niż Wolfsburg czy Manchester City.

A te statystyki strzałów co pokazują? Każdy dobrze wie że Atletico gra bardzo defensywnie i na tym polega ich gra...


Mówisz że Real całkowicie kontrolował przy 1:0 wyniku ten dwumecz? Jak by strzał Fernandinho odbił się od wewnętrznej a nie zewnętrznej strony słupka to co wtedy? Uważasz że przy wyniku 1:0 można mówić o spokojnym kontrolowaniu meczu?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolega kibic Barcelony ma troche racji.Zreszta patrzac na wydarzenia trofeum powinno trafic do Simeone.Jestem kibicem Realu ale Real mnie w tej LM nie przekonal na tyle zeby grac ich zwyciestwo w LM.Tam ktos pisze stawiam na Real bo nie podoba mi sie gra Atletico.No ludzie.Mi sie za to podoba i na nich zagram a jak nie to Real moj zdobedzie trofeum.Dobry argument?
Atletico wyrzucilo Barcelone i Bayern.
Real gra z kontry.Atak pozycyjny to nie jest najmocniejsza bron krolewskich.Pamietajmy jaki byl mecz na Bernabeu w lidze.Real praktycznie nie istnial w ofensywie.Ja wiem ze Benitez itd. ale Atletico to Atletico.
Przywolywanie meczu z Barca to istna dziecinada panowie o co byl ten mecz?Albo inaczej jaka ambicje miala Barcelona zeby to wygrac?Tam wynik byl znany przed meczem ze 1 nie moglo byc takze wracanie do tego meczu nie ma sensu.Tu Real bedzie mial problem z sytuacjami nie jak z City gdzie co rusz cos bylo.Tu 2 dogodne sytacje to bedzie duzo.
Atletico zdobedzie trofeum koniec kropka.
2.140
Pinnacle
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Messi: Ludzie z Barcelony chcą, aby Real nie wygrał

Lionel Messi w wywiadzie dla ESPN stwierdził wprost, że barcelonismo nie chce, aby Real Madryt wygrał w tym sezonie jakikolwiek tytuł. W finale Ligi Mistrzów ludzie związani z FC Barcelona będą za Atlético, mimo tego, że ten klub wyeliminował ich z tych rozgrywek. Argentyńczyk zwraca też uwagę na to, jak bardzo zespół z Vicente Calderón jest związany z osobą Diego Simeone.

– Oczywiście, że ludzie z Barcelony zawsze chcą, aby Real Madryt skończył bez wygranych, tak jak oni chcą tego samego dla nas. To finał, w którym musimy być za Cholo, a teraz powinniśmy myśleć o to, co nam pozostało.

– Atleti bardzo niewygodny zespół, który ma sporo wartości Cholo, dlatego jego piłkarze wierzą w to co robi i wykonują jego polecenia perfekcyjnie. Jest wielu, którzy tak robią i mają ku temu bardzo dobrych piłkarzy.


PS. Także wszyscy kibice barcy co pisali wcześniej oraz ci co dopiero napiszą swoje posty o tym jak to Atletico rozjedzie Real, niech nie piszą głupot tylko zajmą się kibicowaniem swojej drużynie, żeby nie wyszło na koniec sezonu, że przegrają ligę i zostaną może tylko z pucharem pocieszenia (Puchar Króla).????

Tutaj jest forum bukmacherskie, a nie strona sympatyków danego klubu. Tutaj powinny być podawane obiektywne opinie/ typy na temat danego spotkania w celu oczywiście ogrania bukmachera i zarobieniu wspólnie jakiś pieniędzy.:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja jestem kibicem Realu ale zupelnie nie rozumiem Twojego postu czemu ma sluzyc jakie sa argumenty i za jakim typem?Proponuje niech mod to skasuje zanim rozwinie sie kolejna gownoburza i niech niektorzy z Was w koncu zrozuieja ze Atletico to nie jakis kopciuch do lania tylko druzyna ktora wygra LM w tym roku takze troche szacunku do nich a nie tylko ze sie bronia a wszyscy inni tak pieknie graja.
Sport to defensywa na 1 miejscu.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Komitet Sędziów UEFA wyznaczył Marka Clattenburga jako głównego arbitra finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Atlético Madryt, który odbędzie się 28 maja w Mediolanie. Anglik to były elektryk, a sędzią międzynarodowym jest od 2007 roku. W trzech ostatnich sezonach najwyżej prowadził półfinały Ligi Mistrzów. Sędziował też między innymi Superpuchar Europy w 2014 roku czy finał Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku. W tym roku znalazł się również na liście na EURO.

Będzie twarda gra. Pod Materace.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom