>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Final Six LŚ (17-22.07.2013) - Mar del Plata

Status
Zamknięty.
M 0

marss

Użytkownik
Oglądałem wczorajszy mecz Włochów,fakty i wnioski:

Włosi &#39;powinni&#39; wczorajszy mecz wtopić. Marny poziom! wiem,ze wielu z Was spało i nie oglądało. 1set dominacja Włochów i na tym w sumie tyle. 2set-dominacja Bułgarów od polowy seta i set do 18. 3set decydujący- 20-15 Bułgaria po czy nagle robi się 20-19 i po 21 w konsekwencji 22-25 dla Wlochow. 4set Wlosi powinni dopelnic formalności na załamanych Bulgarow,ale gdzie tam- prrzestoj. Kiedy wydawalo się,ze będzie tie przycisli i wygrali na przewagi.


Dziś będą podmęczeni i w meczu &#39;o zycie&#39; Argentyna może pozytywnie zaskoczyć,bo Wlosi mają przestoje i jak dobrze gospodarze wejda w mecz może być tutaj 5setow. 3.75 na Argentynę hmmm do grania na pewno.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Oglądałem wczorajszy mecz Włochów,fakty i wnioski:

Włosi &#39;powinni&#39; wczorajszy mecz wtopić. Marny poziom! wiem,ze wielu z Was spało i nie oglądało. 1set dominacja Włochów i na tym w sumie tyle. 2set-dominacja Bułgarów od polowy seta i set do 18. 3set decydujący- 20-15 Bułgaria po czy nagle robi się 20-19 i po 21 w konsekwencji 22-25 dla Wlochow. 4set Wlosi powinni dopelnic formalności na załamanych Bulgarow,ale gdzie tam- prrzestoj. Kiedy wydawalo się,ze będzie tie przycisli i wygrali na przewagi.


Dziś będą podmęczeni i w meczu &#39;o zycie&#39; Argentyna może pozytywnie zaskoczyć,bo Wlosi mają przestoje i jak dobrze gospodarze wejda w mecz może być tutaj 5setow. 3.75 na Argentynę hmmm do grania na pewno.
rownie dobrze Argnetyna &quot;powinna&quot; wygrac mecz przeciwko Bulgarom bo w 1stsecie mieli 19-14 i 24-22 i przegrali, w drugim mieli 19-17 i przegrali, w czwartym mieli 11-7 i 23-22 i przegrali. tak samo mozna pwoiedziec o Rosjanach ktorzy mieli w TB 7-2 (vs Kanada) i pile na kontrze i przegrali 11-15. Takze jakiekolwiek pisanie ze w danym meczu &quot;powinien&quot; wygrac taki a taki nalezy wsadzic miedzy bajki bo aktualnie w 3 meczach na 4 działy sie &quot;takie&quot; rzeczy.
Wlosi maja byc podmeczeni,pomimo ze Bulgarzy grali mecze 2 dni pod rzad i tego przemeczenia w ogole widac nie było, na dodatek to co &quot;grała&quot; Argentyna przeciwko Bułgarom to był blamaż na całej linii, aby cos tu osiagac Argnetyna musialaby nauczyc sie konczyc akcje na pojedynczym bloku na skrzydle. Moze im sie to uda, wazniejszy jest aspekt czy Wlosi beda grac na maxa, trzevba poobliczac punkty itp.
Mam nadzieję, że trener Weber postawi na Castellaniego na pozycji atakującego. Romanutti dla mnie to zawodnik po prostu strasznie przeciętny.
nie no nie grzesz, z Castalleniego to predzej zrobia rasowego libero, bo na ataku to kompletne zero, &quot;napier*alanie&quot; przed siebie albo po skosie i to wszystko, Romanutti pomimo zenujacego wystepu przeciwko Bulgarom cos tam sobą pokazał w fazie grupowej.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Skoro Wlosi moga wyeliminowac sobie Bulgarow z ktorymi mimo wygranej 3-1 gralo im sie ciezko to czemu maja tego nie zrobic ? Od dawna wiadomo ze to kreciarze wiec nikogo nie zdziwi dzisiaj wygrana Argentyny 1-3. Jak wyglada sprawa malych punktow teraz ? Obojetnie przy jakim wyniku 3-1 dla Argentyny obie wchodza ?
 
D 13

damianp

Użytkownik
Opisałem wszystko na poprzedniej stronie.
Małe punkty Włosi i Argentyna muszą mieć lepsze niż Bułgaria.
W tej chwili ratio Bulgarow jest najgorsze i wystarczy ze tak zostanie, czyli w meczu małe punkty w okolicy zera.
 
M 0

march100

Gość
Włosi jak przegraja 1-3 i zachowają lepsze ratio małych punktów tez zajmą 1 miejsce w grupie i trafia na Rosję.
Ja swoje juz widziałem i na Mistrzostwach Świata gdzie były mecze odpuszczane i dzis Włosi nie widzę powodu dlaczego nie mieliby pomoc gospodarzom.
Sorry, ale takich bredni nie da się czytać. Włosi nie mają żadnego interesu w tym, aby którejś ze stron pomagać. Ewentualnie dopiero w finale mogą się ponownie spotkać z Bułgarią albo Argentyną. Jest to turniej dużej rangi więc takie kombinacje przy małych korzyściach w ogóle nie wchodzą w grę. Dla potwierdzenia tego co napisałem, przedstawiam 3 przypadki w których wynik meczu Argentyna - Włochy wynosi 3-1 (dla tych od teorii spiskowych):
1. Włochy przegrywają różnicą max 3 małymi pkt
kolejność: 1.Włochy, 2.Argentyna, 3.Bułgaria
2. Włochy przegrywają róznicą 4-8pkt
kolejność: 1.Argentyna, 2.Włochy, 3.Bułgaria
3. Włochy przegrywają wiecej niż 9pkt
kolejność: 1.Argentyna, 2.Bułgaria, 3. Włochy
(Przy założeniu, że nie bedzie setów na przewagi, jesli tak to wyliczenia mogą róznić się o jakiś 1pkt)
W sumie to nie wiem po co traciłem czas na tę analize, ale pokazało to dobitnie, jak absurdalne są komentarze osób, które biorą pod uwagę kombinowanie Włochów w tym mecz. Margines błędu jest tu na prawdę niewielki.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry, ale takich bredni nie da się czytać..
Wybacz koledze, uroiło mu się coś i wszędzie ustawek się doszukuje :grin: Wczoraj coś bredził, że Włosi się będą podkładali Bułgarii (????), nie wyszło mu to dziś znowu próbuje :grin:

Brazylia - Kanada​

Kurs na Kanadę po raz drugi komiczny i absurdalny, więc znów trzeba iść w ich stronę.

Kanadyjczycy grali już z Brazylijczykami w poprzednim sezonie, 4 spotkania. Jedynie jedno z nich zakończyło się zwycięstwem Brazylii w trzech setach, dwa razy wygrali po tb i raz przegrali również w stosunku 3:2. To dobitnie pokazuje, że Kanada Brazylii bać się nie musi i co najmniej seta powinna dziś ugrać.

Kanadyjczycy pokazali się wczoraj z kapitalnej strony. Mają naprawdę fajny i co bardzo ważne równy skład, nie ma jakieś wielkiej dziury. Grają mega wszechstronną siatkówkę, dużo środka drugiej linii, dużo krótkiej, ciężko ich przeczytać. Z Rosją fenomenalnie grał Perrin, pokazał tym samym, że obecnie jest liderem tej drużyny. Schmitt po kontuzji nie wygląda jakoś genialnie motorycznie i nie jest wstanie ciągnąć Kanady przez cały mecz, jednak On ma godnego zmiennika w postaci Sooniasa.

Brazylia z Rosją zagrała bardzo słabo, niewiele wskazuje na to, że dziś zagra lepiej. Kanada ma tutaj szanse powalczyć nawet o awans i moim zdaniem te szanse nie są wcale takie małe.

Kanada +2.5 (1.94) Pinnacle ⛔
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Czemu przeciez ta toeria ze Makarony przegraja 1-3 jest bardzo prawdopodobna, wczoraj Ruscy wypracowali sobie w dwoch pierwszych setach male punkty, nastepnie sobie zlali, scenariusz ze Wlosi w pierwszym secie zrobia jakis pogrom 7-8 pktami a nasteCzemu przeciez ta toeria ze Makarony przegraja 1-3 jest bardzo prawdopodobna, wczoraj Ruscy wypracowali sobie w dwoch pierwszych setach male punkty, nastepnie sobie zlali, scenariusz ze Wlosi w pierwszym secie zrobia jakis pogrom 7-8 pktami a naste[pnie poprzegrywaja na przewagi 3 sety jest wg mnie calkiem sensowny.
na amratonie ludzie juz ladnie ruszyli DW 3-1 dla Argentyny i z 9 spadlo na 4.45, przy 3-0 po 12 i 3-2 po 7, a w przypadku gdy mamy faworyta i &quot;doga&quot; to kursy na DW na &quot;doga&quot; kszatltuja sie nastepujaco dw3-0&gt;dw3-1&gt;dw3-2 jesli chodzi o wysokosc kursu. tutaj mamy sytuacje teoretycznie kompeltnie nie zrozumiała gdzie dw 3-1 stoi najnizej, a wynika to wlasnie z tej mozliwosci &quot;ustawki&quot;. Makarony sa znane ze wszelakich przekretow i tym meczem na pewno warto zainteresowac sie na live.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tylko ze ty masz bana na granie live...
A tak na powaznie, wlasnie o to chodzi. Jesli ktos chce wejsc w ten mecz to 3-1 dla Argentyny po kursie 11 (tyle poczatkowo bylo na betcity) jak najbardziej do pobrania a potem mozna sie martwic wlasnie na zywo..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Czemu przeciez ta toeria ze Makarony przegraja 1-3 jest bardzo prawdopodobna, wczoraj Ruscy wypracowali sobie w dwoch pierwszych setach male punkty, nastepnie sobie zlali, scenariusz ze Wlosi w pierwszym secie zrobia jakis pogrom 7-8 pktami a naste[pnie poprzegrywaja na przewagi 3 sety jest wg mnie calkiem sensowny.
na amratonie ludzie juz ladnie ruszyli DW 3-1 dla Argentyny i z 9 spadlo na 4.45, przy 3-0 po 12 i 3-2 po 7, a w przypadku gdy mamy faworyta i &quot;doga&quot; to kursy na DW na &quot;doga&quot; kszatltuja sie nastepujaco dw3-0&gt;dw3-1&gt;dw3-2 jesli chodzi o wysokosc kursu. tutaj mamy sytuacje teoretycznie kompeltnie nie zrozumiała gdzie dw 3-1 stoi najnizej, a wynika to wlasnie z tej mozliwosci &quot;ustawki&quot;. Makarony sa znane ze wszelakich przekretow i tym meczem na pewno warto zainteresowac sie na live.
No dobra, ale po jakiego uja oni mieliby ten mecz przegrywać 3:1, zamiast wygrać go 3:0?. Jedyna korzyść z tego byłaby taka, że pozbyliby się z turnieju Bułgarów... ale zostawiliby Argentynę, gospodarza przeciwko któremu zawsze gra się ciężko.
No, ale korzyść, normalnie jak stąd do Indonezji.
Gdyby tu była do wyboru Rosja, albo Argentyna to oczywiście, że miałoby to sens. No ale na Boga nie Bułgaria, która z Argentyną grała równy mecz.
Jeszcze co do Rosji to... zlali sobie? To teraz Brazylia pojedzie Kanadę za 3pkt i władują się na Włochów w półfinale. Myślę, że nikt w Ruskim sztabie nie jest na tyle głupi, aby specjalnie oddawać mecz i trafiać przez to na drugą pozycję, chyba, że woli grać z Makaronami, zamiast z Argentyną/Bułgarią
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
No dobra, ale po jakiego uja oni mieliby ten mecz przegrywać 3:1, zamiast wygrać go 3:0?.
taka sama jak w przypadku tego co wczoraj zrobili Ruskie. nei wiem dokladnie jaki to mialo sens, ale skoro Ruskie takie manewry wykonały to Makarony tym bardziej są podejrzane.
Ruskim wczoraj wystarczł punkcik zdobyli go, niby chcieli zamknac mecz na 3-0 ale im sie to nie udało i pozniej to w cyrkowców sie zaczeli bawic. Piszecie ze Makarono wystarczy jeden set wygrany i to taki zeby nie stracic malych punktow, skoro wystarczy im jden set to po co sie maja przemeczac+ to F6 ma taki niski/chory/smieszny poziom ze tu na logike nie ma sensu czegokolwiek brać..
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Jak już to patrząc z perspektywy Włochów odpuścić zwycięstwo w tym meczu byłoby na ręke gdyby Kanada wygrała z Brazylią i zajęła 1 miejsce w swojej grupie . Wtedy to zajmując drugie miejsce omijają Rosjan na rzecz Kanady - jedyna opcja jak dla mnie choć i tak wątpliwa.
Bo jeśli mieliby wybierać spośród Brazylia - Rosja to raczej wiadomo , że woleliby się spotkać z Rosją.
Ale to są jakieś irracjonalne domysły . Wszyscy tutaj grają o zwycięstwo i ja nie mam co do tego wątpliwości.
Argentyna przegrała pierwszy mecz poprzez swoją rozchwianą grę i brak lidera.
Rosjanie przez 2 sety kontrolowali mecz i myśleli , że samo się dogra jednak srogo się pomylili.
To, że mamy doczynienia z dopingiem czy kombinowaniem w innych dyscyplinach jak Kolarstwo, czasem Tenis nie oznacza , że tak ma być z siatkówką. To jest turniej finałowy i tu grają profesjonaliści.
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
World League » Italy - Argentina 20 Jul 2013, 01:00
1 set Italy✅
1,53
William Hill

Kolejny wieczór z siatkówką... co tu dużo pisać Włosi maja wszystko po swojej stronie są mocniejsi w każdym aspekcie. Trzeba powiedzieć ze dziwne sa te finały, stojące na bardzo przeciętnym poziomie- zespoły maja straszne przestoje w grze graja nie równo.Włosi wczoraj zmietli Bułgarów w 1 secie a potem dopadła ich dziwna choroba. Wynik 3-1 nie oddaje w pełni tego co działo sie w Mar del Placie.Berutto ma bardzo mocna szóstkę, Argentyńczycy widać ze bardzo chcą- świetny początek 1 meczu z Bułgaria, prowadzenie 19-13 i potem idzie nie sam owita seria 7-0 9-1.Podopieczni Webera maja niesamowite problemy z przyjęciem zagrywki, dzisiaj włosi mogą ich mocno pogonić. Graja bardzo nerwowo nie pewnie, niesamowite problemy ze skończeniem piłki w ataku, gdzie często i gęsto byli łapania na pojedynczym lotnym bloku.Bija po prostu w ciemno- na pale przed siebie zdecydowanie nie myśląc...Jeśli włosi zagrają normalnie w miarę utrzymają swój rytm gry, pewność. Zagrywka, atak- blok to rozbija Argentynę spokojnie i szybko 3-0. Po forach krążą spiskowe teorie ze może włochom sie nie będzie chciało...ja w to sie nie bawię, po prawdzie nie widać tutaj żadnej ekipy która grała by jakoś pewnie równo i kroczyła do zwycięstwa. Szanse sa równe dla wszystkich- sytuacja zmienia sie z każdym pkt.Moim skromny zdanie Włosi wyjdą zmobilizowani na maksa i wygrają 1 seta bardzo pewnie a potem...myślę ze cały mecz ale...szybkie 3-0 po co sie męczyć tracić siły. Zajcev i spółka mogą tutaj ograć wszystkich, ławki za bardzo do grania nie ma wiec po co dać szanse słabej Argentynie, która jeśli coś ugra jakiegoś seta może sporo namieszać i pomęczyć azzurich. kurs od William Hill na 1 set jest do pogrania- miłego oglądania i trafnych wyborów niech w końcu ktoś zagra na dobrym równym poziomie.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Włochy-Rosja FT 1:3
Powyżej 3,5 1.35 Betsson
✅
Kurs bardzo słaby, ale chyba na lepszy nie można było liczyć. Opcja wydaje mi się najbezpieczniejsza ze wszystkich możliwych. Przy obecnej formie obu drużyn jakoś trudno sobie wyobrazić zakończenie tego meczu po trzech setach. To co było już wielokrotnie powtarzane w temacie, obie drużyny mają masę przestojow w grze, ogromna liczba błędów, niedokładności itp. Wobec tego powinni chwilę pograć. Poziom analizy adekwatny do poziomu tegorocznej Ligi Światowej (i nie tylko tegorocznej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Popieram typ strasznika. Kurs może i na kolana nie rzuca, ale trudno sobie wyobrazić, że któraś drużyna wygra w trzech setach.
Rosjanie są chyba minimalnym faworytem. Całkiem dobry mecz z Brazylią (sety numer: 1, 4 i 5 w wykonaniu Sbornej mogły się naprawdę podobać), dwa niezłe sety z Kanadą (co się działo potem wiadomo).
Co do ich grania. Dużo dało wprowadzenie Grankina. Nie byłem pewien w jakiej jest formie, ale widać, że jest nieźle. Gra znacznie szybciej od Makarowa, ta gra jest kompletna. Fajnie to wszystko wygląda. Nieźle gra Pawłow (drugi mecz słabszy) i raczej Michajłow dalej zacznie w kwadracie. Z Kanadą przebudził się Siwożelez, ale jakoś wątpię w to, że z Italią zdobędzie podobną liczbę punktów. Bardzo mocny środek z Apalikowem i Muserskim. Ostatnio nie grał Werbow (grał tylko z Brazylią), ale jeżeli nie ma żadnej kontuzji, a chyba nie ma to powinien dzisiaj zacząć od początku. Ważną postacią jest Spiridonow. On nakręca ten zespół. Trochę jest irytujący swoim zachowaniem, ale jak na razie spisuje się dobrze.

Włosi w fazie grupowej nie zachwycili. Bardzo przeciętny (żeby nie powiedzieć słaby) mecz z Bułgarami. Z Argentyną wyglądało to trochę lepiej, ale szału nie było (według mnie głównym powodem był Travica).
Wiadomo, że bardzo mocną bronią Włochów jest mocna zagrywka z wyskoku. Jak na razie więcej problemów sprawiają rywalom swoim flotem (Birarelli, Beretta, wczoraj Piano). Spore rezerwy w tym elemencie.
Liderem Italii jest oczywiście Zaytsev. Świetny zawodnik, w ataku potrafi wszystko, jak na razie coś zagrywką się nie może wstrzelić. Para Parodi - Savani faluje. Nie są w stanie przez cały mecz utrzymać wysokiego poziomu, a przecież wiadomo jakiej klasy są to zawodnicy. Beretta na środku mnie jakoś nie przekonuje (Włosi nie mają lepszych środkowych ?), ale gra nieźle i nie jestem pewien czy Piano zagrałby lepiej. Chyba nie. Birarelli wiadomo. Travica nie błyszczy. Wczoraj były momenty, w których Włosi mieli słabsze przyjęcie, ale ogólnie w tym elemencie grali dobrze i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak mało gry były przy środkowych (zwłaszcza Birarelli mógłby być częściej wykorzystywany). Najdziwniejsze jest to, że Travica potrafi rozgrywać. Szkoda tylko, że na długie fragmenty o tym zapomina.
Zespoły spotkały się już w fazie grupowej, mecze odbywały się w Rosji. Drużyny podzieliły się zwycięstwami, raz wygrali Włosi 3:1, a raz Rosjanie 3:2 (chociaż prowadzili 2:0 i 24:19).
Zapowiada się zacięty pojedynek. Troszkę w lepszej dyspozycji są chyba Rosjanie (nie biorę pod uwagę trzech ostatnich setów z Kanadą). Włosi to zespół, który ma naprawdę ogromny potencjał, tylko jakoś nie do końca jest on wykorzystywany.
Faworytem są chyba jednak Rosjanie. Włosi zdecydowanie powinni się jednak postawić i wcale nie stoją na straconej pozycji.
Są według mnie dosyć duże szanse na to, że mecz zakończy się dopiero w piątym secie (bardzo wyrównane drużyny), więc można lekko spróbować.
Typy:
Włochy (+1.5 seta) @ 1.55 Bet365 ⛔
Czy będzie piąty set ? TAK ! @ 3.00 Betcity ⛔

EDIT: Tragiczna momentami postawa Włochów. O dyspozycji Travicy nie ma sensu nawet dyskutować... Żenua.
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik


Bardzo ciekawe spotkanie ze względu na historię pojedynków obu drużyn na przestrzeni lat.

Włosi w turnieju finałowym rozkręcają się z meczu na mecz. O ile z Bułgarią słabe spotkanie - mimo to wygrane to z Argentyną było poprawnie - bez szaleństw , lecz solidnie. Potencjał tej drużyny jest bardzo duży i wciąż niewykorzystany w pełni. Włosi posiadają bardzo mocną wyjściową szóstkę. Liderem oczywiście jest Zajcew , którego moc uderzeniowa i skuteczność jest bardzo wysoka. Jak zawsze mocny środek - Birarelli,Beretta i wszechstronni zawodnicy na skrzydłach - Savani,Parodi.
Problemem Włochów jest Dragan Travica rozgrywający - przeplata dobre mecze słabymi - nie należy do czołówki światowej na swojej pozycji jednak potrafi prowadzić urozmaiconą grę. Mocna ławka -&gt; Vettori, Piano,Lanza - naprawdę te zmiany dają dużo i Berutto potrafi odpowiednio wprowadzać tych zawodników.
Włosi to mocny atak , wysoki blok , mocna siłowa gra, lecz i w obronie potrafią grać na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o technike użytkową to jest ona w ekipie Berutto na poziomie World Class.

Rosjanie nie zachwycają - z Brazylią wykorzystali szanse , z Kanadą zaś ją pokpili. Wiele zależy od Pavlova - zbyt wiele. Problemem mogą być przyjmujący - wciąż to nie jest ten level jakiego pewnie oczekiwałby Voronkov. Atuty Rosjan są znane i są niemal identyczne jak te wcześniej wymienione przy okazji drużyny Włoch. Problem w tym , że przy nie najlepszym przyjęciu Rosjanie upraszczają grę i 3/4 wtedy będzie szło do Pavlova.

Włosi są w lepszej dyspozycji niż Rosjanie. Wyniki wiadomo mieli lepsze bo mieli lżejszą grupę. W tej edycji LŚ dwukrotnie się postawili Sbornej i to na jej terenie. Uważam , że Włosi mają mocniejsze armaty w zanadrzu. Lepsza ławka też po ich stronie i lepszy kunszt trenerski. Berutto bardzo szybko reaguje na przestoje w grze Italii i przygotowanie taktyczne jest na najwyższym poziomie.

Prześledziłem ustawienia w jakich mogą się spotkać obie drużyny.

Prawdopodobnie Włosi zaczną tak:
*Birarelli * Parodi * Travica
*Zajcew * Savani * Beretta
Wychodzą tak w prawie każdym meczu i dziś chyba można być prawie pewnym , że znów ujrzymy takie rozstawienie na wyjściu.

Rosjanie stosują dwa manewry :
* Musersky * Sivozhelez * Pavlov
* Makarov * Spiridonov * Apalikov

Z Kanadą zaś wyszli:
* Sivozhelez * Pavlov *Apalikov
* Verbov * Makarov * Spiridonov

Do czego zmierzam ?
Pierwsze zestawienie Rosji grało z Brazylią - spotkanie wygrane
Drugie zaś z Kanadą i przegrali.
Dlatego też należy oczekiwać, że wyjdą ustawieniem początkowym z Apalikovem na jedynce

Włosi w 3 ustawieniach są z Travicą rozpoczynającym z tyłu tyle , że to są dobre ustawienia bo przy serwisie Biralellego, Parodiego czy Zajcewa - w pozostałych przypadkach jest w pierwszej linii. Chodzi o to , że jest duża szansa by się chłopina tyle nie nabiegał i jest szansa na przewage sytuacyjną.
W dodatku fakt , że Zajcew potrafi przyjąć powoduje , że czasem wygląda ta gra na bardziej urozmaiconą i podział na przyjmujących i atakujacych jest wymienny.

Rosjanie tak naprawdę są w stanie punktować jedynie w ustawieniu gdy Pavlov jest na zagrywce - wtedy to Savani i Giovi/Rossini stają we dwóch do przyjęcia i może być problem.
W pozostałych ustawieniach uważam , że Włosi są w stanie uzyskiwać trwale przewage głównie ze względu na nie najwyższą jakość w przyjęciu Spiridonova i Sivozhelza i będą grać przez strefy Makarova.

Dodać do tego lepsze zmiany u Italii i naprawdę wygląda to nieźle. Vettori może wejść śmało na zmiane. Piano tymi flotami z Argentyną już pokazał na co go stać. Lanza też może wejść polepszyć przyjęcie. A Voronkov dysponuje tylko Zhilinem tak naprawdę. Bo ani Grankin ani Mikhaylov na tą chwile nie są w stanie poprawić gry drużyny.

Drużyna Berutto zazwyczaj najlepsze mecze rozgrywa z mocnymi przeciwnikami , gdyż wtedy czują , że stoi przed nimi wyzwanie.
Według mnie Włosi wygrają to spotkanie.

Typ:
Włochy win @ 1,85 Milenium ⛔


Brazylia - Bułgaria​


Obie drużyny grają ze sobą ostatnio dość często i górą oczywiście Brazylia.

Canarinhos wpadka w pierwszym meczu - jak zawsze zresztą na ważnych turniejach. Wczoraj zagrali bardzo dobrze. Rezende zrozumiał wreszcie , że to Wallace jest lepszym grajkiem a nie Vissotto. Swietnie grali w obronie - dużo podbijali i wyprowadzali naprawdę szybkie kontry. Szacun dla Bruno za te przyspieszone piłki. Brazylijczycy groźni z każdej strefy - serwis różnorodny - częśc graczy serwuje mocno , a częśc zadaniowego flota. I to właśnie pogrąży Bugarów w dzisiejszym meczu. Grają kombinacyjnie i widowiskowo.

Bułgaria gra słabo , skuteczny jest Sokolov i Aleksiev i tyle . Gra rozchwiana , obarczona dużą ilością błędów - szczególnie w przyjęciu. Mimo fragmentów bardzo dobrej gry to te słabe rzucają mocniejszy cień i w pojedynku z takim rywalem jak Brazylia nie widzę szans dla tej drużyny.

Co tu dużo pisać - &gt; Brazylia jest lepsza pod każdym względem, na środku to już wogóle miażdżąca różnica i na Bułgarię już czas . Swoje ekipa Placiego ugrała jednak teraz Brazylia wskoczy na swój level , któremu Bułgarzy równać się mogą na przestrzeni jedynie paru piłek w meczu

Typ:
Brazylia -8,5 pkt @ 1,80 Milenium ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mocna ławka -&gt; Vettori, Piano,Lanza - naprawdę te zmiany dają dużo i Berutto potrafi odpowiednio wprowadzać tych zawodników.
Berutto zmiany stosuje według mnie rzadko i najczęściej w takich klarownych sytuacjach (wysoko przegrywany/wygrywany set). W meczu z Argentyną pojawili się Piano, Lanza, Falaschi i Vettori tylko dlatego, bo Włosi mieli już zapewniony awans.

Włosi są w lepszej dyspozycji niż Rosjanie. Wyniki wiadomo mieli lepsze bo mieli lżejszą grupę.
Właśnie. Wyniki lepsze, ale gra Włochów była średnia. Zwłaszcza mecz z Bułgarią był po prostu bardzo przeciętny. Wczoraj też bez rewelacji.

Według mnie nie ma sensu przykładać większej wagi do meczu Rosji z Kanadą. wygrali dwa sety, tak naprawdę zapewnili już sobie awans i potem już tylko &quot;dogrywali&quot; ten mecz. Pewnie chcieli zamknąć to w trzech setach, nie udało się. Potem już jakiegoś wielkiego ciśnienia po ich stronie nie było.

W dodatku fakt , że Zajcew potrafi przyjąć powoduje , że czasem wygląda ta gra na bardziej urozmaiconą i podział na przyjmujących i atakujacych jest wymienny.
Potrafi to może za duże słowo. Wczoraj miał niesamowite problemy z przyjęciem na palce. Pamiętam jego ostatni sezon w M.Romie Volley i tam przyjmował dobrze (grali jeszcze Moltenami). W reprezentacji zawsze z tym elementem miał spore problemy.

Rosjanie tak naprawdę są w stanie punktować jedynie w ustawieniu gdy Pavlov jest na zagrywce - wtedy to Savani i Giovi/Rossini stają we dwóch do przyjęcia i może być problem.
W pozostałych ustawieniach uważam , że Włosi są w stanie uzyskiwać trwale przewage głównie ze względu na nie najwyższą jakość w przyjęciu Spiridonova i Sivozhelza i będą grać przez strefy Makarova.
Rosjanie są w stanie punktować w każdym ustawieniu.
Nie sądzę też, żeby Włosi stawali do przyjęcia tylko z Savanim i libero. To zawsze Savani jest kryty w przyjęciu, a Parodi bierze na siebie w tym elemencie naprawdę sporo. Wystarczy spojrzeć na ilość przyjęć obu zawodników (Parodi 50, Savani 18).

Wydaje mi się też, że to Grankin, a nie Makarow zacznie w wyjściowym składzie.
Swoją drogą to Makarow naprawdę ma 196 cm wzrostu ?

Dodać do tego lepsze zmiany u Italii i naprawdę wygląda to nieźle. Vettori może wejść śmało na zmiane. Piano tymi flotami z Argentyną już pokazał na co go stać. Lanza też może wejść polepszyć przyjęcie. A Voronkov dysponuje tylko Zhilinem tak naprawdę. Bo ani Grankin ani Mikhaylov na tą chwile nie są w stanie poprawić gry drużyny.
Berutto tak jak pisałem zwolennikiem zmian to nie jest.

Woronkow ma nie tylko Żilina. Jest Aszczew, który na środku spokojnie może się pojawić. Myślę, że z Apalikowem czy z Aszczewem to większej różnicy nie ma, może w ofensywie trochę lepszy Apalikow.

Grankin dał świetną zmianę w meczu z Brazylią. Gdyby nie Grankin (i Żilin) to pewnie by Sborna z Canarinhos nie wygrała, więc nie wiem dlaczego według Ciebie nie jest w stanie poprawić gry. Zwłaszcza, że w meczu z Kanadą przecież też cały czas grał Grankin, a Makarov pojawił się chyba tylko na chwilę w piątym secie.

Co do Michajłowa to się zgodzę. Wiadomo, że w optymalnej formie być nie może. Podejrzewam jednak, że prędzej Woronkow wpuści Michajłowa za Pawłowa niż Berutto wpuści Vettoriego za Zaytseva.



I jeszcze odnośnie Brazylia - Bułgaria.

Rezende zrozumiał wreszcie , że to Wallace jest lepszym grajkiem a nie Vissotto.
Niczego nie zrozumiał. Vissotto z tego co czytałem i widziałem ma/miał opuchnięte lewe kolano i dlatego nie wrócił na parkiet w meczu z Rosją i nie było go nawet w &quot;12&quot; na mecz z Kanadą.

Nie wiadomo czy wystąpi w półfinale.
 
K 25

kammad85

Użytkownik
Obecnie gra Sivozhelez i Spiridonov - gracze bardzo solidni , trzymający przyjęcie na dobrym poziomie , w dodatku inteligetni i też dobrze zagrywający.
W pozostałych ustawieniach uważam , że Włosi są w stanie uzyskiwać trwale przewage głównie ze względu na nie najwyższą jakość w przyjęciu Spiridonova i Sivozhelza i będą grać przez strefy Makarova.
Proponuje się koledze w końcu zdecydować czy Sivozhelez i Spiridonov potrafią przyjmować czy też nie, bo to tak wygląda, że jak dajesz typ na Rosjan to potrafią, a jak przeciwko im to już nie bardzo. To nie jest żaden atak, no ale popadasz w skrajności, a chyba w przeciągu dwóch dni się nie zmienia zdania czy dany zawodnik jest dobry czy zły w jakimś elemencie.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Z lekka się przyczepie do Twoich analiz.
Typ:
Włochy win @ 1,85 Milenium
Po pierwsze nie rozumiem grania na Włochów po kursie 1.85, jeśli w bet365 masz 2.10 a w maratonie od południa wisi 2.20.
Mocna ławka -&gt; Vettori, Piano,Lanza - naprawdę te zmiany dają dużo i Berutto potrafi odpowiednio wprowadzać tych zawodników.
Po drugie czy Włosi mają lepszą ławkę? Mocno naciągane stwierdzenie. Travica nie ma praktycznie następstwa, przyjmujący podobnie, Piano tylko na zagrywkę, jedynie Vettori niekoniecznie obniżyłby poziom.
A Voronkov dysponuje tylko Zhilinem tak naprawdę. Bo ani Grankin ani Mikhaylov na tą chwile nie są w stanie poprawić gry drużyny.
Po trzecie Grankin nic nie wnosi do gry? To czysta herezja. ;) Mecz z Brazylią do ponownej analizy. ????
Rezende zrozumiał wreszcie , że to Wallace jest lepszym grajkiem a nie Vissotto.
Dalej, Visotto nie grał, bo miał/ma jakieś problemy zdrowotne, nie wiem czy dzisiaj będzie grał, jeśli będzie mógł zagrać to pewnie zacznie od początku. A nawet gdy Rezende został bez zmiennka dla atakującego to i tak na siłę pakował podwójną zmianę i Fontelesa na atak.
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Nie sądzę też, żeby Włosi stawali do przyjęcia tylko z Savanim i libero. To zawsze Savani jest kryty w przyjęciu, a Parodi bierze na siebie w tym elemencie naprawdę sporo. Wystarczy spojrzeć na ilość przyjęć obu zawodników (Parodi 50, Savani 18).
Masz rację, że Parodi przyjmuje więcej ale tamto stwierdzenie tyczyło się tego jednego ustawienia a nie całej gry.


Proponuje się koledze w końcu zdecydować czy Sivozhelez i Spiridonov potrafią przyjmować czy też nie, bo to tak wygląda, że jak dajesz typ na Rosjan to potrafią, a jak przeciwko im to już nie bardzo. To nie jest żaden atak, no ale popadasz w skrajności, a chyba w przeciągu dwóch dni się nie zmienia zdania czy dany zawodnik jest dobry czy zły w jakimś elemencie.
Ogólnie Ci gracze są dobrymi przyjmującymi i ja tego zdania nie zmieniam. Jednak na tym turnieju nie robią szału i nie ma się co oszukiwać , że to właśnie w nich będą Włosi celować. Nie ma co gloryfikować Rosji za zwycięstwo z Brazylią , gdyż Canarinhos im wtedy bardzo pomogli - grali dobrze jednak jakby Brazylia zaprezentowała dyspozycję z meczu z Kanadą to Rosjanie ugraliby max 1 seta.


Po drugie czy Włosi mają lepszą ławkę? Mocno naciągane stwierdzenie. Travica nie ma praktycznie następstwa, przyjmujący podobnie, Piano tylko na zagrywkę, jedynie Vettori niekoniecznie obniżyłby poziom.
Uważasz , że nie mają lepszej ławki ? Mikhaylov nie jest gotowy do gry. Grankin i Makarov są na jednym poziomie. Aschev całe mecze w kwadracie. Zhilin jedyny godziwy na zmiane. To , że Travica nie ma zmiennika nie znaczy , że nie mają mocniejszej ławki. Mają za to Piano, Vettoriego, Falaschi, Lanza - każdy może wejść i wnieść coś pozytywnego.

Dalej, Visotto nie grał, bo miał/ma jakieś problemy zdrowotne, nie wiem czy dzisiaj będzie grał, jeśli będzie mógł zagrać to pewnie zacznie od początku. A nawet gdy Rezende został bez zmiennka dla atakującego to i tak na siłę pakował podwójną zmianę i Fontelesa na atak.
Tu przyznaje , że nie wiedziałem o problemach zdrowotnych Visotto - mój błąd. Myślałem, że wybrał Wallace&#39;a z czysto sportowych powodów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom