>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fini Typuje

fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #18
Bukmacher: LVBET

NETHERLANDS: Eredivisie

Venlo - PSV
Bet: PSV @1,53
Wynik: 2:5 - WYGRANY

GERMANY: Regionalliga Bayern

Augsburg II - Munich 1860
Bet: Drużyna 2 lub remis i Powyżej 1,5 @1,59
Wynik: 3:2 - Sporo pecha w tym meczu po bramce na 2:0 Lwy elegancko odrobiły na w pare minut, po czym dwie minuty później 3:1. Każda passa się kiedyś kończy, było 9 meczy przez przegranej ???? - PRZEGRANY
AKO: 2,43
Stawka: 2 j
Możliwa wygrana: 4,28 j
Przegrana -2 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #19
Bukmacher: LVBET
POLAND: Ekstraklasa
Legia - Lechia Gdansk
Bet: Legia Warszawa @1,85
Wynik: 1:0 - WYGRANY
RUSSIA: Premier League
Zenit Petersburg - Arsenal Tula
Bet: Zenit Petersburg @1,24
Wynik: 0:1 - zakład na dopełnienie kuponu i niszczy ładną wygraną :mad: Zenit zalicza drugą wtopę z rzędu co się nie zdarza, pomijając fakt, że strzelił w tym meczu 2 bramki, których sędzie nie uznał a Gol dla gości padł w jednej z nielicznych akcji w meczu (oddali jeden celny strzał) - PRZEGRANY
AKO: 2,29
Stawka: 4 j
Możliwa wygrana: 8,06 j
Przegrana -4 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #20
Bukmacher: LVBET
BELGIUM: Jupiler League
Oostende - Club Brugge KV
Bet: Club Brugge i Powyżej 1,5 @2,30
Wynik: 2:3 - dalej nie dowierzam, że to weszło ???? w ostatniej akcji meczu bramkarz wykonuje paradę sezonu wyciągając piłkę z okna po wolnym po czym po rozegraniu przez Brugge dostaje piłkę za kołnierz - WYGRANY
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,02 j
Wygrana +1,02 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #22
Bukmacher: LVBET
ENGLAND: English Open
Bingham S. - Walker L.
Bet: Stuart Bingham @1,24
Wynik: 4:0 - WYGRANY
ENGLAND: English Open
Robertson J. - Duffy A.
Bet: Jimmy Robertson @1,40
Wynik: 4:2 - WYGRANY
ENGLAND: English Open
Allen M. - White J.
Bet: Mark Allen @1,14
Wynik: 4:0 - WYGRANY
ENGLAND: English Open
McLeod R. - Lisowski J.
Bet: Jack Lisowski @1,52
Wynik: 0:4 - Lisowski kolejny raz potwierdza swoją formę i mnie nie zawodzi ✅ Na tak krótkim dystansie wbił 130 i 144 KOOOT!!!. Myślę, że nasza współpraca w tym turnieju przedłuży się, bo ten chłopak może namieszać- WYGRANY
AKO: 3,01
Stawka: 16 j
Możliwa wygrana: 42,36 j
Wygrana +26,36 j ;););)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fini 84

fini

Użytkownik
Statystyki Październik 2017

Postawione zakłady: 22
Wygrane: 6
Zwrot: 0
Przegrane: 16
SKUTECZNOŚĆ: 27,3%

Postawione Jednostki: 99j
Zysk Netto: 31,78j

YIELD: 32,10%
 
fini 84

fini

Użytkownik
Lekka modyfikacja stylu gry ;););)
Zauważyłem, że większość moich zakładów znacznie przekracza kurs @2,00, a nawet podchodzi pod @3,00 nie wpływając przy tym na moją skuteczność. W związku z tym zakładany kurs AKO na chwilę obecną planuje w okolicach +@3,00. Zwiększenie kursu pozwala mi na spowolnienie progresji stawki, dlatego obecnie planuje grać na 7 poziomów progresji ze wzrostem: 1, x1,3, x1,6, x1,6, x1,6, x1,65, x1,65. Myślę, że na chwilę obecną jestem w stanie poprawić skuteczność, natomiast zmiana stylu gry zmniejszy nam YIELD, ale zwiększy bezpieczeństwo względem przegrania wszystkich kolejnych poziomów. Powodzenia ⚽⚽⚽!
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #23
Bukmacher: LVBET
ANGLIA: English Open
Selby M. - Donaldson S.
Bet: Mark Selby @1,12
Wynik: 4:3 - Liczyłem na wielki powrót do formy Selbiego po ostatnim turnieju, jednak jak dla mnie w dalszej części English Open no bet. Wymęczył ze słabym Donaldsonem dostając z 3 prezenty w deciderze (Donaldson mógł to kończyć). Gra Selbiego jest strasznie nierówna, przy jednym podejściu potrafi wbić 100 od ręki, żeby następnie zepsuć proste zagranie - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Zhou Y. - Higginson A.
Bet: Zhou Yuelong @1,59
Wynik: WALKOWER - ZWROT
ANGLIA: English Open
Boileau J. - Gilbert D.
Bet: David Gilbert @1,12
Wynik: 0:4 - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Cao Y. - Akbar H.
Bet: Cao Yupeng @1,24
Wynik: 4:1 - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Grace D. - Williams M.
Bet: Mark James Willliams @1,21
Wynik: 1:4 - WYGRANY
AKO: 2,99
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,63 j
Wygrana +0,66 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #24
Bukmacher: LVBET

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa

Maribor - Liverpool
Bet: Powyżej 9,5 Rzutów Rożnych @1,77
Wynik: 9 RR - szybko strzelona bramka zabiła ten zakład, chociaż i tak było blisko do szczęścia. Mimo tego, że goście wbili tylko 3 RR w pierwszej połowie, a gospodarze w całym meczu 0! to ostateczna suma i tak jest imponująca ???? - PRZEGRANY

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa

Monaco - Besiktas
Bet: Besiktas +1,5 HA @1,47
Wynik: 1:2 - WYGRANY

EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Manchester City - Napoli
Bet: Powyżej 2,5 Bramek @1,45
Wynik: 2:1 - WYGRANY
AKO: 3,77
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 3,32 j
Przegrana -1 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #25
Bukmacher: LVBET
ANGLIA: English Open
Jones J. - Bingtao Y.
Bet: Yan Bingtao @1,64
Wynik: 1:4 - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Yuan L. - Lisowski J.
Bet: Jack Lisowski @1,34
Wynik: 3:4 - budząc się i widząc wynik 3:1 dla Li Yuana byłem w ciężkim szoku. Styl w jakim kolejne 3 framy wyciągnął Lisowski piękny. Dwa kolejne do 0 i w deciderze break 132. Widać u niego walkę, mimo niekorzystnego wyniku potrafił podnieść grę na tak krótkim dystansie - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Milkins R. - Hugill A.
Bet: Robert Milkins @1,23
Wynik: 4:2 - WYGRANY
ANGLIA: English Open
Trump J. - Joyce M.
Bet: Judd Trump @1,14
Wynik: 4:0 - WYGRANY

AKO: 3,08
Stawka: 1,3 j
Możliwa wygrana: 3,53 j
Wygrana +2,23 j ;););)

Jak wspominałem na początku tematu, głównymi zakładami będą typy z piłki nożnej. Jednak im mocniej wgłębiam się w typowanie przechodzę przez różne sporty: hokej, koszykówka.. Ostatnio dość mocno przypodobał mi się Snooker, gdzie wcześniej dodawałem 1-2 typy na dopełnienie kuponu. Nie oszukuję siebie ani was, jestem laikiem w tej dyscyplinie i moja wiedza w porównaniu do piłki jest zerowa o_O. Typy opieram na analizie wyników, obecnej formie zawodników oraz kilku obejrzanych spotkaniach. Myślę, że to kierunek, który w najbliższym czasie się u mnie wzmocni i możecie się spodziewać więcej Snookerowych Zakładów z uwagi na dotychczasową skuteczność- Snookerowe Zakłady 3/3 (średnie ako @3,00) = 100 %.
 
fini 84

fini

Użytkownik
Statystyki Październik 2017
Postawione zakłady: 25
Wygrane: 8
Zwrot: 0
Przegrane: 17​
SKUTECZNOŚĆ: 32%

Postawione Jednostki: 102,3j
Zysk Netto: 33,67j​
YIELD: 32,91%
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #26
Bukmacher: LVBET
EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Benfica - Manchester Utd
Bet: Manchester United @1,89
Wynik: 0:1 - WYGRANY
EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Anderlecht - PSG
Bet: PSG i Powyżej 2,5 @1,42
Wynik: 0:4 - WYGRANY
EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Bayern - Celtic
Bet: Bayern i Powyżej 2,5 @1,26
Wynik: 3:0 - WYGRANY
AKO: 3,38
Stawka: 1 j
Możliwa wygrana: 2,97 j
Wygrana +1,97 j ;););)
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #28
Bukmacher: LVBET
EUROPA: Liga Europy - Runda grupowa
AC Milan - AEK
Bet: AC Milan @1,46
Wynik: 0:0 - PRZEGRANY

EUROPA: Liga Europy - Runda grupowa

Everton - Lyon
Bet: Lyon lub remis i Powyżej 1,5 @1,83
Wynik: 1:2 - WYGRANY
EUROPA: Liga Europy - Runda grupowa
Villarreal - Slavia Praga
Bet: Villarreal @1,56
Wynik: 2:2 - Villarreal stracił dwie bramki mentalnie będąc jeszcze w szatni. Potem kompletna dominacja wbili dwie jeszcze do przerwy w drugiej połowie ataki jednak bezskuteczne - PRZEGRANY
AKO: 4,17
Stawka: 1,3 j
Możliwa wygrana: 4,77 j
Przegrana -1,3 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #29
Bukmacher: LVBET

POLSKA: LOTTO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Bet: Zagłębie Lubin @1,56
Wynik: 2:2 - PRZEGRANY
POLSKA: LOTTO Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Bet: Górnik Zabrze i Powyżej 1,5 @2,6
Wynik: 3:3 - PRZEGRANY

Oba zespoły grające według mnie najlepszą piłkę w ekstraklasie zawiodły. Przy korzystnym wyniku zaczęły się cofać i oddały całkowicie pole gry dla przeciwnika. Trochę szczęścia zabrakło, ponieważ zagłębie traci bramkę na 2:2 w 90+ minucie, natomiast Górnik wywozi 3:1 do przerwy i traci 2 bramki w drugiej połowie. O ile o meczu Górnika się nie wypowiem bo mam mieszane uczucia, tak szczerze mogę przyznać, że z tak grającym Zagłębiem i takiej grze piłkarzy z Gliwic zasłużyli minimum na remis ;). Wnioski: myślę, że te młode zespoły nauczą się czegoś nowego, jak prowadzić i w kolejnych meczach będą tylko mocniejsze!
AKO: 4,06
Stawka: 2,08 j
Możliwa wygrana: 7,43 j
Przegrana -2,08 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #30
Bukmacher: LVBET

NIEMCY: Bundesliga

RB Lipsk - Stuttgart
Bet: RB Liepzig i Powyżej 1,5 @1,68
Wynik: 1:0 - Dwa zespoły overowe, szczególnie gospodarze, pokusiłem się na over 1,5 za grosze.. Kurs na Lipsk w granicach @1,40.. Brak drugiej bramki dla gospodarzy zabija nam świetny kupon. Pozostaje tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość ;) - PRZEGRANY

WŁOCHY: Serie A

Sampdoria - Crotone
Bet: Sampdoria @1,56
Wynik: 5:0 - WYGRANY

HISZPANIA: LaLiga

Valencia - Sevilla
Bet: Valencia - DNB @1,51
Wynik: 4:0 - WYGRANY
AKO: 3,96
Stawka: 3,33 j
Możliwa wygrana: 11,61 j
Przegrana -3,33 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #31
Bukmacher: LVBET
BANTAMWEIGHT - MĘŻCZYŹNI: UFC (Świat)
Stasiak D. - Kelleher B.
Bet: Damian Stasiak @1,89
Wynik: Kelleher - PRZEGRANY
LIGHT HEAVYWEIGHT - MĘŻCZYŹNI: UFC (Świat)
Piechota O. - Wilson J.
Bet: Oskar Piechota @1,47
Wynik: Piechota - WYGRANY
WELTERWEIGHT - MĘŻCZYŹNI: UFC (Świat)
Cerrone D. - Till D.
Bet: Donald Cerrone @1,63
Wynik: Till - PRZEGRANY
AKO: 4,53
Stawka: 5,33 j
Możliwa wygrana: 21,25 j
Przegrana -5,33 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #32
Bukmacher: LVBET
HISZPANIA: LaLiga
Villarreal - Las Palmas
Bet: Villarreal @1,54
Wynik: 4:0 - WYGRANY
WŁOCHY: Serie A
AC Milan - Genoa
Bet: AC Milan @1,53
Wynik: 0:0 - czerwona kartka za faul w ataku dla Milanu niszczy wszystko.. Milan w 10 przeważał w tym meczu ale jeśli napastnik nie potrafi strzelić, ani nawet przyjąć gotowej piłki na 5. metrze to nie mamy o czym rozmawiać - PRZEGRANY
WŁOCHY: Serie A
Benevento - Fiorentina
Bet: Fiorentina @1,61
Wynik: 0:3 - WYGRANY
Analiza:
Czarna passa trwa.. to już 6. poziom progresji, dlatego pozwoliłem sobie na krótką analizę moich typów. Wybór spotkań na jutro oparty był o drużyny, które są w podobnej sytuacji do mnie- NIE MOGĄ PRZEGRAĆ. Zarówno Villarreal, Milan i Fiorentina znajdują się w środki tabeli ale grają z totalnymi outsiderami.
Villarreal znacznie poprawił swoją grę i na chwilę obecną jestem w stanie stwierdzić, że są w stanie powalczyć o czołówkę w Hiszpanii. Trudny początek sezonu obecnie zmiana o 180 stopni i puki niskie kursy polecam łapać. Las Palmas obecnie 2-0-6 i na wyjeździe wygrał tylko z Malagą 0-1-8, więc jeśli Villarreal chce udowodnić swoją formę i pozycję to kiedy jak nie jutro?!
Milan zaangażowane pieniądze oraz początek sezonu tworzył mi w głowie obraz potęgi z przed lat. Jednak ostatnio duuuży spadek formy, chociaż oglądając przeciwników zmienia to nieco obraz Milanu- Inter, Roma, Sampdoria. Na San Siro polegli tylko z Romą i myślę, że kibice nie wybaczą im kolejne wtopy, a władze klubu muszą zrobić wszystko, aby wyjść z serii przegranych. Do tego pojawia się Genua z bilansem 1-2-5. Jeśli Milan nie wygra tego meczu umiejętnościami to ambicje nie pozwolą temu zespołowi przegrać u siebie.
Fiorentina słabo weszła w sezon, jednak ich gra wygląda dobrze. Bilans 3-1-4 nie powala ale patrząc na ich grafik myślę, że nie popełnili zbyt dużo błędów. Obecnie duża motywacja w drużynie i mecz przeciwko benjaminkowi Benevento 0-0-8 z dużymi absencjami w składzie. Fiorentina jeśli nie chce spaść na dno tabeli po prostu musi to wygrać.
AKO: 3,79
Stawka: 8,8 j
Możliwa wygrana: 29,35 j
Przegrana -8,8 j ???? ???? ????
 
fini 84

fini

Użytkownik
Kupon #33
Bukmacher: LVBET
FRANCE: Ligue 2
AC Ajaccio - GFC Ajaccio
Bet: AC Ajaccio @2,13
Wynik: 2:0 - WYGRANY
PORTUGAL: Primeira Liga
Guimaraes - Portimonense
Bet: Guimaraes @1,90
Wynik: 3:3 - do dzisiaj nie dowierzam.. Gospodarze strzelili w tym meczu 5 bramek (2 nieuznane), sędzie nie podyktował im karnego i gdy mentalnie byli jeszcze w szatni stracili 3 bramki w pierwsze 30 minut! Mecz to kompletna dominacja Guimaraes ale odrobienie 3 bramek było niemożliwe.. - PRZEGRANY
AKO: 4,05
Stawka: 14,52 j
Możliwa wygrana: 51,75 j
Przegrana -14,52 j ???? ???? ????

Tym kuponem kończymy serię 7 przegranych pod rząd ????. Oczywiście wiążę się to z moją porażką, mam tylko nadzieje, że jak każda inna pozwoli mi na wyciągnięcie wniosków i poprawę mojej gry. Osobiście uważam, że miałem w tej serii ogromnego pecha, ponieważ co najmniej 3-4 kupony powinno śmiało wejść na czele z powyższym. Koniec mazgania się ruszamy dalej ????! Powodzenia ⚽⚽⚽!
 
fini 84

fini

Użytkownik
Statystyki Październik 2017
Postawione zakłady: 33
Wygrane: 9
Zwrot: 0
Przegrane: 24
SKUTECZNOŚĆ: 27,3%

Postawione Jednostki: 139,66 j
Zysk Netto: -0,72 j
YIELD: -0,52%
 
Do góry Bottom