>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FireBet 3

M 1

momodzik

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć o co Ci chodzi - o to, że na program jest nałożony abonament czy o to żeby użytkownicy nie grali u bukmacherów?
O to, że wcześniej czy później będziesz chciał pieniądze za ten &quot;program&quot;.

Gdyby ten hmmm yhyhkh &quot;program&quot; typował przynajmniej 55% zdarzeń na plus, to byłbyś milionerem.
I nikomu byś go nie sprzedał za psie pieniądze.
A że program ma służyć tylko i wyłącznie do analizy (jakiej kurna analizy?), że Barcelona wygra z Atletico, i to darmowy, to szkoda twojego czasu...
 
F 0

firebet

Użytkownik
O to, że wcześniej czy później będziesz chciał pieniądze za ten &quot;program&quot;.
Gdyby ten hmmm yhyhkh &quot;program&quot; typował przynajmniej 55% zdarzeń na plus, to byłbyś milionerem.
I nikomu byś go nie sprzedał za psie pieniądze.
A że program ma służyć tylko i wyłącznie do analizy (jakiej kurna analizy?), że Barcelona wygra z Atletico, i to darmowy, to szkoda twojego czasu...
Nie, ale ręcznie nie przeanalizujesz 500 zdarzeń w jednym dniu? a program da radę i ewentualnie odrzuci mecze, które wg algorytmów są niepewne.
Poza tym przez abonament w pewnym sensie &quot;wypełniam Twoją wolę&quot; bo przecież liczba użytkowników spadnie prawie do zera ;) więc nikt nie będzie go używał. Dlatego powinieneś się cieszyć, bo Twoje marzenia się spełniają.
A co do &quot;kurna analizy&quot; to podam przykład z wczoraj, gdzie był mecz Paragwaj - Argentyna, faworyt wiadomy (z nazwy) - Argentyna, program przeanalizował i wskazał że Paragwaj (kurs 3,00). Nad takim meczem można już pomyśleć dlaczego program mówi inaczej niż być powinno i dokonać własnej weryfikacji zdarzenia (wygrał Paragwaj).
 
A 85

aksior

Użytkownik
co do Paragwaju to też mailem czysta 1 ???? - wystarczyło przeanalizować betexplorer.com kto z kim gral, kto jakie Bęcki dostał... Argentyna nic nie gra w tym sezonie - więc tutaj nie trzeba programów... ale analiza i trochę szczęścia...I tak jak koledzy piszą...abonament mało kto będzie gotów zapłacić...Jeśli program ma faktycznie działać to zarobisz na nim grając jego typy ????
 
F 0

firebet

Użytkownik
co do Paragwaju to też mailem czysta 1 ???? - wystarczyło przeanalizować betexplorer.com kto z kim gral, kto jakie Bęcki dostał... Argentyna nic nie gra w tym sezonie - więc tutaj nie trzeba programów... ale analiza i trochę szczęścia...I tak jak koledzy piszą...abonament mało kto będzie gotów zapłacić...Jeśli program ma faktycznie działać to zarobisz na nim grając jego typy ????
FB korzysta z bazy betexa. Poza tym, jak mówiłem wcześniej, przeanalizuj 500 meczy naraz? Mówiłem również, że nie zależy mi na kasie z abo.

Wyszedłem z założenia, że ludzie analizują mecze które chcą zagrać, a program robi to kompleksowo na wszystkie. Przykład:

27.08.2009 r. Liga brazylijska, Santos - International, typ programu X, wynik 3:3. HP i AP odpowiednio 49% - 51%. Sam wpadłbyś na taki mecz? nie wpadłbyś. W tym dniu 6 trafionych na 6 typowanych - i jest to przypadek który zdarza się nieczęsto. Niemniej jednak ;] coś w tym jest.

http://i25.tinypic.com/v7doyd.jpg

I jeszcze jedno - gdyby to faktycznie było tak proste jak mówisz, to czy bukmacher zrobiłby taki błąd i wystawił kurs 3,00? wiedząc, ze ten mecz praktycznie wygra Paragwaj? Przecież to prezent, a buk takich nie robi świadomie.
 
M 0

m_arek87

Użytkownik
Po to macie czas do końca września na darmowe korzystanie z programu, aby się samemu przekonać co jest wart ten program, oczywiście nie ma co liczyć na 100% skuteczność w każdym dniu, ja bym proponował w danym dniu wytypować typy tym programem, oraz nie sugerując się tymi typami wybrać tyle samo spotkania kierując się własną analizą i sprawdzić skuteczność obu sposobów, wtedy się przekonacie czy ten program jest wam potrzebny
pozdrawiam
 
F 0

firebet

Użytkownik
(...) wystarczyło przeanalizować betexplorer.com kto z kim gral, kto jakie Bęcki dostał... Argentyna nic nie gra w tym sezonie - więc tutaj nie trzeba programów... ale analiza i trochę szczęścia (...)
Przecież o to właśnie chodzi, że program robi to za Ciebie i na wszystkie zdarzenia. To cała jego filozofia, przelicza każdy mecz wg algorytmów - to wszystko.
 
F 0

firebet

Użytkownik
W FireBet pojawił się poważny błąd przy dwóch kryteriach. Wyeliminowanie tego błędu zwiększa skuteczność. Poprawka we wtorek 15.09.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Przecież o to właśnie chodzi, że program robi to za Ciebie i na wszystkie zdarzenia. To cała jego filozofia, przelicza każdy mecz wg algorytmów - to wszystko.
No właśnie. To cała jego filozofia.
Czyli użytkowa wartość takich obliczeń = 0
Tym samym wartość programu = 0
Algorytmy.
Algorytmy to są w grach komputerowych, a nie w zdarzeniach sportowych.
 
F 0

firebet

Użytkownik
No właśnie. To cała jego filozofia.
Czyli użytkowa wartość takich obliczeń = 0
Tym samym wartość programu = 0
Algorytmy.
Algorytmy to są w grach komputerowych, a nie w zdarzeniach sportowych.
Bukmacher też nie robi obliczeń ręcznie i też korzysta z algorytmów, tylko ma więcej pracowników i więcej danych, ale pomimo tego również się myli. Więc Twoje stwierdzenie jest nieadekwatne.
Poza tym gdyby to co mówisz było prawdą to cała nauka o statystyce by już upadła, a ma się dobrze ????
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Bukmacher też nie robi obliczeń ręcznie i też korzysta z algorytmów, tylko ma więcej pracowników i więcej danych, ale pomimo tego również się myli.
Bukmacher NIGDY się nie myli. I NIGDY nie przegrywa.
Bukmacher ma ustaloną stałą marżę (od 5% do 10%) i w zależności od stawek stawianych przez graczy reguluje kurs danego zdarzenia. Co najwyżej wychodzi na ZERO w jakimś meczu, ale nigdy na minus!
Dlatego są limity i nie można postawić na dane zdarzenie załóżmy 50tys. zł, bo wtedy właśnie załamałby się kurs.
Ale skoro ty takich podstawowych rzeczy nie wiesz, to odpuść i nie wciskaj ludziom swojego programu.
 
F 0

firebet

Użytkownik
Bukmacher NIGDY się nie myli. I NIGDY nie przegrywa.
Bukmacher ma ustaloną stałą marżę (od 5% do 10%) i w zależności od stawek stawianych przez graczy reguluje kurs danego zdarzenia. Co najwyżej wychodzi na ZERO w jakimś meczu, ale nigdy na minus!
Dlatego są limity i nie można postawić na dane zdarzenie załóżmy 50tys. zł, bo wtedy właśnie załamałby się kurs.
Ale skoro ty takich podstawowych rzeczy nie wiesz, to odpuść i nie wciskaj ludziom swojego programu.
Bukmacher wystawiając przykładowo kursy na zdarzenie A - B:
1,30 - 4,40 - 7,60
oszacował prawdopodobieństwa odpowiednio:
76% - 22% - 13%
odliczając marżę 12%:
67% - 19% - 11%
czyli wg bukmachera drużyna A wygra w 67%.
W zdarzeniu wynik pada 1:2 i wygrywa drużyna B, pomimo tego, że prawdopodobieństwo wynosiło zaledwie 11%.
Mówiąc o tym, że bukmacher się myli to miałem właśnie na myśli, a że zrozumiałeś inaczej? zdarza się - nikt nie jest idealny.
Jeżeli chodzi o marżę bukmachera to ma ustaloną różną i nie koniecznie mieści się w granicach 5-10% czasem to nawet 20%.
Jeżeli nie zrozumiałeś tego co powiedziałem to twoja sprawa, bo nie powiedziałem że bukmacher przegrywa, tylko, że myli się w szacowaniu prawdopodobieństwa - tak jak program.
I przede wszystkim nie wciskam ludziom programu bo po pierwsze każdy ma swoją wolę i zrobi co uważa za stosowne.
Widziałeś gdzieś żebym kogoś do niego namawiał?
Po drugie nie zachwalam go w żaden sposób i nie pisze, że jest najlepszy, nie wyświetlam błędnych statystyk, które mogłyby zmylić użytkownika i ani raz nie napisałem, że dzięki typom z programu ktoś stanie się milionerem.
Po trzecie spójrz na pierwszy post, w którym wyraźnie jest napisane - &quot;(...) zainteresowane osoby (...)&quot;.
Po czwarte każda osoba otrzymuje test co najmniej dwa tygodnie - nie kupuje kota w worku i wie za co później (jeśli się zdecyduje) będzie płacił.
Po piąte jest możliwość testu każdego wybranego dnia, który już był i można sprawdzić jak program typował, jaka była skuteczność oraz czy byłby zysk czy strata - co również świadczy o uczciwości autora (bo więcej jest strat niż zysków, dlatego własna analiza niezbędna).
Tam gdzie są pieniądze trzeba być ostrożnym - każdy rozważny człowiek to wie i nie potrzebuje twoich kazań.
To, że nie potrafisz podać normalnych argumentów, prowadzić normalnej dyskusji jak również to, że nie szanujesz czyjejś pracy (mój czas poświęcony na program) świadczy tylko o Twojej niekompetencji.
Być może kupowałeś typy, używałeś programu albo inne tego typu podobne rzeczy - i w końcowym efekcie przegrałeś dużo pieniędzy. Może stąd ta Twoja frustracja.
Albo kupowałeś super fixy od betmafii, które w końcowym efekcie odkupywał bukmacher i dalej przegrywałeś. Tylko frustracja już była coraz większa.
Specjalnie na Twoje życzenie wprowadzę do programu ostrzeżenie, żeby użytkownik nie zajmował się bukmacherką bo to prowadzi do przegrania pieniędzy - na dużym czerwonym tle (możesz mi nawet zaprojektować wygląd + tekst), ale nic to nie zmieni bo większość grających zrezygnuje dopiero wtedy jak przegra - taka ich natura.
Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę Cię obrażał. Prywatnie powiem Ci, żebyś się tak nie denerwował bo dostaniesz zawału a życie masz tylko jedno.
Poza tym Ty nie znasz podstaw marketingu i wiesz co? Twoje posty zamiast odstraszać użytkowników to ich przyciągają. W ciągu 3 dni wzrosła mi oglądalność o 600 wyświetleń a co za tym idzie liczba użytkowników.
Wiem, że nie odpuścisz - ja też.
Pozdrawiam i życzę dużo spokoju
PS.
Zauważ, że program jest tylko na tym forum, nie ogłaszam go na innych (oprócz obstawianie.com, ale oferte wycofałem) - więc nie mam nastawienia na zysk.
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Chyba ten programik jest dla mnie zbyt skomplikowany :p Moglby ktos mi pomoc? Bylbym baaardzo wdzieczny ;)

A mianowicie potrzebuje wyszukac zdarzen w ktorych remis jest wykluczony - obojetne jest mi ktora strona wygra, moze byc tez remis byle nie 0:0.

Wiem ze to brzmi dziwnie wiec napisze to tak - jak wyszukac zdarzenie w ktorym padnie minimalnie jedna bramka? Nie interesuje mnie dla ktorej strony i czy pozniej padnie remis chodzi mi jedynie o jedna jedyna bramke ;)


Z gory dziekuje
 
F 0

firebet

Użytkownik
Chyba ten programik jest dla mnie zbyt skomplikowany :p Moglby ktos mi pomoc? Bylbym baaardzo wdzieczny ;)

A mianowicie potrzebuje wyszukac zdarzen w ktorych remis jest wykluczony - obojetne jest mi ktora strona wygra, moze byc tez remis byle nie 0:0.

Wiem ze to brzmi dziwnie wiec napisze to tak - jak wyszukac zdarzenie w ktorym padnie minimalnie jedna bramka? Nie interesuje mnie dla ktorej strony i czy pozniej padnie remis chodzi mi jedynie o jedna jedyna bramke ;)


Z gory dziekuje
Napisz do mnie na GG 9141615 - chętnie pomogę
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Wlasnie jestem po rozmowie z tworca programu i o programie nie moge powiedziec jeszcze nic bo do teraz nie wiedzialem jak go uzywac w odpowiedni sposob (a nie chce wynikow 1 X lub 2 mam pewne swoje udziwnienie) ale moge powiedziec co nieco o autorze.

Jesli ktokolwiek sadzi ze zostawi on kogos w potrzebie bo ktos nie bedzie czegos rozumial/nie bedzie wiedzial jak uzywac tego programu pod siebie moze sie z miejsca puknac w glowke.

Autor jest czlowiekiem niesamowidzie pomocnym milym i cierpliwym (o czym mzoe swiadczyc ze wytrzymal rozmowe ze mna ;) )

I korzystajac z forum chcialbym mu jeszcze raz za pomoc podziekowac ^_-
 
M 1

momodzik

Użytkownik
I przede wszystkim nie wciskam ludziom programu bo po pierwsze każdy ma swoją wolę i zrobi co uważa za stosowne.

Widziałeś gdzieś żebym kogoś do niego namawiał?
Acha, czyli chcesz się podzielić tym programem z innymi użytkownikami tego forum. OK.

Po drugie nie zachwalam go w żaden sposób i nie pisze, że jest najlepszy, nie wyświetlam błędnych statystyk, które mogłyby zmylić użytkownika i ani raz nie napisałem, że dzięki typom z programu ktoś stanie się milionerem.
To miło z Twojej strony.

Po czwarte każda osoba otrzymuje test co najmniej dwa tygodnie - nie kupuje kota w worku i wie za co później (jeśli się zdecyduje) będzie płacił.
Toteż ja właśnie ostrzegam te osoby, żeby nie płaciły, bo nie dość, że korzystając z tego programu (i z setki innych podobnych programów w internecie - często darmowych - tutaj nie będę robił kryptoreklamy) wywalą swoje pieniądze na program anonimowego FireBeta, który to program opiera się na gołych statystykach.
Nie rób z ludzi idiotów.


Po piąte jest możliwość testu każdego wybranego dnia, który już był i można sprawdzić jak program typował, jaka była skuteczność oraz czy byłby zysk czy strata - co również świadczy o uczciwości autora (bo więcej jest strat niż zysków, dlatego własna analiza niezbędna).
A o czym ja piszę do jasnej cholery?
Właśnie o tym, że twój program (jak i dziesiątki innych) jest g... wart.
Bo TYLKO analizy się liczą. A nie jakieś głupie statystyki, które wprowadzasz do programu wg własnego widzimisię i do tego dajesz jakieś algorytmy z sufitu wzięte. Gdzie są analizy w tym programie?
Taki program to może napisać Zenek Nowak na pierwszym roku studiów. I też go sprzeda! Bo na 100 osób testujących program po kursie niższym niż 2,0 zawsze te 35 osób trafi w zdarzenia i pomyślą: Ale ten Zenek zajebisty program napisał - trza go kupić...

Tam gdzie są pieniądze trzeba być ostrożnym - każdy rozważny człowiek to wie i nie potrzebuje twoich kazań.

To, że nie potrafisz podać normalnych argumentów, prowadzić normalnej dyskusji jak również to, że nie szanujesz czyjejś pracy (mój czas poświęcony na program) świadczy tylko o Twojej niekompetencji.
Ale o jakie argumenty tobie chodzi?
Ja już nie raz podałem swoje argumenty przeciw kupowaniu takiego typu programów. Ty teraz podaj argumenty, które przemawiają ZA ZAKUPEM. Jestem ciekaw...

Być może kupowałeś typy, używałeś programu albo inne tego typu podobne rzeczy - i w końcowym efekcie przegrałeś dużo pieniędzy. Może stąd ta Twoja frustracja.
O to to to to. Tutaj masz rację. Kupowałem najpierw takie programowe wypierdki za parę złotych. Potem wykupiłem trzy abonamenty za grubsze pieniądze. I byłem parędziesiąt tysięcy do przodu. A teraz jestem paręnaście tys. do tyłu i NIE GRAM, tylko ostrzegam ludzi przed wydawaniem ciężko zarobionych pieniędzy na jakiekolwiek programy.

Specjalnie na Twoje życzenie wprowadzę do programu ostrzeżenie, żeby użytkownik nie zajmował się bukmacherką bo to prowadzi do przegrania pieniędzy - na dużym czerwonym tle (możesz mi nawet zaprojektować wygląd + tekst), ale nic to nie zmieni bo większość grających zrezygnuje dopiero wtedy jak przegra - taka ich natura.
Święta prawda.

Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę Cię obrażał. Prywatnie powiem Ci, żebyś się tak nie denerwował bo dostaniesz zawału a życie masz tylko jedno.

Poza tym Ty nie znasz podstaw marketingu i wiesz co? Twoje posty zamiast odstraszać użytkowników to ich przyciągają. W ciągu 3 dni wzrosła mi oglądalność o 600 wyświetleń a co za tym idzie liczba użytkowników.

Wiem, że nie odpuścisz - ja też.

Pozdrawiam i życzę dużo spokoju
Również pozdrawiam

PS.
Zauważ, że program jest tylko na tym forum, nie ogłaszam go na innych (oprócz obstawianie.com, ale oferte wycofałem) - więc nie mam nastawienia na zysk.
Ależ oczywiście.
 
F 0

firebet

Użytkownik
Najpierw powiedz co znaczy analiza wg Ciebie i przeczytaj co to jest statystyka.
PS.
A Ty nie rób z siebie idioty ???? Bo tak postrzega Cię duża część osób, nie tylko z tego forum
 
M 1

momodzik

Użytkownik
PS.
A Ty nie rób z siebie idioty ???? Bo tak postrzega Cię duża część osób, nie tylko z tego forum
A to ciekawe, co sądzą o mnie na innych forach...
Bo widzisz, ja tego nika &quot;momodzik&quot; używam tylko i wyłącznie na tym forum.
Wpisz se w gugle i znajdź mój nick na innym forum.
Czyli po prostu kłamiesz, bo ja nie jestem zarejestrowany na żadnym innym bukmacherskim, ani innym forum pod tym nickiem. Nie jestem zarejestrowany na żadnym innym forum, pod żadnym innym nickiem. Tylko na tym.
Resztę użytkownicy tego forum dopowiedzą sobie sami...
Przykro mi.
 
F 0

firebet

Użytkownik
A to ciekawe, co sądzą o mnie na innych forach...
Bo widzisz, ja tego nika &quot;momodzik&quot; używam tylko i wyłącznie na tym forum.
Wpisz se w gugle i znajdź mój nick na innym forum.
Czyli po prostu kłamiesz, bo ja nie jestem zarejestrowany na żadnym innym bukmacherskim, ani innym forum pod tym nickiem. Nie jestem zarejestrowany na żadnym innym forum, pod żadnym innym nickiem. Tylko na tym.
Resztę użytkownicy tego forum dopowiedzą sobie sami...
Przykro mi.
OK. Sprawdziłem, pomyliło mi się mecz[kropka]pl z bukmacherskim - przepraszam.
Poza tym, to dziwne, skoro chcesz uszczęśliwiać ludzi, to czemu jesteś tylko na jednym forum?
A może to Ty jesteś marnym prowokatorem?
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Poza tym, to dziwne, skoro chcesz uszczęśliwiać ludzi, to czemu jesteś tylko na jednym forum?
Zacznijmy od tego, że jak ja grałem, to to forum jeszcze nie było rozwinięte.
Ja nie chcę uszczęśliwiać ludzi. Ja tylko ostrzegam, przed wydawaniem ciężko zarobionych pieniędzy na głupie programy. A co ludzie dalej zrobią ze swoimi pieniędzmi, to ich sprawa.
Czemu jestem na jednym forum?
Bo to jest chyba największe polskie forum. Ja tutaj nie zarejstrowałem się, aby komuś interes psuć. Tutaj siedzę przynajamniej od dwóch lat i nawet nicka zmieniłem, bo kiedyś wstyd mi było, jak dawałem ludziom tzw. &quot;pewniaki&quot;.
 
Do góry Bottom