>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - Bonus od pierwszej wpłaty do 300zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bukmacher forbet oferuje bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 300zł.
Szczegóły poniżej:
ZASADY PROMOCJI:

1. Promocja obowiązuje od 12 września do 18 września na zakłady proste i kombinacyjne,

2. Wyłącznie osoby, które otrzymały e-mail są uprawnione do skorzystania z promocji,

3. Promocja dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe w okresie trwania promocji,

4. Bonusy są przyznawane wg poniższego schematu:
Wartość depozytu: od 50 zł do 99 zł, bonus: 50 zł
Wartość depozytu: od 100 zł do 149 zł, bonus: 100 zł
Wartość depozytu: od 150 zł do 199 zł, bonus: 150 zł
Wartość depozytu: od 200 zł do 299 zł, bonus: 200 zł
Wartość depozytu: od 300 zł i więcej, bonus: 300 zł

5. Aby otrzymać bonus należy obrócić jednokrotnie kwotą swojego depozytu w zakładzie przedmeczowym lub na żywo po minimalnym kursie 1.70,

6. Do 20 września należy wysłać email na adres: [email protected] z informacją o spełnieniu wymogów promocji w celu zaksięgowania środków na koncie gracza,

7. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 24h roboczych od momentu zgłoszenia,

8. Środki bonusowe należy wykorzystać po minimalnym kursie 2,00 i dokonać czterokrotnego obrotu,

9. Tylko jeden bonus na konto, gracza, adres domowy, IP, adres mailowy, numer telefonu,

10. forBET zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany bonusu.

Zagraj
 
S 52

szopson

Użytkownik
1. Promocja obowiązuje od 12 września do 18 września na zakłady proste i kombinacyjne,
5. Aby otrzymać bonus należy obrócić jednokrotnie kwotą swojego depozytu w zakładzie przedmeczowym lub na żywo po minimalnym kursie 1.70
standardowe pytanie, każdy zakład w ako musi mieć kurs 1.7 czy łączny kurs musi wynosić minimalnie 1.7 (dla przykładu 1.5x1.5 = 2.25)
dodatkowo czy wpłacając np 100 zł, obrotu należy dokonać na jednym zakładzie czy można to rozbić na kilka kuponów byleby łącznie zagrać za 100 zł (dla przykładu 2x 50zł), gdyż stwierdzenie &quot;w ZAKŁADZIE przedmeczowym&quot; może wprowadzać co niektórych w zakłopotanie
@
jeszcze jedno, jak z ewentualną wygraną z depozytu po spełnieniu wymogów? dajmy na to obracamy 100zł po kursie 2.0, wygrywamy więc mamy 200zł. Można to wypłacić dodatkowo zgarniając bonus (z tego co pamiętam to w forbecie są 2 salda, jedno bonusowe i główne coś na wzór STSu) lub czy będzie możliwość grania tylko z konta bonusowego a przy ewentualnym niepowodzeniu, to co wygraliśmy z depozytu będzie możliwe do wypłaty?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
@szopson
Jest napisane, że trzeba obrócić jednokrotnie kwotą, wiec jeśli wpłacisz 100, musisz zagrać za 100.
Jeśli wygrasz pierwszy zakład z depozytu to możesz wypłacić, po to są dwa salda. Bonus będzie dodany zapewne na saldo bonusowe.
A co do kursu to sam nir jestem pewien czy musi być singiel czy może być ako.
 
S 52

szopson

Użytkownik
po pierwsze jak nie jesteś czegoś w 100% pewien to proszę nie odpowiadaj na pytania gdyż możesz wprowadzić kogoś w błąd
po drugie jednokrotny obrót =//= jednemu zakładowi za całą kwotę
@
odpowiem sam sobie a i może komuś się przyda:
Tomasz D.
Jak najbardziej można to rozbić na mniejsze kupony,nawet 10x10 zł ważne żeby kurs był minimum 1.7.
Tomasz D.

i obrót musi zostać dokonany do 18.09
a pytając o AKO 1.5x1.5
Tomasz D.
Będzie. Pojedyńczy kurs 1.7 lub AKO
dodatkowo:
Tomasz D.
Tak. Skoro zostały spełnione warunki obrotu depozytem, to bonus i tak będzie przyznany a pieniądze z depozytu można wypłacić.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Całość depozytu należy postawić do 18.09, okej. Mam jednak pytanie co do tego punktu:
8. Środki bonusowe należy wykorzystać po minimalnym kursie 2,00 i dokonać czterokrotnego obrotu,
Jest jakiś okres czasowy w którym mamy obrócić tym bonusem?
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Bonus dopisują bardzo sprawnie. Dziś zrobiłem wpłatę, zagrałem za całość singla po kursie 1.7. O 22:49 napisałem do nich maila a dwie minuty później dostałem maila zwrotnego z podziękowaniem i informacją, że bonus został przyznany.
Od razu wypłaciłem realne pieniądze, póki co nie było, żadnego komunikatu zabraniającego mi tego więc myślę, że wkrótce pojawia się one na koncie bankowym.
 
S 52

szopson

Użytkownik
właśnie miałem pisać to samo, obrót zrobiony kilkoma zakładami, email wysłany i po 20 min dostałem zwrotny z informacją o dopisaniu bonusu, wypłata zlecona i brak komunikatów + bonus na koncie
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Dobre pytanie, bo nie mam tam jeszcze konta, a chciałbym skorzystać z bonusu.
Na to wygląda, przypuszczam jednak, że jak teraz założysz konto to za kilka dni dostaniesz podobnego emaila - a jak nie to zgarniesz 20 zł i poczekasz ????
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
standardowe pytanie, każdy zakład w ako musi mieć kurs 1.7 czy łączny kurs musi wynosić minimalnie 1.7 (dla przykładu 1.5x1.5 = 2.25)
dodatkowo czy wpłacając np 100 zł, obrotu należy dokonać na jednym zakładzie czy można to rozbić na kilka kuponów byleby łącznie zagrać za 100 zł (dla przykładu 2x 50zł), gdyż stwierdzenie &quot;w ZAKŁADZIE przedmeczowym&quot; może wprowadzać co niektórych w zakłopotanie
@
jeszcze jedno, jak z ewentualną wygraną z depozytu po spełnieniu wymogów? dajmy na to obracamy 100zł po kursie 2.0, wygrywamy więc mamy 200zł. Można to wypłacić dodatkowo zgarniając bonus (z tego co pamiętam to w forbecie są 2 salda, jedno bonusowe i główne coś na wzór STSu) lub czy będzie możliwość grania tylko z konta bonusowego a przy ewentualnym niepowodzeniu, to co wygraliśmy z depozytu będzie możliwe do wypłaty?
1. Łączny kurs musi być minimum 1.7, czyli można zawrzeć zakład z dwoma zdarzeniami po kursie 1.5.
2. Obrotu należy dokonać na jednym zakładzie stawiając całą kwotę.
3. Po spełnieniu warunków obrotu można wygraną wypłacić i grać potem tylko bonusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 100

kksmisiek

Użytkownik
pytanie do uzytkownika forBet czy oferta dotyczy tylko tych ktorzy otrzymali maila czy kazdej pierwszej wplaty?i czy jest podobnie jak w przypadku tego bonusu 20zl przy rejestracji ze nie dasie postawic zadnego zakladu po kursie ponizej 2 za srodki bonusowe?przewaznie jest tak ze mozna tylko poprostu nie wlicza sie do obrotu tutaj jest chyba inaczej
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Ta promocja dotyczy tylko tych osób, które otrzymały maila.
Środkami bonusowymi można grać tylko przy kursie 2.0 i wyższym

pytanie do uzytkownika forBet czy oferta dotyczy tylko tych ktorzy otrzymali maila czy kazdej pierwszej wplaty?i czy jest podobnie jak w przypadku tego bonusu 20zl przy rejestracji ze nie dasie postawic zadnego zakladu po kursie ponizej 2 za srodki bonusowe?przewaznie jest tak ze mozna tylko poprostu nie wlicza sie do obrotu tutaj jest chyba inaczej
 
Do góry Bottom