>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

forBET - Bonus od pierwszej wpłaty do 300zł

czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Czyli dla nowych użytkowników dalej jest bonus 20 złotych, a dla tych co już wcześniej założyli konto teraz dodatkowo 300 złotych? Rozumiem, że jeżeli wcześniej nie założyłem konta to już nie mam szans załapać się na ten bonus 300 złotych?
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Ta promocja, o której jest mowa dotyczy tylko osób, które otrzymały maila z informacją o tej promocji.
Czyli dla nowych użytkowników dalej jest bonus 20 złotych, a dla tych co już wcześniej założyli konto teraz dodatkowo 300 złotych? Rozumiem, że jeżeli wcześniej nie założyłem konta to już nie mam szans załapać się na ten bonus 300 złotych?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To jak to jest że jedni dostali meila a inni zostali pominięci?
Zapewne uzależnione jest to od tego czy dokonałeś depozytu, czy spełniłeś już wymagania obróciłeś pierwsze 20 PLN u nich które dostałeś za free.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Obrót depozytu zrobiony, teraz napisać maila i jak dostane kasę mogę wypłacić to co mam obecnie a za bonus grać czy musze wypłacić to co mam i dopiero pisać o bonus?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Coś coś kręcą. A już mi się podobali. Ja dokonałem depozytu, obróciłem ten freebet, a maila nie dostałem, mimo, że mam konto od początku istnienia buka.
 
K 0

kubus92

Użytkownik
witam,

po rozmowie z konsultantem wychodzi, że mogą brać udział w promocji gracze, którzy e-maila nie dostali. Tak mnie zapewnił pan Adrian M.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
sorry za spam ???? w sumei wyslalem dwa maile z tym samym pytaniem jeden na adres ktory podal uzytkownik powyzej a z racji ze nie odpisywali napisalem zapytanie z formularza.odpowiedz powyzej byla od supportu natomiast dzisiaj dostalem odpowiedz z dzialu platnosci zebym dokonal wplaty wykonal warunki obrotu i napisal.pytanie kto ma racje :;/:
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Jeśli otrzymał Pan twierdzącą odpowiedź z działu płatności to jest to odpowiedź w 100% poprawna i oznacza, że bonus został przyznany. Należy teraz tylko spełnić warunki promocji.

sorry za spam ???? w sumei wyslalem dwa maile z tym samym pytaniem jeden na adres ktory podal uzytkownik powyzej a z racji ze nie odpisywali napisalem zapytanie z formularza.odpowiedz powyzej byla od supportu natomiast dzisiaj dostalem odpowiedz z dzialu platnosci zebym dokonal wplaty wykonal warunki obrotu i napisal.pytanie kto ma racje :;/:
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
&quot;Witamy,
Niestety nie możemy przyznać Panu w tej chwili bonusu od depozyty gdyż był on skierowany do osób, które otrzymały od nas wiadomość e-mail. Na pocieszenie dodamy, że już niedługo wprowadzimy kolejne promocje, którymi z pewnością się Pan zainteresuje.
Gratulujemy słusznego wyboru i witamy wśród grona naszych klientów!
Pozdrawiamy,
Zespół forBET&quot;
Trochę szkoda, grałem u nich dłuższą chwilę, mam konto od sierpnia.
e : cofam, dostałem maila, ze zostaje jednak dopuszczony ???? .
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
u mnie rowniez obylo sie bez problemow dokonalem wplaty wykonalem obrot napisalem maila i po paru godz bonus byl na koncie.depozyt z wygrana mozna wyplacic.wszystko jak najbardziej na ✅ oby tak dalej:cool:
 
Do góry Bottom