>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie znam szczegółów po prostu kiedyś przed postawieniem pokazywało za jaką kwotę można zagrać i faktycznie pojawiały się tam małe kwoty, teraz możesz grać za ile chcesz
 
V 1

vicken

Użytkownik
nie znam szczegółów po prostu kiedyś przed postawieniem pokazywało za jaką kwotę można zagrać i faktycznie pojawiały się tam małe kwoty, teraz możesz grać za ile chcesz
ciekawe , bo ostatnio chciałem obstawić przed meczowo ligę mistrzów w piłce za 10k i mogłem maksymalnie za 2k~ ,na live jak grałem to kosz max 1k , więc są limity tylko większe .
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
mam pytanie, jaka jest maksymalna wygrana na jeden kupon ? bo czytam regulamin i tam taki zapis : &quot; bleblbelbe i że we własnym zakresie mam pilnować żeby nie przekroczyć maksymalnej wygranej &quot; lecz jaka ona jest ?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
kiedyś był wyświetlone stawki, które były dość niskie i był faktycznie problem żeby grubiej pograć, teraz po prostu grasz za ile chcesz i wpada, także problem się rozwiązał ????
 
S 1K

shevc

Użytkownik
A jak wyglada sprawa z podatkiem 10% przy wygranej powyzej 2280? Kiedy to jest pobierane? Bo patrzac na EWK kuponu przed postawieniem nie widac zeby bylo to odliczane przy zwrotach powyzej tej kwoty. Oczywiscie wiem o mozliwosci dzielenia kuponu ale pytam w razie sytuacji jakby sie czasem czlowiek &quot;zapomnial&quot; ????
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Czy u was tez glowna strona buka jest niezabezpieczona? Ze stronami rejestracji oraz zakladow na zywo jest wszystko ok, tylko na stronie glownej pokazuje ze nie jest w pelni bezpieczna. Mowa o stronie na komputer. Przegladarka chrome
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Proszę mi powiedzieć jak zresetować hasło na komórce ? Działają już z pół roku a tu dalej strona mobilna nie poprawiona, wydaje mi sie ze lepiej działały strony na komórkach jak był przed adresem &quot; wap... &quot;. Pewnie nawet niepotrzebnie tracę czas bo jak pamiętam na początku nie można było wpłacać przez tel zmieniło się coś ? Jedyne chyba co zrobili od początku swojego działania to zmniejszyli współczynnik mnożenia (zwiekszyli podatek) i kursy pozmniejszali. Pomoże ktoś z dwoma pierwszymi pytaniami ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
kiedyś był wyświetlone stawki, które były dość niskie i był faktycznie problem żeby grubiej pograć, teraz po prostu grasz za ile chcesz i wpada, także problem się rozwiązał ????
żartujesz chyba ;)
jak wpiszesz stawkę ponad limit to kupon idzie do akceptacji i w moim przypadku często było tak, że &#39;proponują&#39; niższy kurs, albo odrzucają kupon i od razu na stronie idzie korekta kursów, choć nie przyjęli kuponu - tak dla zasady, żeby ktoś dobrego kursu sobie nie zagrał :cool:
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
a można wiedzieć jakie dyscypliny czy ligi próbujesz grywać w ten sposób? zgaduję że jakieś mega niszowe, ja gram raczej standardowe rzeczy i nigdy nie miałem żadnych problemów
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
no pewnie że niszowe, a co to za różnica skoro limit to limit? fajnie że piszesz że można u nich grać bez limitów, a jednak robią tak jak opisałem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
ale ja nie pisałem o konkretnych max stawkach, a o sposobie przyjmowania zakładów przez bukmachera.
chcesz zagrać value? to ci nie przyjmiemy kuponu i obniżymy kurs. ;)
żaden krajowy bukmacher przez najbliższe 10 lat nawet nie zbliży się do poziomu oferty i obsługi klienta, który prezentuje odchodzący dziś zielony bukmacher.
 
baba 134

baba

Użytkownik
a znasz buka gdzie pograsz niszówki za większą kasę? z chęcią wpłacę większy hajs do takowego ????
Przestań wreszcie ściemniać pracowniku forbeta (a może służby celnej) Jeden post wcześniej piszesz...

a można wiedzieć jakie dyscypliny czy ligi próbujesz grywać w ten sposób? zgaduję że jakieś mega niszowe, ja gram raczej standardowe rzeczy i nigdy nie miałem żadnych problemów
...a nagle chcesz się rzucić na niszówki. :grin: Nawet w tym wątku oficjalny support forbet nie zachwala sam siebie tak jak ty ich wychwalasz. Czyżbyś miał za zadanie połączyć userów z forum bukmacherskiego do konkretnego konta w forbet? A tam to już mają wszystkie dane i po nitce do kłębka (idiotów nie brakuje, co to na forum wręcz krzyczą gdzie grają) i nie mam tu na myśli sts, fortunę, czy forbet.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Przestań wreszcie ściemniać pracowniku forbeta (a może służby celnej) Jeden post wcześniej piszesz...



...a nagle chcesz się rzucić na niszówki. :grin: Nawet w tym wątku oficjalny support forbet nie zachwala sam siebie tak jak ty ich wychwalasz. Czyżbyś miał za zadanie połączyć userów z forum bukmacherskiego do konkretnego konta w forbet? A tam to już mają wszystkie dane i po nitce do kłębka (idiotów nie brakuje, co to na forum wręcz krzyczą gdzie grają) i nie mam tu na myśli sts, fortunę, czy forbet.
gram w każdym buku gdzie mam możliwie najlepszą ofertę, w przeciwieństwie do Ciebie (sądząc po Twoim wpisie) nigdy nie zgadzałem się i nie zgadzam na zabieranie 12% z moich wygranych, jeżeli jesteś jesteś chociaż trochę bardziej bystry niż Twoje śmieszne oskarżenia to powinieneś wiedzieć za co chwalę forBET, ZA BRAK PODATKU, jak inni jelenie jak Ty to zrozumieją i zaczną tam grać to innym bukom nie pozostanie nic innego jak też zdjąć podatek - wtedy będę zachwalał każdego legalnego buka bez podatku, widocznie za gówniarz jesteś żeby pamiętać czasy jak za rozmowy komórkowe kosili nas jak za zboże dopóki się nie pojawił PLAY, wtedy się okazało że można taniej, tam samo może być teraz, więcej rozumu życzę co niektórym
 
Do góry Bottom