>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ten bonus od piwerszej wpłaty to przeciez wielka padaka. Poczytajcie warunki. w 14 dni od depozytu trzeba postawić równowartośc depozytu po kurcie min 1.7 aby dostac ten bonus, a pożniej należy go obrócic po kursie 3.0 8 razy w 30 dni.. lipa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baba 134

baba

Użytkownik
mnie ze wszystkich buków najbardziej podobają się forbet i totolotek, Ty chyba przesadziłeś w drugą stronę bo specjalnie liczylem gdzie są najwieksze wygrane (bo w forbecie rzeczywiscie kursy troche nizsze) i jednak nawet te 6% w zdecydowanej wiekszosci wygrana jest wieksza niz w sts czy fortunie
No cóż każdy widzi co chce. Po przeczytaniu Twojego wpisu tak walnę pierwsze z brzegu bez zastanawiania:
Piłka Nożna dwóch lekkich faworytów ze średnimi kursami
forbet
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,75
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,75
stawka 100 wygrana 287.90 6%podatku

STS
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,75
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,85
stawka 100 wygrana 285,12 12% podatku

Fortuna
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,80
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,84
stawka 100 wygrana 291,28 12% podatku
Widzisz różnicę? CZY W forbet TO JEST TYLKO 6% PODATKU?
Ty przynajmniej ich nie wychwalasz tak jak @abcbet, który pieje z zachwytu jak kogut w extazie - forbet, forbet - w każdym wpisie. A z czego tu piać?
Przy wygranej w STS 285,12 to w forbet, który zapłacił na pół z graczem podatek, to powinna być wygrana 303,3 - 6% = 285 10. Widzisz więc jakie mają śmieszne kursy? Śmieszniejsze nawet od śmiesznych w STS. I TU WŁAŚNIE MAJĄ UKRYTY PODATEK, W KURSACH, KTÓREGO ŚLEPIEC abcbet NIE WIDZI. Do fortuny już nie będę wyliczał, bo każdy widzi (oprócz @abcbet:grin ???? , że tam nawet z 12% wygrana jest wyższa.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Moze i tak ale ten bonus jest po prostu nie opłacalny jeszcze kurs 2 jakby był to luz ale po kursie 3 jest to nie wykonalne 1 na 100 sie moze uda
oczywiście że jest lipny obrót nawet nie będę się na te pare stów łakomił, ale bez przesady jest jak najbardziej do wykonania
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No cóż każdy widzi co chce. Po przeczytaniu Twojego wpisu tak walnę pierwsze z brzegu bez zastanawiania:
Piłka Nożna dwóch lekkich faworytów ze średnimi kursami

forbet
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,75
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,75
stawka 100 wygrana 287.90 6%podatku

STS
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,75
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,85
stawka 100 wygrana 285,12 12% podatku

Fortuna
EA Guingamp - AS Nancy typ 1 kurs 1,80
SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht typ 2 kurs 1,84
stawka 100 wygrana 291,28 12% podatku

Widzisz różnicę? CZY W forbet TO JEST TYLKO 6% PODATKU?

Ty przynajmniej ich nie wychwalasz tak jak @abcbet, który pieje z zachwytu jak kogut w extazie - forbet, forbet - w każdym wpisie. A z czego tu piać?
Przy wygranej w STS 285,12 to w forbet, który zapłacił na pół z graczem podatek, to powinna być wygrana 303,3 - 6% = 285 10. Widzisz więc jakie mają śmieszne kursy? Śmieszniejsze nawet od śmiesznych w STS. I TU WŁAŚNIE MAJĄ UKRYTY PODATEK, W KURSACH, KTÓREGO ŚLEPIEC abcbet NIE WIDZI. Do fortuny już nie będę wyliczał, bo każdy widzi (oprócz @abcbet:grin ???? , że tam nawet z 12% wygrana jest wyższa.
Zaraz naprawdę uwierzę, że reprezentujesz Fortune ....
Przypadek że wybrałeś akurat te dwa spotkania? Trudno mi w to uwierzyć. z drugiej strony jakbyś był taki dobry z matmy to dodałbyś 1.01 i w Forbecie i miałbyś swoje 3 stówki w kieszeni. Pierwsze z brzegu to mogą być spotkania typu Napoli - Juventus czy City - Arsenal a nie jakieś wynalazki pod jedna firmę. Fortuna jest ok, sam gram tam 4 ligi, ale nic więcej póki nie zrobią nic z podatkiem. Druga sprawa, to taka, że z 4 lig maja tylko wybrane spotkania, więc jeszcze daleko im do Forbeta pod względem.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
no ktoś tu manipuluje chyba dwa pierwsze zdarzenia z STS i FORTUNA i forber NA TENIS STAWKA 500PLN
STS Konta, Chan/Chingis 500x2.98 - podatek = 1311 plnów
ForBet 500x2,970 podatek = 1396 plnow
Fortuna 500x3.15 - podatek = 1386plnów
Widać że sts zdecydowanie najgorszy, kurst jak w forbet praktycznie lecz Ci potrafią i 12% zwrócić, ogólnie za mało meczy przeanalizowane ale po tej mojej i tej powyżej widać że najlepiej chyba wyjdzie się na fortunie
 
baba 134

baba

Użytkownik
Zaraz naprawdę uwierzę, że reprezentujesz Fortune ....
Przypadek że wybrałeś akurat te dwa spotkania? Trudno mi w to uwierzyć. z drugiej strony jakbyś był taki dobry z matmy to dodałbyś 1.01 i w Forbecie i miałbyś swoje 3 stówki w kieszeni. Pierwsze z brzegu to mogą być spotkania typu Napoli - Juventus czy City - Arsenal a nie jakieś wynalazki pod jedna firmę. Fortuna jest ok, sam gram tam 4 ligi, ale nic więcej póki nie zrobią nic z podatkiem. Druga sprawa, to taka, że z 4 lig maja tylko wybrane spotkania, więc jeszcze daleko im do Forbeta pod względem.
Wierzyć możesz w co tylko chcesz. Wolna wola. Co do matematyki, to nie mam z nią problemów, tak jak Ty z wiedzą o bukmacherce dodając kurs 1,01 :grin:
Przede wszystkim to przykład był dla @Arturkus gdzie pisał, że z 6% to są większe wygrane, i to był przykład dla 6%. A Ty jak grasz kursy 1,01 to gratuluję. Wiesz o ile taki mecz podwyższa ryzyko wygranej? Kilka stron wcześniej @abcbet reklamował taśmę w forbet. I co? Wielkie G. Typ 1x z kursem 1,06 &quot;wypalił&quot; aż miło :-( więc nie klep bzdur o dodawaniu kursu 1.01, bo to nic nie zmienia. Dodając taki sam kurs do kuponu z STS można wtedy przy 3 zdarzeniach zagrać wyższy kurs np. na Anderlecht, nie 1,75, a 1,85 i wtedy wygrane byłyby znowu porównywalne, po 300 stówki. ALE RYZYKO NIEWSPÓŁMIERNIE WYŻSZE. Tylko 300 stówki w STS oficjalnie 12% podatku, a forbet oficjalnie 0% podatku. Dlaczego więc wygrane takie same? BO FORBET PODATEK +- 12% MA JUŻ W KURSACH. Tylko ślepcy tego nie widzą, że forbet odbija sobie podatek na graczach oferując kursy z piwnicy. Tak więc życzę Ci dobrej zabawy z forbetem (przynajmniej jesteś nieświadomy jak Cię kręcą) i graj sobie śmieciowe kursy 1,01 :grin:
 
baba 134

baba

Użytkownik
no ktoś tu manipuluje chyba dwa pierwsze zdarzenia z STS i FORTUNA i forber NA TENIS STAWKA 500PLN

STS Konta, Chan/Chingis 500x2.98 - podatek = 1311 plnów
ForBet 500x2,970 podatek = 1396 plnow
Fortuna 500x3.15 - podatek = 1386plnów

Widać że sts zdecydowanie najgorszy, kurst jak w forbet praktycznie lecz Ci potrafią i 12% zwrócić, ogólnie za mało meczy przeanalizowane ale po tej mojej i tej powyżej widać że najlepiej chyba wyjdzie się na fortunie
No i gdzie widzisz u mnie manipulację? Przecież tylko potwierdzasz to co napisałem, że forbet podatek ma w kursach i tylko ślepy tego nie widzi. Jak widzisz wygrana w forbet z 6% podatkiem jest porównywalna z Foruną, gdzie podatek jest 12%. Gdyby forbet wziął na siebie 6%, to wygrana powinna być 1474 - 6% = 1386 tak jak w Fortunie. Sam widzisz, że znajdziesz jakiegoś śmiesznego buka z 12% podatkiem, gdzie wygraną masz porównywalną do forbet z 6% lub 0% podatkiem :grin: Tak forbet kręci &quot;znafców&quot;
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
tak ale STS nie ma co zachwalać bo jak widzisz po tenisie mają taki sam kurs praktycznie 2.98 sts 2.97 forbet a forbet zwaraca jednak te 6%. Generalnie to w polsce wszyscy se ten podatek w kursach odbijają teraz porównaj te kursy do Unibetu i znowu dużo wyższe wygrane chociaż akurat po tych dwóch meczach fortuna mnie zaskoczyła trzeba by głębiej przeanalizować kursy na więcej meczy, ale sts praktycznie od razu widzę że można skreślić. Też jak komuś szybko na kasie zależy to Forbet może mieć problemy bo 50k do natychmiastowej wygranej dziennie to dość śmiesznie niska kwota
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
baba oczywiście że manipulujesz, wstawiasz AKO z dwóch meczów doskonale wiedząć, że wystarczy dodać @1,01 aby uniknąć podatku w forbet i wygrać o te 10 % więcej niż o konkurencji, a jeżeli nie potrafisz w ofercie kilkunastu tysięcy zdarzeń znaleźć kursu @1,01 na którym się nie wywalisz to opuść to forum AMATORZE
 
baba 134

baba

Użytkownik
tak ale STS nie ma co zachwalać bo jak widzisz po tenisie mają taki sam kurs praktycznie 2.98 sts 2.97 forbet a forbet zwaraca jednak te 6%. Generalnie to w polsce wszyscy se ten podatek w kursach odbijają teraz porównaj te kursy do Unibetu i znowu dużo wyższe wygrane chociaż akurat po tych dwóch meczach fortuna mnie zaskoczyła trzeba by głębiej przeanalizować kursy na więcej meczy, ale sts praktycznie od razu widzę że można skreślić. Też jak komuś szybko na kasie zależy to Forbet może mieć problemy bo 50k do natychmiastowej wygranej dziennie to dość śmiesznie niska kwota
Nie zachwalam ZADNEGO bukmachera z 12% podatkiem. Powtórzę po raz enty. Uświadamiam tylko Was, że forbet też ma +-12% podatku, tylko ukryty w kursach. Co do Unibetu i innych zwijających się jutro z Polski, to nawet nie ma co porównywać. TO INNA LIGA.

baba oczywiście że manipulujesz, wstawiasz AKO z dwóch meczów doskonale wiedząć, że wystarczy dodać @1,01 aby uniknąć podatku w forbet i wygrać o te 10 % więcej niż o konkurencji, a jeżeli nie potrafisz w ofercie kilkunastu tysięcy zdarzeń znaleźć kursu @1,01 na którym się nie wywalisz to opuść to forum AMATORZE
:grin::grin::grin: a ten dalej swoje :grin::grin::grin: Czy Ty masz jakiś minimalny limit ile w ciągu dnia musisz ich zachwalać? Przede wszystkim nie tylko nic nie rozumiesz, ale i nie czytasz. Twoje sławetne 1,01 wyjaśniłem ciut wyżej, ale jak potrzebujesz dwa razy...

Ty jak grasz kursy 1,01 to gratuluję. Wiesz o ile taki mecz podwyższa ryzyko wygranej? Kilka stron wcześniej reklamowałeś taśmę w forBet. I co? Wielkie G. Typ 1x z kursem 1,06 &quot;wypalił&quot; aż miło :-( więc nie klep bzdur o dodawaniu kursu 1.01, bo to nic nie zmienia. Dodając taki sam kurs do kuponu z STS można wtedy przy 3 zdarzeniach zagrać wyższy kurs np. na Anderlecht, nie 1,75, a 1,85 i wtedy wygrane byłyby znowu porównywalne, po 300 stówki. ALE RYZYKO NIEWSPÓŁMIERNIE WYŻSZE. Tylko 300 stówki w STS oficjalnie 12% podatku, a forBet oficjalnie 0% podatku. Dlaczego więc wygrane takie same? BO forBet PODATEK +- 12% MA JUŻ W KURSACH. Jak teraz jeszcze tego nie zrozumiesz, to na najbliższym rondzie wróć do podstawówki, ja się cieszę, że likwidują gimnazja, jesteś tego żywym dowodem, albo opłacanym przez forbet.[/b]
A co do AMATORA - wolę być świadomym AMATOREM, niż grillowanym &quot;znafco zawodofcem&quot; ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
na całe szczęście dla takich jak Ty powstają już strony w stylu polskich &quot;odds portali&quot;
tam będziesz miał porównanie czarno na białym gdzie warto zagrać i kto ma najlepsze kursy uwzględniając podatek, wtedy każdy sobie wybierze buka pod kątem swoich typów a nie wybranych i zmanipulowanych tutaj przez Ciebie ;) dziwne że kilka innych osób na tym forum wrzucało swoje porównania i jakoś nigdzie nie wygrała promowana przez Ciebie fortuna.. ;)
 
baba 134

baba

Użytkownik
na całe szczęście dla takich jak Ty powstają już strony w stylu polskich &quot;odds portali&quot;
tam będziesz miał porównanie czarno na białym gdzie warto zagrać i kto ma najlepsze kursy uwzględniając podatek, wtedy każdy sobie wybierze buka pod kątem swoich typów a nie wybranych i zmanipulowanych tutaj przez Ciebie ;) dziwne że kilka innych osób na tym forum wrzucało swoje porównania i jakoś nigdzie nie wygrała promowana przez Ciebie fortuna.. ;)
Ło jeżu kolczasty, a miałem już iść pod prysznic. Dajże już sobie spokój z publicznym ośmieszaniem samego siebie. W ogóle nie czytasz (kurde :-( Ty nie rozumiesz) co się do Ciebie pisze. Proszę, przeczytaj moje cztery, chociaż tyle, poprzednie wpisy. Jak raz nie wystarczy, to czytaj aż zapali Ci się żarówa ???? I pokaż mi te porównania, tylko nie to co było, tylko to co będzie, tak aby można to zweryfikować, że w forbet nie ma podatku &quot;ukrytego&quot; w kursach.
A tak w ogóle, to skąd Ty o mnie tak dużo wiesz? :grin::grin::grin:
jelenie jak Ty
gówniarz jesteś
opuść to forum AMATORZE
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
nie chce mi się z Tobą dyskutować bo masz wiele braków, w żadnym swoim wpisie nie wspominasz o marży
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2.05 - 3.30 - 3.55 (forbet)
marża 107,25
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2.25 - 3.10 - 3.15 (fortuna)
marża 108,45
według Twoich teorii i meczów wybieranych do porównania już byś tutaj wychwalał fortunę pod niebiosa, a tu proszę taki KLOPS
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No i gdzie widzisz u mnie manipulację? Przecież tylko potwierdzasz to co napisałem, że forbet podatek ma w kursach i tylko ślepy tego nie widzi. Jak widzisz wygrana w forbet z 6% podatkiem jest porównywalna z Foruną, gdzie podatek jest 12%. Gdyby forbet wziął na siebie 6%, to wygrana powinna być 1474 - 6% = 1386 tak jak w Fortunie. Sam widzisz, że znajdziesz jakiegoś śmiesznego buka z 12% podatkiem, gdzie wygraną masz porównywalną do forbet z 6% lub 0% podatkiem :grin: Tak forbet kręci &quot;znafców&quot;
Z całym szacunkiem, ale gdybym miał się dygać przed kursem 1.01 tak jak Ty to naprawdę dałbym sobie spokój z zakładami, no ale skoro idziesz w zaparte to dobra. Podam przykład topowych spotkań z weekendu granych singlem na faworytów (płaska stawka: 100 PLN):
1) Schalke - BVB 2 Fortuna: 1.98 Forbet 1.95
2) Napoli - Juventus 1 Fortuna: 2.40 Forbet 2.48
3) Ajax - Feynord 1 Fortuna 1.9 Forbet 1.9
Podsumowując:
1) Wygrana w Fortunie: 174zł Wygrana w Forbecie: 178zł
2) Wygrana w Fortunie: 218zł Wygrana w Forbecie: 225zł
3) Wygrana w Fortunie: 169zł Wygrana w Forbecie: 178zł
Jakby nie liczył: Fortuna &lt; Forbet, więc sorry ale nie kupuje tego co piszesz z resztą każdy ma swój rozum i wybiera świadomie, dla gracza i tak najważniejsze jest to gdzie wygra więcej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Boże, nie wierzę, że ktoś wpadł na pomysł grania kursu 1,01 żeby zmniejszyć podatek i traktuje to jako świetny pomysł ???? Człowieku, pomijając już kwestie tego, że traktując to jako pewnik i zmniejszenie podatku, to kiedyś się przyjedziesz. Ile było osób, co za grube tysiące takie kursy chcieli grać i mając serię kilku/kilkunastu meczów na ✅ w końcu przyszedł jeden ⛔ niwecząc nie tylko zysk, ale też zmniejszając wkład początkowy. Ale Twoje pomysły utwierdzają w przekonaniu, że forbet wpadł na świetny pomysł z tym, że biorą podatek dopiero przy ako z trzech meczów, bo kurs 2 przekroczyć łatwo przy dublach, przy triplach już dużo pewnie kombinuje i dodaje trzeciego pewniaka i potem nic tylko stwierdzić &quot;znowu jeden mecz nie siadł&quot; :jezora: Już nie wspomnę, że promujesz pomysł, który nie wypalił wcześniej, gdzie sam grałeś taki kurs i nie wszedł akurat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baba 134

baba

Użytkownik
He he, wiedziałem, że jak się wyloguję i pójdę pod prysznic, to zaraz gracze kursów 1,01 rzucą mi się do gardła. :grin::grin::grin: Nie zawiedli mnie.
Ten to już nie wie czego się czepić, a i tak potwierdza moje wnioski.
nie chce mi się z Tobą dyskutować bo masz wiele braków, w żadnym swoim wpisie nie wspominasz o marży
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2.05 - 3.30 - 3.55 (forbet)
marża 107,25
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2.25 - 3.10 - 3.15 (fortuna)
marża 108,45
według Twoich teorii i meczów wybieranych do porównania już byś tutaj wychwalał fortunę pod niebiosa, a tu proszę taki KLOPS
Co najmniej 90% typów WSZYSTKICH graczy jest na faworytów, więc:
forbet stawka 100 kurs 2,05 wygrana 192,7 podatek 6%
Fortuna stawka 100 kurs 2,25 wygrana 198 podatek 12%
Koniec, nie jesteś partnerem do dyskusji, skoro potwierdzasz moje wnioski, że forbet ma &quot;podatek&quot; w zaniżonych kursach, a upierasz się przy swoim.
Kolejny groszowiec.
Z całym szacunkiem, ale gdybym miał się dygać przed kursem 1.01 tak jak Ty to naprawdę dałbym sobie spokój z zakładami,
:grin:
Z całym szacunkiem, ale gdybym miał grać kurs 1,01 tak jak Ty, to dałbym sobie spokój z zakładami.
1) Schalke - BVB 2 Fortuna: 1.98 forBet 1.95
2) Napoli - Juventus 1 Fortuna: 2.40 forBet 2.48
3) Ajax - Feynord 1 Fortuna 1.9 forBet 1.9
Podsumowując:
1) Wygrana w Fortunie: 174zł Wygrana w Forbecie: 178zł
2) Wygrana w Fortunie: 218zł Wygrana w Forbecie: 225zł
3) Wygrana w Fortunie: 169zł Wygrana w Forbecie: 178zł
Co do tych wyliczeń (chociaż z kursami coś pomigałeś, ale wyliczenia się zgadzają z kursami jakie oferują, więc:
Oczywiście nie bawiąc się w grosze po przecinku.
Tak tutaj masz wygrane większe w forbet, tylko w żadnym nie jest to o 6%
1. 178 - 2% = 175
2. 225 - 3% = 218
3. 178 - 5% = 169
Nawet tu gdzie wygrasz więcej to ze &quot;swoich 6%&quot; i tak coś na gracza przerzucą. Więc niech nie wciskają ciemnoty, że 6% biorą na siebie.
Więc i Ty potwierdzasz moje wnioski o &quot;ukrytym podatku w kursach&quot; który przerzucają na gracza. I co najważniejsze - Nie pisałem, że 100% ich oferty jest gorsza od tych z 12%
I na koniec zdrowy głos rozsądku. BRAWO.
Boże, nie wierzę, że ktoś wpadł na pomysł grania kursu 1,01 żeby zmniejszyć podatek i traktuje to jako świetny pomysł ???? Człowieku, pomijając już kwestie tego, że traktując to jako pewnik i zmniejszenie podatku, to kiedyś się przyjedziesz. Ile było osób, co za grube tysiące takie kursy chcieli grać i mając serię kilku/kilkunastu meczów na ✅ w końcu przyszedł jeden ⛔ niwecząc nie tylko zysk, ale też zmniejszając wkład początkowy. Ale Twoje pomysły utwierdzają w przekonaniu, że forbet wpadł na świetny pomysł z tym, że biorą podatek dopiero przy ako z trzech meczów, bo kurs 2 przekroczyć łatwo przy dublach, przy triplach już dużo pewnie kombinuje i dodaje trzeciego pewniaka i potem nic tylko stwierdzić &quot;znowu jeden mecz nie siadł&quot; :jezora: Już nie wspomnę, że promujesz pomysł, który nie wypalił wcześniej, gdzie sam grałeś taki kurs i nie wszedł akurat ????
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Nie zachwalam ZADNEGO bukmachera z 12% podatkiem. Powtórzę po raz enty. Uświadamiam tylko Was, że forbet też ma +-12% podatku, tylko ukryty w kursach. Co do Unibetu i innych zwijających się jutro z Polski, to nawet nie ma co porównywać. TO INNA LIGA.
:grin::grin::grin: a ten dalej swoje :grin::grin::grin: Czy Ty masz jakiś minimalny limit ile w ciągu dnia musisz ich zachwalać? Przede wszystkim nie tylko nic nie rozumiesz, ale i nie czytasz. Twoje sławetne 1,01 wyjaśniłem ciut wyżej, ale jak potrzebujesz dwa razy...
Ty jak grasz kursy 1,01 to gratuluję. Wiesz o ile taki mecz podwyższa ryzyko wygranej? Kilka stron wcześniej reklamowałeś taśmę w forBet. I co? Wielkie G. Typ 1x z kursem 1,06 &quot;wypalił&quot; aż miło :-( więc nie klep bzdur o dodawaniu kursu 1.01, bo to nic nie zmienia. Dodając taki sam kurs do kuponu z STS można wtedy przy 3 zdarzeniach zagrać wyższy kurs np. na Anderlecht, nie 1,75, a 1,85 i wtedy wygrane byłyby znowu porównywalne, po 300 stówki. ALE RYZYKO NIEWSPÓŁMIERNIE WYŻSZE. Tylko 300 stówki w STS oficjalnie 12% podatku, a forBet oficjalnie 0% podatku. Dlaczego więc wygrane takie same? BO forBet PODATEK +- 12% MA JUŻ W KURSACH. Jak teraz jeszcze tego nie zrozumiesz, to na najbliższym rondzie wróć do podstawówki, ja się cieszę, że likwidują gimnazja, jesteś tego żywym dowodem, albo opłacanym przez forbet.[/b]
A co do AMATORA - wolę być świadomym AMATOREM, niż grillowanym &quot;znafco zawodofcem&quot; ;)
i w tym miejscu się mylisz bo jak mówisz że forbet ma 12% w kursach to sts ma 24% podatku bo 12 w kursach a nie ma lepszych kursów niż forbet

Swoją drogą 1.01 wygrywając 6% więcej jest już dość kuszące, ale przy większych stawkach i tak bym olał te 6% raczej po 1.01 ;p
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kolejny groszowiec.

:grin:

Z całym szacunkiem, ale gdybym miał grać kurs 1,01 tak jak Ty, to dałbym sobie spokój z zakładami.

1) Schalke - BVB 2 Fortuna: 1.98 forBet 1.95
2) Napoli - Juventus 1 Fortuna: 2.40 forBet 2.48
3) Ajax - Feynord 1 Fortuna 1.9 forBet 1.9

Podsumowując:
1) Wygrana w Fortunie: 174zł Wygrana w Forbecie: 178zł
2) Wygrana w Fortunie: 218zł Wygrana w Forbecie: 225zł
3) Wygrana w Fortunie: 169zł Wygrana w Forbecie: 178zł

Co do tych wyliczeń (chociaż z kursami coś pomigałeś, ale wyliczenia się zgadzają z kursami jakie oferują, więc:
Oczywiście nie bawiąc się w grosze po przecinku.
Tak tutaj masz wygrane większe w forbet, tylko w żadnym nie jest to o 6%
1. 178 - 2% = 175
2. 225 - 3% = 218
3. 178 - 5% = 169

Nawet tu gdzie wygrasz więcej to ze &quot;swoich 6%&quot; i tak coś na gracza przerzucą. Więc niech nie wciskają ciemnoty, że 6% biorą na siebie.
Więc i Ty potwierdzasz moje wnioski o &quot;ukrytym podatku w kursach&quot; który przerzucają na gracza. I co najważniejsze - Nie pisałem, że 100% ich oferty jest gorsza od tych z 12%

I na koniec zdrowy głos rozsądku. BRAWO.
Ty naprawdę, zaprzeczasz sam sobie, nie wiem czy masz tego świadomość. Chciałem Ci tylko pokazać, że czy grając singlami czy ako więcej wygrasz w Forbecie. Groszowiec? Proszę Cię, sam kilka postów wyżej piszesz, że w wygranej z Forbeta brakuje Ci kilka złotówek, a teraz groszowiec? To się kompletnie nie trzyma kupy. Dodam jeszcze, że przy większej stawce to co Ty nazywasz groszami zamienia się w kilkadziesiąt PLN więcej w kieszeni, no ale cóż widocznie za większe stawki nie grasz, jeśli tak to Fortuna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, wygrasz mniej, ale zapłacisz podatek i z czystym sumieniem będziesz mógł popierać prawych i sprawiedliwych w kolejnych wyborach.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Kursy jedno, ukryty podatek drugie, bonusy trzecie. Ale strona jest beznadziejna. Granie taśmy, zajmuje 50x więcej czasu niż na fortunie czy sts... nie ma żadnej kategoryzacji, pod tym względem forbet jest beznadziejny.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ty naprawdę, zaprzeczasz sam sobie, nie wiem czy masz tego świadomość. Chciałem Ci tylko pokazać, że czy grając singlami czy ako więcej wygrasz w Forbecie.
Jak widziałeś na moim przykładzie i nawet na przykładzie klakiera forbetu @abcbet wyższe wygrane były u śmiesznych bukmacherów z 12% podatkiem. Więc gdzie ta gra BEZ PODATKU W forbet? Co do Twoich przykładów, to nigdzie nie pisałem, że wszystko w forbet wygrasz mniej niż u 12 procentowców. Wyjaśniłem Ci to &quot;jak krowie na miedzy&quot;. Nie rozumiesz, trudno.
Groszowiec? Proszę Cię, sam kilka postów wyżej piszesz, że w wygranej z Forbeta brakuje Ci kilka złotówek, a teraz groszowiec?
Groszowiec - to się odnosiło do kursów jakie grasz, 1,01, a nie do stawek. Nie znam Cię, nie wiem jak i za ile grasz, to samo Ty nie znasz mnie za ile i jak gram, ale jedno o sobie wiemy. Ty grasz kursy 1,01 :grin: , a ja nie. Więc jesteś groszowiec.
no ale cóż widocznie za większe stawki nie grasz
Powtórzę (niektórym trzeba 2 razy, a nawet więcej...) Nie znam Cię, nie wiem jak i za ile grasz, to samo Ty nie znasz mnie za ile i jak gram. Stawki w moich przykładach podałem 100 zł po to ,żeby co niektórym łatwiej było sobie przeliczyć. :grin: Nijak to się ma to stawek za jakie gram. Są różne. No ale ty znowu wyciągnąłeś daleko idące wnioski i klepiesz o złotówkach.
Te złotówki to tylko procentowa różnica w wygranych. Tysiączłotowe różnice też dawałyby taki sam procent. Zapewne o tym nie wiedziałeś, bo nic nie kumasz i dyskusja z Tobą to droga krzyżowa, więc wybacz. Kończę, nie jestem cierpiętnikiem.
jeśli tak to Fortuna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, wygrasz mniej, ale zapłacisz podatek i z czystym sumieniem będziesz mógł popierać prawych i sprawiedliwych w kolejnych wyborach.
Żaden ze śmiesznych bukmacherów ze śmiesznymi kursami i podatkiem przerzucanym na gracza nie jest dla mnie żadnym rozwiązaniem. A co do Twoich politycznych zaczepek, to tak, zawsze z czystym sumieniem popieram &quot;prawych i sprawiedliwych&quot;, bo bukmacherka nie przesłania mi mojego życia codziennego. A Ty, to zapewne popierający tych &quot;prawych i sprawiedliwych inaczej&quot; od których zaczął się ten cały cyrk na cmentarnej imprezce? :grin:
 
Do góry Bottom