>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

baba 134

baba

Użytkownik
Kursy jedno, ukryty podatek drugie, bonusy trzecie. Ale strona jest beznadziejna. Granie taśmy, zajmuje 50x więcej czasu niż na fortunie czy sts... nie ma żadnej kategoryzacji, pod tym względem forbet jest beznadziejny.
Nie stawianie w forbecie bo nie puszczają wysokich stawek jak przegrasz to nie ma możliwości się odegrać bo blokują
Można by jeszcze długo wyliczać i parę rzeczy dodać, ale po co. Kto chce to to widzi, a klakier, jak to klakier, zawsze będzie przyklaskiwał. Muszę się przyznać, że na początku ich startu też ich chwaliłem. Głównie za podatek wzięty na siebie. Pomijałem sprawy techniczne strony, mobilna całkiem do dupy, no ale są nowi, będzie coraz lepiej. ???? Kursy mieli nawet ok. I co? za 3 miesiące BACH! 6% podatku na klienta, a kolejne procenty w zjechaniu w dół z kursami. Technicznie nie rozwijają się wcale, z ofertą też. Niczym się nie różnią od STS, FORTUNY i innych naszych badziewi. Pod pewnymi względami są nawet gorsi. A mając na uwadze LIMITY, to jak ktoś gra w Polsce, lepiej iść do ziemniaka. Grasz anonimowo i Cię nie zlimitują.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Jak dla mnie, dość słaba oferta live. Spokojnie można by ją poprawić. Jeżeli mają w ofercie ligę Wenezuela, to równie dobrze mogliby mieć na te mecze live. Zarejestrowałem się u tego buka, bo trzeba było siła rzeczy zrezygnować z Bet 365. I póki co jestem średnio zadowolony
Z handicapami też ofertę mają dość skąpa. Moim zdaniem. Tylko te podstawowe
 
B 0

bodzio_30

Użytkownik
Tak, na szybko...
Mecz Jaga-TB - kurs na dokładny wynik 0:0 - 8,5; kurs na liczbę goli 0 - 10,50, a kurs na pierwszą bramkę brak gola - 9,0;
Rozumiem, że to taka promocja - przejrzyj całą ofertę i znajdź najlepszy kurs ;-)))
Wczoraj, mecz na live - Legia - Pogoń, 80&#39;, stan meczu 2:0
Kurs na remis 6,0 ;-), nie zmienił się po strzeleniu gola na 2:0
Kurs na remis 2:2 - 78!!!
Oj dużo jeszcze im brakuje...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak, na szybko...
Mecz Jaga-TB - kurs na dokładny wynik 0:0 - 8,5; kurs na liczbę goli 0 - 10,50, a kurs na pierwszą bramkę brak gola - 9,0;
Rozumiem, że to taka promocja - przejrzyj całą ofertę i znajdź najlepszy kurs ;-)
To już czepianie się na siłę, byle cokolwiek znaleźć. Kwestia różnych marży na określone zakłady i dlatego różnica w kursach. Jeśli chciałbyś zagrać, to szukasz, przy którym zakładzie najwyższy kurs i tyle.
 
A 45

as1996

Użytkownik
No u nich to normalne. W NBA jest coś takiego cały czas. NY vs Boston 206 pkt - 1,90 poniżej, 1,90 powyżej, 38 dokładnie. Dwudrogowo 208,5 under i over linia 1,90 ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
ten forbet to ma taka marze, ze klekajcie narody
najblizsze spotkania NHL
NY-Phila...................2,00&lt;1,60 kursy na 1 / x2.............2,00&lt;1,78
Calgary-Anaheim.......2,05&lt;1,55....................................2,08&lt;1,72
L.A-Arizona...............1,55&lt;2,00....................................1,63&lt;2,25
..............................forbet............................................fortuna
 
M 220

mm25

Użytkownik
Forbet to oszusci niedawno co konto załozyłem i już tam nie gram, a dlaczego.. dlatego że chciałem dać 1500zl na 1 typ z tenisa kurs 1.57 i napisali mi że max za 200zl mogę zagrać, bo jakies biuro czy cos tam zabronił na ten typ wieksza stawke, no szok normalnie!! typ oczywiscie wszedl 2-0 wygral.. A jeszcze nie dość że dałem za te 200zl to odliczyli mi podatek 9%, masakra, wiecej tam nie gram, lepiej w tych Unibetach, czy u Ruska 1xbet...
Polskie buki to dno, tak samo ten Forbet i odradzam wam, takie limity robic i jeszcze 9%, niedlugo bedzie 12% pewnie jak w STSach...
 
A 45

as1996

Użytkownik
Zawsze zachwalaliśmy tego buka, odkąd wszedł życzyliśmy mu jak najlepiej (mówię o naszym gronie typujących). Niestety od czerwca niewiele się poprawia, selekcje wybranych typów nie istnieją, live bardzo słaby, wersja mobilna przesłaba, do tego ta ogromna marża. Nie ma co mówić, że brak podatku - kursy wyglądają zdecydowanie gorzej niż na STS czy Fortunie. Dodatkowo stali klienci mają minimalne bonusy, które przyznawane są z łaską.

Czekam na bonus 500 + za miesiąc marzec i spadam stamtąd.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zawsze zachwalaliśmy tego buka, odkąd wszedł życzyliśmy mu jak najlepiej (mówię o naszym gronie typujących). Niestety od czerwca niewiele się poprawia, selekcje wybranych typów nie istnieją, live bardzo słaby, wersja mobilna przesłaba, do tego ta ogromna marża. Nie ma co mówić, że brak podatku - kursy wyglądają zdecydowanie gorzej niż na STS czy Fortunie. Dodatkowo stali klienci mają minimalne bonusy, które przyznawane są z łaską.

Czekam na bonus 500 + za miesiąc marzec i spadam stamtąd.
Dokładnie o to chodzi! Nie jestem jak niektórzy tutaj bezkrytyczny do grobowej deski wobec danej firmy. Na początku bardzo ich chwaliłem i grałem tam, bo faktycznie można było grać bez podatku i kursy były nieporównywalnie wyższe. Oczywiście, zdarzało się często, że wygrana była troszkę niższa niż w całorocznym, ale były to małe różnice (przy graniu np. za 100zł wygrana rzędu 250zł i 253zł. Fajnie jednak było wspierać coś nowego, polskiego, bez podatku. Przymykałem oko na przejrzystość strony, słabą ofertę live, wersję mobilną, która delikatnie mówiąc nie była zbyt intuicyjna, nie wspominając o braku możliwości przez tę stronę zrobienia depozytu. Więc jeśli byłem na komórce i chciałem wpłacić pieniądze, ściągałem specjalnie przeglądarkę Puffin (obsługującą flasha), i wchodziłem na pełną stronę forbet i wpłacałem pieniądze w ten sposób. Mieli ciekawe promocje ako friendly, których warunki teraz zmienili i już nie jest tak fajnie. Obniżka kursów, co powoduje, że nawet przy podatku 6% bardziej opłaca się grać u innych. Odnośnie kursów powyżej 2 i kuponu z trzema zdarzeniami pisałem w innym temacie kiedyś - bardzo sprytny chwyt forbetu. Często gra się duble np. po kursach 1,4-1,5 i teraz pewnie sporo osób połakomi się na dobitkę jakiegoś kursu rzędu 1,05-1,1, żeby zniwelować podatek i się na tym natnie. Wiem, bo sam tak zrobiłem raz i żałowałem :jezora: Ludzie wyśmiewają się z STSa, ale w nim czasem też się zdarzają dobre, a już na pewno na tle polskiej konkurencji, kursy (szczególnie w Typach Dnia). Zdarza mi się tam zagrać, bo wprowadzili te szybkie wypłaty, a to też dobra sprawa. Poza tym nareszcie o szybkie wpłaty postarała się fortuna. Mają wysokie kursy, przejrzystą stronę, zawsze mi tam brakowało możliwości wpłaty błyskawicznej, gdy np. chciałem wpłacić z mBanku, czy po zmianie banku z ING po 20:00 i puścić kupon na LM to z fortuny już nie mogłem skorzystać, bo transferuj obsługują moje banki do 20 (mBank nawet do 19) i tylko w dni powszednie. Dobre kursy i ofertę ma totolotek (wczoraj choćby nawet kurs na Wisłę Płock z Cracovią 2,25, czyli 1,98 po podatku, a Unibet choćby miał 2,0). Wysokie kursy jak na polskie warunki ma lvbet - zdarzyło mi się tam 2 razy wcześniej zagrać i byłem zadowolony. Jedyny szkopuł był z szybkością wypłaty, która trwała bodajże 5 dni, ale podobno z tym się u nich polepszyło. Jeśli dają bonusy, to na dobrych warunkach obrotu i są ludzcy też. Odnosi się to ostatnie do bonusu za okazanie karnetu na mecze Wisły Kraków. Ja jednak chodzę na mecze i kupuje bilety pojedynczo, od początku sezonu opuściłem raptem 3 mecze z powodu pracy i uznali mi te bilety wszystkie i też dostałem bonus 50zł, obrót 4x 1,75 więc dobre warunki. I mają jako jedyni w Polsce azjany. Kuleje za to w lvbet strona, która chodzi wolno i jest bardzo, ale to bardzo nieintuicyjna. Milenium ma fajną możliwość łączenia zakładów jak całoroczny np. zwycięstwo gospodarzy + powyżej 10,5 rożnych + poniżej 4,5 kartki. W e-toto zdarzyło mi się raz puścić mini taśmę i weszła, ale póżniej już tam nie grałem ;) Także jak forbet był na początku świetny i można było na wszelkie braki i niedociągnięcia przymykać oczy, bo brali cały podatek na siebie i kursy mieli przyzwoite, to odkąd zjechali z kursami i biorą połowę podatku, to te niedociągnięcia są &quot;lepiej widoczne&quot; i ja tam nie gram od jakiegoś czasu już ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
forbet 67

forbet

Użytkownik
Ale się nam tutaj ostatnio od Was zebrało.

W Waszą ciekawą dyskusję o kursach nie będziemy się mieszać, bo zawsze ktoś znajdzie poszczególne zdarzenia, które będą dowodem na poparcie jego tezy. Każdy z Was wie co chce grać i wtedy najlepiej porównać sobie, gdzie otrzyma najwyższą wygraną. Jesteśmy przekonani, że w zdecydowanej większości przypadków to u nas te wygrane będą najwyższe.
Jeśli chodzi o zarzut jednego z użytkowników forum, który twierdzi, że na tenisowym singlu dostał 9% podatku to delikatnie mówiąc mija się on z prawdą. Jest to absolutnie niemożliwe. Grając u nas single macie współczynnik 0,94, grając minimum trzy zdarzenia z kursem 2,00 współczynnik wynosi 1,00. Nigdy więc nie ma u nas 9% podatku na graczu.

Dziękujemy bardzo za pozostałe uwagi dotyczące oferty, zakładów live czy strony mobilnej. Uwierzcie nam, że wszystkie sensowne słowa krytyki bierzemy do siebie i staramy się poprawiać naszą ofertę. Cały czas staramy się, aby na Wasze uwagi móc już w najbliższej przyszłości odpowiedzieć przedstawieniem Wam jeszcze ciekawszej oferty.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ok, porównałem. Mam dziś trochę czasu ????
grając dubla Leicester + United za 100 zł:
forBET - 211.30 zł ✅
Fortuna 203.28 zł
STS - 200.60 zł
grając dubla Athletic + Bayern za 100 zł:
forBET - 240.60 zł ✅
Fortuna 234.96 zł
STS - 227.90 zł
grając solo mecz Excelesior vs Utrecht za 100 zł: (remis)
forBET - 319.60 zł ✅
Fortuna - 299.2 zł
STS - 289.00 zł
grając Washington + Chicago + Indianę za 100 zł: (zwycięstwo końcowe)
forBET - 383.60 zł ✅
STS - 362.60 zł
Fortuna - 337.92 zł
hmmm...

No dobra, może faktycznie kursy nawet z podatkiem wypadają lepiej, niż domowa konkurencja. Czekam na ofertę żużla, jeśli się okaże, że jest naprawdę dobra i można będzie łączyć różne zdarzenia, których będzie więcej niż 1x2 to zostaję.

Może też niektórzy z nas podchodzą bardziej kategorycznie, ponieważ liczyliśmy na więcej, będąc z Wami od początku, sam nie wiem ????
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Nikt tutaj specjalnie nie wybiera zdarzen
Dzisiaj jak leci Premier League
Leicester-Sunderland 1/x2..............1,45&lt;2.25.................1,46&lt;2,87
Mu-Everton..............1/x2..............1.55&lt;2,00.................1,58&lt;2,50
Burnley-Stoke..........1x/x2............1,30&lt;1.45..................1,35&lt;1,60
Watford-WBA...........1x/x2............1,30&lt;1.45..................1,37&lt;1,59
..................................................forbet........................fortuna
az oczy bola , a to sa tylko suche fakty
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nikt tutaj specjalnie nie wybiera zdarzen
Dzisiaj jak leci Premier League

Leicester-Sunderland 1/x2..............1,45&lt;2.25.................1,46&lt;2,87
Mu-Everton..............1/x2..............1.55&lt;2,00.................1,58&lt;2,50
Burnley-Stoke..........1x/x2............1,30&lt;1.45..................1,35&lt;1,60
Watford-WBA...........1x/x2............1,30&lt;1.45..................1,37&lt;1,59
..................................................forbet........................fortuna
az oczy bola , a to sa tylko suche fakty
nie rozumiem o co Ci chodzi, z meczów których podałeś 1x2
forbet AKO @3,80
fortuna AKO @3,75

czy źle licze?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
nie rozumiem o co Ci chodzi, z meczów których podałeś 1x2
forbet AKO @3,80
fortuna AKO @3,75

czy źle licze?
No sorry kolego, czy ty jestes tak uposledzony bukmachersko, czy tylko takiego udajesz? Nie widzisz czlowieku jaka jest marza? Myslisz, ze w zakladach bukmacherskich tylko sie obstawia zwyciestwo druzyny gospodarzy lub 1x?
 
Do góry Bottom