>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

skalus 63

skalus

Użytkownik
Skaluś, od miesiąca już narzekasz na te limity, cały czas jedno to samo. Na co Ty jeszcze liczysz? I jeszcze Itfy chcesz grać.
nie gram samych itfów bo by mi się to nie opłacało... narzekać będe bo to jest dla mnie śmiech na sali takie stawki jakie proponują.Nawet grają popularne ligi piłka nożna , koszykówka itp mam limit który jest najmniejszy z wszystkich bukmacherów w jakich gram....tylko ten brak podatku robi swoje...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
niestety forbet rożne over 9,5 Torino-Lazio rozliczył jako przegrane
mimo, że ten 10 rożny został wywalczony
inny polski bukmacher STS rozliczył to jako wygrane
powinni chociaż dać zwrot
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale to nie jest żaden dowód, regulamin każdej ale to każdej firmy w tym STS mówi, że liczy się wynik podany przez organizatora rozgrywek, więc nic nie wskórasz, a nakręcając temat na forum narażasz się, że przeczyta to ktoś z STS i poprawi wynik u siebie ;)
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Chcieliśmy sprostować. Musiało dojść do nieporozumienia. Aktualnie w ogóle nie myślimy o przerzucaniu podatku na naszych klientów. Gra bez podatku w forBET jest nadal kontynuowana i nie mamy w planach tego zmieniać. Tak naprawdę wszystko zależy od Was. Im więcej będzie u nas graczy tym spokojniejsi możecie być o kwestie gry bez podatku ????
Konsultant forbetu poinformowal mnie ze promocja 12% ma trwac ttlko do konca roku! Byc moze ja przedluza. Mysle ze jak z niej zrezygnuja straca 90 proc klientow...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy Wy nie możecie pisać w odpowiednich tematach, tylko robicie burdel w działach?
Wystarczy kliknąć nowy temat i rozpocząć dyskusję o rozliczeniu rzutów rożnych z tego meczu. Wolicie na pałę pisać gdzie się da. To temat opinie, a nie jak rozliczają buki zakłady i czy STS pomylił się, czy też nie.
 
B 0

blahzay

Użytkownik
Chcieliśmy sprostować. Musiało dojść do nieporozumienia. Aktualnie w ogóle nie myślimy o przerzucaniu podatku na naszych klientów. Gra bez podatku w forBET jest nadal kontynuowana i nie mamy w planach tego zmieniać. Tak naprawdę wszystko zależy od Was. Im więcej będzie u nas graczy tym spokojniejsi możecie być o kwestie gry bez podatku ????
W takim razie super. Ale co jak co - od konsultanta dostalem takie info o jakim pisalem wyzej
 
F 7

filippo88

Użytkownik
Brak możliwości obstawienia na jednym kuponie kilku đrużyn na awans z grupy w lidze mistrzów jest dyskwalifikujące. Nigdzie z takim śmiesznym ograniczeniem się nie spotkałem.
Podobnie jest z zakładami na zwycięstwo w danej lidze. U innych buków można bez problemu łączyć zwycięzców danych lig...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po wrzuceniu na główną stronę filmu promującego Waszą firmę chodzi wolno wybieranie podstron głównych dyscyplin - tenis, piłka nożna itp
Potwierdzam, odczuwam ten sam problem podobnie jak kolega niżej niema NBA na LIVe a ostatnio te zakłady działają mega słabo. Ostatnio przez 7 minut próbowałem zagrać 1 połowę i niestety dopiero reakcja na Chacie zadziałała.
Wobec tego mega ⛔ dla nich pierwszy ode mnie.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Potwierdzam, odczuwam ten sam problem podobnie jak kolega niżej niema NBA na LIVe a ostatnio te zakłady działają mega słabo. Ostatnio przez 7 minut próbowałem zagrać 1 połowę i niestety dopiero reakcja na Chacie zadziałała.
Wobec tego mega ⛔ dla nich pierwszy ode mnie.
Live z NBA będzie już teraz bez problemów. Sytuacja, o której Pan pisze była jednorazowym błędem, który nie powinien się już powtórzyć. Zakłady w tym czasie były chwilowo zablokowane i niepotrzebnie się wyświetlały.
Co do wolniejszego działania strony, my jak na razie nie zaobserwowaliśmy tego problemu, ale będziemy monitorować sytuację
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Proszę nie mówić o Zablokowaniu Zakładu skoro zakłady były w ofercie DOSTĘPNE !! Chodziło o zakład na 1 połowę spotkania i cały czas widniało w ofercie. Co potwierdził mi konsultant na Livechacie problem leżał po stronie Live. Oby jak najmniej takich problemów.
Pozdrawiam.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Proszę nie mówić o Zablokowaniu Zakładu skoro zakłady były w ofercie DOSTĘPNE !! Chodziło o zakład na 1 połowę spotkania i cały czas widniało w ofercie. Co potwierdził mi konsultant na Livechacie problem leżał po stronie Live. Oby jak najmniej takich problemów.
Pozdrawiam.
Właśnie to było błędem, że się zakłady wyświetlały, a w rzeczywistości był zablokowane. W każdym razie był to błąd, który już nie powinien się powtarzać.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Live z NBA będzie już teraz bez problemów. Sytuacja, o której Pan pisze była jednorazowym błędem, który nie powinien się już powtórzyć. Zakłady w tym czasie były chwilowo zablokowane i niepotrzebnie się wyświetlały.
Co do wolniejszego działania strony, my jak na razie nie zaobserwowaliśmy tego problemu, ale będziemy monitorować sytuację
jest problem - teraz logowanie trwa 5 razy dłużej niż zwykle....
 
Do góry Bottom