>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher forBET - opinie

forbet 67

forbet

Użytkownik
Witam, czytałem gdzieś na forum o tym, że bank Pekao robi jakieś problemy i nie można wpłacać i wypłacać kasy. Czy to dotyczy tylko buków zagranicznych czy także polskich.
Jestem zainteresowany założeniem konta w ForBet i mam konto właśnie w tym banku, i jak to tam wygląda ? czy wiecie coś na ten temat więcej ?
Jesteśmy legalnym w Polsce bukmacherem z pozwoleniem wydanym przez Ministerstwo Finansów więc żaden bank nie będzie Panu robił u nas żadnych problemów.
 
M 9

mesone

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z ofertą na mecze siatkówki plażowej?
Chciałbym założyć konto u tego buka, jednak wiem że oferta tej dyscypliny często jest okrojona, lub wcale jej nie ma. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
A 57

arturkus

Użytkownik
@forBET mozecie wprowadzic azjatyckie handicapy ? dzieki.
pisałem do nich w tej sprawie, odpisali, że bardzo by chcieli, ale niestety nie mogą ze względu na ustawę hazardową, coś pisali, że wygrana nie może być niższa niż stawka, ale nie do końca zrozumiałem o co im chodzi
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Muszę przyznać, że wypłaty idą szybko, tego samego dnia zlecona i tego samego dnia kasa na koncie wielki plus dla nich!
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Nie Polecam tego bukmacher bardzo niskie kursy,żenująco niskie limity najgorsza firma w jakiej grałem do tego podatek 12%
 
vde 119

vde

Użytkownik
tomasz55
Kursy niskie, jak to u rodzimych bukmacherów. Marże rzędu 10% to absolutna norma. Jednak Forbet nie pobiera 12% podatku a 6%, 6% bierze na siebie. Jeśli jednak sklecisz kupon z trzema zdarzeniami z kursem co najmniej 2,00 , stawiasz &quot;bez podatku&quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
tomasz55
Kursy niskie, jak to u rodzimych bukmacherów. Marże rzędu 10% to absolutna norma. Jednak Forbet nie pobiera 12% podatku a 6%, 6% bierze na siebie. Jeśli jednak sklecisz kupon z trzema zdarzeniami z kursem co najmniej 2,00 , stawiasz &quot;bez podatku&quot;
Dokłądnie, warto dodać że jako jedyni biorą ten podatek na siebie nie oczekując gry mobilnej itd. Wystarczy sklecić większy kurs. Dlatego ✅dla nich jednak kursy mogli by podwyższyć.
 
Do góry Bottom