>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna Klub Plus - w jaki sposób są naliczane punkty?

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Drogi kliencie, uczestniku programu lojalnościowego FORTUNA KLUB PLUS. Pragniemy Cię poinformować, że pod koniec bieżącego 2009 roku będziemy zerować punkty na koncie wszystkich uczestników. Od nowego 2010 roku punkty będą naliczane od nowa na tych samych zasadach jak do tej pory. Prosimy o najlepsze wykorzystanie swoich punktów. Dodatkowo każdy nasz klient na początku 2010 roku otrzyma od nas 500pkt do dowolnego wykorzystania.
Tak jest, co roku czy aby teraz zerują?

Wiecie może, w jaki sposób naliczane są te punkty, czytałem ze stawka, + 2 ale nie bardzo się to mi zgadza
Z góry dzięki za odpowiedz
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jak się logowałem na stronie fortuny jako członek FK+ to zawsze pod moim nazwiskiem napisane było ile mam punktów, i mogłem przegadać moje stare kupony, teraz po tych zmianach związanych z logowaniem już nie pisze ile mam pt, i nie mogę oglądać moich starych kuponów

wiem ze weszła nowa ustawa punkty miały się wyzerować i chyba kupony też wykasowali ale powinienem dostać te 500, moje pytanie czy jak postawie pierwszy kupon w tym roku to znowu na efortuna będzie pisało ile ma pt. ?/
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Pod koniec roku zawsze zerują punkty i możesz cos za nie &quot; kupic&quot; w zależności ile uzbierales punktów.
NA nowy ok dostajesz gratis 500 punktów ale pytanie też dlaczego nie mozna NARAZIE ogladac postawionych kuponow.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
a wiesz może dlaczego pod moim nazwiskiem jak się zaloguje niema liczby punktów nie stawiałem jeszcze w tym roku, więc może jak postawie to one sie tam pojawią razem z tymi 500-cioma ?/
 
lodzianindnb 0

lodzianindnb

Użytkownik
Pod koniec roku zawsze zerują punkty i możesz cos za nie &quot; kupic&quot; w zależności ile uzbierales punktów.
NA nowy ok dostajesz gratis 500 punktów ale pytanie też dlaczego nie mozna NARAZIE ogladac postawionych kuponow.

Ja moge ogladac ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no ja dziś postawiłem i mogę oglądać zawarte zakłady, wraz z tymi z wcześniejszego roku, ale nadal niema liczby punktów pod moim nazwiskiem jak jest u was ?/ doliczyli mi te 500 bo jest na kuponie
 
vodafone-51309 0

vodafone-51309

Użytkownik
Witam , mój pierwszy post na tym jak widze wspaniałym forum . Też gram w Fortunie i choć już kilka razy stawiałem w nowym roku, to u mnie także pod nazwiskiem nie ma punktów, jak to było w starym roku .
 
W 0

wisien91

Użytkownik
J tez nie mam problrmu z widocznoscia:p
Takze otrzymalem 500 pkt i je widze ????
Kupony takze, e kupony rowniez.
Mam za to inny problem ;/
Przypadkiem wykupilem bonus 5 za 500 pkt
nie wiecie moze co to jest ;o ?
Wiem tyle ze dodaje mi pozycje o kursie 1,1 i to jest tzw pewniak.
Na ile ten bonus przysluguje i czy zawsze bd mial kurs 1,1?
Bo anuluowac sie go chyba nie da ;/
Wielkie dzieki za pomoc ;)
 
P 0

pierredzoncy

Użytkownik
Masz co najmniej 5 zdarzeń to wygrana zostanie podniesiona o 10% przez współczynnik 1,1 który wykupiłeś do tego kuponu. A swoja drogą przez przypadek to chyba się dzieci robi, a nie bonusy wykupuje ;P
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
INFORMACJA DOTYCZĄCA FORTUNA KLUB PLUS w 2010 roku.

Informujemy, że szczegóły dotyczące klubu lojalnościowego Fortuna Klub Plus 2010, t.j. nowy regulamin oraz nowa lista gadżetów, zostaną podane w miesiącu luty 2010.
Do tego czasu gromadzone punkty w programie FK+ można wymieniać na:
- ofertę kursową,
- informację SMS,
- tygodnik Fortuna zakłady bukmacherskie,
- bonusy.
czyli wszystko wróci do normy w lutym ci co punktów nie widza na efortuna (zemną włącznie;d) i ci co nie widzą kuponów, powinni je chyba zobaczyć
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie wiem jak u was, u mnie dalej punkty widzę jedynie na kuponach które zagram w Fortunie, a na stronce ciągle nic.

Ale za to byłem jednym z tych szczęśliwców co wygrali ten ręcznik Fortuny. Na plażę idealny ma z 2 metry długości i z 1 metr szerokości barwy żółto-granatowe zmieniane na jednej stronie napis granatowy tło żółte, na drugiej odwrotnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem jak u was, u mnie dalej punkty widzę jedynie na kuponach które zagram w Fortunie, a na stronce ciągle nic.
u mnie również to samo, ale jeszcze nie ma spisu nagród które można wymienić na punkty, mieli podać w lutym jak podadzą to pewnie i punkty na stronę wrócą (tak mi się wydaje)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
jak można korzystać z karty którą załozyłem skąd mam wiedziec ile mam punktów ??
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Jak chcesz wysłać kupon to dajesz osobie która przyjmuje kupony karte , ona nabija ci karte i wszystkie kupony które puszczasz masz nabite na karte a na kazdym kuponie na dole masz sume punktów za dany kupon oraz sume wszystkich dotychczas zgromadzonych punktow na swoim koncie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
a mogę obstawiać w internecie na ich oficjalnej stronie jak siądzie mi kupon to mogę np:eek:debrać pieniądze u nich ??
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
to tego typu rzeczy nie maja w punktach przyjmowania zakładów ???? myślałem że zapalniczkę, kubek czy długopis dają od razu :] , a na marginesie po co ci długopis za tysiaka nie lepiej było pozbierać jeszcze punkty :cool:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
to tego typu rzeczy nie maja w punktach przyjmowania zakładów ???? myślałem że zapalniczkę, kubek czy długopis dają od razu :] , a na marginesie po co ci długopis za tysiaka nie lepiej było pozbierać jeszcze punkty :cool:
Z końcem roku i tak punkty są zerowane więc i tak bym stracił te te tysiąc pare pkt to lepszy długopis niż nic, ale dalej ni ma ???? A wcześniej jeszcze plecak zamówiłem, to tu nie narzekam tylko ze 2 miechy czekałem ???? )
 
Do góry Bottom