>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna Klub Plus - w jaki sposób są naliczane punkty?

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
- do końca roku jeszcze &quot;daleko&quot; to mogłeś jeszcze pozbierać
- a to nie jest tak że w związku z nową ustawa punkty wyzerowali i w przyszłych latach nie będą tego robić, no chyba że kolejna ustaw wejdzie w życie, ja tak słyszałem
 
M 0

michalrbb

Użytkownik
Witam, nie będę robił bałaganu, więc zapytam się tutaj. Jak można zrezygnować z uczestnictwa w &quot;Klub Plus&quot;?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Piszesz do nich na @ aby Cię usuneli z systemu , albo po prostu puszczasz kupony bez karty i masz z głowy.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Siemka. Ja mam 32 tyś punktów w tym roku. Czy ktoś ma cała rozpiskę tych bonusów w fortunie ? Nie chodzi mi o nagrody rzeczowe bo w tym roku Torba podróżna to największy rarytas ale te bonusy jakie są ?
 
M 0

misiekwilda

Użytkownik
Czy ktoś kto składał wniosek o uczestnictwo w FK+ może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z wypełnianiem tego wniosku? Chodzi mi o wielkość liter, wszystko wypełniać dużymi literami(tak?) ale mój pseudonim tak jak na tym forum ma duże i małe litery i jak to wpisać? Tak jak powinno być czyli małe i duże czy wszystko dużymi? Dzięki ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czytelnie, tak czy inaczej kolektorka wprowadza dane do komputera przy tobie więc niema problemu z pomyłkami, co pseudonimu to możesz zarówno małymi jaki dużymi literami, jeśli był był jakiś błąd to po zalogowaniu możesz dokonać korekty.
 
M 0

misiekwilda

Użytkownik
Czy formularz przystąpienia do Fortuna Klub + może być na dane na które mam już konto (poprzez samą rejestrację na stronie) czy w formularzu muszę podać dane (w tym pseudonim) i oni mi założą takowe konto?
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Nigdy nie zapisywałem się do żadnego klubu, nie mam karty ale jak każdy loguję sie na ich stronkę z nickiem tworząc ekupon. Po wydrukowaniu kuponu pojawia się mój nick oraz suma punktów (obecnie mam ich 770?). Czy jestem członkiem tego klubu i przysługują mi ewentualnie jakieś nagrody? Co mógłbym dostać ewentualnie za te 700 pkt? ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nie wiem jak u was, ale dzisiaj dostałem nagrodę za ten konkurs podczas MŚ podczas którego było do wygrania PS2, repliki piłki i czapki więc wygrałem czapę.

Czapka nie powala np. w porównaniu do ręcznika jakiego dostałem trochę czasu temu, ale jest ok i na jesienne dni kiedy będzie padać można nosić. Czapa czarna barwy RPA na prawym boku na lewym napis FORTUNA z tyłu regulator nie ten oldskoolowy jak kiedyś na guziki i napis SOUTH AFRICA z tyłu.
 
Do góry Bottom