>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Przyjrzałem się dokładniej i potwierdzam, że na tym materiale który poprzednio wrzuciłem - teraz w rozdzielczości 480 i trybie slow motion 0.5 - udało mi się stop klatkę ustawić na 74:59 i jednak widać wtedy piłkę już w bramce, zanim zegar wskaże 75:00

https://youtu.be/M3DvSAwJ72I?t=3m29s
tego akurat nikt nie będzie sprawdzał, a co jeżeli telewizja włączyła zegar odmierzający czas sekundę wcześniej/później ??

powtarzam, liczy się wynik podany w oficjalnym źródle u organizatora rozgrywek, ten pokazuje wyraźnie 75 minuta

w świetle tego co pisałem wcześniej wygrana nie ulega wątpliwościom
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
no ale 74:59 to jest właśnie nic innego jak 75 minuta właśnie.
sam zobacz
0:59 to 1 minuta
10:59 to 11 minuta
74:59 to 75 minuta

więc zgodnie z tym co napisałem zakład wygrany
Wobec tego próbowałbym interwencji w dziale reklamacji. Jestem ciekaw ich stanowiska.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Bukmacher celowo oferuje takie zakłady, które stwarzają pole do różnych interpretacji, by dymać graczy w razie wątpliwości i sytuacji &quot;na dwoje babka wróżyła&quot;. Zawsze bukmacher będzie na wierzchu.
Zamiast grać takie gówniane zakłady trzeba grać &quot;normalnie&quot; 1x2, overy, undery, handicapy.
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu, więc spytam tutaj. Fortuna oferuje zwrot do 100zł dla nowych kont i czy jak wplace 100 i kupon nie wejdzie to czy tą stowke mogę od razu wypłacić czy trzeba jakoś obrócić? Słyszałem że sts w swoim bonusie do 200 wymaga obrotu nawet własnymi pieniędzmi.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu, więc spytam tutaj. Fortuna oferuje zwrot do 100zł dla nowych kont i czy jak wplace 100 i kupon nie wejdzie to czy tą stowke mogę od razu wypłacić czy trzeba jakoś obrócić? Słyszałem że sts w swoim bonusie do 200 wymaga obrotu nawet własnymi pieniędzmi.
II.6.
Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
II.7.
Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta i nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sobota rano ???? Sporo spotkań a niestety strona Fortuny odmówiła posłuszeństwa. Dziwna sytuacja tym bardziej że dzisiaj masa spotkań, ciekawe w jakim czasie uporają sie z tym problemem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od wygranych powyżej 2280 zł (przypadających na jeden kupon) pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty, przekazywany do Urzędu Skarbowego - zgodnie z ustawą o podatku dochodowy
Pamiętaj, aby pisać w odpowiednich tematach, ponieważ to temat o opiniach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@PoloZiom&gt;&gt; należało po 1. zaznajomić się z Regulaminem a wtedy grać tę kwotę rozbitą na 3 lub 4 oddzielnych kuponach, co pozwoliłoby Ci uniknąć pobrania 10% podatku od wygranych ponad 2280zł
 
S 1

sissoko

Użytkownik
Czy bonus do 100 zł jest bez żadnych ukrytych punktów?Wolna wola klienta,bez obrotu,i kursów?Wejdzie to wejdzie,nie wejdzie to zwracają mi 88zł tak?
Czy drugi bonus do 100% wkładu jest kompatybilny z pierwszym bonusem,czy muszę włożyć na konto kolejną kwotę?Chyba aż tak łatwo to nie ma,że wpłacam 100 zł i mam 100 na koncie bonusowym plus mogę raz zagrać bez ryzyka,no chyba że się mylę
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Ciekaw jestem jak oni jeszcze utrzymują te punkty skoro wszyscy już prawie w necie grają zostały tam tylko leśne dziadki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ciekaw jestem jak oni jeszcze utrzymują te punkty skoro wszyscy już prawie w necie grają zostały tam tylko leśne dziadki.
Posiadasz odpowiednie statystyki ?, ostatnio na którymś z portali ukazały się wyniki punktów Fortuny które wskazywały że jednak posiadają jakiś klientów w punktach naziemnych.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Wszystkie punkty, które znam w okolicy i w moim rodzinnym mieście zamykają. Ewidentnie im się już naziemne punkty nie kręcą.
 
S 1

sissoko

Użytkownik
Czy jesli wpłacę 100 zeta na fortune i pierwszy raz zakładam tam konto to otrzymam obydwa bonusy? pierwszy zakład bez ryzyka i bonus 100% wkładu tak ? ten bonus ile razy muszę obrócić? np stawiam bonus po kursie 3,wygrywam 300 zeta i kiedy mogę je wypłacić ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie Edi widziałem kilka już takich punktów w których mają swoich zwolenników i tak będzie zawsze &#39;&#39;niektórzy lubią czuć papier&#39;&#39;. I gdyby Fortuna odpuściła ziemie to STS przejął by ich klientów.
 
Do góry Bottom