>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - opinie

M 98

mokatoopl

Użytkownik
Szczerze to nie wiem jak w regulaminie jest odnośnie tego bonusu, ale ja założyłem konto i postawiłem 25 zł na jeden mecz i zakład wygrałem, na koncie było 42 złote z groszami, więc od razu zleciłem wypłatę i ku mojemu zdziwieniu następnego dnia pieniądze były na koncie bankowym, więc jak dla mnie mega bonus i jak by nie patrzeć prawie darmowa kasa ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jeszcze chwila to i Fortuna złoży pozwy przeciwko innym bukom : Betsson, Bet at Home, Betsafe czy Unibet ... A co zrobią bukchmacherzy zarejestrowani na Malcie? Zapewne to oleją.
Fortuna walczy o klienta ważne żeby hajs sie zgadzał...
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Wczoraj zarejestrowałem w punkcie ik na meila przyszło mi takie coś właśnie przebiega proces rejestracji twojego konta potwierdź adres email użytkownika. I pytanko jak mam to zrobić skoro niema linka tam żadnego i hasła żeby do fortuny sie zalogować też nie mam. Babka w punkcie mi powiedziała że konto już mam aktywne i moge wpłacać kase i grać a hasło żeby sie zalogować do fortuny przyjdzie na meila. Tymczasem dostałem meila ale nie z hasłem tylko treści takiej jak napisałem wyżej.
Ktoś z was może rejestrował konto internetowe w punkcie i może coś podpowiedzieć???
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Przyjrzyj się dokładnie, może jest gdzieś podane hasło by wpisać, a nie link do aktywowania. Ew. jak nic nie ma to pisz na livechat.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
A jak ocenić sytuacje, gdy wczoraj o 10-tej odwołano mecz Celtic-Hamilton w lidze szkockiej? fortuna przyjmowała zakłady do końca, czyli do 16-tej, a nazajutrz nie daje zwrotu. STS zwrot dał już dawno. Czy to nie jest celowe przetrzymywanie pieniędzy klientów? Mecz wiadomo, że nie odbędzie się na razie, tylko przełożono go na późniejszy termin.
Odpisują mi, że mają 3 dni na zwrot. Oczywiście zgodnie z regulaminem tak. Ale nie jest to pro-kliencka postawa. Kolejny punkt dla STS kosztem cwanych Czechów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Majątaki regulamin i się go mocno trzymają, trzeba uzbroić się w cierpliwość dokonają zwrotu zapewne bo pytałęm dzisiaj na Live chacie.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Szanowny Kolego po fachu,
regulamin taki mają wszyscy. Fortuna też ma taki regulamin od zawsze, i zazwyczaj daje zwroty od razu. Wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę o Celticu/lidze szkockiej, żeby widzieć, że mecz nie odbędzie się w najbliższym czasie. To wiedzą w STS i innych firmach i zwrot stoi od rana. Czesi zaś grają w ciuciubabkę.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
W fortunie gram bardzo długo, i szkoda że muszę im wystawić negatywną opinie. Wszystko przez sytuację która miała miejsce ostatnio. Tego dnia wpłaciłem parę złotych i grałem all-in na live. Udało mi się ugrać parę złotych, które ponownie postawiłem na kupon live. Początkowo kupon został rozliczony pozytywnie, a wygrana wypłacona na saldo mojego konta. Tak jak pisałem wcześniej tego dnia grałem all-in i całą wygraną postawiłem po raz kolejny na kupon który okazał się przegrany. Trudno... wylogowałem się i do wyrka. Następnego dnia chciałem znowu troszkę &quot;zarobić&quot;, zrobiłem przelew. Wszedłem na konto, a tam saldo ujemne.
Wygrany kupon z dnia poprzedniego okazał się przegrany (błąd bukmachera) i po ponownym zweryfikowaniu wygrana została odjęta z konta. Jedyny sposób, aby znowu grać u nich to spłacenie &quot;długu&quot;... oczywiście nie mam zamiaru płacić za czyjeś błędy i wiem, że regulamin jest jaki jest i zaakceptowałem go przy rejestracji. Oddałbym te pieniądze jeżeli wypłaciłbym je na konto lub zyskał cokolwiek na tej ich pomyłce. Ja nic nie zyskałem oni nic nie stracili (podatek 12% spokojnie pokrył przelew który zrobiłem nie wiedząc o ujemnym stanie konta), ale spłaty &quot;długu&quot; się domagają. ????
Płacenie za cudze błędy... nie ma mowy. Tak więc zakończyłem moją długą przygodę z tym legalnym bukmacherem który dostał licencję z tak &quot;uczciwie&quot; napisanym regulaminem. Całą sytuację fortuna mogła wykorzystać na swoją korzyść, ale widać mają słabych pracowników od PR. Pochwalić mogę Panią obsługującą czat, zawsze udzieliła pomocy na ile mogła.
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Wygrany kupon z dnia poprzedniego okazał się przegrany (błąd bukmachera) i po ponownym zweryfikowaniu wygrana została odjęta z konta. Jedyny sposób, aby znowu grać u nich to spłacenie &quot;długu&quot;... oczywiście nie mam zamiaru płacić za czyjeś błędy i wiem, że regulamin jest jaki jest i zaakceptowałem go przy rejestracji.
SW, ja miałem na dniach prawie identyczną sytuację, zagrałem 2 pozycje które zostały trafione (wynik gema w tenisie), oni to najpierw zaliczyli, potem ja zleciłem wypłatę uwzględniającą te wygrane (ok 1000zł), a dzień później na koncie było ujemne saldo, a na mail przyszło wezwanie do spłaty zadłużenia...Abstrahując od tego, że nie mają racji z anulowaniem wygranych (w mailu napisali że został do systemu dodany błędny wynik, a wyniki były prawidłowe), to ta firma to żal generalnie, walczą o kilkaset złotych jakby byli jakimś pazernym windykatorem długu, a nie firmą, która co do zasady powinna wychodzić naprzeciw klientowi i walczyć o niego. Jeszcze straszą w piśmie wystąpieniem na drogę sądową...no żal po prostu.
Teraz nie wiem czy spłacać ten &quot;dług&quot;, czy może warto walczyć i męczyć się w mailach a może nawet i w sądzie. Wiem jedno, po takich akcjach stracą niejednego normalnego klienta, mnie już stracili. Słaby bukmacher.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Nie znalazłem takiego tematu (stricte praca livechat bukmacherzy naziemni) a sprawa dotyczyła porady z livechatu Fortuny, co ze sobą się wiążę.

Otóż, zapytałem o pewien rodzaj typu, czy jest w ofercie i Pani zupełnie nie wiedziała o co chodzi. Gdybym był chamski i nie naprowadzał o co chodzi, w zasadzie sam odpowiadając sobie na pytanie, to niczego bym się nie dowiedział, a odpowiedź z czatu była wprowadzeniem w błąd.

To nie jest pierwszy taki przypadek, jeśli chodzi o livechat, nie tylko Fortuny... Nie wspominając o punkty naziemne.

Teraz pytanie, czy ktoś widział taki nabór na konsultanta livechatu w bukach naziemnych, zazwyczaj pracują tam Panie. Nie wiem na jakich zasadach się to odbywa, ale strzelam, że wielu typerów z tego forum byłoby o wiele bardziej ogarniętych na tym stanowisku, nawet z niewielkim stażem gracza.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestey masz pełną rację, Panie powinny mieć tam dodatkowe szkolenia by odpowiednio zrozumieć o co klient chce spytać. Gdy pojawia się Facet nagle szybciej można się dogadać. Nie pierwszy i pewnie ostatni taki przypadek... niestety....
 
Do góry Bottom