>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
manita 6

manita

Użytkownik
Manita - nie możesz podać konta kogoś z rodziny - wystarczy przeczytać regulamin fortuny przed rejestracją aby wiedzieć co możesz a czego nie.
Musisz podać prawdziwe i zgodne z prawdą dane - jakakolwiek rejestracja z nieprawdziwymi, nie swoimi danymi będzie mogła pociągnąć konsekwencje prawne.

To w jaki sposób mam wypłacać kasę?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Doładowywałem przed chwilą po raz 2 konto w Fortunie(przez Mbank). Zalogowałem się na swoje konto, następnie odbiorcy zdefiniowani wykonaj przelew. Za pierwszym razem kasa pojawiła się od razu na koncie, teraz czekam już 10 minut i pusto. Orientuje się ktoś może czy trzeba będzie czekać jak na zwykły transfer pomiędzy bankami?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Doładowywałem przed chwilą po raz 2 konto w Fortunie(przez Mbank). Zalogowałem się na swoje konto, następnie odbiorcy zdefiniowani wykonaj przelew. Za pierwszym razem kasa pojawiła się od razu na koncie, teraz czekam już 10 minut i pusto. Orientuje się ktoś może czy trzeba będzie czekać jak na zwykły transfer pomiędzy bankami?
Do mnie przyszedł sms, że mam doładowane konto, ale to trwało dłużej niż 10 minut - około 20-30 minut. Po tym powiadomieniu jak sprawdziłem to dalej było 0 zł, ale trzeba się wylogować i zalogować ponownie i wszystko powinno być OK.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Doładowywałem przed chwilą po raz 2 konto w Fortunie(przez Mbank). Zalogowałem się na swoje konto, następnie odbiorcy zdefiniowani wykonaj przelew. Za pierwszym razem kasa pojawiła się od razu na koncie, teraz czekam już 10 minut i pusto. Orientuje się ktoś może czy trzeba będzie czekać jak na zwykły transfer pomiędzy bankami?
Ja 10 minut temu doładowywałem konto również przez mBank po raz drugi - kasa była szybciej niż za pierwszym razem, bo wtedy czekałem 5 minut, teraz minutę dosłownie.

A co do działania strony, to mi bez problemu działa na Google Chrome w tej chwili ????
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie, zwłaszcza do tych co czasami grywają w fortunie naziemnie.
Jeszcze przed wprowadzeniem zakładów przez internet istniała możliwość stworzenia kuponu na stronie i zapisanie go (mając oczywiście założone wcześniej konto na stronie efortuna).
Było to ułatwienie, bo wystarczyło okazać w punkcie fortuny nr. tego zapisanego kuponu i nie trzeba było podawać nr. każdego zdarzenia oddzielnie. Dalej jest z resztą taka możliwość.
I tu pojawia się moje pytanie. Czy jeśli zagram takim kuponem puszczonym z punkcie fortuny i wygram, to pieniądze pójdą na moje konto gracza i będę miał możliwość grania nimi przez internet, czy jednak nadal pozostaje jedynie możliwość odebrania ich poprzez okazanie kuponu w punkcie fortuny?
Szukałem w regulaminie ale nic o tym nie ma.
Nie ma takiej możliwości , kupon puszczony w punkcie fortuny /nieważnie czy zrobiony na necie jako e-kupon / może być odebrany tylko w punkcie fortuny - obojętnie jakim ale tylko w okienku , nie ma możliwości przelania tego na konto netowe , chyba że wpłacisz sobie te pieniądze na konto bankowe jakie podałeś przy rejestracji i dasz dyspozyje doładowania konta ze swojego banku na swoje konto netowe w fortunie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
witam , mam pytanie, czy ktoś robił już w fortunie wniosek o wypłatę z powrotem na konto bankowe, zrobiłem dzisiaj wniosek, żeby mi przelali 250 zł , w przeglądzie operacjami finansowymi mam, że przelew wysłany , a do teraz nie mam pieniędzy na koncie. Miał ktoś podobny problem?
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
witam , mam pytanie, czy ktoś robił już w fortunie wniosek o wypłatę z powrotem na konto bankowe, zrobiłem dzisiaj wniosek, żeby mi przelali 250 zł , w przeglądzie operacjami finansowymi mam, że przelew wysłany , a do teraz nie mam pieniędzy na koncie. Miał ktoś podobny problem?
Jak pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie to się pojawią, jeżeli robiłeś dzisiaj wypłatę to pieniądze powinieneś mieć jutro (ja mam po godzinie 11 następnego dnia), zobacz jak to jest w Twoim banku
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
witam , mam pytanie, czy ktoś robił już w fortunie wniosek o wypłatę z powrotem na konto bankowe, zrobiłem dzisiaj wniosek, żeby mi przelali 250 zł , w przeglądzie operacjami finansowymi mam, że przelew wysłany , a do teraz nie mam pieniędzy na koncie. Miał ktoś podobny problem?
Yyy... od kiedy korzystasz z konta bankowego człowieku ?!? Wiesz co to jest ELIXIR? Dobra- wiem że nie wiesz... popytaj wujka googla to może się dowiesz czemu przelewy dochodzą na drugi dzień :zoltakartka:
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
akurat wiem co to jest ELIXIR, ale jeśli wniosek złożyłem o 12:30, a księgowanie przychodzących przelewów w BZWBK jest , również o 15:00 i 18:00 to myślałem , że tego samego dnia będzie kasa na koncie, ale ok dzięki za info, to czekam między 11, 12 powinna być
 
M 0

mlodyy

Użytkownik
Przelewy realizowane są w dni robocze o godzinie 12.00. Jeśli złożyłeś wniosek po 12.00 to zostanie on zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego o 12.00.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Pewnie podatek dalej będą pobierać ;) Dla mnie to żal no ale dzisiaj naprzykład patrząc na kurs w siatkowce o całkiem wysokie mają u nie których bukmacherów jest już 1,28 a na fortunie ciągle 1,65 :grin: Ciekawie sie to zapowiada pytanie tylko jest jedno jesli podam dane czy będą mogil sprawdzic czy nie gram u innych bukmacherów w celu zdemskowania mnie i poddaniu pod wyrok sądu itp ?? ;)
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Dwa pytania. Szukałem w regulaminie ale nie mogłem znaleźć:

1) Jaki jest minimalny próg wpłaty?
2) Jakiego obrotu należy dokonać zanim będzie możliwość wypłaty?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Dwa pytania. Szukałem w regulaminie ale nie mogłem znaleźć:

1) Jaki jest minimalny próg wpłaty?
2) Jakiego obrotu należy dokonać zanim będzie możliwość wypłaty?
Ad.1 Nie ma minimalnego progu wpłaty , możesz nawet 1 zł wpłacić.
Ad.2.Nie ma mowy o żadnym obrocie , możesz wpłacać i wypłacać bez żadnego obrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom