>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ostatnimi czasy na forum pełno podejrzeń co do prawie każdego zawodnika w tenisie że tankuje, zatankował lub będzie tankował. Kumulacją tego absurdu jest post z sugestią że zawodnik odpuści finał niemal domowego turnieju żeby skupić się na meczu pierwszej rundy innego, ciut gorszego turnieju który zagra za kilka dni


 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jak uprzykrzyć życie sąsiadom? Pode mną mieszka typ, który na ogół jest do zniesienia... na ogół - dopóki jego matka nie wyjedzie do sanatorium i nie urządza 18-godzinnych melanży przez miesiąc. (prowodyrami są jego kumple, którzy wpisują się w kanon stuprocentowego dzięcioła). Przedwczoraj od 23 do 2 muzyka na pełnej, wczoraj - co prawda z przerwami - ale do 4. Policja odpada.



nie wiem , hmm , moze wysraj mu się na wycieraczkę ? albo przebij mu koła w samochodzie jak będą balowali :cool:


Można kulturalnie uprzykrzyć życie sąsiadowi? Można! ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dyskusja o kwocie wypłaty przy której bank może się zainteresować źródłem.

A czemu to niby ma bank interesować? ja kiedyś jak wpłacałem luzem jakieś 3-4 tyś, to babka się mnie zapytała, czego to są pieniądze, a ja powiedziałem, że odmawiam odpowiedzi, a ona dobrze.

to chyba US może bardziej się przybić niż bank, zresztą nie znam się.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Posty podczas upałów w Polsce:

Ja bym tej Portugalii nie faworyzowal. Graja co najwyzej przecietnie. W grupie nie potrafili pokonac Rosji. USA coraz mocniejsze. Na uwage zasluguje fakt, ze mecze beda w strefie bardzo goracej a to z pewnoscia bedzie dzialalo na korzysc wlasnie USA oraz Ghany. Czarni beda sie czuli jak w domu. Czuje kilka remisow w tej grupie.
Dodam, że warunki w Brazylii będą bardzo ciężkie, na pewno lepiej będzie je wytrzymać Afrykańczykom i Irańczykom niż Bośniakom.
Post po upałach:

Po pierwsze primo: zapewne nie zadałeś sobie trudu sprawdzenia &#39;upałów&#39; w czerwcu w Brazylii. Otóż niech Cię uświadomię: w czerwcu przypada brazylijska ZIMA, a czerwiec jest NAJZIMNIEJSZYM miesiącem w roku.
Średnie temperatury w najgorętszych miastach nie przekraczają 27 stopni, a np. w Sao Paolo (w którym będą rozgrywane mecze) temperatura w czerwcu wynosi średnio... 16 stopni!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dzięki za wspólną rywalizację. Faktem jest, że słabo to wyszło ale jeśli kogoś interesują kulisy tego dlaczego to powiem po prostu nie wiem jak to się stało, ale po prostu za każdym razem gdy nie podałem typu typ wchodził a jeśli podałem to już bywało różnie a nie podawałem typów po prostu z braku czasu a turniej RG dał mi niesamowicie zarobić. Dzięki, Cześć.
Większego klauna i mitomana - oprócz jego brata syjamskiego Wanderleia - to forum nie widziało ????
 
Do góry Bottom