>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

bankroll 696

bankroll

Użytkownik
i widzisz jakim jestes blaznem, nie zrozumiales sarkazmu ... 5-2 wygrywali i poszli na 7-7, po czym przegrywaja, wiec przy remisowym wyniku &quot;jada chlopaki&quot; byl to sarkazm ;]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
...
kupon 7
????
typ: Rosol (-1,5 seta) - Coric
kurs: 1,58
buk: Unibet
stawka: 7j


Rosol L. - Coric B.
Rosol L. -1,5 seta ::: 1,55 ::: Sportingbet ::: 3/10
Rosol w świetnej formie co potwierdził wygraniem turnieju w Winston-Salem. Corcic to jeszcze młody zawodnik, wystrzelił na turnieju w Umag. Wtedy grał przed własną publicznością na nawierzchni ziemnej. Chorwat co prawda przeszedł kwalifikacje, ale wyniku wyżej niż 3:1 się nie spodziewam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Azaad/Bianchi vs Liamin/Barsouk 2 @ 1.75 Mecz o 14:00 Nie rozumie tego kursy i bez zastanowienia uderzam w Rosjan (...) Na początku wystartowali w Polsce w Starych Jabłonkach i zaprezentowali się bardzo poprawnie.
Błagam, naprawdę błagam nie pisz analizy patrząc tylko i wyłącznie na H2H na livesports czy też innym portalu! Przecież Doppler/Horst oddali im ten mecz walkowerem, bo mieli już pewne 1 miejsce w grupie
Fakt. Nie sprawdziłem. Co nie zmienia faktu,że kursik super.
W mojej opinii Liamin to siatkarski inwalida i nigdy w życiu na niego nie postawię dlatego ja idę w stronę Argentyny.
Skoro inwalida to masz chyba rację,bo sam Barsouk meczu nie wygra. Zatem jedziemy na Argentyńczyków.
Rozmówki siatkarskie...
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
no i uj bombki strzelil, golisz sie, slyszysz z pokoju dzwiek bramki spogladasz na komorke z odpalonym betem i widzisz bramke zadowolony dokanczasz golenie bierzesz komorke aby odłożyć w pokoju i w drodze do nie spogladasz jeszcze raz na ekran widzisz 0-0, myslisz pewnie sie nie odswierzylo, patrzysz tym razem na ekran lapka a tu kursy odblokowane i 0-0 15min do konca i juz wiesz ze ze swoim szczescien kolejna kasa w plecy, idziesz wkurwiony pod prysznic gdzie zatyka ci sie ucho od wody. wracasz do pokoju upewniasz sie ze miales racje co do wyniku i do konca dnia bedziesz wkurwiony na brak kasy i zatkane ucho...
ach to DnTB ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Na live teraz polecam pograć Bemelmans vs Vesely (czelek w Belgii).. Bemelmans @ 2,80 w Uni poszło
Chwilę potem:
Bemelmans gra u siebie, na kortach gdzie grała 3 lata jako juniorka. Pozatym gra konkretnie i w miarę stabilnie, a Czeszka wiadomo że lubi sobie przeplatać wygrane i przegrane. Już na koniec 1 seta Vesely zaczeła się lekko gubić..
Takie rzeczy tylko w DNTB :cool:
 
bystrookijoe 12

bystrookijoe

Użytkownik
* Tak do jasności to co na Niemcach poległem już wplacone zostało na konto i jedziemy dalej. P.S - jak coś PW!
Kupon 71. ✅ 100 PLN
Kupon 72. ⛔ 100 PLN
Kupon 73. ⛔ 200 PLN
Kupon 74. ⛔ 100 PLN
Kupon 75. ...
Kupon 76. ⛔ 100 PLN
Kupon 77. ✅ 120 PLN
Kupon 78. ...
Kupon 79. ⛔ 100 PLN
Kupon 80. ✅ 71 PLN
Początkowy stan konta (24.09.2014): 7634 PLN
Aktualny stan konta: 10.214 PLN
Zyski ✅ 2580 PLN
Oszukał przeznaczenie ???? Nie przegrywa nawet jak przegrywa ???? Nowy, rewolucyjny system bukmacherski :p
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Napisał zoltrikus21 -&gt;
A ja uważam na chłopski rozum że skoro wczoraj makarony z Armani zagrali piach z Barceloną to drugie makarony z Sassari będą miały dzień konia i wygrają jakoś mi nie pasuję że obie włoskie drużyny zaliczą wtopę w jednej kolejce,równowaga w przyrodzie musi być!!!!
Czyżby EloPeja wrócił? ????
 
Do góry Bottom