>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

K 29

kiczny

Użytkownik
Cytat:
Napisał DawidBarça -&gt;

to trzeba albo nie szanować pieniędzy
Cytat:
Napisał DawidBarça -&gt;

albo nie mieć zielonego pojęcia o tenisie.
Cytat:
Napisał DawidBarça -&gt;

Ustawi się gdzieś na końcu kortu i będzie z uśmiechem na ustach returnował serwis Johna, który nie jest na tej nawierzchni żadnym wielkim atutem
Cytat:
Napisał DawidBarça -&gt;

Nie chce mi się nawet czytać tych wypocin, które stworzyłeś bo już sam typ i pierwsze zdanie jest tak absurdalne, że szkoda to komentować. Ale wyjątkowo się wysiliłem







Do meczu Isner-Nadal gdzie gościowi (znawcy)
weszło handi setowe po 2.85@

DawidBarca napinacz roku ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
stara zasada bukmacherki mówi żeby nic nie grać grubo
Gratuluję, ale szczerze mówiąc to odradzam Ci w przyszłości granie grubo
Ja grubo będę już wyłącznie grać mecze rzeczywiście ważne
Po za tym to nie moja bajka granie grubo.
Oj przyłożyłem mocno te wszystkie overy na frekwencję.
Poszedłem ile fabryka dała czyli Totolotek i zagrałem po kursie 3,20 na frekwencję powyżej 52,5%.
Zagrałem powyższe zdarzenie wysoką stawką.
Tak dokładnie po 1,30 nie ma co grać tego grubo, ale za jakąś tam zacną stawkę pogram to w dubelku na Sevillę.
Powiem krótko kurs 1,30 na awans Barcelony to gruba przesada, a tylko do grania grubo to by się nadawało.
Zamierzam naprawdę grubo przyłożyć na Barcelonę (zdobycie LM).
pierwsze co zrobię jak tylko będą kursy to naprawdę grubo pogram na Barcelonę
Wydaje się typ warty zagrania nawet za większą stawkę.
Podałem odpowiedni typ na Komorowski poniżej 44,5% po 1,80 i ładnie zarobiłem bo poszło grubo. Obecnie na Komora postawiłem 20zł
Grubo to ja pograłem na awans Barcy co sobie dzisiaj ładnie zaksięguję.
Typ pograłem może nie tyle bardzo grubo, ale powyżej normalnych stawek.
Sam grałem grubo wtedy na Bayern, ale porównywanie Porto i Barcelony mija się z celem.
Typy na awanse Realu, Bayernu i Barcelony (mimo nerwów) na plus, grubo zagrany Bayern niezły plus. Podwójna szansa na remis na plus no i tą większą ilość ŻK w II poł grubo na plus
Jeśli już miałbym w coś grać grubo to szybciej na awans Atletico po pewno takim samym kursie co ładnie uzasadnił wrobel2006.
Najważniejsze, że handi i czysta 2 ładnie weszła, a pograłem to dosyć grubo.
I uspokajam Cię nigdy sobie nie zakładam czegoś zanim tego nie przemyślę, czasami nawet jak gram grubo i tydzień i miesiąc się przygotowuję.
bo tu pograłem grubo
Oczywiście nie jestem tego pewien na 100%, ale na 75% i zagrałem to grubo.
Osobiście mam nadzieję, że jednak Schalke04 ogarnie bo pograłem ich dosyć grubo.
Osobiście jeszcze się zastanawiam jak pogram to grubo
tym bardziej zagram grubo na nich z Basel w dubelku z Dortmundem
zresztą zamierzam na Schalke w tamtym meczu pograć dosyć grubo
Grałem za jakieś kilkaset zł więc dla jednego grubo, dla innego cienko.
Ja mam pograne GRUBO po 1,0000001 że to jest idiota. ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Novak Djokovic - Thanasi Kokkinakis @ Djokovic 1.01 Unibet

Myślałem nad tym typem całą noc. I oto i on. Djokovic gra bardzo pewnie. Nie ma u niego przestojów w grze. Ostatnio udało mu się nawet wygrać AO. Typ bardzo prawdopodobny i po niezłym kursie.

/ POZDRAWIAM ???? Myślał całą noc i do tego taki kurs...
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Rewelka, buki chyba będą wystawiały ofertę na debla z dnia na dzień :/ Boją się tasiemek na całą pierwszą rundę ????
1xbet, nikt inny nie zaszczycił nas na razie kursami.
Rewelka z tymi deblami, oferty jeszcze praktycznie nie ma, a kursy już lecą. Jeszcze 3-4h, może coś się ruszy.
Ehhh, kiedy te buki rzucą tę ofertę na debla. Mecze są już jutro, więc przydałoby się. Nie widzi mi się granie wszystkiego w 1xbet.
Coraz więcej spotkań pojawia się w ofercie, mógłby jeszcze jakiś buk rzucić ofertę dzisiaj...
Dobra, jak do jutra wieczorem inne buki nie wychylą się z ofertą, to trzeba będzie coś atakować w 1xbet z tych debelków.
No to się chyba &quot;dzisiaj&quot; nie doczekam pełnej oferty w jakimś innym buku. No nic, może rano kursy będą znośne.
Te buki są jakieś niedorozwinięte, że nie potrafią wystawić pełnej oferty na deble?
Narodził nam się nowy płacz - płacz ofertowy. ????
 
Do góry Bottom