>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Tomas Berdych vs Marin Cilic@ no beat
Ten mecz looserów sobie odpuszczam. Jak kogoś kusi, to moim zdaniem 60/40 procent dla Berdycha. Obaj grają obecnie dziwny tenis, ale lepszym, powtarzalnym tenisowym rzemieślnikiem, jest jednak Berdych. Czy to potwierdzi w dzisiejszym meczu – nie wiem. Obaj są rozchwiani, psychicznie labilni i inwestowanie w nich mnie nie interesuje.
nie ma bitu, nie ma grania
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - LA Lakers
Typ: Koby Bryant powyżej 1.85 pkt.
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam
Lakersi słabi w tym sezonie, Kobe dużo rzuca, różnie ze skytecznością, ale dwa pkt. powinien rzucić. Najlepszy strzelec Jeziorowców, jeśli zagra, na pewno raz trafi. Buk wystawił taki typ, więc życzę powodzenia.
POLECAM
I ta lekka niepewność &quot;ale dwa punkty powinien rzucić&quot; ????
 
evad 1,3K

evad

Użytkownik
HP ????

Wiele bym dal, zeby to chodzilo o Dara.

Jestem z dziewczyna 6,5 roku. Mieszkamy od 2. Nie uklada sie za dobrze tak od 2-3 miesiecy i niby miala sie wyprowadzic (jej pomysl) ale dalej mielismy byc razem. Ostatnio uslyszalem jak wracala do domu i odprowadzal ja jakis niby &quot;kolega&quot; jej bliskiej kolezanki. Ona sie zapiera oczywiscie jakoby jej wpadl w oko no ale problem w tym, ze jej nie wierze zwyczajnie. Dzis powiedziala, ze nie tylko sie wyprowadza ale i nie chce ze mna byc juz i tak naprawde juz decyzje podjela wczesniej ale nie chciala tak od razu tego mowic - czyli stopniowo najpierw wyprowadzka, potem za krotki czas oznajmienie, ze koniec. Generalnie chcialbym sie tak czy siak spotkac z tajemniczym kolega sam na sam - lub komus zlecic to, jak juz bede mial namiary na niego. Problem w tym, ze nic o nim nie wiem. Moglbym oczywiscie ja sledzic caly czas ale bardzo by to meczace i czasochlonne bylo a poza tym jesli faktycznie to tylko jakis kolega to by to bez sensu bylo.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
dział tenisa

???? ITF
J.Choi vs C.Liang 1 1,78
L.Leung vs X.Gao 2 1,23
F.Xun vs S.Jeong 1 1,32
Y.Wang vs X.Sun 1 1,59
Marathonbet

Panie grają w nocy ale powinny sobie poradzić mimo, że w tym czasie będę sobie smacznie spał. W każdym typie jest spore value a niektóre kursy naprawdę z kosmosu. Jak zwykle płaska stawka a i jeszcze jedno oczywiście w Marathonie nie da się pograć za 1000zł i nie chodzi o samą walutę ale kto kumaty to wie co robić ????
hmm panowie...moim zdaniem to panie ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Napisał barylkaq -&gt;

powiedzcie mi jak mam typ dwuzdarzeniowy z kursem 1.60 i 2.50.
Przykładowo na kurs 1.60 gram 2000 zł a na kurs 2.50 gram 800 zł (tzw. kontre) to wychodzi mi, ze jak wygra kurs 2.50 to jestem na 0, a jak wygra kurs 1.60 to jestem na plus 400 zł. Dobrze mysle?

;)
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
macias00 to ja, nie mam innych pseudonimów, chyba się niczym nie wsławiłem (proszę o korektę).

macio106 to moneciarz, skonfliktowany z pudzianxxx, twórca nowego systemu rozliczeń kuponów i autor cytatu: &#39;&#39;Wiem, że źle rozliczam, ale ja tak robię.&#39;&#39;. Ostatnio wsławił się podaniem kursu sprzed 3 dni, tłumacząc się, że przecież on zagrał 3 dni temu, ale podał dopiero dzisiaj i zaorał pudzianxxx.

macko18 to Pan Grzeczny, niepasujący do działu HP, podaje typy z piłki ręcznej, samozwańczy krul tenisowego debla i piłki ręcznej na forum, skonfliktowany z &#39;&#39;krulami hp, czyli frajernią, która nie ma nic do powiedzenia.&#39;&#39;
Mistrzowskie opisanie Maciejów na forumku.:grin:
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Dobra idę zostało mi jeszcze w butelce może 70ml to dopije do końca.A miało być rano po meczu nba ta:Wstaję patrzę na wynik,biorę tel dzwonię po Taxi,które zawozi mnie do hotelu zjadam śniadanie z dwoma przzypadkowo poznanymi koleżankami.A potem cały dzień zabawa i zabawa.........dobra kończe bo stara idzie
Po meczu Clippersów z Lalkami :smile:
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Panowie takie pytanie( dawno nie gralem) Jesli juz teraz mecz mi nie wszedl, ale na tym kuponie mam bayern DNW ( remis nie ma zakladu) to jak bayern zremisuje to anuuluja mi zaklad i dostaje zwrot tak ? )
padłem :grin::grin::grin::grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Daje system przykładowo 4/8 i za 2zł mam do zapłaty w sumie 140zł. Kiedy daję podgląd kupony na dole jest tabelka &quot;błędy&quot; i tam jest wygrana zależnie ile będzie błędów. Mając 4 błędy to minimalnie wygram 3,24zł - to znaczy, że to będzie 140zł + 3,24 czyli w sumie 143,24zł? Dobrze rozumiem?
Zwałka po przeczytaniu czegoś takiego ????
 
Do góry Bottom