>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Forumowe Łapu Capu

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na sobotni wieczór liga NBA zaplanowała całą masę spotkań. Najwcześniej rozpoczną się te na Zachodnim Wybrzeżu. Spowodowane jest to ruchem Słońca wokół Ziemii i żwiązaną z tym faktem różnicą czasu pomiędzy poszczególnymi południkami.
Naukowe podejście do tematu.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Na sobotni wieczór liga NBA zaplanowała całą masę spotkań. Najwcześniej rozpoczną się te na Zachodnim Wybrzeżu. Spowodowane jest to ruchem Słońca wokół Ziemii i żwiązaną z tym faktem różnicą czasu pomiędzy poszczególnymi południkami.
Naukowe podejście do tematu.
nie zwrociles uwagi na to ze wg elopeja ziemia obraca sie ze wschodu na zachód.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Takie pytanie retoryczne- czy gdyby Indiana miała możliwość oddania George+Hibbert za takiego all-stara jakim jest Carmelo Anthony, to opłacałaby im się ta wymiana? Jakie jest wasze zdanie?
-&gt;

To tak jakbyś miał w łóżku Jessice Albe ale wygoniłeś ją aby zrobić miejsce dla Jolanty Pieńkowskiej .
;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Progresja jest dobra jeżeli się ma ogromny budżet, bo nawet stawiając mecz na gości z kursem 6 to prędzej czy później wejdzie.
dla niektorych moze to nie byc smieszne no ale, mnie rozbawiło niesamowicie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Dzieki Ramzesa, zrujnowales mi zycie, wez sobie w pupe wsadz te swoje pewniaki drewniaki, pewnie sam grasz za zapalki. Wlozylem 3 tysiace, pozyczona kase i nie mam teraz za co oddac. Bede musial sie ukrywac albo nie wiem co. Znawca z Ciebie taki, ze szkoda gadac. Wez sie wiecej nie udzielaj ;//
;))
 
blum 70

blum

Użytkownik
Powiem Wam, że brakuje mi EloPeji. Od jakiegoś czasu wczytywałem się w jego wpisy i choć pod względem bukmacherskim był to bełkot, muszę chłopakowi oddać, że ma pewnego rodzaju talent literacki. Te farmazony o Marcu Cubanie, mafii Meksykańskiej i interesach na linii Moskwa - Waszyngton były całkiem wciągające. A do tego, był to zbiór niesamowitych cytatów. Utrwalam jeden z moich ulubionych:

Podejrzewając kolejną kompromitację bukmacherów już podczas drugiego dnia ASW zamieniłem kilka słów z LBJ aby mieć rozeznanie w całej sytuacji. Gdy tylko z moich ust padło słowo Mavericks, przesymptyczny na codzien koszykarz przy użyciu niewyobrażalnej siły zacisnął swoją czarną pięść i jak furiat zaczął uderzać nią w stojące obok krzesełko.
 
Do góry Bottom