>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie mogę już słuchac tej komentatorki na eurosporcie. Ja rozumiem, że za jej czasów Zakopalova nazywała się inaczej (Koukalova) ale jako, że ta Pani pracuje w poważniej stacji i chce się uważac za poważnego komentatora telewizyjnego to powinna byc przygotowana do relacjonowania spotkań... Praktycznie przy każdej próbie wymówienia nazwiska Czeszki albo mówi o Koukalovej albo w połowie wyrazu się poprawia co jeszcze bardziej irytuje i zniechęca do oglądania. Wrrr ????
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Większość z polskich komentatorów eurosportu mogłaby co najwyżej komentować transmisje z jakiegoś pogrzebu, ale nie ekscytujące pełne wrażeń pojedynki wielkoszlemowe. Pomijam fakt, że Lewandowski robi błędy w nazewnictwie, np wolejów.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Byle Włoszkę nie zjadła presja..., w AO dałbym na Niemkę a tak to myślę że wygra po długim spotkaniu Sara Errani, ale analiza póżniej ????
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
ja bym stawiał 50- 50 , więc w tym przypadku wychodzi value na Włoszkę.. Kerber jest solidna i Errani też. Będzie zacięte spotkanie.. może jakiś over gemowy.??
 
szachinista 0

szachinista

Użytkownik
Słabo dziś wypadła Sharapova ????
W 1. secie z Zakapalovą dała się 4 razy przełamać, a w 2. secie 5! ????
Zastanawiam się kto teraz mógłby wygrać. Stosur też raczej nie.
No cóż. Poczekamy, zobaczymy ????
 
O 0

oczek

Użytkownik
Na jutro pewnym underdogiem wydaje się być Cibulkova. Errani/Kerber to 50/50 no bet, ewentualnie jakiś over, choc tez przychylalbym sie w strone Errani.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Sharapova wygra... spójrz na style gry czeszka jej ewidentnie nie leżała do tego wiatr przeszkadzał.. teraz ma być mniejszy wiatr ( może to śmieszne ale diabeł tkwi w szczegółach , spójrz jak wysoko przy własnym serwisie Sharapowa podrzucała i miała problem z własnym serwisem).
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sara Errani - Angelique Kerber
Typ: 1
Kurs: 2,44
Na kortach twardych raczej faworyzowałbym Kerber, zresztą spotkały się w australijskim Hobart na początku br. i górą była Niemka. Mączka to korty Errani, Kerber teoretycznie ich wręcz nie lubi. Zresztą Angelika tak naprawdę dopiero od 2010 roku należy do czołowych tenisistek świata, wtedy dotarła do 3 rundy AO i Wimbledonu + była w finale w Bogocie. Jedyne dwa turnieje wygrała dopiero w 2012 roku, więc w sumie jeszcze bardzo niedawno zajmowała ~100 miejsce w rankingu, a potem w bardzo krótkim czasie przedostała się do TOP20. Ogromnych postępów nie można jej zarzucić, ale i tak trzeba być zawsze ostrożnym z typowaniem na nią, bo to jeszcze nie jest zbytnio, użyjmy słowa &quot;doświadczona&quot;, zawodniczka. Przede wszystkim na clayu, gdzie sukcesów nigdy nie osiągała (poza wspomnianym finale w Bogocie). Uważam, że Errani się spisuje lepiej podczas tego RG jak i w całym sezonie na kortach ziemnych. Włoszka gra niezwykle mądrze, konsekwentnie, nie wpada na głupie pomysły, po prostu gra swoje i zdobywa swój cel. Przyzwoicie serwuje, jak na jej walory fizyczne to ma mocny kończący forehand, super biega - wszędzie jej pełno, zmusza zawodniczki do błędów. Krótko mówiąc jest solidniejsza od Kerber. Nie oczekiwałbym od niej złej gry, serii nietrafnych uderzeń itp., w przeciwieństwie do jej jutrzejszej przeciwniczki. Angelique co najwyżej dobrą grą sobie wywalczy ten mecz, ale jednak chętniej widziałbym Sarę w półfinale (a potem może i w finale), na co sobie ciężką pracą zasłużyła. Pewność, let&#39;s say 6/10, tak więc vb jest. Osobiście mam nawet większe przekonanie, ale to bardziej subiektywnie... Polecam!
Wynik: ✅ 2-0

Dominika Cibulkova - Samantha Stosur
Typ: 1
Kurs: 2,38
A tutaj takie 45-50% daję szans Dominice, więc po takim kursie też można spróbować. Jedna i druga nie straciły na razie seta, ale Stosur miała chyba nieco słabsze rywalki + sporo szczęścia w swoich spotkaniach momentami. Zresztą jej gra czasami opiera się na farcie, bo ta dziewczyna niemało ryzykuje i nie zawsze świetnie serwuje. Z Cebulą także nigdy nic nie wiadomo, no ale tak jak zasugerowałem na początku - na straconej pozycji z góry nie jest, bo umiejętności ma.
Errani po wyższym kursie, a pewniejsza.
Wynik: ⛔ 0-2

=======================================
Wygra RG - Sara Errani
Kurs: 19
Kerber do ogrania jak najbardziej (patrz wyżej), później Cibulkova/Stosur - trudno powiedzieć, która będzie łatwiejszą rywalką, ale także do pyknięcia, a w finale Sharapova/Kanepi/Kvitova/Shvedova (wymieniam wszystkie, bo mimo zdecydowanych faworytek w tamtych ćwierćfinałach, nie mam odwagi tu czegoś jednoznacznie typować). Wszystko się może zdarzyć. Uważam, że Kanepi jest dość groźna i może sprawić Rosjance problemy, a po jej odpadnięciu kurs by spadł wyraźnie. Shvedovej nie widziałem ani razu w tym turnieju, więc się nie wypowiadam, ale Kvitova nie błyszczy.
Oczywiście typ ciężki, ale jak widzę, że na Marię mamy 2,50, na Petrę 5, na Samanthę 6 - myślę, że kogoś pogięło ???? Próbujcie Włoszkę. Mogę się pochwalić, że zaufałem jej dużo wcześniej i do końca jest wiara, że nie pożałuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Errani - A. Kerber - 2 (1,61) ⛔
bet365
Troszkę jestem dalszy od entuzjazmu jeżeli chodzi o S. Errani. Jej gra podczas tego turnieju jak najbardziej mi się podobała, powiem nawet że kibicowałem Włoszce chyba we wszystkich spotkaniach. Jednak tutaj bardziej mnie przekonuje A. Kerber. S. Errani powinna była odpaść już z A. Ivanovic, jednak Serbka pokazała swoją słabą psychikę i tak naprawdę przergała to spotkanie na własne życzenie ponieważ umiejętnościowo od Włoszki była lepsza. 1:6 w pierwszym secie dla Serbki z kapelusza się nie nie wzięło. Później była nierówna S. Kuznetsova która rzeczywiście zdziwiłaby mnie gdyby pokonała S. Errani ponieważ Rosjanka gra nierówne mecze. O ile z Radwańską zagrała na wysokim poziomie, chociaż trzeba przyznać że Polka sama dołożyła do swojej porażki sporo cegiełek o tyle mecz z S. Errani nie mogła Rosjanka zagrać tak samo równo i widać było dużo błędów Rosjanki wynikających głównie ze zbyt emocjonalnej gry. Oczywiście Włoszka rozgrywa prawdopodobnie swój turniej roku, ponieważ forma jest wysoka jednak chciałbym zauważyć że w pierwszej rundzie rozegrała spotkanie na 3 sety z C Dellacqua, lokalną tenisistką. Jak widać walka z presja nie jest najmocniejszą stroną S. Errani. Z A. Ivanovic także nie poradziła sobie do momentu gdy sama Serbka nie zawaliła sprawy mentalnie. A. Kerber rozegrała tylko jeden pojedynek na 3 sety i to s F. Pennetta która rzeczywiście od jakiegoś czasu jest bardzo groźna i jest w formie wcale nie gorszej sądzę od Włoszki. P. Martic także zagrała niezły turniej, wcześniejsza rywalka A. Kerber. Jutro główną rolę odegra główka obu zawodniczek i tutaj przychylam się w stronę Niemki która już w tym roku rozwaliła S. Errani na hardzie 6:1, 6:2 i sądzę że Włoszka będzie to miała w pamięci.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 11

czarny22

Użytkownik
Kirilenko/Petrova - King/Shvedova✅
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365

Szanse oceniam 65/35 na korzyść rosyjskiego debla. Kirilenko z Petrovą na clayu spisują się dobrze, mogły by zachodzić dalej gdyby na ich drodze nie stał debel Errani/Vinci. Oglądałem niektóre ich mecze na clayu (także na RG) i bardzo dobrze ich gra wygląda. Ich przeciwniczki także nieźle sobie poczynają na RG jednak to jest dopiero ich drugi turniej grany razem w tym roku. Typ swój głównie kieruje singlem Shvedovej, która zaszła już zaskakująco daleko i dziś po dość długim pojedynku pokonała Li. W meczu z Kvitovą nie jest bez szans, więc jutro raczej nie będzie grała na 100% swoich możliwości aby odpocząć i nabrać sił przed ćwierćfinałem w singlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Szanse oceniam 65/35 na korzyść rosyjskiego debla. Kirilenko z Petrovą na clayu spisują się dobrze, mogły by zachodzić dalej gdyby na ich drodze nie stał debel Errani/Vinci. Oglądałem niektóre ich mecze na clayu (także na RG) i bardzo dobrze ich gra wygląda. Ich przeciwniczki także nieźle sobie poczynają na RG jednak to jest dopiero ich drugi turniej grany razem w tym roku. Typ swój głównie kieruje singlem Shvedovej, która zaszła już zaskakująco daleko i dziś po dość długim pojedynku pokonała Li. W meczu z Kvitovą nie jest bez szans, więc jutro raczej nie będzie grała na 100% swoich możliwości aby odpocząć i nabrać sił przed ćwierćfinałem w singlu.
Z typem może się i zgadzam ale na pewno nie dam 65/35. Przykład Errani pokazuje, że nie koniecznie musi być tak jak mówisz. Włoszka ma siły na debel, gdzie jest w półfinale i singiel 1/4 to dlaczego zawodniczka z Kazachstanu ma nie dać rady? Powinno się dodać, że King/Shvedova grają 2 turniej w tym roku, ale w sumie grają od 2010 roku więc zgranie jest, forma również patrząc na wyczyniania w singlu Shvedovej i King dlatego nie widzę tu przewagi po stronie Rosjanek. W deblu też wygrane w dwóch meczach po 2-0. King/Shvedova od 2010 roku 55-21, na clayu 9-3 a w WIELKICH SZLEMACH 25-4!! Są to fantastyczne rezultaty i bardziej nawet je cenie niż debel Kirilenko/Petrovą. Dlatego kursy są prawidłowe, może na live coś zagram ale wybiorę raczej King/Shvedova 2.03 Pinnacle

Cibulkova D. (Svk) - Stosur S. (Aus)
Typ: powyżej 21,5 gema
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 1.93
Sądze, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Stosur i Cibulkova 4 mecze wygrane po 2-0, budzą spory szacunek, szczególnie wygrana Słowaczki nad Azarenką. Dziewczyny zmiatają kolejne rywalki, nie grają już w deblu tym bardziej mogą skupić się na pojedynkach singlowych. Linia 21,5 gema wystawiona na ten mecz bardzo niska, nie chce mówić nawet o 3 setach, ale nawet 2 średnio wygórowane mogą pokryć over. Pomimo, że to WTA to typ wydaje mi się być najpewniejszy do grania na jutro.
Powodzenia! ; )
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Przychylam się do typu na Kerber. Kwestią podstawową nie jest kto mnie bardziej przekonuje, jak to napisał scotratez, ale co Errani może zaproponować przeciwko Kerber. Moim zdaniem największe atuty Errani, czyli gra defensywna i kontrowanie, przeciwko Niemce nie będą tak efektywne jak w poprzednich meczach Włoszki. Angie jest jedną z moich ulubionych zawodniczek, która inteligencją na korcie, bije na głowę Sarę. Tak wszechstronna, grająca kombinacyjnie tenisistka, będzie zmorą dla karmiącej się schematami Errani. Na Włoszkę z chęcią stawiam kiedy gra w turniejach typu Budapeszt, bo dla występujących tam, grających schematycznie tenisistek, jest ścianą nie do przejścia. Ostatni wynik Errani z naszą Isią pokazuje, jak Kerber musi z nią grać. Dotychczasowymi wynikami się nie sugeruję. Kerber wykonała plan. Errani pokonała Dellacquę, ze stratą seta, Oudin, co nie wymaga komentarza, Ivanovic, która napompowała balon, który pękł po pierwszym secie i Kuzę, która przegrała sama ze sobą. Kerber potrafi przyjąć na dany pojedynek właściwy styl, przeciwko Kvitovej, czy ostatnio Martic, gra z kontry. Dzisiaj, Angelique wie, że zagra ze ścianą i jestem pewnien, że znajdzie na nią sposób.
A. Kerber @ 1.71 ⛔
Pinnacle
 
rumak57 271

rumak57

Coach
ja nie wiem wg mnie Dominica jest zdecydowana faworytka w tym meczu przeciez naprawde gra w tym momencie swietnie niezly serwis bardzo duza agresja na korcie i sila oraz ciag ktory prowadzi ja do tych zwyciestw a mecz z Azarenka i kursy nieporozumienie przeciez Bialorusinka niedawno byla w lepszej formie i oddala mecz walkowerem z Cebula bo uwazam ze sie bala wyjsc na kort teraz kursy byly po 3.5-3.8 na slowaczke nie wiem skad takie kursy wzieli skoro Viktoria na ten turniej przyjechala no umowmy sie w dosc sredniej dyspozycji bylo widac jak walczy raczej sama ze soba a nie z przeciwniczkami. Wiadomo Stosur powinna tutaj postawic trudniejsze warunki a kursy nieadekwatne ale i tak stawiam na wygrana Dominiki gdyz w takiej formie jej nie widzialem a obok Sharapoej jest ona moja glowna kandydatka do win w RG
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny 05.06.2012r. 14.00
Spotkanie: Samantha Stosur - Dominika Cibulkova
typ: 2-0
kurs: 2.62
bukmacher: William Hill
Przed nami ćwierćfinały kobiet w tegorocznym French Open. Moim zdaniem z perspektywy dotychczasowych spotkań na kortach imienia Rolanda Garrosa zdecydowanie lepiej prezentuje się Samantha Stosur. Szczerze powiedziawszy to Australijka ma wszystko, aby wygrać ten turniej. Mocny serwis, solidny forehand i backhand, dobrą grę taktyczną... dobrze odnajduje się przy siatce, przyzwoicie porusza się po korcie. Jeśli dzisiaj ogra Dominikę, to jest już w półfinale, w którym trafia na Errani/Kerber. Jedna ma dużo szczęścia i jest konsekwentna w przebijaniu, a druga to przyzwoita tenisistka, która jednak gra bardzo falami i z pewnością Stosur przy takiej drabince powinna znaleźć się w finale. Jak będzie zobaczymy. Moim zdaniem Dominika osiągnęła sukces dochodząc tak daleko. Miała łatwą drabinkę, nawet bardzo łatwą. Ogranie proszącej się o odstrzał Azarenki nie jest jakimś wielkim znowu wyczynem. Owszem to duży sukces dla Cibulkovej i nie mam prawa go deprecjonować. Jednak Victoria w tym turnieju nic nie grała. Na słabsze rywalki starczało (chociaż też były problemy), a gdy miała gorszy dzień i lepszą rywalkę po drugiej stronie to skończyło się porażką. Dzisiaj z kolej Stosur powinna zweryfikować możliwości Dominiki. Sądzę, że skończy się ten pojedynek dość szybko i stawiam na gładkie 2-0 dla Samanthy, która jest lepszą tenisistką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Co do Kerber nasunęło mi się jedno. Spójrzcie z kim ona w deblu grała, z Agą , więc to nie jest przypadkowe. Aga gra defensywnie , Kerber ofensywnie (głównie , chodź nie jest to reguła).
Z kim wygrała Errani ostatnio :
- Ivanovic gra ofensywna
- Kuznetsova gra ofensywna
Od niedługiego czasu zainteresowałem się tenisem kobiecym , więc może się mylę. Niestety nie widziałem Kerber wcześniej od początku do końca ( w tym turnieju) , ale tak mi się wydaje.
Typ na dzisiaj Errani 2.40 Betfair ✅✅✅✅
P.S.W Betfair na rynku zwycięzca ćwierćfinału mozna jeszcze złapać po ok 2.30Errani..bo na głównym spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Zdecydowanie Errani na dzisiaj. Jest w fenomenalnej formie, o czym świadczą ostatnie wyniki, a przede wszystkim styl gry. Pokonała tutaj już między innymi w przekonywującym stylu Anę Ivanovic, Svetlaną Kuznetsovą. Za każdym razem wykazuje się ogromną inteligencją, wszystkie zagrania są przemyślane. Oglądałem mecz Kerber z młodziutką Martic i muszę przyznać, że nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia. Gołym okiem widać zmęczenie, porusza się o dziwo znacznie gorzej. Za każdym razem, gdy Chorwatka podkręcała tempo i nie robiła błędów, Angelique miała spore problemy. Zwyciężyła co prawda w dwóch setach, jednak wynik nie oddaje do końca przebiegu gry. Podsumowując - oglądałem wszystkie spotkania każdej z zawodniczek, dobrze wiem na co je stać. W tej chwili na więcej stać rozpędzoną, głodną krwi Errani, która jeśli po raz kolejny zagra na tak wysokim poziomie, wówczas powinna zwyciężyć.
Errani @2.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rumak57 271

rumak57

Coach
RG
win: Sharapova/Cibulkova
Kurs: 2.6/11.25
buki: Titanbet/5dimes
Sharapova
Dziewczyna w koncu wrocila po kontuzji niemalze do optymalnej formy szla jak burza az domeczu z Zakopalova ta jej postawila trudne warunki ale Maria wiedziala co ma zrobic kiedy musiala i ten mecz zwyciezyla. Pozatym jej tenis naprawde jest juz dobry malo DF gra bardzo ofensywnie i agresywnie tylko jeszcze niepokoi dosyc spora ilosc bledow UE i w tym wypatruje mozliwosc dla dominici ktora tych bledow popelnia w moim odczuciu mniej
Cibulkova
Ona jes tchyba w formie zycia i warto postawic ten typ jeszcze dzis gdyz wydaje mi sie ze Samanthe powinna przejsc moze z problemami ale powinna dodatkowo podobnie jak u Sharapovej bardzo agresywna gra pozwala jej miazdzyc kolejne rywalki ktore moze z najwyzszej polki nie byly(procz Azarenki - ale ta kompletnie bez formy w tym turnieju) ale mimo wsyzstko jej gra budzi podziw w moim odczuciu jest ona glowna faworytka do wygrania tego turnieju jesli bedzie grala tak dalej
 
prodds 128

prodds

Użytkownik
Stosur ✅
Zastanawiając się nad tym spotkaniem, dochodzę do wniosku że kluczowym elementem będzie dzisiaj serwis który zdecydowanie stoi po stronie Samanty. Cibulkowa pokonała Azarenke to prawda ale myśle że tym razem jej się nie uda. Ma słaby % 1 podania i bardzo słabe 2 podanie w przeciwieństwie do Stosur która ma fenomenalny serwis i widać że dobrze się czuje na tym turnieju.
Oprócz tego że Słowaczka również jest w wysokiej formie to nie widzę innych argumentów przemawiających za Dominiką i myślę że kurs na Stosur jest bardzo dobry. I tak jak pisałem wcześniej kluczem do wygrania tego spotkania jest fenomenalny serwis Australijki.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Jutro widzę tylko pogrom Sharapovej na Kanepii , wydaje mi się że Estonka nie podoła presji, Rosjanka to jest klasa sama w sobie i jeden słabszy mecz z Zakopalovą o niczym nie świadczy ,mimo wszystko stawiam czyste zwycięstwo, bez handicapu.
Sharapova 1.30 Betfair✅✅✅✅✅
co do drugiego meczu podobnie Kvitova jednak jest bardziej doświadczona i miała mniej meczy do rozegrania więc myślę że zmęczenie rywalki zadecyduje.
Kvitova 1.29 Betfair✅✅ (Kvitova padak ale do przodu)
P.S za dużo już niespodzianek było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom