>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
French Open 2012​
Turniej główny mężczyzn​






Miejsce: Paryż (Francja)
Data: 27.05.2012-10.06.2012
Nawierzchnia: Outdoors Red Clay
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/ms/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/md/index.html
Plan meczów na dany dzień: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html
Historia turnieju French Open: http://en.wikipedia.org/wiki/French_Open





Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym (Bet365):






Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Faworytem turnieju według bukmacherów Nadal,który według mnie też sięgnie poi zwycięstwo w Garrosie.Jedynym,który jest w stanie mu zagrozić jest chyba tylko Djokovic,choć po tym dzisiejszym finale mam wątpliwości bo Serb bez jakiejś super formy a bez tej ciężko mu się gra z Hiszpanem co było dzisiaj widoczne.Bardzo bym chciał by Federer namieszał i przynajmniej zagrał w finale ale będzie o to niezwykle trudno,gdyż Szwajcar mało regularny (pokazał to pojedynek w sobote z Djoko).Murray słabiutko zaprezentował się w Rzymie i nie ma czego on szukać w meczach z top 3 a nawet z top 10-top15 będzie mu ciężko wygrać mecz.Jeśli ktoś chce stawiać na końcowe zwycięstwo Nadala to lepiej po kolei stawiać na niego bo to będzie bardziej opłacalne.

Na początek jednak mecze kwalifikacyjne,które rozpoczynają sie od środy,drabinka losowana będzie jutro i pewnie będzie można złapać kilka fajnych kursów i przede wszystkim zarobić.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka bardzo dobrze wygląda Mahut z Roddickiem,Andy na clayu w ogóle nic nie gra,Mahut słabiej ostatnio ale publika doda mu sił w ważniejszych momentach i to powinno starczyć na Amerykanina,ciekawe tylko jakie kursy będą.Giraldo też powinien sobie poradzić z Fallą,który jest dla mnie zwykłym challengerowcem.Kubot Becka też powinien ograć na luzie,to nie nawierzchnia dla Karola.Nie zdziwie się też jak Mallise przegra z Bakerem,który ostatnio nieźle sobie poczyna.To takie wstępny przemyślenia bez kursów,jak bukmacherzy wystawią kursy będzie można z pewnością więcej powiedzieć o typach.

Mahut-Roddick 1
Giraldo-Falla 1
Beck-Kubot 2
Malisse-Baker 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mecz: Stebe C-M. (Ger) - Joao Souza. (Bra)
Typ: 2
ZWROT
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Souza podobna forma co Stebe, pokonał ostatnio Harrisona 6-3,6-2, Koroleva 6-4,6-1, przegrał z Nalbandianem w Belgradzie 3-6,2-6 i 5-7,6-7 w Bukareszcie z Fogninim, typowym claycourterem. 43,6% wygranych meczy na &quot;mądzce&quot; w tym roku, co i tak jest lepszym rezultatem od Niemca. Ponadto atutem Souzy jest ciągła gra na cegle, na pewno grając na tej nawierzchni przez 3/4 roku przyzwyczaił się do niej, dobrze ją czuje co może procentować podczas meczu. W rankingu także nie ma dużych różnic, 28 pozycji na korzyść Niemca. Jednak postawie na Souzę dlatego, że w mojej opinii będzie lepiej czuł się na tej nawierzchni a umiejętnościami na pewno dużo nie odbiega od Stebe.
Niemiec nie musiał się kwalifikować, chociaż sądze, żeby odpadł w eliminacjach. Jego mecze w tym roku nawierzchni ceglastej są mierne. Porażka z Seppim 2-6,3-6, Stakhovskym 3-6,6-7, Quarreyem 2-6,4-6 nie wróżą dobrze przed zbliżającym się Wielkim Szlemem. Osobiście oglądałem go w tym roku tylko w AO z Hewittem ale mecz odbył się na innej nawierzchni, ponadto Stebe nie pokazał w nim nic specjalnego. Dla mnie jest to średni gracz na miarę ATP, &quot;mączka&quot; może obnażyć jego wszystkie słabości.
Myślę, że typ ma duże szanse powodzenia, daje 60% szans na zwycięstwo dla Brazylijczyka. Sądze, że kurs może spaść do niedzieli/poniedziałku. Polecam!

Mecz: Granollers-Pujol M. (Esp) - Sousa J. (Por)
Typ: Over
Kurs:
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Souza nie zawiódl mnie wczoraj, to mam nadzieję, że będzie ładny mecz z Hiszpanem. Brazylijczyk przeszedł łatwo eliminacje pokonując kolejno dobrych challangerowców: 6-3, 7-6 z Lajovicem, 6-0,6-3 z Minarem i 6-3,7-6 z Goffinem. Trzeba zaznaczyć, że dwaj pierwsi przeciwnicy występują praktycznie tylko na &quot;mączce&quot; więc jest to jakieś odzwierciedlenie formy Souzy. Ponadto Granollers jak i Souza najlepiej czują się cegle, na pewno grając na tej nawierzchni przez 3/4 roku przyzwyczaili się do niej, dobrze ją czuje co nie daje przewagi żadnemu tenisiście. Ponadto kwalifikacje to było dobre przetarcie dla Souzy przed turniejem głównym, o czym nie może powiedzieć Granollers. Myślę, że 4 sety tu spokojnie mogą być a linię ustawią pewnie na granicy 37 gemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
27.05.2012r
1. Fognini - Mannarino 1 @ 1,26
2. Roger-Vasselin(-1,5s) - Pospisil 1 @ 1,35

3. Anderson - Machado 1 @ 1,30
Ako: 2,21

Nasz pierwszy typ na kuponie to typowy &quot;pewniak&quot;. Mączka to ulubiona nawierzchnia Włocha, doszedł na niej do ćwierćfinału w Bukareszcie pokonując między innymi Seppiego czy Baghdatisa. Potem przegrał 2 razy z Simonem, lecz oby dwa mecze nie odbyły się bez walki. Oglądałem nie dawno mecz Fogniniego z Baghdatisem w Rzymie i muszę przyznać, że dobrze pogrywał sobie Fabio i dziś nie powinien mieć problemów, na dodatek, że jego rywal, Mannarino nie jest pod grą, bo w ostatnim miesiącu zagrał 1 mecz, na dodatek przegrany. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Włocha.
Naszym drugim typem jest wygrana co najmniej przewagą 2 setów gospodarza turnieju Rogera Vasselina, który jest faworytem do zwycięstwa z Czechem Pospisilem, który raczej preferuje grę na hardzie niż na mączce. Obaj nie zachwycają formą, ale Francuzi zawsze spinają się na Szlema u siebie i nawet, gdy grają źle przechodzą metamorfozę i grają specjalnie dla publiczności, która jak żadna inna potrafi uskrzydlić swoich zawodników. Natomiast Vasek przegrywał w ostatnich 5 meczach z kim się dało, nawet z rywalem, który znajduje się niżej o ponad 300. pozycji, więc forma jest dno. Dajemy minimalne zabezpieczenie, ale Francuz u siebie powinien wygrać dość gładko ten mecz.
Kolejnym i zarazem ostatnim typem na naszym triplu jest wygrana Kevina Andersona z Rui Machado. Ostatnio Anderson miał bardzo trudnych rywali i nie jest wstydem przegrać z Verdasco czy Berdychem, którzy są w formie, ale ze średniakami jakim jest także Machado dawał sobie radę tenisista z RPA. Portugalczyk ostatnio gra sobie w Challengerach z różnym skutkiem, ostatnio przegrał z Janowiczem, który grą przypomina Andersona, z tym, że oprócz serwisu Kevin potrafi też pograć zza linii końcowej i nieźle gra przy siatce. Oczywiście biegowo lepszy jest Machado, ale nie sądzę, żeby mógł się sprzeciwić takiemu &quot;bombardierowi&quot; jakim jest RPAńczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jutro kursy na Fogniniego i Rogera-Vasselina to śmiech.Fognini jest lepszy od Mannarino,zwłaszcza w ostatnim czasie ale 1,2 na Włocha nie do przyjęcia a 1,18 na Rogera-Vasselina to w ogóle padaka i chętnie zagram coś za drobne w stronę Pospisila.
1,25 na Andersona do jakiejś taśmy wygląda nieźle,Machado jest zbyt cienkiby wygrać z Afrykańcem.
Muller z Sijslingem mogą rozegrać długi mecz i over 3,5 seta po 1,36 w np Betssonie wygląda zacnie.
Andujara po 1,4 bym nie tknął po tym co pokazał z Garcia-Lopezem,choć to Grand Slam i inne podejście ale mimo wszystko nie.
Mahut ciekawie wygląda ale to głównie przeciwko Roddickowi a nie na Francuza,który jest bez formy ale Amerykanin też gra słabo a jak publiczność zmobilizuje Mahuta to i będzie w stanie ograć Roddicka,imo value jest i 2,10 warte gry.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Del Potro Juan-Martin - 9,5 - Montanes Albert - 1.88 ✅

Idealny przeciwnik dla Del Potro na 1 rundę. Montanes zawodnik o specyficznym serwisie, ale raczej słabym, grający trochę na hura, jak jest w formie to coś jeszcze z tego wychodzi, ale jak nie ma formy, a teraz ewidentnie jej nie ma(bilans w tym roku 7/12) to jego gra wygląda katastrofalnie. I tutaj solidność Del Potro, czyli to co ostatnio nam pokazuje powinna bezproblemowo wygrać ten mecz. Niecały miesiąc temu panowie spotkali się w Estoril i wygrał Argentyńczyk 6:2 6:2, czyli pokrył hindi -7,5 w 2 setach, także 9,5 w 3 nie powinno być problemem. Spodziewam się tutaj bardzo gładkiego zwycięstwa Del Potro. 6:0 6:2 6:1 myślę, że możliwe.

PS
ArQuisek - Pospisil nie jest Czechem, tylko Kanadyjczykiem. I co do typu to kurs na Francuza śmieszny bo jest to bardzo przeciętny zawodnik, i mimo, że Pospisil jest zdecydowanie pod formą + nie lubi clayu to raczej nie warty gry.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A ja zagram:
Munoz-De La Nava - Cilic(-2.5 s.) 2 1.75 9/10 Pinnacle ✅
Marin Cilic jest zdecydowanym faworytem tego starcia. I oczekuję, że rozprawi się ze swoim rywalem bardzo szybko. Hiszpan plasuje się na 130. pozycji w rankingu, Chorwat po kontuzji wraca do czołówki, obecnie jest 24. I ostatnio grywał bardzo dobrze, jak już przegrywał, to z zawodnikami absolutnie topowymi, jak Nicolas Almagro, Juan Martin Del Potro, czy Tomas Berdych. Jego rywal to kwalifikant, który wygrał wszystkie mecze w dwóch setach, ale oczywiście jakość rywali nie powala. Cilic to potężny serwis i raczej małe szanse na jakąkolwiek stratę podania, nawet na tej nawierzchni. Dodatkowo turniej Wielkiego Szlema, to i mobilizacja większa. Według mnie Cilic to wygra 3-0.
Ferrero(-2.5 s.) - Dasnieres de Veigy 1 1.97 9/10 Pinnacle ✅
Ferrero może ma już swoje lata, może nie zachwyca w całym sezonie, jednak na turnieje Wielkiego Szlema spina się niesamowicie i kręci całkiem dobre rezultaty, nawet na nawierzchniach, które średnio mu leżą, żeby chociać przypomnieć zeszłoroczny niezły występ w US Open. Ta nawierzchnia jest jedną z tych, które Juan lubi i spodziewam się po nim tutaj bardzo dobrego występu. Zwłaszcza, że rywal, jak to w pierwszych rundach bywa, idealny na przetarcie. Co prawda w statystykach wygląda dość dobrze, nie przegrał dość dawno, jednak to zupełnie inny poziom. Juan Carlos pokaże mu dziś miejsce w szeregu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mahut, N - Roddick, A 2,20✅
Po takim kursie trzeba spróbować na Francuza. Roddick na cegle rozegrał jedynie trzy mecze, jak zawsze słabo przygotowywał się do RG, nie wygrał nawet seta na cegle, Sodea to nie jest orzeł na cegle, jak dla mnie mała kompromitacja. Mahut oczywiście również na cegle nie czuje się za dobrze, no ale gra przed własną publiką i Amerykanina może spokojnie ograć, oby podanie siedziało. ARod na pewno regularniejszy, Mahut gorąca głowa. Jednak długich wymian tutaj nie przewiduje. Stawiam, że wygra 3:1✅
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Pablo Andujar - Victor Hanescu
Typ: Victor Hanescu
Kurs: 3.22
Bukmacher: pinnaclesports.com
Analiza:
Mecz zawodników którzy w ostatnich turniejach poprzedzających French Open nie imponowali formą. Pablo Andujar przegrał i w Madrycie i w Rzymie już w pierwszej rundzie (z Alexandrem Dolgopolovem i Guillermo Garcia-Lopezem), Victor Hanescu natomiast w Madrycie odpadł w pierwszej rundzie natomiast w Rzymie i Nicei nie przebrnął nawet kwalifikacji.
Faworytem bukmacherów (i to wyraźnym) jest mimo wszystko reprezentant Hiszpanii Pablo Andujar ja jednak będę doszukiwał się w tym spotkaniu mimo wszystko niespodzianki i zwycięstwa Rumuna Victora Hanescu.
Obaj mieli okazję grać ze sobą dwa razy (oba spotkania na cegle). Pierwszy raz w Kitzbuhel w 2008 roku i wtedy górą był Hanescu wygrywając 6-3, 4-6, 7-6(4), drugi mecz miał miejsce nie tak dawno bo w Buenos Aires w lutym tego roku i znów lepszy okazał się Hanescu wygrywając 6-3, 1-6, 7-6(2).
Warto też zwrócić uwagę na to, że Hanescu to zawodnik głównie grający na cegle w tym sezonie rozegrał raptem 5 meczów na innej nawierzchni. Ponadto z tego co pamiętam Hanescu nieźle wychodziły spotkania w Paryżu (bodaj raz ten zawodnik zakończył przygodę z Roland Garros na pierwszej rundzie).
Mimo, że Hanescu nie jest faworytem to jednak liczę na jego spore doświadczenie oraz to, że wie jak wygrywać z Pablo Andujarem, którego przypomnę pokonał w swojej karierze już dwa razy. Kurs na Rumuna jest kuszący więc i tym samym warty zagrania za jakąś mniejszą stawkę.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Fabio Fognnini - Adrian Mannarino (powyzej 3.5s) @ 1.90 Bet365

Włoch nie jest z tych grajkow co czesto wygrywaja szybko latwo i przyjemnie , tym bardziej na szlemach gdzie Francuzik gra u siebie i zdarza mu sie zagrac dobry meczyk. W tym sezonie zdecydowanie pod forma ale dzis moze powalczyc.
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Steve Darcis (BEL) - Fernando Verdasco (ESP)
Typ: Fernando Verdasco wygra ten mecz 3:0 ✅ 6:3 ; 6:2 ; 7:6
Kurs: 1.45
Steve Darcis to challengerowiec, który ostatnio dosyć dobrze sobie radził, lecz przy klasie Vasco może zblaknąć, dwie inne siły rażenia, doświadczenie, umiejętności..
Filip Krajinovic (SRB) - Nicolas Devilder (FRA)
Typ: Filip Krajinovic (SRB) ⛔ 2:6 ; 2:6 ; 0:6 :rolleyes:
Kurs: 1.65
Jeśli chodzi tu o Serba to jego statystki na mączce prezentują się nieźle.. spośród 13 meczy rozegranych na tej nawierzchni przegrał 3 mecze grając z faworytami zaś jeśli mowa o Francuzie to spośród 18 meczy na cegle wygrał dotychczas 12 razy zaliczając 6 porażek, w dodatku za Serbem przemawia wiek, ambicja , rocznik 92 także na pewno chciałby się pokazać tutaj wszystkim a ja myślę , że pokaże i to z dobrym efektem ????
Igor Sijsling (NED) - Gilles Muller (LUX)
Typ: Igor Sijsling (NED) ⛔ 2:3
Kurs: 1.87
I jako ostatni na taśmę leci Igor Sijsling, pogromca w ostatnim czasie Jerzego Janowicza ???? któremu uległ 4:6 ; 6:3 ; 4:6 , Sijsling to zawodnik przede wszystkim halowy ale i na mączce radzić sobie potrafi. Warto dodać , że to właśnie w pojedynkach halowych już dwa razy ograł Mullera .. ale niestety to było w 2010 roku.. także sporo czasu minęło.. Co dziś pokaże każdy z Nich dopiero zobaczymy, ja liczę na wygraną Holendra.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Sijsling I. - Muller G. @ 1.95 Pinnacle Sports ⛔ było blisko :/
Do gry na Holendra skłania chociażby to, że oba rozegrane pojedynki z Mullerem wygrał. Ale oczywiście nie to jest najważniejsze. Liczy się aktualna forma, a ta w moim odczuciu wyższa u Igora. Potwierdzają to chociażby ostatnie pojedynki z Janowiczem, którego Holender ograł w ostatniej rundzie kwalifikacji do RG, a z którym Muller przegrał w Rzymie 0-2.
Krajinovic F. - Devilder N.@ 2.29 Pinnacle Sports ✅ gładkie 3-0 ????
Miejsca w rankingu obu tenisistów odległe. Pierwszy 619, drugi 281. Serb jednak notuje bardzo przyzwoite wyniki, takim jest już awans do 1 rundy RG. Odprawił w kwalifikacjach choćby 105 w rankingu Brandsa. W tym roku pięknie wyglądający bilans spotkań na clayu 10/3. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nabił go głównie grając w kwalifikacjach do challengerów. Potem odpadał głównie w pierwszych/ drugich rundach.
Dla Devildera clay to ulubiona nawierzchnia. Rozegrał na niej w tym sezonie już 31 spotkań z czego wygrał 23. Podobnie jak dzisiejszy rywal głównie odpadał w drugich rundach, choć w Casablance w marcu był chociażby w finale.
Moim zdaniem jednak w tym pojedynku najważniejsze będzie to, że Devilder gra przed swoja publicznością oraz jego doświadczenie. Jest to bowiem 32-letni zawodnik. Serb ma lat 20 i coś czuje, że tak duży turniej, a przy tym publiczność, która nie będzie klaskała po jego zagraniach, mogą spowodować, że to spotkanie przegra w głowie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dziś także I rundę rozegra Łukasz Kubot, a jego rywalem będzie Karol Beck. Polak jest bez wątpienia faworytem w tym meczu i na luzie powinien gładko wygrać. W tym meczu skusze się postawić, ze Polak wygra do 0 i znajdzie się szybko w drugiej rundzie, gdzie będzie czekał najprawdopodobniej Feliciano Lopez.
Typ: Kubot 3:0 @ 1,69
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja osobiście bym uważał z szybkim 3:0 Kubota. Łukasz w tym sezonie zdecydowanie pod formą i lepiej idzie mu w deblu. W grze singlowej na 13 występów tylko dwa razu udało mu się przebrnąć drugą rundę, a na clayu ma bilnas 4-5. Gra nierówno, ma częste przestoje. Oczywiście Polak jest faworytem i nie wątpię w to, że wygra z Beckiem, ale nie będzie to łatwy i szybki mecz. Słowakowi co prawda nie leżą wolne nawierzchnie, ale jest w stanie nawiązać równorzędną walkę z Łukaszem, szczególnie na początku meczu. Tym bardziej, że już nie raz pokazał, że jest zawodnikiem walecznym. Ja spróbują pograć tutaj typ na over gemowy. Nie zdziwiłbym się, jakby Karol wygrał jednego seta, albo doprowadził do tie-breaku.
Karol Beck - Łukasz Kubot powyżej 30 gemów @1.88 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roy. 187

roy.

Forum VIP
Kolejna analiza pisana pod typ. Co z tego ze Kubot ma bilans 4-5, a sprawdziles w ogole z kim przegral te 5 meczow? Albo nie masz pojecia kim byli rywali z ktorymi przegrywal albo nie wiem po cholere o tym piszesz. Kubot przegral z Ferrerem, Berdychem, Simonem, Melzerem i Rosolem. Nic dziwnego ze owe mecze przegral a moze tylko dla mnie to nic dziwnego? (Poza meczem z Rosolem w ktorym byl faworytem)
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Kolejna analiza pisana pod typ. Co z tego ze Kubot ma bilans 4-5, a sprawdziles w ogole z kim przegral te 5 meczow? Albo nie masz pojecia kim byli rywali z ktorymi przegrywal albo nie wiem po cholere o tym piszesz. Kubot przegral z Ferrerem, Berdychem, Simonem, Melzerem i Rosolem. Nic dziwnego ze owe mecze przegral a moze tylko dla mnie to nic dziwnego? (Poza meczem z Rosolem w ktorym byl faworytem)
Plus można dodać, że w meczu Rosolem Łukasz grał z kontuzją (wycofał się z następnego turnieju). Łukasz w sumie ostatnio wygrywa z tymi, z którymi powinien wygrać. Przegrywał z lepszymi od siebie zawodnikami (plus dla niego, że zdarzało mu się ugrać z nimi seta). Beck nie grał przez dwa ostatnie tygodnie (nie mogę znaleźć z jakiej przyczyny). Nie ma co się oszukiwać i Kubot jest lepszym zawodnikiem od Słowaka. W tym meczu największym przeciwnikiem Kubota może być jego głowa. Osobiście nie tykałbym tego meczy w żadnym przypadku. Takiego kursu na Łukasza nie widziałem chyba nigdy, gdyby był w okolicach 1.3-1.4 brałbym go z pocałowaniem ręki. Forma i umiejętności za Łukaszem, ale kurs nie zachęca, to samo linia u/o czy handicapy gemowe czy setowe. Osobiście w następnej rundzie z Serrą/Lopezem będę szukał czegoś w stronę Kubota.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Przed tym turniejem zastanawiałem się, kto będzie szczęsliwcem i trafi w I rundzie na będącego ostatnio całkowicie pod formą Bogomolova. Szczęsciarzem okazał się doświadczony już weteran Clement, który dodatkowo jest tutaj gospodarzem. Bogo w tym roku na 18 rozegranych meczów wygrał tylko 4, w tym jeden na samym początku z nieznanym mi chorwatem z 354 miejsca w ranku, później ze Stakhovskim, który oddał mecz przez kontuzję, następnie z Yanim z okolic 200 miejsca oraz... kilka dni temu z nijakim Chorwatem Lovro z 1137 miejsca w rankingu ATP. Tym samym było to jego pierwsze zwycięstwo tego roku na Cegle, ale nie ma co ukrywać - Lovro to amator. Bez zastanowienia skuszę się tutaj na Arnauda, który przy swojej publiczności na pewno narzuci odpowiednie tępo i myślę, że powinien bez większych problemów uporać się z podupadłym Rosjaninem.

Arnaud Clement - Alex Bogomolov @ 2,14 // Pinnacle ✅

W tym meczu kurs na Llodre trochę mnie zaskoczył, fakt faktem nie jest to jego ulubiona nawierzchnia na pewno ,ale GGL również nie gustuje na cegle. Majkel mimo wszystko udowodnił ostatnio ,że potrafi przykozaczyć po pamiętnym bardzo zaciętym meczu z Potro sprzed dwóch tygodniu, którego rozrzucał swoimi slajsami i dropszotami po całym korcie. Garcia w tym roku radzi sobie dość przyzwoicie, jednak Francuz przy swoim stylu gry na pewno będzie niewygodnym rywalem. Podobnie jak wyżej wspominany Clement - Llodra to gospodarz - gra u siebie i niesądze, by tutaj nie powalczył przed własną publiką. Potencjał posiada i uważam jak najbardziej, że może się pokusić nawet o zwycięstwo a kurs wydaje się być przedni.

Michael Llodra - Guillermo Garcia-Lopez @ 2,53 // Pinnacle ✅

I na dokładkę mały dubelek. Lopez co prawda ostatnio &#39;średnio na jeża&#39; , ale mimo wszystko level wyżej od Francuza. Urozmaicenie dość spore, na cegle ograny i myślę ,że &quot;wyserwuje&quot; sobie tutaj pewne zwycięstwo.

W drugim spotkaniu stawiam zdecydowanie na weterana z Niemiec. Haas przeszedł ładnie kwale i Włoch mu na pewno niestraszny ,tym bardziej że gra ostatnio lekką padake. Tutaj stawiam przedewszystkim na doświadczenie Tomasa na tego typu imprezach.

Florient Serra (FRA) vs. Feliciano Lopez (ESP) [1,35] zwrot
Fillipo Volandri (ITA) vs. Tommy Haas (GER) [1,46] ✅

Ako 1,46 // Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Pytanie do znawców, czemu Hewitt rozegrał tylko jeden mecz od czasu AO? Bo chciałbym zagrać Kavcic&#39;a
Lleyton mial operacje stopy po Australian Open i przez ostatnie tygodnie trenowal w Australii pod okien znakomitego trenera Tony&#39;ego Roche.
``He&#39;s going to be competitive no matter what happens,&#39;&#39; Roche said.
Djokovic needs no reminding how dangerous the lion-hearted baseline slugger can be after overcoming some nervous moments in a high-quality fourth-round encounter at this year&#39;s Australian Open.
``Lleyton is a legend of our sport,&#39;&#39; Djokovic said after Friday&#39;s draw.
``He has had so much success on the tour. He&#39;s still a great competitor and he has shown that in the Australian Open.
``We played four sets, a tough match. I haven&#39;t seen him playing lately and clay is not his favourite surface, but he&#39;s always out there. You can always expect him to go and fight until the last ball.&#39;&#39;
Clay may indeed not be his favourite surface, but Hewitt is certainly no mug either on the red dirt of Roland Garros.
The 31-year-old former world No.1 is proud to be the only player in the 128-man draw, Rafael Nadal and Roger Federer included, to have reached the last 32 in 10 straight appearances in Paris.
``I&#39;ve played really well here,&#39;&#39; Hewitt said.
``I&#39;ve gotten better as the years have gone on and nearly everyone I&#39;ve lost to here has been a bloody good player really, one of the top guys who has obviously gone on to close to winning the tournament.&#39;&#39;
In fact, the dogged South Australian has lost to six-times champion Nadal in three of his past four French campaigns.
In other years, it&#39;s taken eventual winner Gaston Gaudio and fellow Roland Garros champions Albert Costa and Juan Carlos Ferrero to stop Hewitt.
The dual major winner will almost certainly go down swinging once more against the tournament&#39;s top seed.
But he views any court time against a quality opponent a bonus before heading to London for Wimbledon and the ensuing Olympics at his beloved All England Club.
``It&#39;s motivation enough just to get here,&#39;&#39; Hewitt said.
``I&#39;m going to pull up a bit sore, I&#39;m sure, after my first match for a long time, so for me physically it&#39;s more about it&#39;s about trying to get all that out of the way before the grasscourt season really.
``I&#39;m not coming here with the highest expectations.&#39;&#39;
Jednak z tego, co pamietam to Hewitt zawsze mial pozytywne powroty po kontuzji i z plackiem jak Kavcic powalczy, nie widze tutal 3:0 dla Blaz&#39;a. Osobiscie jesli trzeba grac to by lecial z overami, linia pewnie bedzie z 36.5. Hewitt ciagle ma serce do walki wiec bym go nie skreslal...
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Jaziri Malek - Petzschner Philipp - 2.15 ✅

Ten mecz zwrócił moją uwagę, gdy pierwszy raz przeglądałem ofertę, po losowaniu i nadal uważam, że Jaziri wygra to spotkanie. Petzschner w tym sezonie to kompletna porażka. Tegoroczny bilans 3/10 mówi wszystko. Niemiec kompletnie bez formy, gra mu się nie układa. Gra na clayu też jest raczej dla niego obca, więc nic nie wskazuje, aby nagle przyszły przerwanie bardzo złej serii. Jaziri to bardzo solidny challangerowiec. Tylko w tym sezonie zaliczył już 3 finały i 1 półfinał na tym poziomie rozgrywkowym, choć były to głównie turnieje na kortach szybkich(1 półfinał na clayu), to na mączce też radzi sobie bardzo dobrze. Zawodnik obdarzony dobrym serwisem, posiada też kończące uderzenie z linii końcowej z obu stron. Otwiera się ogromna szansa na awans do 2 rundy turnieju wielkoszlemowego i aż żal byłoby jej nie wykorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom