>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja na jutro zagram na pewno Haasa po 1.45. Forma Włocha woła o pomstę do nieba. W ostatnich dwóch miesiącach wygrał tylko 3 mecze (z młodszym bratem Nole, Rochusem, Gianessim). Haas z drugiej strony spokojnie przeszedł kwalifikacje do RG pokonując Pellę, Faraha i Navarro-Pastora bez straty seta. Ogólnie w ostatnich turniejach gra bardzo dobrze pokonując między innymi Tsongę w dwóch setach w Monachium. Osobiście zastanawiam się nad jakimś handicapem gemowym czy nawet Dw3-0 w stronę Niemca.
Kolejny mecz to spotkanie Argentyńczyka Mayera z Belgiem Rochusem. Rochus typowy walczak, ale w tym sezonie na clayu bilans 0/5 (porażki z Volandrim, Wawrinką, Tomiciem, Garcia-Lopezem i Verdasco). Mayer zaś pokazał się z dobrej strony w Dusselorfie wygrywając swoje wszystkie trzy mecze (ze Steoankiem, Ito i Harrisonem). Na mączce w tym sezonie 6/6. Patrząc na ostatnią formę Argentyńczyk powinien spokojnie wygrać). Kurs na wygraną Mayera wynosi około 1.50.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dolgopolow-Stachowski 5,00 expekt
Dwoch Ukraincow wiec moze isc przewał. Dolgopolov kreczowal 2 tygodnie, juz zapewne nie ma sladu po urazie jednak kurs zacheca.
Kavcic-Hewitt 1,88 expekt
Kavcic daje rade na clayu, Hewitt nigdy nie byl specjalista od tej nawierzchni. Mial operacje i dlugo nie gral wiec wygrac 3 setowke to moze byc dla niego klopot. Na poczatku moze zachwycac lecz z czasem oslabnie a moze nawet zejdzie z kortu.
Bogomolov-Clement 1,75
Clement weteran, najlepsze chwile juz za nim. Na ziemii nigdy specjalista nie byl. 10 dni temu zrezygnowal z turnieju w Bordeaux oddajac mecz walkowerem wiec moze miec jakie klopoty. Wiek juz nie ten i tu rowniez 3 sety moga sprawic klopot.
Malisse-Baker 2,25 expekt
Malisse na pewno bardziej znany ale czy lepszy. Szanse rozdzielilbym 50/50 ale biorac pod uwage to ze Baker gral az 8 dni pod rzad w Nicei to jutrzejszy mecz moze byc dla niego zbyt wyczerpujacy.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Andreas Seppi - Nikolay Davydenko @ 1,58 Pinnacle ✅ [6/3 7/6 7/5]
Włoch na fali niesamowitych zwycięstw z Rzymu, które zresztą nie były dziełem przypadku, cały sezon na mączce notuje bardzo dobre wyniki. Jutro zagra z regularnie staczającym się Davydenką. Pięć gemów z Farah, porażka z Lorenzim - to już nawet nie jest Rosjanin, który potrafił rok temu pokonać w sezonie ceglanym Dolgopolova, Cilica czy Mayera. Zwycięstwo nad Isnerem może robić wrażenie ale John znacznie pomógł. Natomiast mecz z Bakerem obnażył wszystkie jego słabości. Pierwsze podanie absolutnie nie wyrządza szkody, łatwych punktów braknie, nie ma regularności, w zasadzie każde uderzenie może wyrzucić. Dochodzi frustracja, non stop do siebie ma pretensje, nie czuje gry. Jest mało elementów, które wskazywałyby na niego w tym meczu - Seppi również nie dysponuje solidnym drugim podaniem, na pewno Rosjanin kilka razy pokusi się o agresywny return. Przytłaczające argumenty na korzyść Włocha dopina jeszcze H2H - pół roku temu w Paryżu Seppi wygrał 7/6 7/5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Y 0

yoyoyoelo

Użytkownik
O co chodzi W meczu Lopez- Serra. Rano kursy 1,2, a teraz buki się powoli wycofują, a na bet365 już 1,66 i ciągle rośnie. Przecież Feli to zawodnik o 2 klasy lepszy i nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Serry, który jest tu tylko dzięki łatwym rywalom w kwalifikacjach. Jakaś kontuzja? albo wycofanie Lopeza i nie wszystkie buki zdjęły ten mecz jeszcze?
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Andreas Seppi - Nikolay Davydenko over 3,5 seta - 1.50 ⛔

Tak sobie mówiłem, myślałem, że przecież nie jestem głupi aby obstawiać mecz Davydenko. Na live zawsze można coś na jego mecze po fajnych kursach pograć, ale przed meczem ciężko coś przewidywać, a jednak zdecydowałem się na taka opcję. Nie chciałem obstawiać tego meczu, bo może się on zakończyć praktycznie każdym wynikiem, ale jak tak dłużej myślę, to szansa, że zakończy się to 3:0 w którąś ze stron jest dość nikła. Rosjanin to wielki sprzedawczyk i nie odpuści takiej okazji, aby czegoś nie pokombinować. Ale przejdźmy do kwestii czysto sportowej. Seppi w bardzo dobrej formie. Wygrany turniej w Belgradzie, 1/4 w Rzymie gdzie pokonał Wawrinke i Isnera. Jego gra jest bardzo regularna i widać, że dobrze się czuje na korcie. Ale nie jest to zawodnik, który wejdzie na kort, odpali armatę i narzuci rywalowi swój styl gry i zacznie go rozrzucać bo narożnikach. I ja tu widzę duże pole do popisu dla Davydenki. Wcae nie jest z Rosjaninem tak tragicznie jak to pisze MacieqLeo. W tym sezonie pokonał on m.in Gasqeuta, Hasse, Isnera, urwał seta Federerowi i Isnerowi. Oglądałem jego wszystkie mecze w Nicei. Oprócz momentów słabości, przestojów, gdzie popełniał banalne błędy, wygłupiał się jego gra wyglądał bardzo dobrze. Ganiał rywali z jednego narożnika w drugi, świetne kąty, świetna głębokość uderzeń, moc i precyzja na bardzo dobrym poziomie. W defensywie też szalał i wyciągał bardzo trudne piłki. Także jak tutaj Rosjanin zagra swoje to bardzo mocno uprzykrzy życie Seppiemu, ale nie będzie stać go, aby grać na maksa przez 3 sety z rzędu. Mile widziane 1:1 po 2 setach ????
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Prawie wszędzie gdzie nie czytam analiz dotyczących meczów Mikołaja Dawidienki pojawia się motyw sprzedawania meczów przez niego. A JA SIĘ ***** PYTAM, KTO KUPUJE? Drażni mnie to przeokrutnie. Ludzie przez pryzmat tego co się działo w przeszłości, uparcie twierdzą, że w każdym meczu coś kombinuje. A on na prawdę jest teraz taki słaby, że przegrywa wszystko jak leci.

No ale nie - lepiej żyć w przekonaniu, że każdy mecz Denki jest okazją do przekrętów.????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Dokladnie tak, widocznie ci ktorzy tak pisza sa madrzejsi niz wladze ATP i wiedza lepiej kto gdzie i jak. Wbijcie sobie do tych swoich główek ze NIGDY NIC mu nie udowodnili a to ze gra jak gra swiadczy o jego poziomie, Ruski stacza sie na dno i tyle ale co niektorzy wola pisac te swoje wypociny o handlu meczami co zreszta moim zdaniem powinno byc przez modow nagradzane bo jest to poprostu klamstwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zamiast zajmowac sie bzdurami i przypuszczeniami lepiej poszukalibysmy informacji na temat ktory wspomnial yoyoyoelo. Dlaczego tak gwaltownie wzrosl kurs na Felka ??

Szukalem i nic nie znalazlem, ale cos w tym musi byc. W normalnych okolicznosciach Lopez powinien Serre zjesc szybko i gladko. 1.66 to jest poprostu kurs marzenie, w sumie w becie mozna zagrac bo jesli ma jakas kontuzje Lopez to pewnie skreczuje/odda mecz walkowerem. A jak nie to nie widze powodu dlaczego ludzie rzucili sie tak na Serre.
Dlatego moze w becie na Felka w tam gdzie krecz=wygrana na Serre ?

Dokladnie, tylko ze nawet bet wycofal juz mecz z oferty
Na szczescie udalo sie skorzystac...
A wiec w takim wypadku :
Lopez mniej wiecej po 1,60 gdzies gdzie krecz=zwrot ZWROT
Serra w pinnacle gdzie krecz= wygrana po 1 secie ✅
No i pieknie bez ryzyka ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Szukalem i nic nie znalazlem, ale cos w tym musi byc. W normalnych okolicznosciach Lopez powinien Serre zjesc szybko i gladko. 1.66 to jest poprostu kurs marzenie, w sumie w becie mozna zagrac bo jesli ma jakas kontuzje Lopez to pewnie skreczuje/odda mecz walkowerem. A jak nie to nie widze powodu dlaczego ludzie rzucili sie tak na Serre.


Dlatego moze w becie na Felka w tam gdzie krecz=wygrana na Serre ?
Dokladnie, tylko ze nawet bet wycofal juz mecz z oferty ????
W pinnacle jest do grania mecz po 1.52 i w williamhillu tez
 
G 92

granger

Użytkownik
Witam wszystkich fanów tenisa ;)
Od poniedziałku jeszcze mocniej rusza turniej Rolanda Garrosa. Po niezbyt ciekawej (jeśli chodzi o typowanie) niedzieli (tylko 16 spotkań męskich) w poniedziałek emocji zapowiada się o wiele więcej. Wczoraj na dobrą sprawę tylko trzy niespodzianki (Mahut, Devilder, Berrer), jutro zapewne będzie ich więcej, bo zaplanowano blisko dwa razy więcej spotkań męskich. Mam też kilka pierwszych propozycji typów i uwag ;)
Michael Llodra - Guillermo Garcia-Lopez 1 @ 2.5 Bet365 ✅
Francuz zawsze groźny na swojej ziemi, mimo, że to cegła jego akcje serv &amp; volley mogą siać tu popłoch. Lopez nie mija idealnie, publiczność będzie wspierać Llodrę, liczę na pełną mobilizację i walkę o awans do 2 rundy, w której będzie czekał już Berdych. Więcej o meczu napisał kolega kilka postów wyżej.
Gilles Simon - Ryan Harrison Over 3.5 seta @ 2.50 Bet365 ✅
Bardzo ciekawy kurs. Harrison pewnie na cegle nie powalczy o zwycięstwo, ale set jest jak najbardziej w zasięgu. Simon bardzo dużo grał przez wiosnę, wątpię by pokazał jutro swój najlepszy tenis, wie, że jeśli chce tu coś osiągnąć musi szachować z siłami i najlepszą formę przygotować na koniec tygodnia. Ryan jeśli się wstrzeli potrafi być nie do zatrzymania, dlatego liczę na przynajmniej jedną udaną partię z jego strony. Prawdopodobnie zrobi masę błędów przez cały mecz, jestem jednak spokojny o to, że przynajmniej jeden fragment meczu będzie należał właśnie do niego.
Rogerio Dutra-Silva - John Isner 1 @ 8.0 Bet365 ⛔
Może i Isner rozegrał niezły sezon na cegle, może i był bliski pokonania w Paryża Nadala przed rokiem, ale nie zmienia to mojego zdania na temat wysokich graczy na cegle. Wiem, że Isner nie jest drewnianym chłopcem, potrafi uderzyć z głębi kortu, nawet wygrać dłuższą wymianę, ale jak każdy Amerykanin nie lubi grać na korcie ziemnym. Jeśli Brazylijczyk złapie odpowiedni rytm i będzie ganiał Big Johna po korcie to ma szanse na osiągnięcie czegoś więcej niż trzy tie-breaki. Dużą rolę odegra też jego return, liczę na to, że będzie mocną bronią.
Z pewniaków zawieść nie powinni Federer, Djokovic, Nalbandian i Haas. Reszty niższych kursów raczej bym się nie podejmował. Jutro sporo wyrównanych spotkań jak Denko z Seppim, czy Giraldo - Falla. Radziłbym uważać na takie mecze, gdzie obaj tenisiści potrafią dobrze grać w tenisa, bo mecz takich graczy już w pierwszej rundzie szlema zawsze może obfitować w dziwne wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Blaz Kavcic - Lleyton Hewitt over 39 gems @2,16 ✅
Bukmacher: pinnacle | Stawka: 6/10j
Zapowiada się dość wyrównany mecz, ale także masowe granie na Słoweńca. Przyczyna jest prosta, Hewitt wraca po operacji stopy. Ciężko cokolwiek powiedzieć o jego formie. Ostatnie tygodnie spędził w Australii, gdzie trenował pod okiem Tony&#39;ego Roche (zwycięzca RG z 1966r.). Australijczyk to typ walczaka, wcale się nie zdziwię jak wygra ten mecz. Co ciekawe Lleyton przegrał w 1 rundzie RG tylko 1 raz, w debiucie w 1999r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gju 134

gju

Użytkownik
Z pewniaków zawieść nie powinni Federer, Djokovic, Nalbandian i Haas.
Haas do pewniaków to raczej nie należy. Przede wszystkim trudny rywal - Volandri - to taki typ, który na cegle może pokonać teoretycznie dużo lepszych rywali od siebie. Poza tym lekkie problemy były już w meczu z Navarro. Do tego dochodzi wiek i przejścia Tommyego, które przy takich długich meczach, na takiej nawierzchni, z takim rywalem to może być ważny czynnik.
Dla mnie ciekawy typ to: Kukushkin - solidny player, w niezłej formie, który za rywala ma pikującego w dół cały czas - Gulbisa. Poza tym Ramirez Hidalgo +7,5gema, Raonica pewnie przejść nie będzie łatwo, ale Ramirez lubi tu grać, jest naprawdę konkretnym tenisistą na clayu, a jest wyjątkowo wolno w tym roku na RG i piłki również są wolniejsze co premiuje graczy typu Hidalgo. Z niższych kursów na pewno 1.3 za Granollersa wygląda smacznie i fajnie na podbitkę.
CDN...
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Xavier Malisse - Brian Baker # 2 - 1.60 Unibet✅✅✅ 3:6 6:7 6:7
Jeden z bardzo ciekawych spotkań zaplanowanych na dziś. X-Man ostatnio słabiutko przegrywał dużo i często. Przegrana z Isnerem, który jest w dość słabej formie. X-Man to nie zawodnik na mączkę. Jego najlepszy wynik na kortach w Paryżu to 4 runda, którą osiągał dość dawno bo w 2002 i 2004 roku. Begl ma już swoje latka, 32 letni zawodnik występuję w turniejach wielkoszlemowych raczej na dorobienie bo przecież samo startowe w turnieju głównym to 18000 Euro.
Baker, który w końcu uporał się z kontuzjami i wrócił do tenisa notuje ostatnio dobre wyniki. Zagrał w finale turnieju w Nicei, w którym przegrał z Almagro. Jednak po drodze wygrał między innymi z Stakhovskym, Monfilsem, Kukushkinem czy Denko. Był to dla niego pierwszy poważniejszy występ od ponad 5 lat. Ten 27 letni zawodnik, wystartuje po raz pierwszy w turnieju głównym senirów French Open. Jednak trzeba przypomnieć, że jako junior osiągał bardzo dobre wyniki i to właśnie w Paryżu. W 2003 roku w finale turnieju juniorskiego przegrał z Wawrinką. Baker ma w swoim CV jako junior na rozkładzie między innymi Berdycha, Djokovica czy Tipsarevica. Jednak przez kontuzję rozstał się na dłużej z tenisem teraz jednak wraca i jest w bardzo dobrej formie. Ostatni mecz przed kontuzją rozegrał właśnie z Blegiem i miało to miejsce podczas US Open w 2005 roku, dziś znowu się spotkają i teraz Backer powinien być górą.

Eric Prodon - Horacio Zeballos # 2 - 1.34 Unibet✅✅✅ 7:6 3:6 3:6 2:6
Prodon cały ten sezon ma bardzo słabiutki i tylko spada w rankingu. Na początku tego sezonu był już w pierwszej 100 teraz jest to dopiero 115 miejsce. W tym roku osiągnął tylko jeden półfinał, resztę turniejów szybciej opuszczał. Zeballos z kolei ostatnio gra bardzo dobrze. Nie dawno wygrał turniej w Pradze, gdzie w finale pokonał Klizana. W Kwalifikacjach do turnieju głównego do French Open pokonał wszystkich rywali w trzysetówkach, a byli to: Robert, Polansky i Gojowczyk. W mojej ocenie Horacio jest w o wiele lepszej dyspozycji niż jego dzisiejszy rywal. W mojej ocenie kurs idealny na podbicie.

Malek Jaziri(+1.5 seta) - Philipp Petzschner # 1 - 1.50 Unibet ✅✅✅ 6:3 7:5 7:6
Od jakiegoś czasu czekam tylko na turnieje Wielkoszlemowe i szukam kogo w drabince wylosował Petzschner i oczywiście gram przeciwko niemu. Już dość długo Niemiec sobie totalnie nie radzi w grze singlowej, debel jeszcze mu jakoś wychodzi. Patrząc na rywala to można powiedzieć, że wylosował on dość dobrze w pierwszej rundzie, jednak na bym nie odbierał szans zawodnikowi z Tunezji. Jaziri nie należy do moich ulubieńców, jednak czasami potrafi zagrać dobry tenis na sowim poziomie. Jeżeli wchodzi mu pierwszy serwis to potrafi być groźny. W mojej cenie Malek powinien wygrać przynajmniej dwa sety, bo Niemiec nie powinien zaprezentować się na jakimś super dobrym poziomie. Początkowo chciałem zagrać na samą wygraną Jaziriego, jednak handicap (+1.5 seta) powinien wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 1,3K

jasper

Użytkownik
&quot;Canadian Frank Dancevic reportedly arrived in Paris Thursday night with his fiancée, ready to give the French Open a go because of his direct entry into the main draw.
He hasn&#39;t played since last month, when he injured his back in a Challenger final, and only began hitting tennis balls last weekend.
But yesterday, our information was that not only did he not have a practice session scheduled at Roland Garros, he didn&#39;t have one at any of the other adjunct clubs.
And this morning, Dancevic isn&#39;t on the list of those with half-hour warmup courts before their matches.
And we got here so early, just to catch a glimpse of him.
We&#39;ll do a tour around the courts, as most of the 11 a.m. match players warm up at 9:30 a.m. There also doesn’t seem to be anyone on the list who might have gotten a head&#39;s up as a lucky loser. We should also point out that Ernests Gulbis, who also has an 11 a.m. date with destiny, also isn&#39;t on the list.&quot;
Ciekawe info odnośnie Dancevica, wzmianka jest też o Gulbisie. Czytając powyższe info polecam grać Klizana -6.5g czy nawet Dw3-0.
Źródło: http://blogs.montrealgazette.com/2012/05/28/ou-etes-vous-fancy-frank/
Najlepsze zdanie z powyższego linku: We’ll have to wait until 11 a.m., on Court 11, to see if Dancevic shows up at the 11th hour and can actually play some tennis.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Duzo osob interesuje mecz Florent Serra - Feliciano Lopez
Wiec jest bardzo dobry kurs Lopez - 2.5 seta czyli musi 3;0 byc w expekcie jest 3.70 wczoraj byl 1.8 okolo , oraz takze pytalem na supporcie jezeli krecz to stawka zwracana,
Z informacji co patrzylem na internecie to Lopez jest w 100% zdrowy ,a jak jest naprawde nikt nie wie,
Kurs warty zagrania ,
Jezeli Lopez zagra na tym poziomie co gra to skonczy maksymalnie 3;1 , ale mysle , ze wygra 3;0
pozdrawiam,
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To ja zacznę może od kilku słów komentarza:
Michael Llodra - Guillermo Garcia-Lopez 1 @ 2.5 Bet365
Llodra gra u siebie... ale co z tego?
Ostatnie 3 spotkania na Clayu to same porażki. Seta udało się urwać Del Potro i to rzeczywiście był niezły mecz, ale wcześniej, z Seppim i Fogninim pojedynki kończyły się 0:2 a postawa nie zachwycała.
Lopez nie pokonywał wirtuozów gry na mączce ale spotkań rozegrał dużo więcej, parę zwycięstw zanotował... odradzam granie na Llodrę.
H2H przemawia za Francuzem ale to tylko jeden mecz na trawie. To tutaj kompletnie bez znaczenia.
Ciekawe info odnośnie Dancevica, wzmianka jest też o Gulbisie. Czytając powyższe info polecam grać Klizana -6.5g czy nawet Dw3-0.
Źródło: http://blogs.montrealgazette.com/2012/05/28/ou-etes-vous-fancy-frank/
Najlepsze zdanie z powyższego linku: We’ll have to wait until 11 a.m., on Court 11, to see if Dancevic shows up at the 11th hour and can actually play some tennis.
Może to i wartościowa informacja ale... trochę spóźniona.
Kurs już wyjątkowo niskie, 1,90 za 3:0 na pewno nie wezmę więc teraz mecz odpuszczam ale na pewno spróbuję gra na live na breaki przy podaniu Kanadyjczyka.


edit: i póki nie zaczęli:

Mikhail Kukushkin - Ernests Gulbis

Ernests Gulbis
4/10 @ 2,50

Pinny
2,37
Bet365 (zakładka live)


⛔ 4 ????

Spotkanie dwóch dość młodych tenisistów, z których jeden to wieczna niewiadoma a drugi... Drugi nie powinien się nazywać zawodowym tenisistą. Ostatnimi czasy zaliczyłem parę wpadek na Gulbisie. Liczyłem na jego zaangażowanie a kończyło się... jak zwykle.Ostatnio na ziemi przegrywał z Greaulem, Janowiczem, chimerycznym Kolbą, Giraldo...
Dziś jednak zaczynamy Wielkiego Szlema. Jeśli zepsuty milioner ma ciągle jakiekolwiek tenisowe ambicje to pokaże zupełnie inny poziom.
Kukushkin wybitnym rywalem nie jest. Dużo wyżej w rankingu ale talentem Łotyszowi nie dorównuje. W tym roku pokonywał Volandriego, Gimeno-Travera, Cipolle czy w Nicei - Querreya i Tomica.Zaliczał też wpadki - najbardziej dotkliwą w Monachium z Matoseviciem, gdzie wydawał się zdecydowanym faworytem.
W Grzej Mikhaiła brakuje regularności i wierzę, że to dziś pozwoli triumfować Gulbisowi
 
R 0

ramzes2-58011

Użytkownik
I wie ktoś może jak rozliczą mecz Lopez-Serra w fortunie, bo specjalnie poszedlem zagrac na Serre, gdyż kiedyś rozliczali krecz jako porażka tego który skreczował, czy tak jest cały czas? Może ma ktoś takie info?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Isner-Dutra Silva(+7,5g) 2 1,6 Fortuna

Isner mega progres ostatnimi czasy ale Dutra 11 gemów powinie ugrać,serwis ma nie kiepy na clay mnóstwo gra,powinno być dobrze.Według mnie nawet tie-break realny bo obaj dysponują niezłymi podaniami i handicap ten spokojnie do pokrycia.

Llodra-Garcia-Lopez 2 1,53 Fortuna

Llodra i clay=nieporozumienie.Ta nawierzchnia z pewnością nie pod Francuz i HIszpan według mnie max 3-1 powinien to wygrać.Serwis przecież ciągle Llodry nie będzie trzymać a w wymianach według mnie przewaga GGL&#39;a.Kurs niezły co z tego ze Francuz u siebie,ściany nie grają,ściany pomagają ale dzisiaj na tyle nie pomogą dla Llodry by ograć Hiszpana.

Bogmolov-Clement 1 1,7

Szansa dla Ruska ogromna by w końcu się pokazać,Clement weteran,za clayem nigdy nie przepadał,teraz w RG z bądź co bądź słabym Bogomolovem gra ale sam nie jest wcale lepszy a to,że gra u siebie to może go trochę bardziej zmobilizować ale nie sądze by był w stanie tutaj wygrać.Kurs imo niezły i warto według mnie .
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Zeballos - Prodon @ 3,5 (wpisane przy 1-0 *15-00)

Kurs z kosmosu wzięty. Grali raz ze sobą na mączce i Horacy ugrał zaledwie jednego gema. Prodon u siebie może ten mecz spokojnie wygrać.

Tomic - Haider-Maurer (+6,5) @ 1,91

Kurs piękny, a typ wg mnie bardzo pewny. Austriak gra całkiem przyzwoicie na cegle, a dla Tomicia nie jest to nawierzchnia na której by wymiatał. Wręcz przeciwnie. Andreas spokojnie może powalczyć o dobry wynik.

Bogomolov - Clement @ 1,74

Arnaud to tragedia na clay&#39;u i mimo słabej formy Bogomolova, Alex powinien go ograć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom