>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
wszyscy się podniecają Nadalem a zobaczcie jaki ma np serwis jak baba, na cegle jest górą ale to tylko jedna nawierzchnia przy której przewyższa Rogera na innych niestety już nie
Chyba nie zdajesz sobie sprawę na czym polega serwis Rafy - rotacja. Zawodnicy zwani potocznie &quot;big servami&quot; nic nie osiągają wielkiego -&gt; patrz Ivo Karlović.
Co do drugiego zdania Twojej wypowiedzi powiem tylko jedno - półfinał Australian Open 2012 (korty twarde).
Proponuję nie pisać o czymś na czym się nie zna.
Pozdrawiam.
 
francoluca 40

francoluca

Użytkownik
No jeśli Nadal serwuje jak baba, to tylko świadczy o innych jego atutach skoro jest drugą rakietą na świecie, mimo słabego serwisu.
 
macu90 20

macu90

Użytkownik
Nadal grał w finale AO 2012, gdzie ograł Feda w półfinale, i nie przypominam sobie kiedy ostatnio Federer był lepszy od Nadala i Novaka na hardzie lub trawie ???? (nie licząc Finałow w Londynie na koniec roku, bo tam wiadomo co się dzieje)...

E: Podobno jutro ma padać cały dzień...?!
 
M 135

mhm

Użytkownik
Cieszy mnie to ze wiekszosc pobiera lokate na Nadala. Szukanie na sile sensacji to dziwna tendencja. Ilez to ludzi gralo na Errani. Ta zawodniczka nie miala ZADNYCH wlasnych argumentow na Masze. Jedynie zla psychika Sharapovej mogla pozwolic jej cos ugrac a ludzie mimo to grali na Wloszke.
Tutaj to samo. Nic nie przemawia za Nole na tej nawierchni a mimo to ludzie graja na niego. To jest final. Nadal wyjdzie na pelnej k.. na ten mecz i o ile handicapu gemowego moze nie pokryc o tyle nie wyobrazam sobie ze nie wygra. Jak 1 seta wygra Djoko to pobieram live kazdy kurs na Nadala.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, ATP French Open
Spotkanie: Djokovic, Novak - Nadal, Rafael
Data:10.06.2012 - 15:00
Typ: 1
Kurs:4.00
Bukmacher: betfair
Analiza:

Zapowiada sie bardzo emocjonujące spotkanie finałowe, w którym Rafa ubiegłoroczny triumfator francuskich kortów zmierzy sie z rewelacja poprzedniego sezonu Novakiem. Rafa na swojej nawierzchni jest okrzykniety królem maczki, co nie dziwne bowiem gra na tej nawierzchni rewelacyjnie, jak zreszta inni jego rodacy. Rafa odkąd wszedł na korty ziemne, gra znakomicie, spotkania rozstrzygając na swoja korzyść bardzo okazale z większością przeciwników. Co zresztą widac było na trwającym turnieju, w którym bez większych problemow ogrywał swoich rywali. Lecz w finale z drugiej strony siatki stanie głodny zwycięstwa na Rolandzie Novak. Który jak dotychczas nie wygrał Szlema na Rolandzie. Przyszedł pierwszy finał w obecnej edycji, to jak juz jest pierwszy finał to podejrzewam pójdzie za ciosem i wywalczy pierwszy triumf na French Open. W ostatnich spotkaniach pomiędzy obiema zawodnikami, laury zwycięstwa zbierał Rafa i to dwukrotnie w spotkaniach finałowych, pora na przełamanie złej passy. Okazja jest doskonała czy ja Novak wykorzysta, dowiemy sie po spotkaniu.

Pzd L
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Podobno jutro ma padać cały dzień...?!
Prognozy napewno nie sa sprzyjajace i final moze nawet byc przeniesiony na poniedzialek. Trzeba miec nadzieje. Planowany start o 15:00 ...
Co do finalu, o ile dawalem malenkie szanse Errani o tyle Djokoviciowi nie daje. Jesli Rafa zagra tak jak w polfinale to Djoker nawet seta nie urwie. Nadalowi troche to zajelo ale nauczyl sie gry Novaka i teraz na wlasnym podworku mu skore zloi rowno. Nie moge sie doczekac Wimbledonu i ich pojedynku, bo na 99% do niego dojdzie. Jedziemy grubo na Nadala 99/10 stawka, kursy 1.33 na Betfair. Smialo!
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja znalazłem też ciekawy Bet w STS po całkiem przyjemnym kursie 1,65.

Rafa Nadal - Novak Djokovic - pierwszy set over 8,5 gema ✅

Ja rozumiem, że Rafa jest faworytem, bo generalnie na tej nawierzchni jest lepszy , a i Novak nic wielkiego w Paryżu nie gra, ale w łomot 6-2 to ja nie wierzę. Bądź co bądź Serb to lider rankingów i z pewnością walkę podejmie, a kiedy nie walczyć jak na początku ?. 6-2 w drugą stronę to już praktycznie niemożliwe. Liczę tu na max, jedno przełamania, a kto wie może i tiebreak. Piękny kurs, ja się dałem skusić. Powodzenia
 
T 1

token1

Użytkownik
Dużo zależy od tego, jak kto w mecz wejdzie. IMO taki kurs szczytem marzeń nie jest, a 6-2 przy grze obu Panów jak powiedzmy z półfinałów jest dla mnie bardzo prawdopodobnym wynikiem. Jedyny atut przemawiający ZA jest taki, że pierwsze sety z reguły są najbardziej &#39;waleczne&#39; i faworyt też musi złapać odpowiedni rytm. Dla mnie NO BET, choć ma szansę to wejść i życzę jak najbardziej powodzenia.
 
C 334

copper

Użytkownik
Widziałem ten kurs z rana w STSie i jest to ewidentnie pomyłka bukmachera bo wszędzie ta linia wynosi 9,5 a nie 8,5. Na over 8,5 można znależć kursy 1,20-1,30 ale mimo wszystko nie zdecydowałem się tego zagrać skoro jest dużo pewniejszy win Nadala za 1,32. Nie wiadomo jak Djokovic wejdzie w mecz więc wynik 6-2 dla Nadala jest możliwy...ale generalnie warto to wykorzystać bo to gem w promocji gratis.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Wczoraj była świetna okazja na ten mecz. Betsafe wystawił linię na asy +3,5(Nadal 1,8), a Unibet -1,5 Djokovic po 2,08. Jeśli ktoś zagrał po około 1000 zł na obie opcje wyjdzie wychodzili na ⛔70zł w najgorszym wypadku, a jak Djokovic będzie miał 2,3 asy więcej to wchodzą oba zakłady i mamy +2000(prawie). Przy ilości asów tych zawodników scenariusz ten jest prawdopodobny.

Kto sprytny ten na pewno skorzystał:grin::grin::grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie finału to taka różnica jest między Nadalem, a Djokovicem, że ten pierwszy ani razu nie był zagrożony w turnieju nawet przy stracie seta, a ten drugi musiał bronić &quot;meczbole&quot;.
Rafa grał z kozakami mączki, Ferrer, Almagro, Juan Monaco i wygrał bez problemu. Serb niesamowicie męczył się z Seppim (co prawda był w mistrzowskiej formie jak na niego) i Tsongą który nie jest jakoś specjalnie mocny na kortach ziemnych to miał z nim olbrzymie problemy. Do tego Novak popełnia masę błędów jak na niego.
3:0 z Federerem o niczym nie świadczy bo ten gdyby nie kontuzja Del Potro nie znalazłby się w półfinale.
Już na Australian Open w finale na kortach szybkich mieliśmy obraz formy Serba, Nadal grał z nim jak równy z równym... Dziś spotykają się na nawierzchni zdecydowanie wolniejszej, ulubionej przez Hiszpana.
Powiem tak, sukcesem będzie ugrany set dla Djokovica...
Ja tu osobiście widzę 3:0 (na 85%).
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
To i ja się wypowiem na szybko, bo zaraz mecz.

Zgadzam się z AKA SHAKAL&#39;me, który napisał wszystko na temat. Nadal jest nie kwestionowanym faworytem i właśnie tutaj w Paryżu może pokazać, że jego powrót na pozycję numer jeden jest tylko kwestią czasu. Federer tyle swoich najlepszy lat poświęcił na zdobycie tytułu na Roland Garros, a Djoko jeszcze sobie poczeka, bo tylko kontuzja lub jakaś nadzwyczajna sytuacja doprowadziłyby do tego, że Rafa nie zagrałby na 110% w finale RG.

Nadal, który króluje tutaj przez cały turniej pokazuje swoją super formę. W mojej opinii najlepiej zagrał z Almagro, który w końcu zagrał na sowim poziomie. Jego same trzy setowe mecze oddają wszystko w jakiej jest on formie. Wygrywa pewnie i skutecznie prowadzi wymiany. Właśnie w meczu z Nicolasem pokazał, że serwis też jest na swoim poziomie, właśnie w tym meczu zaserwował on aż 10 asów. Nie ma co rozpisywać o superlatywach i umiejętnościach Nadala, każdy wie jak ambitnie on podchodzi do meczów w Wielkim Szlemie, a zwłaszcza w Paryżu. Zrobi on wszystko by wygrać, a jego teraźniejsza forma pozwala wierzyć, że Hiszpan skończy turniej bez straty seta.

Djoko, który w mojej opinii od jakiegoś czasu po prostu nie błyszczy. Jak kolega wspomniał wcześniej męki z Seppim oraz Tsongą, który nie jest fenomenem na ten nawierzchni nie napawa optymizmem boxu Serba. Nawet dobry mecz z Ferdkiem jakoś nie jest to w mojej opinii wielki argument w porównaniu do formy Nadala. Finały, to mecze w których zawodnicy grają na swoim najwyższym poziomie, ale dziś nawet szczytowa forma tego turnieju Novaka nie wiele będzie wstanie zdziałać, z idealnie działającą maszyną jaką jest Rafa Nadal.


Typ: Rafa Nadal # 1.28 / Rafa Nadal (-1.5 seta) # 1.60 ✅✅✅
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Już sporo wcześniej, wypowiadałem się, że Nadal jest totalnym faworytem turnieju i finału, niezależnie od tego z kim w nim zagra. Jest faworytem... ale przeciwko Djokoviciowi nie postawię na pewno. Nie postawię po takim kursie i nie postawię totalnie przesadzonego 3:0 dla Hiszpana.
Serb to maszyna, maszyna podobna do Nadala choć oczywiście o wiele mniej skuteczna na mączce.
To trudny dla niego sezon. Mierzy się z wyśrubowanym przez siebie poziomem gry, mierzy się z rekordami powoli porównywalnymi do dwóch wielkich rywali - Federera i Nadala.
Karierowy Wielki Szlem to wspaniała sprawa, na pewno Novak zrobi wiele żeby kiedyś to osiągnięcie zaliczyć. Czy pomoże mu to dzisiaj? Wygrać może nie ale NIE WYOBRAŻAM sobie kolejnego gładkiego zwycięstwa Nadala.
Grał z rywalami, którzy najlepiej czują się na mączce ale to tylko ludzie. Djoković człowiekiem nie jest. To cyborg a gra z cyborgiem odbywa się na zupełnie innych zasadach.
Spodziewam się co najmniej wyrównanych setów. Nawet jeśli mecz miałby się skończyć po trzech partiach to na pewno nie będą one podobne do tych z meczu z Ferrerem.

Novak Djokovic - Rafael Nadal
1 set, over 10,5

2/10 @ 3,0
Unibet
⛔ 2


Novak Djokovic - Rafael Nadal
1 set, over 9,5

7/10 @ 1,73
Unibet
✅ 5,11
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 1

token1

Użytkownik
Póki jest przerwa, mogę napisać parę zdań a propos dotychczasowego przebiegu meczu. W ciemno rzuciłem na Rafę większość swoich zaskórniaków, ale trzeba przyznać, że łatwo nie jest. O dziwo nie jest to spowodowane dobrą grą Serba, ale jakimś dziwnym zestresowaniem i zachowawczością Nadala. Póki co mecz stoi na zadziwiająco sła... nie, &#39;dziwnym&#39; poziomie. Wynika to myślę z rangi spotkania i stosunkowo trudnych warunków atmosferycznych. Rafa po kilku ciężkich momentach jest jednak póki co górą i wszystko zaczyna się powoli
kierować na dobrą drogę. Pozostaje tylko szybko skończyć drugi set i zagrać na swoim dobrym, solidnym poziomie trzeci, a mecz skończy się szybciej, niż sytuacja tego wymaga. Pozdrawiam.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Na razie to przełamania, niewymuszone błędy i podwójne błędy serwisowe jak w rozgrywkach kobiet a nie dwóch najlepszych tenisistów na świecie.
Gdyby Nadal grał jak w 1/4 czy 1/2 turnieju to byłoby teraz 6:0 6:0, a może skończyłby przed deszczem.
Rafa jest taki, że musi mieć wszystko poukładane (buteleczki równo w kierunku kortu, spodenki podciągnięte, grzywka za uchem,...) , więc może kropiący deszcz mu przeszkadza ????
Ciekawe czy wrócą dziś do gry...Rafa pewnie myślami w Gdańsku - Hiszpania-Włochy ???? Dla niego chyba będzie lepiej jak mecz wznowią po meczu Euro.

EDIT - wznowili grę i co tu oglądać finał RG czy mecz na tvp2 :/
EDIT2 - mecz wznowią jutro o 13.00
Zastanawiam się czy nie zrobić kontry, bo Rafa jakiś dziwnie nie ogarnięty dzisiaj był. Cały turniej raczył nas niewyobrażalnymi zagraniami, a teraz to popełnia niewyobrażalne błędy :-:)-:)-(
Nole chyba poczuł swoją szansę i jeśli dociągnie prowadzenie do końca seta to piąty set to może być loteria :;/:
Jak jutro zagra ten sam piach co dziś to za rok nike nie musi mu na RG szykować nowych air maxów ???? :
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Djokovic 4-6 3-6 6-2 *2-1 Nadal i mamy przerwę spowodowaną deszczem.
1,40 na Nadala = nadal uważam, że lokata, lepiej niż przed meczem, do wzięcia, chociaż ja się nie skuszę, bo jednak mały kurs
2,62 na czwartego seta dla Rafy = także warte próby za większy hajs, co właśnie uczyniłem i polecam
kursy z Bet365
Wynik: ✅ 1-3 (4-6 3-6 6-2 5-7)
 
C 334

copper

Użytkownik
Mam zagranego Nadala za grubszą kase i kończy mi w sumie 7 kuponów ako ale przyznam szczerze,że gdyby meczu nie przerwali to mam wrażenie,że już byłoby po Nadalu do tej pory.....mecz zaczynał przypominać ich mecze finałowe z zeszłego roku i totalną niemoc Nadala. Djokovic jest jednak cholernie twardy mentalnie, potrafi złamać Rafe zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jutro na wysuszonym korcie mam nadzieje Nadal odzyska animusz bo w tych warunkach i wolniejszym mokrym korcie wygladał na bezradnego. A co do dogrywania to prędzej bym kontrował bo róznie to się może potoczyć.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Ogolnie kiepski final. Gra bledow z jednej i drugiej strony. Rafa gra strasznie dziwnie, mnostwo UE i do tego te DFy jak nie on. Przegrac 8 gemow z rzedu na swojej maczce? Toz to kpina jakas. Ladna musi miec nerwowke w glowie. W Rzymie i Monte Carlo bez kompleksow rozjechal Djoka a tutaj cuduje. Gra strasznie zachowawczo, widac ze cholernie zalezy mu wygranie. Dzis przyszedl pierwszy dzien na tym turnieju gdzie gra naprawde slabo. Z drugiej strony watpie zeby mu sie zdarzylo zagrac kiepsko 2 dni z rzedu takze przerwa spowodowana deszczem byla na pewno korzystniejsza dla Hiszpana. Mysle, ze Nadal jednak wygra to spotkanie i calkiem prawdopodobne ze nie bedziemy musieli nawet ogladac 5 seta.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Mokry czy wilgotny kort to jedna sprawa ale w pewnym momencie Rafa pokazał na piłki w stronę wuja(?), że są duże i ciężkie od tej wilgoci, a w jego oczach niemoc bo tak grać nie może.Nie wiem ile to miało wpływu na ogół gry ale przerwa uratowała, jak na razie, mu tyłek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom