>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Raonic vs Anderson-Powyżej 41,5 kurs:1,75⛔ 34
Na początek proponuje over gemowy w pojedynku Milosa z Kevinem.Obaj panowie obdarzeni są świetnym serwisem i o ewentualne przełamania będzie ciężko.Na Raonicu już raz się przejechałem typując jego zwycięstwo 3:0 z Llodrą,więc teraz odpuszczam typowanie dokładnego wyniku,bo jest to w tym przypadku trudne.Milos tracił seta zarówno z Malissem jak i Llodrą to czemu i Anderson miałby mu nie urwać choć jednego seta.H2h na korzyść Kanadyjczyka.Jedyny mecz pomiędzy tymi tenisistami odbył się w 2012r. podczas turnieju w San Jose i wtedy Raonic pokonał zawodnika z RPA 7-6 7-5 po bardzo zaciętym pojedynku.Liczę,że dziś będzie podobnie.
????Benneateu vs Federer-Poniżej 30,5 kurs:1,80⛔ 31:-(

Tutaj w pełni zgadzam się z poprzednikami.Linia wystawiona jest trochę za wysoko.Francuz wyrwał swój awans do trzeciej rundy po pięciu setach w pojedynku z Kamke,wcześniej seta urwał mu Berankis.Roger gładziutko zarówno z Carreno-Bustą jak i Dev Varmanem.Dziś Benek powinien mu napsuć trochę więcej krwi niż poprzednicy jednak różnica poziomów powinna zostać zachowana i Federer powinien załatwić sprawę w trzech setach.
Polecam jeszcze ????Monfilsa kurs:1,40⛔ 4 meczowe...:-( w spotkaniu z Robredo jeśli nie skreczuje to powinien wygrać.
Bukmacher:STS
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jo Wilfried Tsonga - Jeremy Chardy over 3.5 seta @ 1.80 Betsson ⛔
Starcie dwóch reprezentantów gospodarzy odbędzie się na korcie Philippe&#39;a Chatrier także komplet publiczności murowany. Jednak presja będzie spoczywała na barkach tylko jednego zawodnika, rzecz jasna Jo Wilfrieda Tsongi. To on tu musi wygrać, zaś Chardy jedynie może. Niewykluczone więc, że nerwy mogą sparaliżować poczynania &quot;Alego&quot; w szczególności, gdy mecz nie będzie rozwijał się po jego myśli. Jest to o tyle możliwe, że w dwóch poprzednich rundach Tsonga nie olśniewał. Wygrał co prawda oba spotkania bez straty seta, ale stosunek winnersów do enforced errors za każdym razem miał ujemny. Z kolei Chardy (jak na razie również bez straty seta, zaś stosunek piłek wygranych bezpośrednio do niewymuszonych błędów wyniósł +18 i +13) wydaje się, iż w tym roku w końcu trafia z formą na najważniejsze turnieje (ćwierćfinał Australian Open, gdzie w III rundzie pokonał Del Potro). Jednocześnie wciąż mam w pamięci ubiegłoroczny pojedynek w Toronto pomiędzy oboma zawodnikami zakończony wygraną Jeremy&#39;ego 6-4 7-6. Z powyższych względów spodziewam się długiego i zaciętego spotkania, w którym szala zwycięstwa będzie kilkuktrotnie przechylała się na korzyść któregoś z Francuzów.
Roland 2013:
Jesse Levine - Kei Nishikori 0-3 [Correct Score] @ 1.70 Pinnacle ✅
Nicolas Mahut - Janko Tipsarevic 0-3 [Correct Score] @ 2.23 Pinnacle ✅
Caroline Wozniacki - Bojana Jovanovski [Games HC 0:4.5] 2 @ 2.00 Tobet
✅
Benoit Paire - Lukasz Kubot Poniżej 37.0 gema @ 1.75 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blads 187

blads

Użytkownik
Monfils - Robredo
over 38,5 gemów bet365 @ 1,83 ✅
over 3,5 setów bet365 @ 1,5 ✅
Długi mecz nam się szykuję, bynajmniej ja tak to widzę. Nie wiem na ile wytrzyma jeszcze Gael tego biegania po korcie i grania samemu sobie pod górkę, ale wiem że ten mecz szybko się nie skończy. Robredo pierwszej młodości grajkiem nie jest i swoje w nogach ma, ale to waleczna menda jest co pokazał w meczu z Sijslingiem. On łatwo nie odpuści, Gael niesiony dopingiem też. Tak jeden, jak i drugi nie są w stanie wygrać w stosunku 3-0 tego meczu. Będą przebijać te piłeczkę do przygania nie ma innej opcji. Kiedyś nie lubiłem Monfilsa, uważałem go za pajaca i idiotę. Teraz nie powiem że go uwielbiam, ale zyskałem do niego szacunek. Nie powinien grać jak gra ze względu na zdrowie, powinien powstrzymać się od długich wymian bo ma warunki żeby grać bardziej ofensywnie, z tym że taki już jest. Taka gra to jego żywioł, wyczekanie przeciwnika i odpalenie jakiegoś kończącego ataku, to w sumie zgubiło Gulbisa. Co z tego że próbował kończyć jak Gael mu wszystko oddawał na drugą stronę. Gulbis nie grał tak jak chciał, tylko tańczył jak mu Monfils zagrał i mecz skończył się jak się skończył. Zresztą przewidywałem zwycięstwo Francuza w tamtym meczu i się nie pomyliłem. Robredo wiadomo stara Hiszpańska szkoła tenisa, więc niczego innego generalnie jak po Monfilsie się nie można spodziewać. W sensie długości wymian oczywiście. Ogromny walczak, który nie odpuszcza w żadnym momencie meczu, pokazał że ma jaja w meczu z Holendrem i odwrócił losy spotkania ze stanu 0-2 w setach. Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale moim zdaniem warto zaryzykować. 4 sety według mnie są tu murowane, czy będzie over tego nie wiem. Zależy jak będą te sety wyglądać, sądzę że możemy się też spodziewać tb w którymś z setów jednak takiego typu nie zaryzykuję w dniu dzisiejszym.

Paire- Nishikori 1 @ 1,72
⛔
over 3,5 setów @ ? (bet365 nie wystawił jeszcze kursu, pewnie z 1,5 będzie) ✅
Rozum mówi graj Francuza, sympatia żeby grać Kitajca ???? Gdybym myślał głową i słuchał się tego co podpowiada intuicja to może byłbym dużo bogatszym człowiekiem. Często jednak w bukmacherce jest tak, że kierujemy się sympatią do zawodnika czy zespołu i zostajemy z pustymi rękoma. Każdy przez to przechodził więc wiadomo o co chodzi. Na Nishikorim rok w rok na mące utapiam kasę i może wreszcie pora się otrząsnąć i zdać sobie sprawę że chłopaczek nie gra tak dobrze na cegle i każdy jeden, bardziej ogarnięty w tej materii zawodnik będzie z nim jeździł. Obaj zresztą troszkę inaczej z formą stoją. Paire jest w gazie to trzeba przyznać. Gra coraz lepiej, widać że z turnieju na turniej dyspozycja coraz lepsza, więc trzeba z tego korzystać. Nishikori mnie zawodził jak dotąd na cegle, kiedy miał wygrać to przegrywał, a kiedy przegrać to robił psikusa i wygrywał. Może teraz będzie po mojej myśli? Z pewnością nie będę się sugerował tym że ograł ostatnio Federera, który zresztą wyglądał w tym meczu jakby grał za karę. Wynikami na mące Kei nie powala, więc tutaj gram przeciwko niemu. Co do overa w setach to tak jak w poprzednim meczu sądzę że 3-0 w żadną ze stron tutaj nie będzie i over setowy biorę w ciemno.
to co zagrał Paire dziś to nie da się określić nawet mianem antytenisa. Oboje zresztą grali słabo, ale Paire to już wybitnie
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
???? Begemann/Emmrich - Fyrstenberg/Matkowski @2.50 Bet365
Dopiero dziś rano wpadło mi w oko to spotkanie i aż żal nie spróbować po takim kursie. Pojedynek niemieckiej pary Begemann/Emmrich z rozstawionymi z numerem 16, Polakami Fyrstenbergiem/Matkowskim. Nasi rodacy w tym roku 8 spotkań na clayu, bilans 3-5. W 1 rundzie pokonali czeską parę Hajek/Stepanek 2:0, lecz wybitny mecz w ich wykonaniu to nie był na pewno. Generalnie ostatnio pod formą, gdzieś się zagubili i nie potrafią odnaleźć formy choćby sprzed roku. Natomiast para naszych zachodnich sąsiadów w tym roku w naprawdę dobrej formie. Tylko 1 porażka na 11 spotkań w tym roku na clayu. Może nie pokonali żadnej topowej pary, jednak zwycięstwa motywują, Polacy są jak najbardziej do ogrania i myślę, że przy odrobinie szczęścia i chłodnej głowy wygrają ten mecz i awansują dalej. Kurs okazały więc nie ma się co zastanawiać, w tym meczu zdarzyć się może wszystko.
Mi także ten pojedynek wpadł w oko. Zgadzam się z Twoją analizą. Dla mnie to nawet nie mecz 50/50, a z lekka przewagą niemców, którzy są w bardzo dobrej formie. Buki chyba ciągle wierzą w odrodzenie polskiego debla. Ja wolę patrzeć na aktualną formę. W Expekcie kurs 2,75, trzeba pobierać.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tsonga -1,5 1,45 unibet✅

Tako samo zagrałem przy okazji meczu z Jarko przy dużo niższym kursie, a czy Jarko jest gorszym tenisistą od Chardego? chyba nie... Wiec ten kurs biorę w ciemno ???? Francuzi pewnie by chcieli tutaj 5 setowego pojedynku za zakończenie dnia, ale nie zapowiada się na to. Tsonga świetnie wygląda, w tym roku naprawde może coś ugrać na cegle, jest największa nadzieją gospodarzy i słusznie. Na cegle ograli go tylko Nadal,Wawrinka w super formie i nasz Jurek, z Nadalem zagrał znajomity mecz pokazał jaki ma potecjał nawet na cegle, a co dopiero przed własną publika? No ale na takie wielkie mecze jeszcze przyjdzie czas i wtedy Tsonga będzie musiał zagrać swoje 100%, dzisiaj ma zagrać na swoim normalym poziomie bez przestojów w grze. Z Nieminenem był skupiony od pierwszej do ostatbiej piłki, Jarko zagrał naprawdę dobry mecz a i tak nie mógł nic zrobić. Co może zrobić Chardy? W tym sezonie na cegle go nie widziałem, ale bilans 8/6 nie powala. Fajny handi, Tsonga straci max jednego seta, taki mały wypadek może sie kazdemu zdarzyć, nawet Nadalowi, ale 5 setów? Nie ma szans, chodz zobaczymy co Chardy dzisiaj pokaże...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open
???? Monfils G. - Robredo T.
Robredo T. +5,5 ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Monfils po wygraniu challengera w Bordo (5 meczy) później doszedł do finału w Nicei (5 meczy), a teraz gra swój 3 mecz na Frech Open, warto dodać, że poprzednie jego mecze to była 5 setówka z Berdychem i 4 setówka z Gulbisem. Dzisiaj o ile dopisze pogoda zagra z Tommym Robredo który specjalizuje się w grze na nawierzchni ziemnej. Kolejny wymagający rywal i trudno sobie wyobrazić by padł tutaj wynik 3:0 dla Francuza. Monfils już tak dobrze nie serwował z Łotyszem jak z Berdychem, zmęczenie może w końcu dać mu się we znaki. Przed własną publicznością zapewne da z siebie 100%, ale tutaj wątpię by nie stracił seta z doświadczonym Hiszpanem który na clay w 2013 roku ma bilans 18:7. Przy typie zabezpieczam się dość wysokim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.
Wynik: 6:2 7:6(5) 2:6 (3)6:7 2:6 ✅
???? Simon G. - Querrey S.
Simon G. ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 3/10
Querrey pomimo, że wygrał swoje dwa pierwsze mecze po 3:0 to jednak jego rywale nie byli najwyższych lotów. Simon Gilles również nie jest w swojej najwyższej formie, ale przed własną publicznością powinien pokusić się o dobry wynik. Jak wiadomo wszystkim lubi przebijać w nieskończoność, a Querrey nie. Amerykanin nigdy na mączce nie osiągał dobrych wyników, liczę tutaj na długi mecz ze wskazaniem na Francuza.
Wynik: 2:6 6:3 2:6 7:6(2) 6:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Haas - Sock @ 6.40 ⛔, Sock +2.5s @ 3.40 ⛔, Sock +7.5g @ 1.70 ✅ 76 62 75
Tylko mały write up.
Haas jak narazie po chorobie i jakiś nie w sosie, gdyby Rufin trzymał się taktyki i spokoju w pierwszym secie mógł mieć okazję na lepszy wynik.
Jack Sock wyśmiewany na mączce tutaj wyeliminował GGL&#39;a i ma szansę jechać dalej swoim bombowym serwisem 230km/h, już nie mówiąc o piekielnym drugim serwisie.
Jednoręcznym bh ciężko ustawić rękę i wytrzymać uderzenie na rakiete jak i ustawić będzie trzeba się dosyć głęboko. Sock serwis + fh którym narazie tutaj wymiata powinno starczyć na bardzo długo jak i na return, a trzeba dodać że Jack jest dosyć ruchliwy jak na takiego miśka.
Amerykanin jest bardzo skupiony i zmobilizowany by wreszcie ktoś z USA namieszał od dawien, dawna na RG, a jest ciągle szufladkowany jako młody ARod, Querrey czy Isner.
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Lindstedt R. / Nestor D. - Dasnieres de Veigy J. / Serra F.
typ: DW 2:0
kurs: 1,44 bet365
Nie widzę tutaj innej opcji, para jednych z najlepszych debilstów na świecie kontra sklejka przygotowana tylko na ten turniej. W pierwszej rundzie duet gospodarzy wygrał z inną sklejką 2:0 po dwóch tiebreakach.
Typowana przeze mnie para nie pozwoli sobie na porażkę z taką parą jak Francuzi - są o wiele bardziej doświadczeni w grze podwójnej. Przeciwnicy to typowi single i grają debel tylko z tej okazji &quot;że mogli&quot; ;). Myślę, że typ pewny - zwycięstwo na 99% (bo nic w sporcie nie jest pewne), ale zakładam tutaj bardziej optymistyczny wariant, czyli 2:0 dla faworytów. Wydaje mi się to dobrym betem.
e: ⛔ - pogrubiony fragment jest moim jedynym komentarzem do tego meczu
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Haas-Sock (+2,5 seta) 2 @1.9 / Haas-Sock powyzej 33,5 gema @1.85
Bardzo dobrze gra Amerykanin od kwalifikacji poczawszy. W pierwszej rundzie tez pewne 3-0 z Garcia Lopezem. Bedzie miec Haas problemy moim zdaniem. Poza tym tutaj gramy do 3 wygranych setow i u Haasa moze byc problem w pewnym momencie, bo do razu przypomina mi sie mecz Haasa z Monaco z US Open sprzed dowch lat, gdzie obydwaj przez dwa pierwsze sety grali swietnie, a pozniej Haas wysiadl kondycyjnie i skonczylo sie 3-1 dla Argentynczyka. Haas jeszcze 2 lata starszy obecnie. Tommy swietny sezon, ale te 3 sety, ktore trzeba wygrac moga robic różnice, takze typ wg mnie zasadny.

Monfils-Robredo 1

Juz opisalem wczoraj po lepszym kursie niz obecnie. Tutaj moim zdaniem, typ na wygrana Monfilsa u kazdego buka, gdzie krecz rowna sie zwrot jest plusem. Juz kursy pospadaly od wczoraj na Gaela. Gael ten mecz moze przegrac chyba jedynie przez niedyspozycje, czyli dolegliwosci zdrowotne, bo jezeli zagra na poziomie co Berdychem czy Gulbisem, to nie widze szans dla Robredo. Szczegolnie 3 pierwsze sety meczu Monfils-Gulbis to prawdopodnie jak dotad najlepszy mecz turnieju. Ale po to mamy bukow, ktore za krecz daja zwrot, zeby na Francuza pograc.
P.S. Jeszcze ten Monfils robiacy zdjęcia telefonem komorkowym po 3 secie i pytajacy po powrocie Gulbisa z toalety, czy moga tak caly dzien, naprawde duzy &quot;fun&quot;.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Monfils, Gael - Robredo, Tommy
Liczba Minut
Typ: Over 170.5 @ 1.87 unibet ✅ 226

Nie mam pojęcia kto wygra, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądał. Obaj tenisiści to królowie defensywy wychowani na mączce, którzy mogą przebijać godzinami i cierpliwością zabić rywala. Wcale nie widzę tutaj aż takiej przewagi Francuza, jak kreują to buki, bo Gael wcale nie wyglądał olśniewająco we wcześniejszych rundach, on po prostu zamęczył swoich rywali. Dzisiaj zamęczyć Robredo nie będzie tak łatwo, bo trafia swój na swego, więc można się spodziewać niekończących się wymian i wyrównanych gemów rozgrywanych na przewagi. Obaj defensywę mają tak zakodowaną w genach, że nawet jak mają idealną okazję do przyspieszenia piłki i skończenia akcji, to instynktownie się cofają i czekają na ruch rywala, celuje w tym zwłaszcza Monfils. Linia minutowa moim zdaniem ustawiona dość korzystnie, jeśli chłopaki się tylko sprężą, to są w stanie ją przekroczyć nawet w 3 wyrównanych setach. Ale w tym meczu raczej zobaczymy więcej setów, a to tylko z korzyścią dla typu. Typ wart uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie Seppiego, to dodam, że po drugiej swojej 5 setówce na French Open schodził z kortu z grymasem bólu na twarzy i łapał się za przedramię/biceps.
Jak ktoś chce grać na Włocha to niech gra tam gdzie krecz=zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aenov 1

aenov

Użytkownik
Witam,
mam male pytanko odnosnie tego ,dlaczego Murray nie wystepuje w Singlu na kortach Roland Garros? Niezbytnio sie znam i nie moge znalesc nigdzie informacji na ten temat.
Dziekuje
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Kolejny dzień znów przynosi nam kolejną dawkę dawania d... przez faworytów. Nadal traci seta, Przysiężny łamie Gasqueta jak chce, jednym słowem znów komedie. Tym samym trzeba nadal szukać czegoś w stronę underdogów. Na pierwszy ogień idzie Ferrer z Lopezem. Faworytem oczywiście Ferrer, ale czy pójdzie mu tak gładko jak z Montanesem? Śmiem wątpić. Lopez przy dobrej dyspozycji serwisowej może być trudny do przełamania. Mecze między tymi panami często mają dosyć wyrównany przebieg. Ostatnio nawet grali trzysetówkę. W Unibet mamy linię 9,5, co ja pobieram z pocałowaniem ręki.
Do tego dorzucam over setowy w meczu Monfilsa. Francuz jak na razie ograł swoich przeciwników świetną obroną i nieskończonym przebijaniem na drugą stronę, co uzupełniał sporą ilością asów. Ciekawe jak poradzi sobie dziś z Hiszpanem, który zapewne obejmie taką samą taktykę. Jeśli Francuz będzie musiał bardziej agresywnie zaatakować, to pewnie popełni sporo błędów i seta może spokojnie stracić. Osobiści myślę, że wygra, ale mecz powinien być zacięty.
Ferrer - Lopez (+9,5g.) 2 1.49 Unibet ✅
Monfils - Robredo over 3,5 s. 1.5 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Julien Benneteau – Roger Federer
Typ: Benneteau +2,5s
Kurs; 2,98 Pinnacle

Na korcie Philippa Chatrier jako trzecie spotkanie zaplanowano pojedynek gospodarza z numerem dwa. Faworytem w tym meczu oczywiście Roger Federer, ale jego zwycięstwo wcale nie musi przyjść łatwo. Julien już pokazał Rogerowi, że potrafi z nim wygrywać, obecny H2H wynosi 2:2 jednak wszystkie ich dotychczasowe mecze odbywały się na kortach szybszych niż mączka. Francuz nie błyszczy na mączce w tym sezonie, łatwe porażki, przed RG jedyna wygrana z Nicolasem Almagro. W dwóch pierwszych rundach Julien pokonał Berankisa i Kamke, oba mecze łatwe nie były, zwłaszcza ten z Kamke, gdzie Benneteau potrzebował 5 setów do wygranej. Jednak Francuz znany jest z charakteru i ambicji i tym może zaskoczyć Szwajcara. Federer spokojnie przeszedł przez dwie pierwsze rundy, ale oglądałem jego mecz z Nadalem w Rzymie i tam nie błyszczał, nawet w meczu z Janowiczem nie grał najlepiej, zdarzają mu się momenty dekoncentracji i w tym trzeba upatrywać szans Benneteau. Podsumowując mimo, iż Francuz nie prezentuje najlepszej formy na mączce to jest w stanie mocno powalczyć z Fedem, publiczność po stronie gospodarza rzecz jasna i moim zdaniem także przewaga psychiczna, bo on nie ma tutaj nic do stracenia, a tylko wiele do wygrania. Mam nadzieję, że zobaczymy ciekawy mecz i po cichu liczę na niespodziankę.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Milos Raonic-Kevin Anderson Typ 2 2,34 Pinnacle ✅ 5:7 6:7 3:6
Spotkanie dwóch serwismenów. W Raonica na tej nawierzchni nie wierze, wcale mnie nie przekonuje , jak pierwszy serwis nie wchodzi to jest jak dziecko we mgle, przegrywa każdą dłuższa wymianę,w tym sezonie porażki na cegle z Kohlsreiberem,Nieminenem,Verdasco.Kevin wygląda bardzo solidnie w tym sezonie wygrywał z tymi co miał wygrywać, porażka z Robredo w finale w Casablance po bardzo zaciętym meczu,i dwie przegrane z Berdychem który najwidoczniej mu nie leży, w dłuższych wymianach zamiecie drewnianego Kanadyjczyka i wygra ten mecz moim zdaniem, przewiduje tu 4 sety ale na korzyść Andersona
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Milos Raonic-Kevin Anderson Typ 2 2,34 Pinnacle
Spotkanie dwóch serwismenów. W Raonica na tej nawierzchni nie wierze, wcale mnie nie przekonuje , jak pierwszy serwis nie wchodzi to jest jak dziecko we mgle, przegrywa każdą dłuższa wymianę,w tym sezonie porażki na cegle z Kohlsreiberem,Nieminenem,Verdasco.Kevin wygląda bardzo solidnie w tym sezonie wygrywał z tymi co miał wygrywać, porażka z Robredo w finale w Casablance po bardzo zaciętym meczu,i dwie przegrane z Berdychem który najwidoczniej mu nie leży, w dłuższych wymianach zamiecie drewnianego Kanadyjczyka i wygra ten mecz moim zdaniem, przewiduje tu 4 sety ale na korzyść Andersona
A jak serwis nie wchodzi Andersonowi to niby jest inaczej? Dla mnie jest to większy drewniak niż Kanadyjczyk. Sam mecz z Donskoyem pokazał jakie problemy ma reprezentant RPA jak nie siedzi mu serwis. W 1 secie powinien przegrać dużo wcześniej niż po TB, ale wyratował sporo bp. Argumenty o byciu drewniakiem można więc wytoczyć w stosunku do obu graczy. Osobiście wyżej cenię umiejętności Raonica, co nie znaczy, że podoba mi się jego styl gry. Mecz powinien być wyrównany, ale patrząc jakie problemy miał Anderson w poprzednim meczu bardziej bym się skłaniał w stronę Kanadyjczyka. Równie dobrze można spróbować jakiegoś overa gemowego bo ze 2 TB jak dla mnie spokojnie będą.
e: zwracam honor co do Raonica, żenująca postawa, w 3 secie przy bp Andersona koleś się wprost skompromitował, ale nie zmienia to faktu, że obaj są siebie warci, tylko dziś Kevin był regularniejszy i to wystarczyło do gładkiego zwycięstwa. Jedyny plus to, że już nie będziemy musieli patrzeć na beznadziejnego Kanadyjczyka w tym turnieju. Swoją drogą nie najlepiej to świadczy o rankingu ATP, gdzie takie pachołki jak Raonic czy Cilic są tak blisko pierwszej 10...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open - LIVE
Gael Monfils mając na rakiecie dwie piłki meczowe z Robredo prawdopodobnie teraz przegra mecz, powód? Zbyt wyeksploatowany organizm. Hiszpan kondycyjnie wygląda o wiele lepiej.
???? Robredo Tommy - 2,00
Bet365
Wynik: 6:2 7:6(5) 2:6 (3)6:7 2:6 ✅
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Odnośnie Seppiego, to dodam, że po drugiej swojej 5 setówce na French Open schodził z kortu z grymasem bólu na twarzy i łapał się za przedramię/biceps.
Jak ktoś chce grać na Włocha to niech gra tam gdzie krecz=zwrot.
Powiem szczerze, że chyba się zakończy ten mecz wcześniej niż po co najmniej 3 setach. Pytanie czy Seppi siadł psychicznie bo przegrał 1 seta mając jedno przełamanie na samym początku, czy faktycznie mu coś dolega i zaraz skończy kreczem. Ma ktoś informacje dotyczące tego meczu?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP French Open
???? Anderson K. - Ferrer D. Wynik: 3:6 1:6 1:6 ✅
???? Wawrinka S. - Janowicz J. Wynik: 6:3 (2)6:7 6:3 6:3 ✅
???? Djokovic N. - Dimitrov G. Wynik: 6:2 6:2 6:3 ✅
???? Simon G. - Federer R. Wynik: 1:6 6:4 6:2 2:6 3:6 ✅
???? Tsonga J-W. - Troicki V. Wynik: 6:3 6:3 6:3 ✅
AKO: 1,90 Bet365
*David Ferrer na mączce to zawodnik pokroju top 4. W tym roku ma szanse na półfinał French Open, a nawet na finał o ile pokona pierwszy raz Federera. Nie przepaści takiej szansy, jeden set dla Afrykanina to w tym meczu max.
*Wawrinka Stanisław kurs może i nie zachwyca, ale warto go jeszcze zagrać. Wawrinka na mączce, a Jerzy Janowicz to dwa różne światy. Szwajcar zapewne swoją najlepszą formę przygotował właśnie na French Open, w tym roku i tak zrobił bardzo dobre wyniki na tej nawierzchni o czym świadczy jego bilans 21:6. Polaka atuty każdy zna, dość dobry serwis, skróty i to by było na tyle. Set może urwać, ale na zwycięstwo w mojej opinii go jeszcze nie stać przeciwko dobrze dysponowanemu Szwajcarowi.
*Djokovic Novak prawdopodobnie wygra ten turniej i już zacieram ręce na półfinał. Bo o ile będzie taka pogoda w półfinale jak dzisiaj, a Rafael Nadal będzie w tak kiepskiej dyspozycji to możemy w tym roku zobaczyć nawet Serba z 4 Wielkimi Szlemami.
*Federer prezentuje się jak zwykle świetnie. Ogromna szansa na finał, bo jaki bilans ma z Ferrerem (z którym prawdopodobnie zagra w półfinale) każdy wie. Simon Gilles 5 setowe męczarnie z Querreyem, do tego Francuz ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji.
*Tsonga rok temu był o krok od wyeliminowania Serba Novaka Djokovica. We Francji u siebie przed własną publicznością nie powinien mieć najmniejszych problemów z Victorem Troickim. Zagrał na razie dwa świetne mecze nie oddając ani jednego seta swoim rywalom. Każdy kto śledzi tenis ten wie, że gracze z Top 10 są praktycznie poza zasięgiem dla reszty stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom