>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Faworytem na moje oko jest tutaj Paire, który na clayu powinien mieć znacznie więcej do zaoferowania niż Nishikori, tym bardziej wśród swojej publiczności. Ogółem gra Francuza na przełomie ostatniego roku ewulowała na wyższy level i jestem jak najbardziej zdania, że najlepsze czasy dopiero przed nim. Jeśli chodzi o match’up i styl obu graczy, to można się tutaj spodziewać sporej ilości drop-shot’ów ze strony Paire, którymi sukcesywnie będzie zatruwał życie Kei’owi, wcześniej przekonał się o tym chociażby Baghdatis w I rundzie. Obaj są utalentowanymi shot’makerami, serwisowo nieco lepiej wygląda Paire, choć z drugiej strony skill z returnu po stronie Nishikoriego. Wspominałem ,że Paire jest tutaj faworytem, gra u siebie , posiada nieco więcej urozmaicenia na tej nawierzchni, podczas gdy Nishikori znacznie lepiej wygląda na hardzie, ale uwzględniając nieregularną postawę i skłonności do zaniku koncentracji francuza, nie sądzę, by nawet jeśli miał wygrać, to wykona robotę w łatwych 3 setach. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że Kei to mistrz 5-setowek (bilans 6-0 i pokonanie takich graczy jak Tsonga, Ferrer czy Cilic). Dlatego też uwzględniając to wszystko, myślę, że over w tym meczu jest słuszną i prawidłową opcją do gry.

Benoit Paire - Kei Nishikori over 39,5 ▶ [1,95] PinnacleSports ⛔
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
S. Wawrinka/J. Janowicz - over 37.5 @ 1.781 (Pinnacle) ✅ 6:3, 6:7 (2:7), 6:3, 6:3
Chwile sie zastanawialem nad tym meczem i doszedlem do wniosku, ze najbardziej prawdopodobna opcja bedzie over gemowy. Panowie nie grali jeszcze ze soba, jutro nastapi to pierwszy raz. Nasz Jurek pokazal sie poki co z dobrej strony, gra fajnie, stracil tylko seta dzisiejszego dnia z Haase. Fakt, przeciwnicy nie byli jakos bardzo wymagajacy, ale Wawrinka rowniez stracil seta z De Bakker. Ale tutaj powiem szczerze, ze nie bylem zupelnie tym zaskoczony - za to bylem zaskoczony typami DW 3 : 0 dla Szwajcara. Przeciez nawet patrzac w czyste statystyki widac, jak czesto Wawrinka lubi glupio tracic sety z zawodnikami, ktorzy maja mniejsze umiejetnosci niz on. Nie patrzac daleko - Berlocq, Carreno - Busta, Ramos, Kavcic. Dla mnie jest to taki typ zawodnika, u ktorego stawianie dokladnych wynikow mija sie z celem - kursy nie sa adekwatne do ryzyka. Jurek za to jest walecznym chlopakiem, ostatnio zlapal wiatr w zagle i gra naprawde przyzwoicie. Skoro niedawno byl w stanie ograc Tsonge i Gasquet (!!!), a wiec zawodnikow o zblizonym poziomie do Szwajcara, dlaczego mialby nie pograc z nim jutro tylko dostac gladkie 3:0?
Uwazam, ze zobaczymy jutro jakis TB, a mecz zostanie rozstrzygniety w wiekszej ilosci setow, niz 3. A jako zwyciezce, Jurka wcale bym nie skreslal.
---Podsumowanie dotychczasowe RG---
R. Bautista Agut vs G. Muller - 2 @ 4.46 ⛔
S. Devvarman vs D. Munoz-De La Nava - 1 @ 2,27 ✅
P. Carreno-Busta vs R. Federer - 1 @ 12.25 ⛔
A. Dolgopolov vs D. Tursunov - 2 @ 4.45 ✅
C. Berlocq vs J. Isner - 2 @ 2.04 ✅
A. Ramos vs J. Janowicz - 2 @ 1.72 ✅
N. Mahut/J. Tipsarevic - over 36 @ 2.07 ⛔
F. Verdasco/J. Tipsarevic - over 39.5 @ 2.02 ✅
S. Wawrinka/J. Janowicz - over 37.5 @ 1.781 ✅
 
midq 677

midq

Użytkownik
Roger Federer vs. Gilles Simon
Roger 3:0 @ 1,71 marathonbet
Króciutka analiza bo kursy pospadają zapewne. Simon prezentuje się w Paryżu słabo, męczył się we wszystkich trzech meczach, 2 wygrane ledwo co po pięciosetowych bojach. Roger bardzo pewnie, 3 mecze wygrane bez problemów a tutaj dostaje zmęczonego przeciwnika i to jeszcze w słabej dyspozycji. Nie daję tu większych szans Simonowi i wydaje mi się, że bez problemu szwajcarski mistrz wygra 3:0.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Djokovic - Dimitrov
Świetne spotkanie nam się jutro szykuje. Rewanż za mecz sprzed paru tygodni w Madrycie, gdzie Bułgar pokonał Novaka 2-1. Faworytem tutaj, pomimo tamtego wyniku na pewno jest Serb ale czy aż takim jak sugerują to bukmacherzy? Na pewno w spotkaniu best of five o niespodziankę ze strony Grigora będzie o wiele trudniej (pomijając już nawet inne podejście Serba do turniejów WS), jednak w mojej opinii może on jutro sprawić sporo kłopotów Djoko. Serb w I rundzie po trzech dosyć zaciętych setach pokonał Goffina, II runda to już gładkie zwycięstwo z Pellą. W pierwszym meczu gra Novaka nie była imponująca, sporo jak na niego błędów, Belg był w stanie często przejmować inicjatywę i sprawiał kłopoty faworytowi. Trzeba jednak powiedzieć, że kiedy było trzeba Serb potrafił wejść na wyższe obroty i wygrać bez straty seta. W drugiej rundzie mieliśmy z kolei szybką egzekucję Argentyńczyka Guido Pelli, który wcześniej zmagał się w pięciu setach z Dodigiem. Pierwszy prawdziwy test dla numeru jeden nadejdzie zatem jutro, ciężko po tych dwóch meczach powiedzieć coś o formie Serba. Podobnie jest z Dimitrovem, któremu w pierwszej rundzie mecz poddał Falla ( po pierwszym wygranym przez Bułgara secie), z kolei w drugiej większego oporu nie stawił grający z dziką kartą Pouille. Tylko przez chwilę w drugim secie Grigor stracił koncentrację i oddał przewagę, ostatecznie jednak wygrywając tę partię w TB. Pozostałe sety bez historii. Czego możemy się spodziewać jutro? Z pewnością wielu efektownych wymian, Dimitrov pokazał że może wytrzymywać je zarówno z Novakiem jak i z Nadalem (Monte Carlo). Kiedy trzeba potrafi te wymiany skrócić, naprawdę przyjemnie patrzy się na te jego techniczne &quot;perełki&quot;. Jeżeli dołoży do tego skuteczny serwis, to Nole jutro łatwo miał nie będzie. Mimo wszystko, z racji tego że gramy do 3 wygranych setów wydaje mi się, że jutro Djokovic to wygra. Tyle tylko, że kurs na wygraną Novaka rzędu 1.10 to jak dla mnie zdecydowanie za nisko. Dimitrov pokazał już w tym sezonie na mączce, że żadnego z przeciwników się nie boi i jak zagra od początku swoje to powinien namieszać. Dlatego też w moim odczuciu warto tutaj poszukać czegoś w jego stronę. Widzę, że na inne mecze Unibet wystawił już linie na czas trwania meczu ale na spotkanie Djoko-Dimitrov jeszcze takiej opcji nie ma (w zależności od linii, widziałbym tutaj over). Gramy zatem na seta dla Bułgara po świetnym jak dla mnie kursie:
Dimitrov +2,5 seta 2.04 ⛔ Ależ zawiódł Bułgar...
Unibet
 
C 0

czanto

Użytkownik
co do meczu Kubota w deblu to spokojnie organizatorzy mogli puscic ten mecz o godz 11 chłopaki dograliby ten mecz w max godzine Dima miałby mały trening przed meczem z Djokoale pewnie zasada jest taka że jesli gra sie singla to on ma zawsze pierszeństwo
Dima gra mecz numer 4 na korcie PHILIPPE CHATRIERA i napewno nie zagra przed godz 16 a jak Nadalowi postawi sie Fognini to pewnie o godz 18
ps.moźe ma ktos jakies wiesci o niby kontuzji Benka jutro gra debla w parze z Zimonjicem
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Dimitrov +2,5 seta 2.04 Unibet
zgadzam się z typem, ComeOn ma kurs na to @2.18.

ode mnie typ 10/10
Tommy Haas - John Isner 1 @1.33 Unibet ✅
ja bym wystawił góra 1.20. Oglądałem dzisiaj Isnera bo postawiłem na niego w meczu z Harrisonem i wyglądał BARDZO słabo. przez 2 pierwsze sety nie przełamał go ani razu, za to sam się dał złamać. Bardzo niepewna gra, w dodatku Ryan wcale sam nie grał jakiegoś genialnego spotkania, po prostu pękł po 2 secie. Na mączce serwis Isnera nie jest aż taką bronią jak na hardzie, jednak Harrison miał i tak z nim duże problemy, jednak Tommy to dwie półeczki wyżej od Ryana. Wczoraj pokonał młodą strzelbę Jacka Socka który także preferuje bardzo ofensywny tenis, tego meczu akurat nie oglądałem, ale oglądałem wcześniejsze i zgadzam się ze słowami komentatora Eurosportu, że Haas gra po profesorsku. Jego mądrość w prowadzeniu wymian, kapitalny zarówno bekhend jak i forhend i bardzo dobry serwis to wszystko składa się na jego świetną grę no i przede wszystkim kapitalna forma ostatnimi czasy. Isner wczoraj pograł długi mecz, a w jego przypadku taki czas gry jest większym obciążeniem niż dla graczy którzy mierzą po 180 cm i ważą 70 kg ???? Haas mimo wieku ciągle prezentuje się bardzo dobrze kondycyjnie, z resztą nie miał jeszcze długiego meczu więc powinien być świeży. Dla mnie wszystko tutaj przemawia za Tommym, góra jednego seta sobie wyserwuje Isner jak dla mnie, także wchodzę w to.

/cóż to był za mecz, będę żył przez niego 3 lata krócej
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
???? Paire.B -Nishikori
Typ :K Nishikori (-3.5)gem handicap 2.75 Paddy Power ✅
Typ: Nishikori Win 2.10 Paddy Power ✅
Postanowiłem zagrać w strone Japońca ,Paire owszem wyrasta na dobrego tenisiste ale śmie twierdzić że w meczu z Nishikori nie bedzie miał łatwo i z biegam czasu pod presją kibiców poprosty posra się w gacie .Japończyk gra ciekawy dla oka tenis gra mądże i popełnie mniej będów od swoich rywali .Nie ma nic do stracenienia .Jest wyżej w rankingu od swojego rywala i napewno bedzie tego bronił . Jest poprostu leprzy i bedzie miał okazje to pokazać w co oczywiscie wierze.Powodzenia!!!
Oba typy do przodu a ŻABOJAD NAWET MIAŁ OBSRANE PLECY;)
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Morrero &amp; Verdasco 1.4 bet-at-home
Hiszpanie grają dobrze w tym sezonie, tworzą znakomitą parę deblową. Półfinały w Monte Carlo, Madrycie, Barcelonie, cwierćfinał w Rzymie, porażka tam z Braćmi 6-4,7-5. Naprawdę wyniki są bardzo dobre. Co do ich rywali to Cermak i Mertinak to są już wiekowi zawodnicy. Do tego bez większych sukcesów. W Nicei przegrali z brunstonem i Klassenem 6-3,6-2, a Morrero i Dasco pokonali tych samych rywali w pierwszej rundzie RG 6-3,6-2, myślę że te wyniki pokazują różnicę między tymi parami. Hiszpanie są lepszą parą. Wiadomo w deblu bywa różnie, ale Hiszpanie powinni poradzić sobie z rywalami, którzy są po prostu słabsi.

Wawrinka 1.3 bet-at-home
Staś jest lepszym zawodnikiem. Wiadomo Jurek ma szanse, jest groźny, ale to jeszcze nie ta półka co Szwajcar. Stasio ma kapitalny sezon, do tego na RG zawsze grał dobrze, jak odpadał to w 1/16 i z zawodnikami z wyższej półki niż Jerzyk. Jerzyk pomęczył się z Hassem, oraz ograł bezproduktywnego Ramosa. Staś również pomęczył się z DE Bekkerem i ograł Zeballosa. Najawiększa broń Polaka, czyli serwis wcale nie jest na wysokim poziomie tutaj. nie za dużo asów, oraz częste błędy. Fakt Stasiu też się często gubi, z De Bekkerem miał aż 50 niewymuszonych błędów, a z Zeballosem 33. Jurek w pierwszym meczu miał 47 niewymuszonych błędów i 46 wczoraj. A więc mniej więcej tyle samo. Obaj jak widać popełniają dużo błędów, ale Stasiu jest bardziej regularny a przedewszystkim ma o wiele większy wachlarz zagrań. Jak się popatrzy na ilość asów to Staś robi lepsze wrażenie. Z Zeballosem miał ich aż 19. Wiem że to są suche statystyki, ale kto oglądał Wawrinke w tym roku jak i Jurka ten wie że Polakowi jeszcze brakuje do Szwajcara. Będzie to pewnie zacięty mecz, ale górą powinien być doświadczony Szwajcar, Stasio jak przegrywa to naprawdę z kimś z ścisłej czołówki.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Haas- Isner 1,28 Bet365✅
Zaczne od tego ze Isner po wczorajszym ciezkim boju ze swoim rodakiem napewno odczuje zmeczenie. Amerykanik opiera swoja gre jedynie na serwisie, na Niemca jest to jednak zdecydownie za mało. Tern kurs i tak jak dla mnie wydaje sie za wysoki a spadł juz 1.4. Rezultatów Hassa nie trzeba tutaj chyba przedstawiac. Niemiec przeżywa druga a moze nawet i trzecią młodosć. Jest zdecydowanym faworytem tego spotania
Davydenko - Gasquet 1.20 Bet 365✅
Francuz u siebie gra bardzo dobrze publicznosc napewn bedzie go wspierała. Froma Rosjanina przed RG pozostawiała wiele do zyczenia, przegrywał z kazdym bardziej liczacym sie tenisista. Francuz broni tutaj 4 rundy i mam nadzieje ze spookojnie sie do niej dostanie.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Paire vs Nishikori
Typ: Paire
Kurs: 1,88 (grałem wczoraj - dziś już spadło trochę)
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Analiza:
Japończyk mimo kilku świetnych meczów i przyzwoitej dyspozycji nie przekonuje mnie. Pokonał w tym sezonie na cegle Federera i to jest jego największe osiągnięcie w tym roku. Fakt jest jednak taki, że to Roger przegrał ten mecz... Paire grał z Fedexem, który był już w Rzymie w dobrej formie i zagrał z nim dobry mecz mimo porażki 6:7,4:6 oraz cały turniej miał na duży plus (po drodze pokonał Monaco, Benka i Del Potro). Francuz od jakiegoś czasu nie schodzi poniżej wysokiego poziomu. W Paryżu ograł Bagietę i Kubota, a więc rywali bez formy, ale jednak kontrolował te mecze i grał na całkowitym luzie nakręcając się reakcjami publiczności. Nishikori wygrał na RG z Levinem i Zemlją i jak dla mnie ten duet jest słabszy niż rywale Francuza. Paire lubi grać kombinacyjny tenis i to może być kłopot dla Japończyka, który zazwyczaj sam dyktuje warunki gry rywalom i ich zaskakuje. Francuz musi przejść dalej, bo ma po prostu obecnie wyższą formę sportową...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Mathieu/Pouille vs Seppi/Troicki |1| kurs:2,83⛔ 3:6 0:6,wtopa ????

Widzę w tym spotkaniu sporę value.Spotkanie deblowe pomiędzy francuską parą złożoną na ten turniej z parą włosko-serbską.Co przemawia za parą Mathieu/Pouille?Na pewno to,że grają przed własną publicznością i będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.Obydwoje odpadli z turnieju singlowego i mogą skupić się w pełni na tym pojedynku.Myślę,że szanse są,bo tak jak chyba @Szakal wspominał,że Seppi ma jakieś problemy zdrowotne,jest trochę zmęczony po trzech rundach singla.Troicki zaskakująco wczoraj pokonał Cilica i jest już w kolejnej rundzie gdzie jutro przyjdzie rywalizować mu z Tsongą i to dla niego będzie priorytet.Po za tym para Seppi/Troicki grała ze sobą tylko kilka razy,a co za tym idzie wiele większego zgrania niż Francuzi nie mają.W rankingu deblowym Seppi jest pod koniec pierwszej setki,Troickiego nawet w niej nie ma.Wygranie tego meczu nie powinno być więc &quot;mission impossible&quot; dla pary Mathieu/Pouille i za mniejszą stawkę można spróbować.
????Djokovic vs Dimitrov-Powyżej 33,5 kurs:1,75⛔25
Kurs 1,11 na Djokovica jest nie do gry.Dimitrov prezentuje się na prawdę świetnie, w tym roku raz już okazał się górą w pojedynku z Serbem.Prawdopodobnie dziś tym lepszym okaże się Novak jednak myślę,że Bułgar napsuje mu sporo krwi.W pierwszej rundzie Serb nie bez trudu pokonał Goffina,a w meczu łącznie odbyło się 35 gemów co pokryłoby dzisiejszy handicap.Grigor jest lepszym obecnie tenisistą od Belga i liczę na to,że przynajmniej będzie w stanie osiągnąć ten sam rezultat z Djokovicem co Goffin w pierwszej rundzie,a może pokusi się o wygranie jednego seta.

????Haas vs Isner |1| kurs:1,30✅
Tutaj sprawa jest prosta.Isner z takim poruszaniem się po korcie nie ma szans w pojedynku z Haasem.Niemiec świetnie rozgrywa swoje akcje,którymi za pewne będzie rozrzucał Amerykanina.John ma piekielnie mocny serwis jednak na Haasa to za mało.Wczoraj Niemiec rozprawił się z świetnie serwującym Sockiem.Nie wyobrażam sobie,żeby taka gra jaką wczoraj zaprezentował Amerykanin była zagrożeniem dla wyżej notowanego w rankingu przeciwnika.Kurs nie powala ale do jakiejś taśmy może być.

????Paire vs Nishikori-Powyżej 39,5 kurs:1,80⛔39...

Zgadzam się z @Lutkiem.Paire jest tutaj faworytem,gra przed własną publicznością,ma więcej do zaoferowania na tej nawierzchni niż Japończyk jednak nie przewiduje tutaj łatwej przeprawy Francuza.Paire gra świetnie ale momentami ma przestoje w grze i myślę,że i dziś takich nie zabraknie.Nishikori to nie poziom Kubota,żeby takich sytuacji nie wykorzystywać.Myślę,że over gemowy zostanie pokryty,a mecz nie skończy się w szybkich trzech setach.
Polecam także ????Janowicz vs Wawrinka-Powyżej 36,5 kurs:1,50✅.Również jestem zdania,że to Szwajcar wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko lecz myślę,że Jurek seta powinien urwać.Jeśli będzie siedział pierwszy serwis powinno być dobrze.

Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pampus 81

pampus

Użytkownik
Coraz trudniejsze mecze do obstawiania, ale nie obędzie się bez perełek na dzień dzisiejszy.
Ja złożyłem takiego tripla :
Djoko - Dimitrov | over 3.5 seta @ 2.25
Youzhny - Tipsa | over 3.5 seta @ 1.38
Haas - Isner | Haas @ 1.27
AKO = @3.94
Dlaczego overy? Dimitrov prezentuje fantastyczny tenis, kto oglądał jego mecze, to wie jak gra. Djoko to klasa sama w sobie, lecz moim zdaniem Bułgar jest w stanie urwać przynajmniej seta, jak nie wygrać cały mecz. Formę ma, wachlarz zagrań też rozwinięty, nic tylko pobierać po takim kursie.
Pewny jak śmierc jest też over w meczu Rosjanina. Słynący z dobrego serwisu Mikhail będzie mieć sporo okazji do przełamywania Serba. Wczoraj 69% pierwszego podania Ruska, przy 64% Tipsy. Oboje jak dla mnie nie są w formie, tutaj może być dużo brejków jak i pięciosetowy bój.
Haas to dla mnie pewniak dnia dzisiejszego, pewniejszy niż Paire. Nie ma co tutaj dużo pisać. Isner odczuje wczorajsze spotkanie z Harrisonem, a Haas przeżywający nawet trzecią młodość rozprawi się z nim szybko, tak jak wczoraj z Sock&#39;iem.
Inne?
Celuję też w over w meczu Paire. Tam nie jest taka pewna wygrana francuza. Co prawda, to nie nawierzchnia Kei, no ale wczoraj gdyby Kubot miał trochę oleju w głowie mógłby seta urwać Francuzowi. Dziś zrobi to na pewno Kei, który dobrze sobie pogrywa w tym turnieju.
Over 3.5 seta w meczu Jurka też można zagrać. Serwis siedzi - każdy wie jak jest. Wczoraj nie bardzo siedział, lecz dziś może być inaczej. Staś to uznana marka, ale często robi głupie błędy. Podoba mi się jego backhand, jest taki płynny. Myślę, że Jurek jest w stanie zrobić tutaj małą niespodziankę, ale bezpieczniej zagram powyżej 3.5 seta.
Takie przemyślenia na dziś. Myślę, że każdy z zawodników chce tutaj coś w tym turnieju osiągnać i na pewno łatwo skóry nie sprzeda.
 
dx2 229,3K

dx2

Użytkownik
Paire-Nishikori over 39 gemow @1.85 expekt
W expekt linia gemowa wynosi 39, czyli przy rownej ilosci zwrot. W bet365 linia 38,5 gema po kursie 1.72. Czasem nawet pol gema moze zadecydowac. 4 sety to zawsze duza szansa na pokrycie lub wyrownanie liniii gemowej. Taka rada.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? Rafael Nadal - Fabio Fognini (+9.5g) @2.00 Bet365 (7:6 6:4 6:4)
Tak jak się spodziewałem. Rafa do przodu, ale z grą bez szału. Typ wszedł na łatwości i trzeba się tylko cieszyć!

Serio? Biorę taki kurs z wielką przyjemnością. Rafa jak do tej pory nie zachwyca, wygrywa co ma wygrać, ale bez rewelacji. Szczególnie 1 sety w wykonaniu Hiszpana są jakby to powiedzieć, przesypiane. Nie mam wątpliwości kto ten mecz wygra, ale jeśli seta urwał i pokrył taką linię kompletnie rozregulowany Klizan, to wg mnie oczywiście, Fabio nie powinien mieć z tym problemów. Pogromu w meczu ze strony Nadala się nie spodziewam, więc takie wyniki jak 6:1 w setach padać nie powinny. Typ trochę ryzykowny, ale wg mnie warty zagrania za drobne.
???? Nikolay Davydenko - Richard Gasquet (-5.5g) @1.66 Bet365 (4:6 4:6 3:6)

Fajny kurs z dużym prawdopodobieństwem trafienia. Rusek jak i Francuz expresem zameldowali się w 3 rundzie. Dwa szybkie mecze po 2:0 i walczymy dalej. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj &quot;walec&quot; który przejechał po naszym Przysiężnym. Widać, że chłop chce się pokazać z jak najlepszej strony, nie kalkuluje, tylko robi swoje i chce za wszelką ceną wygrać każdą możliwą piłkę. W końcu gra u siebie, więc publiczność też ma tutaj swoje znaczenie. Co prawda miał przestój 1 w secie gdzie dał się doskoczyć Michałowi, ale później ogarnął temat i wygrał bez żadnego ale. Jeśli chodzi o Nikolaya, to jakoś nie widzi mi się w następnej rundzie. Przed Garrosem kompletny brak formy, przegrana 0:2 z Granollersem-Puziolem, gdzie dla mnie ten facet to jest jakiś singlowy cyrk. Wydaje mi się, że Richard tutaj pokaże swoją wartość i bezproblemowo pokona Ruskiego. Jedno przełamanie w każdym secie wystarcza, wg mnie warto zagrać.
Dodatkowo bez analizy:
???? Marrero/Verdasco @1.36
???? Bryan/Bryan (2:0) @1.36
???? Paire @1.72

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
????Mathieu/Pouille vs Seppi/Troicki |1| kurs:2,83

Widzę w tym spotkaniu sporę value.Spotkanie deblowe pomiędzy francuską parą złożoną na ten turniej z parą włosko-serbską.Co przemawia za parą Mathieu/Pouille?Na pewno to,że grają przed własną publicznością i będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.Obydwoje odpadli z turnieju singlowego i mogą skupić się w pełni na tym pojedynku.Myślę,że szanse są,bo tak jak chyba @Szakal wspominał,że Seppi ma jakieś problemy zdrowotne,jest trochę zmęczony po trzech rundach singla.Troicki zaskakująco wczoraj pokonał Cilica i jest już w kolejnej rundzie gdzie jutro przyjdzie rywalizować mu z Tsongą i to dla niego będzie priorytet.Po za tym para Seppi/Troicki grała ze sobą tylko kilka razy,a co za tym idzie wiele większego zgrania niż Francuzi nie mają.W rankingu deblowym Seppi jest pod koniec pierwszej setki,Troickiego nawet w niej nie ma.Wygranie tego meczu nie powinno być więc &quot;mission impossible&quot; dla pary Mathieu/Pouille i za mniejszą stawkę można spróbować.
Zdecydowanie warto pograć coś w stronę Francuzów. Co ciekawe z tej czwórki nikt nie jest jakimś wybitnym deblistą. Jednak wszystko przed młodym Francuzem. Pokazał się bardzo fajnie w turnieju głównym w singlu i być może przed nim ciekawa tenisowa przyszłość. Mathieu też pokazał się z dobrej strony, ale obaj już nie grają. Troicki przede wszystkim skupiony na singlu, a to taki trening. Ciekaw jestem występu pary francuskiej bo mieszkanka młodości z doświadczeniem może okazać się wybuchowa.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Jerzy Janowicz
Typ: 2
Kurs: 3,65 (Marathon)
Jurek to tenisista, który może wygrać z każdym, głównie dzięki swojej największej sile, czyli potężnemu serwisowi. Musi on tylko funkcjonować z niewielkimi zarzutami - nie może się dawać łamać. Świetne dwa turnieje przed French Open. W Madrycie niby tylko druga runda, ale urwany set z Berdychem, dobry mecz, wcześniej 2-0 z Querreyem. W Rzymie za to ćwierćfinał i ogranie Giraldo oraz &quot;sensacyjnie&quot; Tsongi i Gasqueta. Porażka z Federerem po zaciętej walce. To już nie jest byle ogórek, a praktycznie czołówka męskiego tenisa. Widać, że poprawił też głowę. Jeszcze najlepsze czasy przed nim, ale już miesza, miesza. Trochę wciąż boli, że zdarza mu się bardzo głupio przegrywać sety. Wystarczy, że w jednym gemie nie siedzi pierwsze podanie, pojawi się df, pojawią się z dwa ue i mamy kłopot. Co do Wawrinki... no to jest mocarz i teoretycznie lepszy tenisista. Świetny sezon clayowy, ale w samym Paryżu wcale tak pewnie nie gra. Oglądałem mecz z De Bakkerem w pierwszej rundzie i dużo błędów robił, zagrał beznadziejny tb (przegrany 1-7), a dwa sety wygrał tzw. rzutem na taśmę (7-5, czyli ledwo obronił się przed kolejnymi tie-breakami). W drugiej rundzie pokonał Zeballosa w trzech setach, ale to też nie był najłatwiejszy mecz (przypomnę: kurs 1,02 przed meczem na Szwajcara). Janowicz może szukać tutaj szansy w przysłowiowych &quot;trzynastych setach&quot;, ale nie tylko, bo na pewno będzie szukał breaków, a sam starał się trzymać swój żelazny serwis. Warto spróbować po takim kursie, nie tylko patriotycznie, ale z każdej perspektywy to okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Melzer/Paes - Cuevas/Zeballos +1.5s @ 1.60 ✅ 75 46 67(6)
Fajna mieszanka deblistów z Ameryki Południowej. Cuevas zdobywca Wielkiego Szlema na kortach Rolanda Garrosa z &#39;08 w parze z Luisem Horną, po powrocie miesza się z Zeballosem który miał przebłyski w &#39;10 na USO w parze ze Schwankiem doszli do półfinału i w poprzednim roku właśnie na kortach RG w parzę z Marachem dotarli do ćwierćfinału.
Oboje mają naprawdę czucie przy siatce co mówią wyniki jak i na DC grają przeważnie u siebie w drużynach w pojedynkach deblowych na mączce lub na wyjeździe w mniej dogodnych nawierzchniach.
Melzer i Paes nigdy ta para mnie nie przekonywała jak i po wygranych Wimbledonach Austriak z Petzschnerem lub innymi partnerami w trakcie kontuzji Niemca notował słabe wyniki z tak doświadczonymi zawodnikami jak Urugwajczyk i Argentyńczyk mogą mieć problemy kursy naprawdę przecenione w stronę faworytów, nie wiem czy będzie szansa na zwycięstwo ale na urwanie seta faworytom na pewno.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rafael Nadal – Fabio Fognini
Typ: Fognini +10g
Kurs: 1,68 Pinnacle

Na dziś kolejnym typem jest dodatni handicap na Fabio, który stanie na przeciwko Nadala. Nadala który w tegorocznym French Open do tej pory nie zachwyca i w dwóch pierwszy meczach stracił po secie ze słabszymi raczej rywalami niż Włoch. U Hiszpana brakuje tej pewności, popełnia sporo niewymuszonych błędów jak na niego i nie wygrywa setów do 2 czy do jednego. Włoch w pierwszych dwóch rundach nie miał zbytnio wymagających rywali wygrana z Beckiem i Rosolem, dość pewne były to mecze. W tym sezonie pokonywał już najlepszych, wygrana z Berdychem i Gasquetem w Monte Carlo. Na pewno ma umiejętności by pokryć handicap. Oboje zmierzyli się dość niedawno w Rzymie, tam Rafa wygrał gładko, bo 6-1, 6-3, ale w Rzymie widzieliśmy innego Nadala. Mam nadzieję, że Fognini wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i zobaczymy wyrównany, ciekawy mecz.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zamiast grać Fogniniego +10g moim zdaniem warto zagrać over 27g w Marathonbet po 1.94 ✅✅✅ Kurs wyższy a jeśli Fabio pokryje handi to i over gemowy będzie.Rafa na razie nie gra kosmosu a pamiętam rok temu Fognini napędził stracha Novakovi prowadząc 2-0.Włoch jest w stanie ugrac te 3-4 gemy w secie a może i uciuła jakiegos seta.
e; Księgowa juz po 1 secie ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Wawrinka - J. Janowicz - over 3,5 setów (1,57) ✅
Bet365

Zanosi się na całkiem długi mecz. Janowicz to nie pies do bicia a Wawrinka z kolei jest w dobrej formie i to ścisła czołówka. Nie widzę tutaj lania ani w jedną ani w drugą stronę. Janowicz gra bardzo dobrze na mączce aktualnie. Potwierdził to chociażby w Rzymie. Porażka 6:4, 6:4 z Federerem pokazuje tylko jak niewiele Polakowi brakuje poziomem do ścisłej czołówki. Kto wie czy Polak nawet nie pokusi się o sensacje i nie pokona Szwajcara dzisiaj. Kurs na powyżej 3,5 seta atrakcyjny i wydaje mi się, że należy to ugryźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom