>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
S 2

sebcio89

Użytkownik
Tekst skupmy sie na konkretach , a potem jakies dyrdymały i ani jednego porzadnego argumentu tylko same domysły i lanie wody . a teksty ze ten chce wygrac , ten nie gra na 100% , czesto odpuszcza, kibice beda go wspiera najbardziej mnie rozbawiły. Szanujmy sie . Czlowieku to jest French Open wielki szlem tu każdy daje 200% z siebie , niektórzy z kontuzjami zaciskają zeby i zostawiaja serducho na korcie. Szykuje sie bardzo wyrównany mecz i na duzo przelaman bym nie liczył. Ja osobiscie no bet . Potem post do kasacji
Wszystkie analizy to domysły, chyba że ktoś ma cynk o sprzedanym meczu, ale o to właśnie chodzi, żeby na podstawie różnych przesłanek przewidywać możliwe scenariusze meczu. Może większość zawodników daje z siebie 200%, ale Szwajcar już od dłuższego czasu mnie do siebie nie przekonuje (a niedawna porażka z Nishikorim na pewno chluby mu nie przynosi). To po prostu nie jest ten sam zawodnik co kiedyś, wiek robi swoje, w tym roku żadnego wygranego turnieju. Skoro zwykłe potknięcie w meczu z Simonem potrafiło wytrącić Federera z rytmu, że aż przegrał 2 sety (pewnie nie tylko z tego powodu przegrał, ale od tego się zaczęło) to czemu publiczność wspierająca Tsongę ma tego nie zrobić. W ogóle jak można mówić, że granie u siebie nie jest argumentem na korzyść Tsongi. Nie wiem co takiego zabawnego było w mojej krótkiej analizie, nie chce nikogo przekonywać do swoich racji ale przestrzegam przed hurraoptymizmem na granie Federera.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Fedex - Tsonga | over 3.5 @ 1.44 bet365
lokata 44%.
Tsonga wygrywający 3-0? NO WAY.
Fedex wygrywający 3-0? NO WAY.
Fedex nie wygra 3-0, popełni kilka głupich błędów i seta pewnie straci.
Tsonga ma o co walczyć, bo Gasquet odpadł, to teraz na Nim presja jest wywierana, żeby awansował, ale gładkim 3-0? Też wątpię, by się Federer tak łatwo poddał...
Przegrywał wczoraj 1-2 z Simonem, a wyciągnął mecz na 3-2.
Druga lokata.
Nadal - Stach | over 3.5 @ ... ?
też pewnie będzie koło 1.40/1.50
kto oglądał ostatnie spotkanie stacha z novakiem to śmiało postawi ten zakład.
a dla mnie kolejny lokata blisko 60%.
Czy Wawrinka odczuje w nogach dzisiejsze spotkanie? Watpie, w 5 secie gral jakby co dopiero zjadl sniadanie...
Nadal slabo wchodzi w mecze, meczy sie w pierwszych setach, dlatego ostry opor ze strony Stacha i pierwszy set dla Niego.
Pamietamy zreszta co Gulbis zrobil z Nadal&#39;em w pierwszym secie ostatnio. Gulbis &lt; Stach, bo Wawrinka jest bardziej doswiadczony, ale umiejetnosci sa zblizone.

Przemyslenia na jutro, kurs ako w granicah @2.0 pewnie bedzie.

@EDIT
POJAWIŁY SIĘ KURSY NA OVER.
@2.28 na PaddyPower na over 3.5 seta
BRAC I CIESZYC SIE WIELKIM VALUE&#39;M! :O
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gruszka 1

gruszka

Użytkownik
Federer - Tsonga
Typ:1
Kurs: 1.52
Maksymalnie będzie 3-1 dla Rogera, chociaż myślę, że 3-0 jest bardziej możliwe. Tsonga to świetny tenisista, ale daleko mu jeszcze do Federera, który dobrze czuje się we Francji. Gra sobie na luzie, bawi siebi i innych. Mecz z Simonem przebiegał jak przebiegał.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Federer - Tsonga
Typ:1
Kurs: 1.52
Maksymalnie będzie 3-1 dla Rogera, chociaż myślę, że 3-0 jest bardziej możliwe. Tsonga to świetny tenisista, ale daleko mu jeszcze do Federera, który dobrze czuje się we Francji. Gra sobie na luzie, bawi siebi i innych. Mecz z Simonem przebiegał jak przebiegał.
Jeśli to miało być śmieszne lub coś w tym stylu, to sorry, ale ci nie wyszło. Szkoda, na takie coś klawiatury. Nie mówiąc o tym, że tym nie mający szans powodzenia, to &quot;analiza&quot; żenująca bez żadnej wartości merytorycznej. Daj sobie spokój z zaśmiecaniem tego działu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Federer - Tsonga
Typ:1
Kurs: 1.52
Maksymalnie będzie 3-1 dla Rogera, chociaż myślę, że 3-0 jest bardziej możliwe. Tsonga to świetny tenisista, ale daleko mu jeszcze do Federera, który dobrze czuje się we Francji. Gra sobie na luzie, bawi siebi i innych. Mecz z Simonem przebiegał jak przebiegał.
Kolego to chyba odwrotnie. Tsonga gra na luzie i wygrywa gładko z innymi. Natomiast Federer na samym początku też wygrywał do zera ale jak przyszło zagrać z kim groźniejszym tak jak z Simonem. To już nie było tak fajnie i przyjemnie. Jak Simon by się bardziej skoncentrował to by Federera odprawił z kwitkiem do domu. Po kursach u buków też widać że Federer nie jest takim mocnym faworytem tego meczu.
Jak dla mnie to Tsonga wygra 3-1 3-2 ????
 
solara 38

solara

Użytkownik
Fedex - Tsonga | over 3.5 @ 1.44 bet365

lokata 44%.
Tsonga wygrywający 3-0? NO WAY.
Fedex wygrywający 3-0? NO WAY.

Fedex nie wygra 3-0, popełni kilka głupich błędów i seta pewnie straci.
Tsonga ma o co walczyć, bo Gasquet odpadł, to teraz na Nim presja jest wywierana, żeby awansował, ale gładkim 3-0? Też wątpię, by się Federer tak łatwo poddał...
Przegrywał wczoraj 1-2 z Simonem, a wyciągnął mecz na 3-2.

Druga lokata.
Nadal - Stach | over 3.5 @ ... ?

też pewnie będzie koło 1.40/1.50
kto oglądał ostatnie ich spotkanie to śmiało postawi ten zakład.
a dla mnie kolejny lokata blisko 60%.
Czy Wawrinka odczuje w nogach dzisiejsze spotkanie? Watpie, w 5 secie gral jakby co dopiero zjadl sniadanie...
Nadal slabo wchodzi w mecze, meczy sie w pierwszych setach, dlatego ostry opor ze strony Stacha i pierwszy set dla Niego.
Pamietamy zreszta co Gulbis zrobil z Nadal&#39;em w pierwszym secie ostatnio. Gulbis &lt; Stach, bo Wawrinka jest bardziej doswiadczony, ale umiejetnosci sa zblizone.


Przemyslenia na jutro, kurs ako w granicah @2.0 pewnie bedzie.


@EDIT
POJAWIŁY SIĘ KURSY NA OVER.
@2.28 na PaddyPower na over 3.5 seta
BRAC I CIESZYC SIE WIELKIM VALUE&#39;M! :O
Widze po awatarze, ze interesujesz sie koszykówka i niech tak zostanie bracie ???? . W ten sport sie nie mieszaj jeśli masz pisać ze over 3,5 seta w meczu Nadala z Wawrinka jest valuebetem, bo jakis laik tio łyknie. Stasiu jest podzbiorem Nadala, umie to co on tylko pare razy slabiej. W Madrycie sie spotkali i szybkie 6-2 6-4. Dla mnie Stachu tu nie musi ugrać seta a nawet wiecej nie powinien! W dzisiejszym meczu kupe sil stracil, ma problemy z udem, bral medicala pewnie teraz lezy i sra z bolu ale dla Ciebie to valuebet? Pozdro
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Robredo - Ferrer over 26,5 gema w meczu 1,55 bwin
Nie jestem ekspertem tenisa. Szczerze lubie go poprostu oglądać i czasami amatorsko pograć. Oglądałem ostatnie 2 mecze Robredo. Tommy to walczak , znów spotyka sie z innym hiszpanem i znów jest mocno zaniżany a kurs na niego wynosi ponad 9 zł. Fakt na Ferrerze sie pewnie zatrzyma ale czy aż tak sromotnie przegra? Chciałbym zapytać tu też o rade innych ludzi którzy się znają. Robredo ma świetny FH , szybki nadgarstek do tego gościu ma charakter i walczy zawsze do końca. Osobiście uważam że Tomek ma nawet szanse ugrać seta a niska linia 26 gemów powinna zostać przekroczona. Peace i czekam na komentarze.
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
Tsonga 2,50
Oglądałem i mecz Tsongi z Troickim i Federera z Simonem, myślę, że ten kurs to value.
Tsonga to klasowy zawodnik, widać że jest w formie, Viktor grał nieźle, ale był po prostu bez szans.
Ostatnie mecze między Jo i Rogerem to korty twarde i zacięte spotkania.
Tutaj Jo u siebie, do tego clay, który nie jest ulubioną nawierzchnią Federera,
dla mnie to Tsonga jest tutaj faworytem, ale to moja subiektywna ocena.
Ja daję na Jo.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jezeli Wawrinka podniosl sie praktycznie z przegranego meczu to nie po to, by z Nadalem oddac szybko mecz 3:0. Wawrinka podobnie jak Nadal jest agresorem, czego niestety nie mozna powiedziec o Gasquecie. Dwa Stanislas forme trafil na RG wyborna, niestety kontuzja uda mu troche w tym przeszkodzila, czy wije sie z bolu? Nie sadze, naciagniecie miesnia to nie az taka tragedia, medykamenty plus masaz i bedzie dobrze. Nadal trafil w koncu na trudnego rywala i ja tu widze niezla batalie o zwyciestwo, byc moze i bedzie 3:0 w co osobiscie watpie, ale jesli tak to na pewno po overowych setach z tie breakiem lacznie.
Mysle, ze tie break w meczu jest lepszym typem na to spotkanie niz over 3:5 seta
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Federer - Tsonga
Typ:1
Kurs: 1.52

Maksymalnie będzie 3-1 dla Rogera, chociaż myślę, że 3-0 jest bardziej możliwe. Tsonga to świetny tenisista, ale daleko mu jeszcze do Federera, który dobrze czuje się we Francji. Gra sobie na luzie, bawi siebi i innych. Mecz z Simonem przebiegał jak przebiegał.
Mało prawdopodobne, kto to widział żeby w ćwierćfinale RG było dwóch Szwajcarów :grin:
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Widze po awatarze, ze interesujesz sie koszykówka i niech tak zostanie bracie ???? . W ten sport sie nie mieszaj jeśli masz pisać ze over 3,5 seta w meczu Nadala z Wawrinka jest valuebetem, bo jakis laik tio łyknie. Stasiu jest podzbiorem Nadala, umie to co on tylko pare razy slabiej. W Madrycie sie spotkali i szybkie 6-2 6-4. Dla mnie Stachu tu nie musi ugrać seta a nawet wiecej nie powinien! W dzisiejszym meczu kupe sil stracil, ma problemy z udem, bral medicala pewnie teraz lezy i sra z bolu ale dla Ciebie to valuebet? Pozdro
Wawrinka podzbiorem Nadala? Nie wydaje mnie się
Stan operuje jednoręcznym BH, dużo nim kończy. Nadal Operuje głównie FH, często obiega i gra odwrotne crossy, bo po prostu jego BH jest słabszy niż FH. Jeśli Nadal gra BH to zazwyczaj nie są to uderzenia na skończenie piłki jak w przypadku Szwajcara tylko uderzenia na kontynuację wymiany. Nadal to zawodnik leworęczny, Stan praworęczny. Takie różnice między oboma graczami można mnożyć i mówienie, że Stan to gorsza kopia Nadala jest zdecydowanie na wyrost.
Co do samego spotkania to Nadal jak każdy zdążył zauważyć nie gra swojej optymalnej gry w tym turnieju. Ma problemy z utrzymywaniem swojego serwisu, jego rywale mają po kilka BP w każdym spotkaniu. Dzisiejsze 3-0 z Japończykiem nie jest wyznacznikiem formy Nadala, bo Azjata nie zaprezentował prawie nic w tym spotkaniu, a od drugiego seta grał obrażony na cały świat. Co mnie osobiście dziwi to spora liczba UE Hiszpana, oczywiście jak na niego. Dzisiaj np. w bardzo krótkim spotkaniu 25. Z Fogninim tych błędów było już 40. Nadal nie gra aż takiego tenisa by wystawiać kursy 1,06 na niego i liczyć na gładkie 3-0. Stan co prawda brał medical time, ale to było w drugim secie, potem fizycznie wyglądał dobrze, nawet w 5 secie. Wawrinka będzie miał 2 dni na odpoczynek i jestem pewien, że aspekt zmęczenia nie odegra tutaj decydującej roli. Stan ma imponujący sezon i po oglądnięciu wszystkich spotkań obu panów w tym turnieju jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że Wawrinka nawiąże walkę, w której nie będzie stał na straconej pozycji.

Wawrinka +7,5 gema
1,97 Marathonbet ⛔
edit:
No właśnie wszystko rozchodzi się o to co zaprezentuje Nadal. Wawrinka od dłużej chwili prezentuje stabilną formę. Jeśli Nadal zagra tak jak np. z Fogninim to Szwajcar może to wykorzystać, a że na razie niewiele wskazuje na zwyżkę formy Nadala to gram właśnie tak jak gram. pzdr ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
Widze po awatarze, ze interesujesz sie koszykówka i niech tak zostanie bracie ???? . W ten sport sie nie mieszaj jeśli masz pisać ze over 3,5 seta w meczu Nadala z Wawrinka jest valuebetem, bo jakis laik tio łyknie. Stasiu jest podzbiorem Nadala, umie to co on tylko pare razy slabiej. W Madrycie sie spotkali i szybkie 6-2 6-4. Dla mnie Stachu tu nie musi ugrać seta a nawet wiecej nie powinien! W dzisiejszym meczu kupe sil stracil, ma problemy z udem, bral medicala pewnie teraz lezy i sra z bolu ale dla Ciebie to valuebet? Pozdro
powiem tak, stawiam na Rafę od początku, ostatnie 2 mecze grałem mocno po 3;0, ale muszę jako jego fan jedno przyznać ( oglądałem wszystkie, podkreślę wszystki mecz Rafy w tegorocznym RG i 90% po powrocie po kontuzji i 70% przed ???? - przeczytałem jego książkę, pamiętam jak się pojawił na korcie jako nastolatek, nie mam 15 lat.. ) wracając do sedna, coś jest nie tak, bo szczerze mówiąc forma zamiast rosnąć.. spada, dzisiejszy mecz mimo 3;0 był prawdopodobnie najgorszym rozegranym na clayu przez Nadala, to nie jest żart. Nawet z Soderlingiem sprzed kilku lat zagrał lepiej, to paradoks. To co zagrał KEI dzisiaj, to żart? właściwie oddał mecz, 39 UE, a Rafa fatalne błędy.. z Brandsem i Klizenem wyglądało to jeszcze dobrze, oni grali momentami rewelacyjnie, ale potem Nadal wrzucał drugi bieg i w miarę pewnie prowadził wymiany, tutaj dzieje się coś zupełnie odwrotnego zarówno z Foginniem jak i beznadziejnym w tym turnieju Kei-em.. nie odważę się zgarać win na Warinkę bo h2h mówi sam za siebei, ale jeżeli dojdzie do meczu nadal - djokovic to pójdę mocno w stronę djokera. Jedno trzeba brać pod uwagę, że Rafa po kontuzji z dnia na dzien potrafi zmienić nastawienie. Pamiętacie mecz jak dobrze pamiętam w Rzymie z Ferrerem? wymęczony dzięki tak naprawdę uprzejmości Ferru w ostatnim gemie 2 seta a potem pamietamy 6;0 w 3, a następne mecze? zupełnie inny Nadal, zobójczo pewny, miazga z Berdycha, że nie było co zbierać, mecz na topowym poziomie Rafy, a potem wiaodmo miazga z Fedexem wiem bo ogladałem te spotkania w całosći. Więc jak tutaj nie nastąpi zmiana w postawie mentalnej, Rafa nie postawi na agresywną grę, nie wejdzie w kort, to mecz może naprawdę być na styku. Mecz trudny do typowania bo h2h mówi sam na siebie + dosyć wyczeprujący mecz Wawrinki, który równie dobrze może jak Kei dzisiaj przegrać zanim wyjdzie z szatni. Zobaczymy. Sam zagram lekko na +2,5 seta dla Szawajcara, chociaż wcale się nie zdziwię jak na korcie znów zobaczymy szalenie pewnego Rafę, no własnię ale czy zobaczymy.. bo wszystkie znaki na ziemie wskazują, że o to może być ciężko.
GL
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Stan operuje jednoręcznym BH, dużo nim kończy.
I to jest właśnie gwóźdź do trumny w meczach przeciwko Nadalowi, gra jednoręcznym bakchandem. Roger Federer ma najlepszy w tourze jednoręczny backhand, ale w grze przeciwko Nadalowi to się nie sprawdza, dlatego ten bilans jest aż tak korzystny na korzyść Hiszpana. Szwajcar Wawrinka to drugi w tourze najlepszy jednoręczny backhand, ale... H2H 9:0 z Nadalem i ani razu nie ugrał nawet seta. Weźmy jeszcze pod uwagę 3 najlepszy jednoręczny backhand w tourze, czyli Richard Gasquet. H2H 10:0 dla Hiszpana.
Gra jednoręcznym backhandem przeciwko Nadalowi się kompletnie nie sprawdza i w jakiej formie on by nie był finał w Rzymie pokazał, że mecz przeciwko Rogerowi Federerowi mógł się równie dobrze skończyć wynikiem 6:1 6:1.
- - - - -
Djokovic udzielił dzisiaj wywiadu, a wspomniał w nim mniej więcej o tym, że od czołówki się oczekuje super meczy po 3:0, ale powiedział, że oni są tylko ludźmi i też mają gorsze dni. Nawet w piłce nożnej czy ogólnie w sporcie panuje opinia, że 4-5 mecz na dużym turnieju jest najgorszy dla zawodnika/zawodników, stąd ten dzisiaj stracony set Novaka z Niemcem i słaba postawa w meczu Serba. Nadal również się męczy, tak samo Federer miał wpadkę z Simonem Gillesem. Co nie zmienia faktu, że czołówka pomimo przeciwności losu (pogody, formy itd.) doszła jak zwykle do ćwierćfinałów.
- - - - -
Pampus przed turniejem nie wiedział, że na Szlemach gra się do 3 wygranych setów, a dzisiaj pisze o jakiś lokatach :grin:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
solara 38

solara

Użytkownik
Wawrinka podzbiorem Nadala? Nie wydaje mnie się

Stan operuje jednoręcznym BH, dużo nim kończy. Nadal Operuje głównie FH, często obiega i gra odwrotne crossy, bo po prostu jego BH jest słabszy niż FH. Jeśli Nadal gra BH to zazwyczaj nie są to uderzenia na skończenie piłki jak w przypadku Szwajcara tylko uderzenia na kontynuację wymiany. Nadal to zawodnik leworęczny, Stan praworęczny. Takie różnice między oboma graczami można mnożyć i mówienie, że Stan to gorsza kopia Nadala jest zdecydowanie na wyrost.

Co do samego spotkania to Nadal jak każdy zdążył zauważyć nie gra swojej optymalnej gry w tym turnieju. Ma problemy z utrzymywaniem swojego serwisu, jego rywale mają po kilka BP w każdym spotkaniu. Dzisiejsze 3-0 z Japończykiem nie jest wyznacznikiem formy Nadala, bo Azjata nie zaprezentował prawie nic w tym spotkaniu, a od drugiego seta grał obrażony na cały świat. Co mnie osobiście dziwi to spora liczba UE Hiszpana, oczywiście jak na niego. Dzisiaj np. w bardzo krótkim spotkaniu 25. Z Fogninim tych błędów było już 40. Nadal nie gra aż takiego tenisa by wystawiać kursy 1,06 na niego i liczyć na gładkie 3-0. Stan co prawda brał medical time, ale to było w drugim secie, potem fizycznie wyglądał dobrze, nawet w 5 secie. Wawrinka będzie miał 2 dni na odpoczynek i jestem pewien, że aspekt zmęczenia nie odegra tutaj decydującej roli. Stan ma imponujący sezon i po oglądnięciu wszystkich spotkań obu panów w tym turnieju jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że Wawrinka nawiąże walkę, w której nie będzie stał na straconej pozycji.

Wawrinka +7,5 gema
1,97 Marathonbet
Jeszcze w tych różnicach mogłeś dodać, że Nadal jest z Hiszpanii a Wawrinka z Szwajcarii no i ze jeden ma długie a drugi krótkie włosy ???? . Nie do końca wyrazilem to co uwazam - Wawrinka nie dysponuje niczym, czym moglby postraszyc Hiszpana, nie chodzi mi o forme itd, tylko o suche fakty. A są one takie, że Nadal mimo swojej nienajlepszej dyspozycji nie musi przegrac seta w meczu! JA NIE BRONIE TYPU NA 3-0 DLA HISZPANA TYLKO NEGUJE &quot;VALUEBET&quot; +2,5 SETA DLA WAWRINKI, GDYZ JEST ON BARDZIEJ NIEPRAWDOPODOBNY NIZ MOZLIWY! Oczywiscie typ mozna grac i nie jest to samobojstwo, ale ze stawka bym uwazal.
Co do wygrubienia - będzie miał jeden dzień, no chyba, że liczysz ze w dniu meczu bedzie mial luz i grał w brydza ;). Jeśli chodzi o jego dyspozycje fizyczna to juz gdzies czytalem przed meczem z Janowiczem ze Wawrinka ma problemy z krzyzem, do tego doszlo to udo i watpie zeby byl wstanie cos ugrac z Nadalem. W sensie powiem tak: na Nadal 3-0 nie gram bo to nie jest adekwatne do kursu, mozna by rzec ze valuebet na +3,5, ale nie lokata ???? . Jednak jesli Wawrinka wyjdzie nie w pelni sprawny to hc gemowe moga nie wejsc bo moze np w ostatnim secie przegrac 6-1 itd. A dzis tak naprawde ogladalismy fantastyczny mecz obu panów, jednak z Nadalem nie bedzie tak latwo o punkt. Rychu w 2 secie tak frajersko przegral swoje podanie, ze masakra. pzdr
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Prawda jest taka, że dopiero w półfinale zobaczymy na co stać Djoka i Nadala (nie wierzę, że odpadną wcześniej). Im przeciwnik lepiej gra, tym Nadal lepiej się prezentuje w meczu. Po finale w Monte Carlo sam mówił, że w 2 secie zagrał swój najlepszy tenis po powrocie (paradoksalnie w swoim przegranym meczu). To pokazuje jaka jest przepaść między tymi dwoma zawodnikami a resztą stawki. Djoko i Nadal niby nie grają na 100%, niby popełniają sporo błędów z dużo słabszymi rywalami, ale skoro i tak wystarczy to do zwycięstwa to po co się forsować. Niestety półfinał to będzie przedwczesny finał, na pewno będzie ciekawe widowisko i na bank ktoś z nich wygra potem cały RG. Ktoś przytoczył mecz Nadala z Berdychem i Federerem w Rzymie, tam widzieliśmy Hiszpana ze swoich najlepszych lat. Nie wierzę, że przez tydzień zapomniał jak się gra w tenisa. Djoko na mecze z Nadalem też wyjątkowo się spina i pokazuje się z jak najlepszej strony. Myślę, że podany przeze mnie scenariusz jest najbardziej prawdopodobny, Wawrinka i Haas za dużo już nie ugrają.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Fajny becik znalazłem. Kto zagra w finale? Djokovic &amp; Tsonga @ 17.00
To, że Djokovic będzie w finale to pewniak. W 1/4 pokonuje Haasa, a w 1/2 demoluje tragicznego Nadala. Tsonga tak jak pisałem niszczy dzisiaj słabego Federera i wychodzi na to, że mamy kurs 17.00 na zwycięstwo Tsongi z Ferrerem w półfinale. Jak dla mnie ładne promo. Bo tak dobrze grający Francuz jak najbardziej może pokonać Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
makaveli23 174K

makaveli23

Typer Miesiaca
Federer - Tsonga
Typ:1
Kurs: 1.52
Maksymalnie będzie 3-1 dla Rogera, chociaż myślę, że 3-0 jest bardziej możliwe. Tsonga to świetny tenisista, ale daleko mu jeszcze do Federera, który dobrze czuje się we Francji. Gra sobie na luzie, bawi siebi i innych. Mecz z Simonem przebiegał jak przebiegał.
Dobry typ, over gemowy możliwy ale bezpieczniej zagrac na Fedex win :cool:
Do tego polecam Ferrer - Robredo UNDER 29.5, zagranie over i +8.5 na Robredo wydaje sie super extra valuebetem widzę ????, ale nie, nie nie. szykuje sie gładkie 3-0 Ferrera na zmęczonym Hiszpanie
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dzisiejsze mecze- moja opinia:

Robredo vs Ferrer
Tommy dokonał niesamowitych rzeczy w Paryżu - wyciągnął 3 kolejne mecze ze stanu 0:2 na 3:2 i tym samym przeszedł do historii, bo ostatnio podobnego wyczynu dokonano bodajże w końcówce lat 20. Co więcej, rywale z którymi wygrywał prezentowali bardzo wysoki poziom (Sijsling, Monfils, Almagro) i to dodaje splendoru temu osiągnięciu. Robredo w wywiadzie dla Eurosportu mówił, że cieszy się, że zagra z Ferrerem (swoim kolegą) o półfinał i da z siebie wszystko. Sęk w tym, że on już dał z siebie wszystko+ jeszcze trochę. Ferrer oprócz Tsongi robi najlepsze wrażenie w Paryżu: wygrane z Andersone, Lopezem, Montanesem i Matosevicem bez straty seta pokazują, że jest w formie. H2H 3:0 z Robredo, a w tym tegoroczne spotkanie w Buenos Aires na clayu wygrane 6:3,6:2. Trudno się gra Tommiemu z Davidem i nie ma opcji, by odwrócił losy meczu po dwóch przegranych setach tj robił to wcześniej.... nie z Ferrerem...nie po tych meczach jakie rozegrał...

TYP: Under 33,5g Unibet 1,45✅✅✅gładkie 3:0 Ferrer i 22 gemy


Tsonga vs Federer
Francuz naprawde gra teraz świetny tenis, jest bardzo pewny na korcie i nie ma przestojów w grze. W ostatnich 4 latach grał bardzo często ze Szwajcarem (12 razy), ale tylko 3 razy wygrał i ostatnio (nie licząc WO w Doha) pokonał Fedexa w Montrealu w 2011 roku na hardzie. Szwajcar w poprzedniej rundzie miał 5-cio setową przeprawę z Simonem i musiał spiąć poślady, bo przegrywał 2:1. Wcześniejsi rywale byli tłem dla Rogera i nie dziwią 3 wygrane bez straty seta. Tsonga nie stracił seta w 4 meczach, a grał z Bedene, Nieminenem, Chardy&#39;im i Troickim. Mi zaimponował wygraną do zera z Finem, który był w dobrej dyspozycji, a i tak na korcie przeciwko Jo był bezradny. Wg mnie jest wielka szansa i sprzyjające okoliczności, by Roger dziś odpadł. Proponuję 2 typy:

TYP1: Tsonga +1,5s Bet At Home 1,8✅✅✅ 3:0 Tsonga
TYP2: Tsonga win Unibet 2,60✅✅✅ 7:5,6:3,6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pampus 81

pampus

Użytkownik
Widze po awatarze, ze interesujesz sie koszykówka i niech tak zostanie bracie . W ten sport sie nie mieszaj jeśli masz pisać ze over 3,5 seta w meczu Nadala z Wawrinka jest valuebetem, bo jakis laik tio łyknie. Stasiu jest podzbiorem Nadala, umie to co on tylko pare razy slabiej. W Madrycie sie spotkali i szybkie 6-2 6-4. Dla mnie Stachu tu nie musi ugrać seta a nawet wiecej nie powinien! W dzisiejszym meczu kupe sil stracil, ma problemy z udem, bral medicala pewnie teraz lezy i sra z bolu ale dla Ciebie to valuebet? Pozdro
Interesuję się kilkoma dyscyplinami i tenis jest właśnie jedną z tych.
Stasiu trafił tutaj z formą, jest w bardzo dobrej dyspozycji. To co wczoraj kończył z backhandu z Ryśkiem to perfekcja. Nadal może i by dobiegł, ale wątpię, by odegrał dobrze. BH po linii szczerze mówiąc - niszczy. Jeżeli jutro będzie tak funkcjonować to ja tutaj widzę przynajmniej set ugrany dla Wawrinki.
Na czym polega gra Nadala? Odbierany prawie każdy serwis, bo ustawia się daleko od linii. Obieganie BH, by uderzyć FH jak ktoś tu już wcześniej napisał. Tylko, że ja oglądając mecze Nadala nie widzę, żeby w tym FH była moc... On jest bez formy, pod formą i jeszcze ten tegez. On jest do ogrania. Jeżeli Stach zagrałby na takim samym poziomie jak w wczorajszym meczu, albo na podobnym do 1-szego seta Gulbisa z Nadalem, to wydaje mi się, że Rafa może mu co jedynie palce lizać.
W tym sporcie się wszystko może zdarzyć, no ale widząc taki kurs mam(y) tego nie spróbować? Proszę Was, przecież to czyste value...
Co do tego medicala Stasia, to nie wierzę, by miał sobie ot tak poddać ten mecz. Nie po to wracał ze stanu 0-2, aby wygrać mecz. Grał jak natchniony, zależało mu na zwycięstwie, było to widać. Z Nadalem ma szanse, oby ją wykorzystał.

@AKASHAKAL - te swoje teksty zostaw dla siebie. Uwierz mi, że wiem więcej od Ciebie, ale przesadzasz ;) Każdemu mogą zdarzyć się pomyłki, ale ja swój typ podtrzymuję.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Gasquet biegał jak natchniony, ale zapłacił za to w późniejszym etapie meczu. Gdyby mecz trwał maks 3 godziny to by mu to uszło na sucho. Brakło mu jednak paliwa w końcówce i już nie wyciągał takich piłek. Nadal też jest człowiekiem i też w końcu braknie mu pary w długim meczu. Też oglądałem Nadala i nie jest już to co kiedyś. Może i gra dobrze, ale nie tak jak do tego przyzwyczaił. Osobiście uważam, że jeśli Nadal zwycięży albo dojdzie do finału, to będzie to swego rodzaju potwierdzenie tego, że inni tenisiści na mączce się nie rozwijają, bo nie oszukujmy się - Nadal trochę się cofnął w porównaniu do swoich najlepszych lat :cool: Szacunek dla Nadala, że ostro walczy z przeciwnościami losu, ale czas żeby ktoś inny zdominował korty ziemne. Nie mam nic przeciwko, żeby był to Wawrinka. Jeśli ten uraz nie jest na tyle dokuczliwy, że przeszkodzi mu w grze, to zwycięstwo w pojedynku hiszpańsko-szwajcarski uważam za sprawę otwartą :razz:
PS. Jak chcecie, to hejtujcie ????
PS2. Trafnych typów!
Pozdrawiam serdecznie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom