>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

French Open 2015! Wybierzmy króla typowania!

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Z RACJI TEGO IŻ JEST SPORO CHĘTNYCH I PEWNIE JESZCZE WIELE DOJDZIE TERMIN ZGŁASZANIA UCZESTNIKÓW ZOSTAJE WYDŁUŻONY Z DNIA 20.05.2015 R. GODZINA 23:59:59 DO DNIA 23.05.2015 R. GODZINA 23:59:59
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Drif - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
GemSetMecz - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Bede1991 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
K 0

krzysiekk19

Użytkownik
Krzysiekk19 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
saltan - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny/French Open2015
Godzina: 16:00
Spotkanie: Steve Johnson - Guillermo Garcia - Lopez
Typ: powyzej 3,5 seta
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
A wiec rozpoczynamy typowanie w konkursie podczas Roland Garros 2015. Wzialem na ruszt dzisiejszy mecz Amerykanina Johnsona z Hiszpanem Garcia - Lopezem. Nie grali do tej pory ze soba, co dodaje smaczku calemu wydarzeniu. Nie lubie statystyk, nie wierze im tak jak nie wierze w prognoze pogody,wiec wspomne tylko dla przyzwoitosci o ostatnich wynikach obu graczy. Amerykanin walczyl ostatnio w Nicei, ale ten turniej skonczyl sie dla niego tak szybko, jak zawody w Rzymie. Katem byl mu (kolejno Isner i Fognini), wiec nie byle kto. Wczesniej w Madrycie bylo ciut lepiej, ale tylko ciut, bo nieszczesnik trafil na Nadala i bylo po plackach. Garcia - Lopez natomiast gra bardzo dobrze - walka na maxa, duza ambicja i determinacja. Zwyciestwo w w Bukareszcie, polfinal w portugalskim Estoril (porazka z Gasquet po walce), 1/8 finalu w Rzymie (0:2 z Ferrerem).Mialem przyjemnosc ogladac mecze obu tenisistow podczas ostatnich turniejow i zgadzam sie w calej rozciaglosci, ze zdecydowanym faworytem jest tu Hiszpan, ale swoje nadzieje wiaze z dobrym wystepem Amerykanina. Nadzwyczaj dobrze w obecnym sezonie gwardia Jankesow radzi sobie na europejskiej maczce. I Isner, i Johnson, i Sock, i Querrey. Johnson gra bardzo uwaznie, do jego techniki nie mozna miec zastrzezen, radzi sobie w wymianach, a jego slajsy moga robic wrazenie. Z drugiej manki - Garcia-Lopez - wlasciwie bez slabych stron, bardzo mocny psychicznie, chyba czuje, ze ma sezon konia (pamietam jego heroiczna walke z Wawrinka podczas AO), a nawierzchnia ziemna - wiadomo jeszcze dodaje mu skrzydel. Krotko mowiac - wygrana GGL wydaje sie byc oczywista, jednak wg mnie Johnson powalczy i wygra przynajmniej jednego seta.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Gulbis-Sijsling
Typ : Gulbis -1,5 seta
1,64 Unibet
Proszę o usunięcie powyższego typu w którym nie dodało bukmachera
Przepraszam za zamieszanie, ale nie chce mi dodać unibetu a tylko tam znalazłem interesujący mnie typ.Nie wiem czy ten bukmacher się nie liczy w zabawie ?
 
Do góry Bottom