>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open 2015! Wybierzmy króla typowania!

tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Z RACJI TEGO IŻ JEST SPORO CHĘTNYCH I PEWNIE JESZCZE WIELE DOJDZIE TERMIN ZGŁASZANIA UCZESTNIKÓW ZOSTAJE WYDŁUŻONY Z DNIA 20.05.2015 R. GODZINA 23:59:59 DO DNIA 23.05.2015 R. GODZINA 23:59:59
 
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Drif - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
GemSetMecz - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Bede1991 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
K 0

krzysiekk19

Użytkownik
Krzysiekk19 - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
saltan - biorę udział w zabawie, rozumiem regulamin i nie będę płakać oraz wyzywać moich przeciwników jeśli nie pójdzie po mojej myśli.
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny/French Open2015
Godzina: 16:00
Spotkanie: Steve Johnson - Guillermo Garcia - Lopez
Typ: powyzej 3,5 seta
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
A wiec rozpoczynamy typowanie w konkursie podczas Roland Garros 2015. Wzialem na ruszt dzisiejszy mecz Amerykanina Johnsona z Hiszpanem Garcia - Lopezem. Nie grali do tej pory ze soba, co dodaje smaczku calemu wydarzeniu. Nie lubie statystyk, nie wierze im tak jak nie wierze w prognoze pogody,wiec wspomne tylko dla przyzwoitosci o ostatnich wynikach obu graczy. Amerykanin walczyl ostatnio w Nicei, ale ten turniej skonczyl sie dla niego tak szybko, jak zawody w Rzymie. Katem byl mu (kolejno Isner i Fognini), wiec nie byle kto. Wczesniej w Madrycie bylo ciut lepiej, ale tylko ciut, bo nieszczesnik trafil na Nadala i bylo po plackach. Garcia - Lopez natomiast gra bardzo dobrze - walka na maxa, duza ambicja i determinacja. Zwyciestwo w w Bukareszcie, polfinal w portugalskim Estoril (porazka z Gasquet po walce), 1/8 finalu w Rzymie (0:2 z Ferrerem).Mialem przyjemnosc ogladac mecze obu tenisistow podczas ostatnich turniejow i zgadzam sie w calej rozciaglosci, ze zdecydowanym faworytem jest tu Hiszpan, ale swoje nadzieje wiaze z dobrym wystepem Amerykanina. Nadzwyczaj dobrze w obecnym sezonie gwardia Jankesow radzi sobie na europejskiej maczce. I Isner, i Johnson, i Sock, i Querrey. Johnson gra bardzo uwaznie, do jego techniki nie mozna miec zastrzezen, radzi sobie w wymianach, a jego slajsy moga robic wrazenie. Z drugiej manki - Garcia-Lopez - wlasciwie bez slabych stron, bardzo mocny psychicznie, chyba czuje, ze ma sezon konia (pamietam jego heroiczna walke z Wawrinka podczas AO), a nawierzchnia ziemna - wiadomo jeszcze dodaje mu skrzydel. Krotko mowiac - wygrana GGL wydaje sie byc oczywista, jednak wg mnie Johnson powalczy i wygra przynajmniej jednego seta.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Gulbis-Sijsling
Typ : Gulbis -1,5 seta
1,64 Unibet
Proszę o usunięcie powyższego typu w którym nie dodało bukmachera
Przepraszam za zamieszanie, ale nie chce mi dodać unibetu a tylko tam znalazłem interesujący mnie typ.Nie wiem czy ten bukmacher się nie liczy w zabawie ?
 
Do góry Bottom