>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulltilt 50usd Cakepoker 20usd

D 0

dziczyzna

Użytkownik
Słuchajcie co robic, zarejestrowalem sie na blackmoonpoker tydzien temu uzupelnilem tam dane potem zdalem quiz wybralem full tilta zarejestrowalem sie z kodem win9 napisalem dwa maile do marketing@blackmoonpoker z prosba o bonusa, gadalem na czacie z kolesiem powiedzial ze przekaze sprawe do odpowiedniego department i...mijaja dwa dni i nic, kasy nie ma. Nie po to %$#@ rejestrowalem sie podajac swoje dane zeby mi mieli teraz sponsorshipa nie dac. Co robic? No mowcie!!!!
 
G 0

godel

Użytkownik
mi wkreca ze mam 2 konta na czat wbijalem sie z tydzien az go dorwalem ... i tez do dzis jeszcze nic nie dostalem i ciagle pisze ze przekaze sprawe do departamentu bal bal bla
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja czekałem 7 dni i dzisiaj kasa na koncie w cake ????

edit.

jak by kogoś interesowało to

Support: You have to earn atleast 1000 points to withdraw
 
R 0

ramman3

Użytkownik
Odnosnie kolejnego sponsorshipa:

- wysłałem zwykłego maila do [email protected] z zapytaniem o mozliwosc uzyskania drugiego bonusika , i poprosili o rejestracje z ich kodem i z ich linku , a nastepnie podanie player id.
Nie wiem , czy uzaleznione jest to od rake z pierwszego sponsorshipa , ale najwyrazniej mozna otrzymac...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ja moge bo gadalem na live chat&#39;cie

Kolejne sponsorshipy dają dobrym graczom.
Zapytalem kim dla nich są dobrzy gracze a oni mi powiedzieli ze ci co uzyskali z pierwszego sponsorshipa 500pkt czyli polowe tego co trzaba uzbierac przed wyplata.

A i jakby ktos chcial wiedziec o tajemniczych 200$ o ktorych piszą na stronie glownej.
(sponsorship 50$-200$)
Polega to na tym ze na full tilta daja ci 50$(25 na poczatek , 25 po 200pkt) I jak wyrobisz 5001 pkt to dostajesz darmowe 200$. Czyli 30% z tego co dales zarobic full tiltowi. Jak mniej pkt zrobisz to mniej kasy na koniec miesiaca dostajesz.
Kasa jest przydzielana od 101pkt. Zreszta all pisze na stronce w zakladce: REWARD SYSTEM.


Obecnie mają problemy z graczami z europy wschodniej czyli w wiekszosci polakow bo ludzie sie zucili na multiaccounts i full tilt sprawdza dokladnie kazde konto i wszystko dlugo trwa zanim kase przydzielaja.
Kumpel czeka od srody na kase i codziennie mowia to samo:&quot;Tomorow tomorow&quot;
NO i tak juz tydzien minal.
 
G 0

godel

Użytkownik
mowia ze mam &quot;2 konta&quot; nie wiem skad i nei wiem jak ! i tak przez cały tydzien mi wkrecal chociaz wyslalem mu skany dowodu itd ! to dalej swoje juz ich olalem
 
D 0

dziczyzna

Użytkownik
Smieszny ten blackmoonpoker, mieli dac 50$ na FTP potem okazalo sie ze 25$, w koncu nie dawali nic przez jeden miesiac, az tu nagle doistaje maila po miesiacu ze bonus przyznany. Kwota? 10$ :/ Niech se w d... wsadza taki bonus????
 
G 0

godel

Użytkownik
Smieszny ten blackmoonpoker, mieli dac 50$ na FTP potem okazalo sie ze 25$, w koncu nie dawali nic przez jeden miesiac, az tu nagle doistaje maila po miesiacu ze bonus przyznany. Kwota? 10$ :/ Niech se w d... wsadza taki bonus????
TAAA.... 10$ ZA DARMO CO TO MA BYC NIE ? wez odinstaluj full tit poker ! bo o co ci 10$ przeciez to nic ;/ ;/ za darmo powinny byc promocje od 300$ a nie jakies nedzne 10$ ;/ ;/....
omg ja bym nawet na 5$ nie ponarzekal a ten/ta narzeka na 10$ z 10$ idzie całkiem ładna sumke juz zrobic jak sie umie grac !
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Jezeli ktos troszke grał w Blackmoonpoker , w jakimkolwiek roomie - to wyslijcie zapytania o swój rakeback - płacą na konta pokerowe (wyslalem i do supportu i manager).Wypłacili na drugi dzien.


Teraz strona jest u nich bardziej czytelna - to info o rakeback
0 do 100 punktów brak rakeback
101 do 500 punktów 5% rakeback
501 do 1500 punktów 10% rakeback
1501 do 3000 punktów 15% rakeback
3001 do 4000 punktów 20% rakeback
4001 do 5000 punktów 25% rakeback
5001 i wiecej punktów 30% rakeback
 
Do góry Bottom