>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulltilt 50usd Cakepoker 20usd

M 0

mundur

Użytkownik
ja wypłaciłem z ftp z tego bonusu 275$ i mialem chyba tylko 125punktów i wypłata poszła
mi się wydaje ze można wypłacac jak się dojdzie do 50$ bo oni kase przelewaja normalnie player transfer
dlatego teraz daja 25$ a nie 50$
 
P 12

polak13

Użytkownik
Witam,ktoś tu pisał że napisał gdzieś na live czacie i mu przelalo chwila moment,Gdzie jest ten live czat?wysłałem wczoraj scana i nawet potwierdzenia nie dostąłem.przychodzi Jakieś potwierdzenie że wysłali na maila ???
 
P 12

polak13

Użytkownik
dobra dzięki..zagadałem na live czacie to powiedzieli że będę informowany na maila jak jakieś zmiany będą;)ps; tam chyba cały czas ktoś siedzi bo napisałem to po 30 sek ktoś odpisał
 
S 0

samsung89

Użytkownik
dobra dzięki..zagadałem na live czacie to powiedzieli że będę informowany na maila jak jakieś zmiany będą;)ps; tam chyba cały czas ktoś siedzi bo napisałem to po 30 sek ktoś odpisał
wiem wiem tez gdałem z nimi ???? ale w sprawi kasy należy pisać na meila
[email protected] :) , ja własnie otrzymałem kaske na Cake Poker ;-) otrzymalbym wczesniej ale nie miałem wypełnionych danych na Blackmoonpoker w zakładce adressdata:) także jak ktos nie mam niech wypelni:)
 
P 12

polak13

Użytkownik
Ups ja dopiero teraz wypełniłem i jeszcze raz wysłałem maila a ty dzisiaj wysłałeś czy już wczoraj i dzisiaj tylko wypełniłeś dane?
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
do tych co mają konto na cake
orientujecie się o co chodzi z tym gold chip? jak ktoś wie to niech to zrozumiale opisze...
 
W 27

witekp20

Użytkownik
do tych co mają konto na cake
orientujecie się o co chodzi z tym gold chip? jak ktoś wie to niech to zrozumiale opisze...
Dostajesz je za określoną ilość FPP. Potem możesz je zamieniać w sklepie na nagrody rzeczowe oraz dostajesz wejściówki na turnieje buy-in.
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Ups ja dopiero teraz wypełniłem i jeszcze raz wysłałem maila a ty dzisiaj wysłałeś czy już wczoraj i dzisiaj tylko wypełniłeś dane?
dzisiaj koło 10 dostalem od nich meila kolo 11 odpisałem chyba z 4 meile:) i za godzinke kasa była:)
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ja sie zarejestrowalem wczoraj
dzisiaj im napisalem okolo 15:00 ze bardzo chcialbym pieniadze przed weekendem bo mam czas na weekendzie grac i o 18:23 juz kaska byla na koncie w FULL TILT

Szkoda tylko ze 25$ ale podejrzewam ze wiedza jak polacy reaguja na sponsorshipy i jak sie dzieci rzuca to 100 milionow kont bedzie z polski a w polsce tylko 36mln ludzi zyje wiec wyczuja podstep:p

Napisali mi ze drugie 25$ dostane po 200pkt ugranych.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Hmmm... nie chca mi przyznac bonusa bo nie sciagnalem jakiegos ich oprogramowania. Nie za bardzo wiem o co chodzi?
Support.de: you didn´t downloadedthe software about our trackinglink, why not?
Problem w tym ze nie widzialem niczego do sciagniecia? Widocznie cos musialem przeoczyc...
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Hmmm... nie chca mi przyznac bonusa bo nie sciagnalem jakiegos ich oprogramowania. Nie za bardzo wiem o co chodzi?

Support.de: you didn´t downloadedthe software about our trackinglink, why not?

Problem w tym ze nie widzialem niczego do sciagniecia? Widocznie cos musialem przeoczyc...

a po zdaniu quizu wszedles w zakladke pokerooms? i sciagnołes z tamtad oprogramowane pokera?
 
L 5

landzaat21

Użytkownik
Odpowiedziałem na 17 pytań dobrze, wchodzę w &quot;pokerrooms&quot; a tam
You have already choose a pokerroom. If you want to get another bonus please contact our support. This is only possible if played up your existing account. Parę miesięcy temu dostałem sponsorship do fulltilt, macie może jakiś pomyśl co mam zrobić żeby teraz dostać kasę do cake?
 
S 24

snuz123

Użytkownik
można zagadać, jeśli wchodzisz ciągle z jednego nicka np. imię Grzesiek
email godel@cośtam.pl
to daj bez &quot;l&quot; -&gt; godel@cośtam.p i wejdzie raz tak miałem
Musicie mieć 18 of 20, jeśli wcześniej mieliście już od nich sponsorship to nie muszą wam przyznać, jeśli np. według nich mieliście mało pktów na poprzednim czy cuś.
 
Do góry Bottom