>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fulltilt 50usd Cakepoker 20usd

P 0

piotrciuba

Użytkownik
przecierz pisze na stronie ze jesli chcesz dodatkowy sponsorship to musisz pogadac z supportem.
Od nich zalezy czy ci dadza drugi czy nie.

Jesli wyrobiles poprzedni to z pewnoscia ci dadza drugi jesli nie wyrobiles poprzedniego to raczej nie ma na co liczyc


Hmmm... nie chca mi przyznac bonusa bo nie sciagnalem jakiegos ich oprogramowania. Nie za bardzo wiem o co chodzi?

Support.de: you didn´t downloadedthe software about our trackinglink, why not?

Problem w tym ze nie widzialem niczego do sciagniecia? Widocznie cos musialem przeoczyc...

Ja nie siciagalem od nich oprogramowania tylko z oficjalnej strony bez ich zadnego reflinku ani nic ale trzeba w bonus code wpisac ich kod &quot;win9&quot; bez niego nic nie dostaniecie.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
przecierz pisze na stronie ze jesli chcesz dodatkowy sponsorship to musisz pogadac z supportem.
Od nich zalezy czy ci dadza drugi czy nie.
Jesli wyrobiles poprzedni to z pewnoscia ci dadza drugi jesli nie wyrobiles poprzedniego to raczej nie ma na co liczyc


Ja nie siciagalem od nich oprogramowania tylko z oficjalnej strony bez ich zadnego reflinku ani nic ale trzeba w bonus code wpisac ich kod &quot;win9&quot; bez niego nic nie dostaniecie.
Wpisalem kod, ale napisal mi ze trzeba sciagnac od nich, przynajmniej ja tak zrozumialem
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
Super test, zakreślilem tylko jedną odpowiedź, przeleciałem przez pozostale pytania bez zaznaczania odpowiedzi i ... wynik 8 prawidłowych odpowiedzi
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ludzie ludzie ZOSTALEM OKRADZIONY

Mialem na fulltilcie okolo 16$ o godzinie 18:00

Teraz wchodze patrze a tam haslo mi nie dziala.
Daje odzyskiwanie hasla odzyskalem a na koncie 0$ i zrobione jakies dodatkowe 10pkt.

Prosze o pomoc co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
ludzie ludzie ZOSTALEM OKRADZIONY

Mialem na fulltilcie okolo 16$ o godzinie 18:00

Teraz wchodze patrze a tam haslo mi nie dziala.
Daje odzyskiwanie hasla odzyskalem a na koncie 0$ i zrobione jakies dodatkowe 10pkt.

Prosze o pomoc co moge zrobic zeby odzyskac pieniadze.
Nic. Ciesz się, że kasa była darmowa.
 
baz 25

baz

Użytkownik
headshot&#39;a ;) a tak poważnie to trzeba mieć dobrze zabezpieczonego kompa, żeby uniknąc takich sytuacji, ja osobiście nie miałem nigdy takiego problemu, ale znam wiele sytuacji podobnych do twojej,
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
kompa tpo ja chronionego mam paroma antywirusami wiec nie wlazlo mi nic przez kompa musialo cos zle zadzailac z ich strony ze zalamali jakies zabezpieczenie czy czort wie co.


Moze komus sie narazilem bo partie wczesniej co gralem to paru typow pokonalem na ich all in nie byly to duze stawki ale zawsze denerwujace:p
 
P 12

polak13

Użytkownik
Nie wiem może ktoś odgadł twoje hasło i sobie zagrał;)A tak z innej beczki to gdzie mogę zobie zobaczyc na cake poker ile tych pkt mam wyrobione?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Zobacz czy ilość ugranych pkt w Full Tilt Ci się zmieniła.Jeśli oczywiście pamiętasz ???? Albo historia rozdań
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Od zarejestrowania się na cake i potwierdzenia maila nie moge wejsc na ich pokeroom caly czas po poprawnym wpisaniu hasla i maila wyskakuje mi komunikat error code 212.Juz raz robiłem opcje ze zmianą hasła i to samo...
 
Do góry Bottom