>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GameBookers - 100% do 100 PLN

mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
100% bonus od pierwszego depozytu (do 100 zł)

Co trzeba zrobić aby otrzymać bonus:
1. Zarejestruj się na stronie GameBookers wpisując przy rejestracji kod: 100PLN
2. Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 25 zł na konto gracza.
3. Bonus automatycznie zostanie dopisany do naszego konta gracza. Możemy te środki wykorzystać tylko w zakładach sportowych.

W celu zlecenia wypłaty, suma depozytu i bonusu musi zostać obrócona przynajmniej 3 razy przy stawkach nie mniejszych niż 2,0 w ciągu 90 dni.
Przykład: Wpłacamy 100 zł, zostaje nam dopisany bonus 100 zł, razem mamy już 200 zł, po postawieniu zakładów za sumę 600 zł po kursie 2,0 lub wyższym możemy wypłacić.

Formy płatności: MoneyBookers, Neteller, Przelewy24, karta kredytowa, karta debetowa, przelew bankowy, Click2Pay

www.gamebookers.com
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Od razu mówię jedną rzecz nie warto korzystać z usługi przelew 24 ????żeby wpłacić kase bezpośrednio do GB(ok 7 dni roboczych!!!!!). Lepiej wpłaćcie sobie do banku i zwykły przelew, mniej komplikacji, szybciej kasa będzie na koncie.
GB ma konto w Polsce (wreszcie ;) ) w Fortis banku więc nie będzie większych problemów
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja ma 2 pytania:
1. Czy wpłata przez MB jest honorowana?
2. Czy jest jakiś termin na obrócenie bonusem (jak np. w bet365 90 dni) czy jest to bonus bez terminowy?
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Jezeli zarejestrowalem sie wczesniej lecz nie dokonalem depozytu to przysluguje mi bonus??
Zapytaj supportu.

Nie widziałem tam nic o tym aby wpisywać ten kod 100PLN, skąd o nim wiesz?
Jest to kod offline promocji.

Ja ma 2 pytania:
1. Czy wpłata przez MB jest honorowana?
2. Czy jest jakiś termin na obrócenie bonusem (jak np. w bet365 90 dni) czy jest to bonus bez terminowy?
Odpowiedzi znajdziesz w postach powyzej. Czytaj uwaznie.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
pytalem czy przyslugije mi bonus, to mi odpisali:
Oferujemy Panu bonus 100% pierwszej Pana wpłaty, lecz nie więcej niż 20 Euro. Kwotą otrzymanego bonusu należy obrócić pięciokrotnie w formie zakładów spotowych. Jezeli zdecyduje się Pan na skorzystanie z promocji, prosimy po dokonaniu wpłaty natychmiast naisać do nas.
...to juz sam nie wiem, oferuja mi stary bonus w euro a ja sie wyraznie zapytalem o promocje w PLN
 
Do góry Bottom