>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

GameBookers - 100% do 100 PLN

mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
100% bonus od pierwszego depozytu (do 100 zł)

Co trzeba zrobić aby otrzymać bonus:
1. Zarejestruj się na stronie GameBookers wpisując przy rejestracji kod: 100PLN
2. Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 25 zł na konto gracza.
3. Bonus automatycznie zostanie dopisany do naszego konta gracza. Możemy te środki wykorzystać tylko w zakładach sportowych.

W celu zlecenia wypłaty, suma depozytu i bonusu musi zostać obrócona przynajmniej 3 razy przy stawkach nie mniejszych niż 2,0 w ciągu 90 dni.
Przykład: Wpłacamy 100 zł, zostaje nam dopisany bonus 100 zł, razem mamy już 200 zł, po postawieniu zakładów za sumę 600 zł po kursie 2,0 lub wyższym możemy wypłacić.

Formy płatności: MoneyBookers, Neteller, Przelewy24, karta kredytowa, karta debetowa, przelew bankowy, Click2Pay

www.gamebookers.com
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Od razu mówię jedną rzecz nie warto korzystać z usługi przelew 24 ????żeby wpłacić kase bezpośrednio do GB(ok 7 dni roboczych!!!!!). Lepiej wpłaćcie sobie do banku i zwykły przelew, mniej komplikacji, szybciej kasa będzie na koncie.
GB ma konto w Polsce (wreszcie ;) ) w Fortis banku więc nie będzie większych problemów
 
P 1

premi

Użytkownik
Ja ma 2 pytania:
1. Czy wpłata przez MB jest honorowana?
2. Czy jest jakiś termin na obrócenie bonusem (jak np. w bet365 90 dni) czy jest to bonus bez terminowy?
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Jezeli zarejestrowalem sie wczesniej lecz nie dokonalem depozytu to przysluguje mi bonus??
Zapytaj supportu.

Nie widziałem tam nic o tym aby wpisywać ten kod 100PLN, skąd o nim wiesz?
Jest to kod offline promocji.

Ja ma 2 pytania:
1. Czy wpłata przez MB jest honorowana?
2. Czy jest jakiś termin na obrócenie bonusem (jak np. w bet365 90 dni) czy jest to bonus bez terminowy?
Odpowiedzi znajdziesz w postach powyzej. Czytaj uwaznie.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
pytalem czy przyslugije mi bonus, to mi odpisali:
Oferujemy Panu bonus 100% pierwszej Pana wpłaty, lecz nie więcej niż 20 Euro. Kwotą otrzymanego bonusu należy obrócić pięciokrotnie w formie zakładów spotowych. Jezeli zdecyduje się Pan na skorzystanie z promocji, prosimy po dokonaniu wpłaty natychmiast naisać do nas.
...to juz sam nie wiem, oferuja mi stary bonus w euro a ja sie wyraznie zapytalem o promocje w PLN
 
Do góry Bottom