>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gdynia Open 2014 - ET 8 (6-9.02.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gdynia Open 2014
ET 8 (6-9 lutego 2014)

Gdynia po raz kolejny będzie gospodarzem rankingowego turnieju snookera w ramach serii European Tour. Tym razem jako ostatnia, ósma odsłona tego cyklu w tym sezonie i jednocześnie ostatnia szansa dla zawodników na zapewnienie sobie miejsca w marcowym Wielkim Finale PTC, więc można się spodziewać bardzo ciekawego turnieju. Gdynia Open odbędzie się w Gdynia Arena (na zdjęciu) w dniach 6-9 lutego 2014 roku. Wszystkie mecze, jak przystało na PTC, będą rozgrywane w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7) od kwalifikacji aż po niedzielny finał. Pula nagród jak na standardy PTC całkiem pokaźna i wynosi £125,000 z czego £25,000 przypadnie zwycięzcy, a £12,000 finaliście. Turniej Gdynia Open będzie szeroko transmitowany przez stacje Eurosport i Eurosport 2.

Warto wspomnieć, że tytułu bronić będzie Neil Robertson, który zresztą wygrał dwie ostatnie edycje turnieju i z miejsca będzie faworytem do zgarnięcia trzeciego tytułu z rzędu. Czy Australijczykowi uda się ten snookerowy hattrick? Na pewno nie będzie o to łatwo, bo nad polskie wybrzeże wybiera się doborowy zestaw mistrzów tego sportu, na czele z byłymi mistrzami świata, jak Steve Davis, Ken Doherty, John Higgins, Shaun Murphy, Peter Ebdon, Graeme Dott, Mark Williams, ale też Mark Selby, Judd Trump czy Jimmy White. Z czołówki zabraknie w Gdyni tylko O’Sullivana, Dinga i Allena.
Format
Drabinka
Livescore
Poniżej oferta na pierwszą rundę gdyńskich zawodów.
Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mark Selby - Chen Zhe
Mark Selby @ 1,10
Barry Hawkins - Ryan Clark
Barry Hawkins @ 1,143
Shaun Murphy - Jamie O&#39;Neill
Shaun Murphy @ 1,166
Kurt Maflin - Lee Page
Kurt Maflin @ 1,166
Stephen Maguire - Cao Xinlong
Stephen Maguire @ 1,111

Cała piątka prezentuje niezły poziom, a gra z totalnymi dziadami. Nie chcę mi się wierzyć, że w którymkolwiek z tych meczów outsiderzy wygrają chociaż dwa frejmy, nie mówiąc już o tym, że mogą sprawić niespodzianką. Kursy niskie, ale typy pewne. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, który z wspomnianych może mieć jakieś minimalne problemy. Poza tym, poza Maguirem i Selbym pozostali wciąż nie są pewni udziału w turnieju finałowym, dlatego dobry występ jest konieczny.
Judd Trump - Liu Chuang
Judd Trump @ 1,143
Matthew Selt - Ahmed Saif
Matthew Selt @ 1,181

Tutaj troszkę inna sytuacja. Trump w świetnej formie, ale Chuang ogórkiem nie jest. W GM z Robertsonem przegrał 1-5, tutaj też przegra, ale no muszę zaznaczyć, że jednak on coś tam potrafi, więc trudno go kwalifikować do tych powyższych. Drugi typ to znów odwrotność. Saif jest ogórkiem i nie potrafi nic, ale Selt to żaden wybitny zawodnik, potrafi jednak czasem zrobić 50 w brejku, a Katarczyk nie potrafi nawet 30 więc...
Joe Perry - Daniel Wells
Joe Perry @ 1,20

Perry ostatnio znakomita forma, świetna gra, wysokie brejki. Z tymi najlepszymi przegrywa gładko, ale ze słabeuszami jak Wells jedzie równo. Walijczyk w Berlinie wtopił szybko 1-5 z Wilsonem, a przecież Wilson to też nie poziom Perry&#39;ego. Nie może tu być niespodzianki. Perry także walczy o awans do wielkiego finału PTC i musi w Gdyni zagrać dobry turniej.
Mark Davis - Ratchayothin Yotharuck
Mark Davis @ 1,20

Dobra forma Marka ostatnio, chyba nie powtórzy wyczynów z Thanawatem. Ratchayothin Yotharuck to nieobliczalny dzieciak, ale jeszcze dużo mu brakuje do takiego poziomu jak Davis. Anglik w Niemczech grał bardzo dobrze, ogólnie od początku roku prezentuje się bardzo dobrze. Tajowi daleko do takiej dyspozycji. Davis ma niezłe miejsce w rankingu, ale nie może też tutaj odpaść od razu bo może się finał PTC nieco oddalić, jeżeli inni, którzy są za nim, zagrają dobrze.
Alan McManus - Sean O&#39;Sullivan
Alan McManus @ 1,45
Fergal O&#39;Brien - Alex Davies
Fergal O&#39;Brien @ 1,45

Dwaj weterani kontra dwaj słabi w tym sezonie nowicjusze. McManus dobry występ w Berlinie, Fergal znacznie słabszy, dlatego jeżeli któregoś bym miał polecić to zdecydowanie Szkota. Obaj bardzo lubią grać w krótkim formacie takim jak podczas tego turnieju, więc to dodatkowo świadczy za tymi typami. Ponadto obaj mają szansę na Wielki Finał PTC, ale muszą zagrać tutaj naprawdę dobrze, na początek rywali dostają na rozegranie bardzo łatwych.
Anthony McGill - Elliot Slessor
Anthony McGill @ 1,333

Szkot też blisko top 24, więc ciśnienie będzie, żeby wypaść dobrze. Forma jest, umiejętności też, szczególnie, że w 1 rundzie rywal słabiutki, który musi się jeszcze dużo nauczyć. Jeżeli rudy zagra swoje to spokojnie młodziaka pokona.
Gary Wilson - Adam Duffy
Gary Wilson @ 1,42

Wilson strasznie nierówny, ale jak mecz mu wyjdzie to przeciwnik nie ma czego szukać. Duffy jest słaby w tym sezonie, poza pojedynczymi zrywami nie gra kompletnie nic. Trudno po takim kursie nie zagrać na starszego Anglika, który jest w życiowej formie, szczególnie, że miejsca w najlepszej 24 jeszcze pewnego nie ma, musi w Gdynia Open przynajmniej wygrać ten jeden mecz.
Robbie Williams - Li Yan
Robbie Williams @ 1,64

Podobna sytuacja jak wyżej, tyle, że Williams jest dokładnie na 25 miejscu w rankingu więc ten mecz MUSI wygrać. Li Yan poza jednym dobrym meczem z Woollastonem, który rudy po prostu olał gra totalny piach. Robbie za to najlepiej w życiu. Kurs zdecydowanie przesadzony.
Do tego jeszcze Michael White (1,41), Mark King (1,363), Joe Swail (1,533) i David Morris (1,70). Cała czwórka ma w sumie spore szanse na załapanie się do top24, więc z szansy musi skorzystać. Rywali mają znacznie gorszych. White gra z przeciętnym Steadmanem, King i Swail z beznadziejnymi i jednymi z najsłabszych outsiderów, a Morris z totalnie bez formy Copem. Myślę, że z tego coś warto wybrać.
Wszystko z Marathonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ostatni turniej cyklu więc typy trzeba dobierać również pod kontem sytuacji w rankingu European Tour, ale też ranking Asian Tour będzie miał tutaj znaczenie, bo niektórzy z Europejczyków mogą awansować do finału właśnie z azjatyckiego cyklu.
Selt Matthew - Saif Ahmed
Typ: Selt Matthew @ 1.22 ✅ 4-2
Davis Mark - Yotharuck R.
Typ: Davis Mark @ 1.25 ✅ 4-2
Murphy Shaun - O&#39;Neill Jamie
Typ: Murphy Shaun @ 1.17 ✅ 4-0
Trump Judd - Chuang Liu
Typ: Trump Judd @ 1.17 ✅ 4-2
Maguire Stephen - Cao Xinlong
Typ: Maguire Stephen @ 1.17 ✅ 4-0
AKO 2.44 ✅
BetCity
Co do powyższych typów to chyba wydają się najpewniejsze z pierwszej rundy. Trump i Maguire ostatnio w wysokiej formie, wprawdzie awans do finału PTC mają już zaklepany i może istnieć obawa, że przyjechali nad polskie wybrzeże na krótki urlop, ale wątpię, żeby dali ciała już w pierwszym meczu. Murphy z Davisem na krawędzi top24 rankingu ET, która awansuje do finału PTC, więc mają o co grać, rywale bardzo wygodni, zwłaszcza, że obaj Anglicy ostatnio w bardzo przyzwoitej formie. Selt wprawdzie od dłuższego czasu gra piach, ale Saif o takiej formie może tylko pomarzyć. (Swoją drogą Selt to już kolejny gracz, obok Woollastona czy White’a, który po debiucie w MŚ mocno spuścił z tonu, czyżby jakaś klątwa Crucible?). Pewnie nie będzie do zera, ale do pierwszego zwycięstwa Katarczyka w tourze nie będzie tym bardziej.
Holt, Michael vs Hang, Li
Typ: Hang, Li (+1.5) @ 1.81 ⛔ 4-1

Holt daleko w rankingu ET i ciężko by mu było wskoczyć do top24, ale cwany gapa zaklepał sobie (praktycznie) awans do finału PTC dobrym występem w AT2 i to z Asian Tour Anglik pewnie awansuje. Dlatego nie wiem czy w Gdyni jego motywacja będzie najwyższa, ale nawet pomijając już kwestie awansu, to mecz i tak wydaje mi się bardziej wyrównany niż wskazują kursy. Hang grać potrafi, dobrze buduje brejki, a forma mu ostatnio nie przeszkadza (3 runda UK, wyrównane mecze z czołówką), z Holtem wygrał jedyny bezpośredni mecz, więc z tego tytułu też kompleksów mieć nie musi. Moim zdaniem biorąc wszystko pod uwagę jest spora szansa na niespodziankę, a na pewno na wyrównany mecz.

Perry, Joe vs Wells, Daniel
Typ: Wells, Daniel (+2.5) @ 1.65 ⛔ 4-1

Z Perrym ja bym jednak uważał, cały tegoroczny European Tour grał na od cz epnego, a przynajmniej nie na swoim poziomie. A wszystko dlatego, że już na początku sezonu Joe zapewnił sobie awans do finału PTC wygrywając AT1 i było wiadomo, że nikt go nie wyrzuci z top8 Asian Tour. Jak potraktuje Gdynię nie wiem, ale znając jego sytuację i wyniki w ET, to pobieram spory handicap dodatni na Wellsa. W ich ostatnim meczu na UK sprzed paru tygodni pogromu w żadnym razie nie było (Perry 6-3) i nie widzę powodu, żeby tu miał być.

Dott, Graeme vs Ebdon, Peter
Typ: Dott, Graeme @ 1.42 ✅ 4- 3

Potencjalny szlagier z dwoma byłymi mistrzami świata, ale blask obu chyba już bezpowrotnie minął. Zwłaszcza Ebbo już wyraźnie odstaje od czołówki, a nawet solidnych średniaków, a jak już włączy tryb Crazy Petera to już w ogóle. Ostatnio masa wysokich porażek z wcale nie najwyższych lotów graczami i nie widać wielu symptomów poprawy. Dotty zdecydowanie lepiej się prezentuje od rywala, przede wszystkim widać u niego znaną determinację i chociaż proces przestawienia się na bardziej ofensywny snooker nie przebiega idealnie, to aktualna forma Szkota całkiem przyzwoita. Dott jest na krawędzi top24 European Tour, więc ma o co grać, do tego bilans bezpośredni zdecydowanie na jego korzyść i nie sądzę, żeby w Gdyni miał się pogorszyć.

Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Perry, Joe vs Wells, Daniel
Typ: Wells, Daniel (+2.5) @ 1.65

Z Perrym ja bym jednak uważał, cały tegoroczny European Tour grał na od cz epnego, a przynajmniej nie na swoim poziomie. A wszystko dlatego, że już na początku sezonu Joe zapewnił sobie awans do finału PTC wygrywając AT1 i było wiadomo, że nikt go nie wyrzuci z top8 Asian Tour. Jak potraktuje Gdynię nie wiem, ale znając jego sytuację i wyniki w ET, to pobieram spory handicap dodatni na Wellsa. W ich ostatnim meczu na UK sprzed paru tygodni pogromu w żadnym razie nie było (Perry 6-3) i nie widzę powodu, żeby tu miał być.
Faktycznie, zapomniałem o tym głupim rankingu azjatyckim i Perry już ma awans. Myślę jednak, że to i tak nie przeszkodzi mu w dobrym występie nad polskim morzem. Wells jest bardzo przeciętny, potrafi urywać pojedyncze frejmy, ale wygrywać z takimi rywalami jak Perry raczej mu się nie udaje. Gdyby Anglik chciał przyjechać tutaj tylko po to, żeby odpaść w 1 meczu to pewnie całkiem by sobie ten wyjazd odpuścił.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Faktycznie, zapomniałem o tym głupim rankingu azjatyckim i Perry już ma awans. Myślę jednak, że to i tak nie przeszkodzi mu w dobrym występie nad polskim morzem. Wells jest bardzo przeciętny, potrafi urywać pojedyncze frejmy, ale wygrywać z takimi rywalami jak Perry raczej mu się nie udaje. Gdyby Anglik chciał przyjechać tutaj tylko po to, żeby odpaść w 1 meczu to pewnie całkiem by sobie ten wyjazd odpuścił.
Przecież ja nie mówię, że Wells wygra, nie o to mi chodziło, aż takim fantastą nie jestem, po prostu mi wystarczą jego 2 frejmy, co nie jest jakąś niemożliwością. Wątpię żeby Joe żyłował każdego frejma, bo nie ma takiej potrzeby. Jest wyraźnie lepszy i nawet na pół gwizdka powinien bez problemu awansować, nie zdziwię się jeśli np z wynikiem 4-2, to przecież też pewny wynik, a zadowoli wszystkich ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przecież ja nie mówię, że Wells wygra, nie o to mi chodziło, aż takim fantastą nie jestem, po prostu mi wystarczą jego 2 frejmy, co nie jest jakąś niemożliwością. Wątpię żeby Joe żyłował każdego frejma, bo nie ma takiej potrzeby. Jest wyraźnie lepszy i nawet na pół gwizdka powinien bez problemu awansować, nie zdziwię się jeśli np z wynikiem 4-2, to przecież też pewny wynik, a zadowoli wszystkich ;)
Nigdzie tak nie napisałem, po prostu dodałem dodatkową argumentację do swojego typu, bo poprzednia, że zależy mu na turnieju bo musi walczyć o awans była błędna ;)

PS Thanawat i Morris wycofali się z turnieju. Jak zwykle, znów gość, na którego stawiam.
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Już za kilka dni zaczyna się ciekawe granie na naszym podwórku. Jest kilka ciekawych spotkań do obstawiania. Wg podanych przez Bet 365 kursów warto kilka meczów obstawić. Wg mnie kwalifikacja do dalszych turniejów nie oznacza większego rozluźnienia, ponieważ grają w Gdyni o całkiem przyzwoite pieniądze. Typy na pierwszy dzień (7.02):


Mark Davis - Ratchayothin Yotharuck 1,20✅ 4:2

Nie ma sensu podawać więcej informacji, bo umiejętności Davisa są na dużo wyższym poziomie niż Yothatruck&#39;a. Musiałaby się stać katastrofa, żeby Mark miał kłopoty.

Joe Perry - Daniel Wells 1,20✅ 4:1

Wells coś tam potrafi uderzyć, ale niewiele w porównaniu do Perrego. Ostatnio forma Joe wzrasta co dla mnie jednoznacznie przesądza o wyniku tego spotkania, który nie powinien być wyższy niż 4-1.

Judd Trump - Liu Chuang 1,14✅ 4:2

Trampek ostatnio nieźle sobie radzi, finał ostatniej imprezy potwierdza pewny typ, tym bardziej, że Liu Chuang bardzo miernie sobie radzi ostatnio przegrywa dużą część meczów z graczami takimi jak choćby Hull, Milkins, amatorzy - Wicheard oraz Maimati.

Matthew Selt - Ahmed Saif 1,18✅ 4:2

Saif to chyba najgorszy snookerzysta aktualnie, nie potrafi niczego wygrać, więc nie ma sensu tłumaczyć dalej wyższości Selta.

Mark Selby - Chen Zhe 1,08✅ 4:0

Mimo, iż wg mnie Mark ostatnio gra gorzej i ma lekkie kłopoty ze zdobywaniem breaków to tutaj powinien sobie spokojnie poradzić.

Barry Hawkins - Ryan Clark 1,14✅ 4:1

Shaun Murphy - Jamie O&#39;Neill 1,16✅ 4:0

Stephen Maguire - Cao Xinlong 1,14✅ 4:0

Te typy nie wymagają komentarza, faworyci przeciwników mają słabych, więc zdobycie przez nich 2 fream&#39;ów będzie już wyczynem.

Matthew Stevens - Allan Taylor 1,20 ⛔ Szkoda gadać jak się zaprezentował , na szczęście wybrałem inne rozwiązanie bez niego.

Nikt nie podał jeszcze tego typu co mnie dziwi, bo Stevens bardzo dobrze sobie ostatnio radzi i z czołówką prowadzi praktycznie zawsze wyrównaną grę. Dla mnie Taylor nie jest w stanie w żadnym stopniu zagrozić wygranej Stevensa. Potwierdzają to przegrane z Linesem, Brecelem, Stevem Davisem czy nawet z Dohertym.

AKO: 3,78


Do tego warto się przyjrzeć typom na Daya (1.18), Guodonga (1.44) ⛔ , Wakelina (1.44).
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jak przystało na PTC moje typy przedstawiam w sesjach.
Poranną sesją sobie odpuszczam (po za promocją przeciwko Katarczykowi ???? ), miały być plany na wrzucenie Mehty :spokodfhgfh: do kuponu lecz dawno nie mieliśmy okazji oglądać Hindusa i sam jestem ciekaw wyniku z doświadczonym Wattaną.
Milkins po kursie 1.40 zupełnie nie warty gry, bo Davison po ograniu Fu (przypadek czy nie, ale wynik poszedł w świat) może popsuć troszkę krwi Robertowi.
Co do Stevensa, mecz z Murphym pokazał że coś z Walijczykiem było nie tak (1:4 -&gt; 5:4). Zgoda że, Taylor to nie jest nawet 1/4 Shauna ale strzeżonego itd, a różnie jest z tym podbijaniem kursów ???? // Beka z Metju //
Xiao (wtopa) też nie będzie wygrywał wszystkiego :]
9:30 Matthew Selt - Ahmed Saif @ 1.16 ✅ [4:2]
11:30 Mark Davis - R. Yotharuck @ 1.20 ✅ [4:2]
11:30 Mark Selby - Chen Zhe @ 1.08 ✅ [4:0]
12:30 Shaun Murphy - Jamie O Neill @ 1.15 ✅ [4:0]
12:30 Judd Trump - Liu Chuang @ 1.13 ✅ [4:2]
@ 1.95 Betsafe
13:00 Anthony McGill - Elliot Slessor @ 1.30 ⛔ [3:4] // a mogło być tak fajnie zielono, podziękuje temu panu za usługi ... //
McGill, rudy nieobliczalny zawodnik lecz spróbujemy. Ostatnie PTC w jego wykonaniu dość kiepskie, porażki z młodym Davies&#39;em i dziadkiem Barrym. Lepiej prezentował się w Asian Tour. Wygrał jako dog z Pistolem, by dostać z Perrym do 0 :p
Nie wydaje mi się aby pogromca Maflina ogarnął ten mecz.
13:00 Stephen Maguire - Xin Cao Long @ 1.11 ✅ [4:0]
Można powiedzieć że Chińczyk wpadł &quot;z deszczu pod rynnę&quot;.... Walkower z Day&#39;em w German Masters i w nagrodę pierwsza runda z solidnym Szkotem. Szkoda się rozpisywać.
13:00 Ryan Day - Robin Hull @ 1.20 w/o
Kolejny &quot;ogar&quot; w Main Tourze. Brawa dla Fina za pokonanie Maltańczyka Drago w ET6 i postraszenie Osy. Day w obecnej formie z kwitkiem powinien odprawić Mistrza Europy.
14:00 Gary Wilson - Adam Duffy @ 1.42 ✅ [4:3] // Uff... ///
Sedno kuponu. Bardzo wyrównana para. Gary pokazał miejsce w szeregu Wells&#39;a pozwalając mu ugrać tylko jednego frame&#39;a i ładując mu setkę. Z Holtem już nie było różowo i żegnamy się z Tempodromem. Duffy po debiucie na stole telewizyjnym dwie wpadki w ramach Q do German Masters i World Open. Czy podtrzyma czerwoną passę :?: Oby :!:
14:00 Barry Hawkins - Ryan Clark @ 1.12 ✅ [4:1]
Dwa odmienne bieguny snookerowego rzemiosła. Uczestnik Master kontra słabiutki Anglik który ograł jak do tej pory w turniejach European Tour&#39;u tylko Daniela Wellsa ????
@ 2.26 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 128

jago1991

Użytkownik
Tak rozumując to można stwierdzić, że coś złego działo się z Murphym do stanu 4-1 ???? Myślę że pierwsza runda nie przyniesie niespodzianek z wybranych typów, każdego różni poziom umiejętności jakimi dysponują, a też nie wydaje mi się żeby tu przyjeżdżali zagrać jeden mecz, skoro są pieniądze do podniesienia ze stołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubieherbate 51

lubieherbate

Użytkownik
Mamy pierwsze walkowery z R4:
Ryan Day - Robin Hull
Thanawat Tirapongpaiboon - Jimmy White
David Morris - Jamie Cope
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Matthew Selt vs Ahmed Saif 4-2
Matthew Selt (-2,5)
2;00 Bet365

Selt to taki średniak snookerowy. Pewnego poziomu nie przeskoczy,ale też poniżej pewnego nie spadnie. Na pewno nie można powiedziec,że jest słabym zawodnikiem,bo ktoś słaby nie kwalifikuje się do MŚ,a taki właśnie wyczyn ma za sobą Matthew. Rywala ma bardzo słabego. Saif w całym sezonie nie wygrał nawet spotkania,a co więcej ugrał ledwie 5 parti we wszystkich swoich meczach.
Breaki jego również słabe. 30pkt w jednym podejściu to góra. Takie breaki przy odrobinie szczęścia może dadzą mu jedną partie. Nic więcej.

Barry Hawkins vs Ryan Clark 4-1
Barry Hawkins (-2,5)
1,90 Bet365

Różnica co najmniej trzech klas. Barry nie gra ostatnio zbyt dobrze. Szybka porażka w Masters,tylko II runda GM. Brakuje trochę szczęścia(w Masters 5-6 Murphy) lub trafia na świetnie dysponowanego rywala (GM 2-5 Day). Dalej jest to jednak światowa czołówka. Potrafi wbijać setki,znakomicie czuje się w grze taktycznej. Taka gra będzie wręcz zabójcza dla bardzo słabego Clarka. Ryan w całym sezonie wygrał tylko 2 spotkania z niezbyt trudnymi rywalami. Gdy trafiał na kogos lepszego to często zdobywał freama i nic więcej. Tutaj partia będzie dla niego sukcesem. Hawkins walczy dalej o wielki finał PTC. Nie odpuści.
Stephen Maguire vs Cao Xinlong 4-0
Stephen Maguire (-2,5)
1,90 Bet365

Stephen dobra forma. Super występ w Masters, GM II runda i przegrana z Wenbo. Gdzie tam jednak Wenbo,a gdzie Xinlong? Lata świetlne różnicy.
Xin jest słaby. 5 wygranych spotkań w sezonie, z czego 3 podczas Asian Tour z jeszcze gorszymi rodakami. Przychodzi mecz z kimś lepszym to się konczy najczęściej tak:
0-5 Dale oraz 0-6 Walden.
Shaun Murphy vs Jamie O&#39;Neil 4-0
Shaun Murphy (-2,5)
2,00 Bet365

Shaun ma chyba najlepszego grajka do pokonania z powyższych. Jednak Jamie ten sezon ma fatalny. Jedyny sukces to awans do turnieju głównego GM,ale tam już w pierwszej rundzie zebrał baty (0-5 Holt). Nic nadzwyczajnego nie prezentuje. Shaun w przyzwoitej formie. Może błysku nie ma,ale poziom równy trzyma. Na dodatek jest na 24pozycji(ostatniej co daje awans) jeżeli chodzi o ranking PTC. Musi zatem się mocno spinać,aby wystąpić w wielkim finale.
Zdecydowany faworyt i max co straci to jeden fream
Kursy Bet365. Polecam
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bet365 poszerzył ofertę, więc warto z niej skorzystać. Michael Holt v Li Hang
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.57 ⛔ 4-1

Ten mecz opisałem już wcześniej, więc nie ma sensu się powtarzać. Wtedy dałem z handicapem na Chińczyka i nadal widzę sporą szansę na niespodziankę, ale obiektywnie patrząc over jednak jest pewniejszym typem na ten mecz, który powinien być bardziej wyrównany niż wskazują kursy.

Robert Milkins v Paul S Davison
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.61 ✅ 4-3

Kyren Wilson v Tian Pengfei
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 ✅ 3-4

Z powyższymi meczami jest podobnie. Faworyci których bez mrugnięcia okiem obstawiali jeszcze pare tygodni temu, teraz mocno spuścili z tonu. Z kolei rywale ostatnio całkiem nieźle, dlatego balans jest dużo bardziej remisowy niż pokazują kursy. Myślę, że w tych meczach żaden z graczy nie ma takiej przewagi, żeby wygrać więcej niż dwoma frejmami.

Dodatkowo, można śmiało stawiać, NIESTETY, przeciwko Polakom w pierwszej rundzie (jeśli gdzieś się pojawią w ogóle kursy..). Fajnie, że paru udało się przejść kwalifikacje, ale też trzeba uczciwie po w iedzieć, że były one słabo obsadzone. Dość powiedzieć, że wystarczyły 2 zwycięstwa , by znaleźć się w turnieju głównym. Mało tego, dwójka naszych dostała się wygrywając mecze z rodakami, co dużo mówi o poziomie obsady. Tak np. swoje miejsce w turnieju zaklepał sobie Wojciech Przyłucki, który jutro rano w pierwszym meczu telewizyjnym spotka się ze Steve&#39;em Davisem i spodziewam się wszystkiego najgorszego. Będzie można spokojnie łapać na live handicapy i undery, jeśli się pojawią. W każdym razie niespodzianek z udziałem naszych nie będzie, a boję się, żeby nie było jutro wstydu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Oho Gdynia wita już jutro z rana więc wypadałoby wziąć się do roboty. Gramy do 4 wygranych, nie jest to mój ulubiony format (wolę jak jest minimum 5 i wtedy wypada przerwa) ale trzeba grać;)
Meczy jak to zwykle na początku turnieju sporo, a bet365 wysilił się i nawet dał handicapy na pierwszy dzień więc kursy biorę właśnie stamtąd. Póki co propozycje tylko na 7.02, a na 8.02 pojawią się jutro.
9:30
Stevens - Taylor
Mieli pokazać Polaka ale wolą Mefiu więc trudno. Ogólnie mam zamiar poszaleć handicapami na tym turnieju więc nie rzadko pójdę &quot;pod prąd&quot;. Jakieś większe porównywanie tych zawodników mija się z celem bo Stevens obraca się w wyższych snookerowych kręgach i jest tu faworytem ale widzę poprawę w grze Taylora, owszem mecze przegrywa i to właściwie wszystkie ale walczy, dwa ostatnie mecze grane do 5 wygranych przegrał dopiero po deciderach z Dohertym i Wenbo więc ze Stevensem te 2 partie może spokojnie ugrać tym bardziej, że Matthew w takich luźnych meczach nie spina się jakoś strasznie i często banalnie pudłuje zostawiając otwarte układy, które Taylor jeśli myśli o poważnej grze wypadałoby, żeby podnosił.
Handicap w meczu: Taylor +2,5 kurs 1,66✅
Selt - Saif
Może i Selt to nie Stevens, a Saif to nie Taylor więc ogólnie powinno być podobnie to jednak nie spodziewam się tego. Różnica jest taka, że Taylor jak dostanie układ to umie go podnieść, a Saif nie koniecznie więc nawet jak Selt będzie mu coś zostawiał to Katarczyk i tak wbije z 10pkt i odda. Do tej pory wygrywał max po jednym framie i to nie za często, dodatkowo dawno nie grał więc mocno się zdziwię jak tu się postawi. Matthew dyspozycją nie grzeszy ale trudno o lepszego rywala, żeby podnieść morale.
Handicap w meczu: Selt -2,5 kurs 2,0⛔

Milkins - Davison
Wypadałoby, żeby Robert w końcu się przełamał. Na dobrą sprawę Osa zrobił mu dwa razy niezłe kuku ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że to już koniec Milkmana, psycha siadła itp. Davison chwalony ostatnimi czasy ale jakby tak się przyjrzeć to nie zrobił nic wybitnego poza pokonaniem tragicznego Fu. Byle Robert ogarnął koszmary niedawnej przeszłości to Paul nie będzie miał dużo do gadania. Kurs według mnie ze względu na brak formy Milkinsa lekko podwyższony więc można spróbować.
Zwycięstwo w meczu: Milkins kurs 1,4✅
King - Norbury
Poskramiacz faworytów w pierwszych rundach Mark King śmiem twierdzić lepiej sobie radzi z pozycji doga na tym etapie turniejów ale tym razem jest faworytem. Kinga było widać ostatnio nawet dość często, dostał po gaciach od Trumpa, ledwo co wymęczył Harolda, równie mocno męczył się z takimi tuzami jak Borg czy Grace. Norbury nie jest moim ulubieńcem i patrząc po ostatnich &quot;dokonaniach&quot; trudno o optymizm jednak według mnie tu może zdarzyć się wszystko i 1,33 na Kinga to dla mnie za mało.
Handicap w meczu: Norbury +1,5 kurs 2,0✅
11:00
M. Davis - Yotharuck
Mizerny ten kurs na Marka, według mnie nie wart uwagi, nie na takim turnieju. Forma Davisa jest całkiem ok, ładnie grał w Germanie aż przyszedł Lawler i go zamulił. Taj wynikami nie imponuje ale wiemy dobrze, że wbijać chłopaczek umie i różne handicapy pokrywać potrafi, tu linia na 2,5 co w meczu do 4 wygranych jest wysoko a różnicy między nimi nie ma takiej jak między Selbym i Zhe.
Handicap w meczu: Yotharuck +2,5 kurs 1,66✅
Holt - Hang
Widział ktoś kiedyś dwa dobre turnieje pod rząd u Holta? Myślę, że Germana można uznać za udany występ bo pewne wygrane z O`Neillem, G. Wilsonem i McManusem, potem przyszedł Trump i potraktował go podobnie jak Kinga ale ogólnie pozytywnie. Hang póki co wyrasta na jednego z najlepiej rokujących młodych Chińczyków, solidnie wbija, gra bez kompleksów, zawsze walczy i nawet jak jest zdecydowanym dogiem to nie daje się rozgromić. Chociaż miejsce w rankingu mówi coś innego to nie widzę na tą chwilę dużej różnicy miedzy nimi więc dodatnie handi jest wskazane.
Handicap w meczu: Hang +1,5 kurs 1,83⛔
11:30 (nie wiem dlaczego taka godzina jest w planie, pewnie będą spore opóźnienia)
Selby - Zhe
Mark w Germanie pokazał, że w pierwszej rundzie potrafi wygrać wysoko, a rywal (J. Robertson) to jednak lepszy zawodnik niż Chińczyk. Potem przyszła dość nieoczekiwana porażka z Maflinem ale to też wyższy poziom. Zhe jest mega słaby, wszystkie jego porażki (a były właściwie same porażki) bardzo wyraźne i to nie tylko z zawodnikami pokroju Selbiego. Coś złego się z nim dzieje, a ja nie wnikając co konkretnie gram odważnie na Marka, który jeśli zagra chociażby na granicy przyzwoitości to będzie 4-0. Mecz na live więc w razie kłopotów można będzie coś wyciągnąć.
Handicap w meczu: Selby -2,5 kurs 1,66✅
Pengfei - K. Wilson
Tian ostatnimi czasy prezentuje się jak nie on. Dojrzała gra, nie wbija wszystkiego na chama, może w końcu dojrzał bo potencjał to on ma. Wygrana z Robertsonem 5-1 w jakiej ten formie by nie był jest na pewno warte odnotowania. Ogólnie coraz częściej można zauważyć u niego dzień konia i wtedy idzie gładko: 5-1 z Burnsem, 6-1 z Advanim no i ten Neil. Kyren od paru spotkań bieda straszna, porażkę z Dingiem można zrozumieć ale wysoki wpiernicz od McLeodaczy Maflina to nie koniecznie. Kurs z doświadczenia widzę, że zjechał trochę przez to wszystko ale mimo to Tian powinien ogarnąć.
Zwycięstwo w meczu: Pengfei kurs 1,66✅
12:30
Trump - Chuang
Naprawdę nie lubię takich niskich kursów na takich nie czarujmy się podrzędnych turniejach jak to co serwują na Judda. Co mam napisać no jest chłopak w formie (póki się nie zatnie) i gra bardzo fajnie, ale Liu nie jest ogórem, jak większość Chińczyków ma opanowane pewne wbicia i układy podnosić umie, a szczerze wątpię, żeby Judd wznosił się na jakieś swoje taktyczne wyżyny i raczej widzę go walącego na pałę, a takim sposobem otwiera się szansa dla Chuanga, żeby poskubać trochę punktów. Spodziewam się otwartej gry, a wtedy szanse obu znacznie się wyrównują, bo jak mówiłem Chińczyk punktuje dobrze, gorzej z kreacją gry, która i tak sama się wykreuje po jakieś petardzie Anglika.
Handicap w meczu: Chuang +2,5 kurs 1,8✅
Na razie tyle, może jutro najdzie mnie wena na późniejsze spotkania;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
No to w turnieju głównym mamy sześciu Polaków.

Kto z kim:

Marcin Nitschke vs Anthony Hamilton
Kacper Filipiak vs Martin Gould
Wojciech Przylucki vs Steve Davis
Rafał Jewtuch vs Tom Ford
Marcin Kolibski vs Rod Lawler
Adam Stefanow vs Neil Robertson


Pytanie jest jedno. Czy którys z Polaków wygra chociaż jednego freama? Taki wynik będzie trzeba uznać za sukces. Cudów nie będzie,bo różnica gigantyczna.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Polacy trafili na wymagających przeciwników. Roger trochę za bardzo się zapędzasz pytając czy ktoś ugra chociaż jednego freama. Według mnie na pewno coś ugrają. Szkoda &quot;Stefana&quot; bo według mnie obecnie zawodnik z największym potencjałem i fajną grą jak na polskie realia. Ciekawi mnie też postawa Filipiaka i Nitschke. Ale zapewniam Cię, że nasi chłopcy coś ugrają;) Na razie pierwszej rundy nie gram bo kursy marniutkie a mogą dziać się cuda.
Powodzenia typującym i grającym;)
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
@ Stephen Maguire (-2.5) 1.90 - Cao Xin Long ✅
@ Barry Hawkins (-2.5) 1.80 - Ryan Clark ✅
Analiza połączona, bo mamy podobną dysproporcję między zawodnikami. Xin Long i Clark to jedni ze słabszych profesjonalistów. Różnica przynajmniej trzech klas w porównaniu do światowej czołówki jaką są Maguire i Hawkins. Jeśli Szkot i Anglik wybitnie nie oleją turnieju to powinni błyskawicznie zameldować się w drugiej rundzie.
@ Gary Wilson 1.40 - Adam Duffy ✅
Wilson życiowy sezon. Sporo niezłych wyników, dobrych meczów i brejków. Kilka cennych nazwisk na rozkładzie. Do tego brejk maksymalny 147 punktów. Owszem Gary to jeszcze nie jest czołówka i miewa wpadki, ale to z reguły z lepszymi od siebie. Duffy to typowy przeciętniak. Bez większego doświadczenia, umiejętności i formy. Pojedyncze przebłyski to raczej za mało na będącego w dobrej formie Wilsona.
@ Anthony McGill 1.33 - Elliot Slessor ⛔
McGill jakby chciał za wszelką cenę udowodnić, że nie jest totalnym beztalenciem i coś tam jednak potrafi. Do tej pory Szkot nie błyszczał, ale ten sezon to może być jakiś przełom. Wysokie brejki wbijane na zawołanie, znaczna poprawa gry. Ostatnio cenne zwycięstwo z Allenem. Może jeszcze z Rudego coś będzie. Slessor to młody chłopak, dopiero pojawiający się w poszczególnych turniejach. Za kilka lat może być to niezły zawodnik, ale w tej chwili jednak jeszcze sporo mu brakuje choćby do takich średniaków jak McGill.
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik

Szkoda gadać na temat tego typa. Ciśniemy z tym wózkiem dalej.
Tak jak w dniu dzisiejszym, podaje typy sesjami, chociaż ciężko cokolwiek skleić :c
9:30 Michael White - Craig Steadman @ 1.40 ⛔ [3:4]
Biały zaszedł mi za skórę w German Masters gdy grał z flegmatycznym Hamiltonem i ze stanu 2:1 zrobiło się 2:5 :&lt; (so sad...) Steadman gdyby był nieco bardziej ogarnięty mógłby odnieść kilka więcej wygranych w ostatnich tygodniach, chociażby wyeliminowanie Allena z German Masters.
Craig praktycznie poza turniejami ET nie odnosi wygranych. Potrafi męczyć się z kierowcą o arabskich korzeniach pod flagą Anglii, albo ograć gościa na wyżej wstawionym obrazku. 22-letni Walijczyk wg mnie w II rundzie.
9:30 Joe Swail - Ross Muir @ 1.50 ✅ [4:0]
Aż taki kurs na tak solidnego zawodnika biorę z przyjemnością. Szanse, że Joe powalczy o awans do wielkiego finału tej imprezy (34 miejsce i +3000 punktowa strata do top24) są małe, a do tej głupiej II rundy turnieju powinien wejść z przytupem, a 20-letni Ross nie powinien być przeszkodą dla &quot;The Outlaw&quot;
@ 2.10 Betsafe
11:00 Scott Donaldson - James Cahill @ 1.42 ✅ [4:3]
Bardzo ciekawa para dwóch młodych snookerzystów. Faworytem szkot Scott, jednak nie uważam iż będzie to mecz jednego zawodnika. James pomału zaczyna deptać po piętach jako dog w pojedynczych meczach (5:4 z Dottem, 6:3 z Perry&#39;m). Może się skończyć deciderem :]
11:00 Pankaj Advani - Alex Borg @ 1.25 ⛔ [2:4] // Hmm.. //
Bez zbędnego rozpisywania się. Zawodnik z Malty co raz bardziej przypomina chłopca do bicia, chociaż wiek na to nie wskazuje. Hindus nie mógł dostać lepszego rywala na początek przygody z gdyńskim turniejem.
11:00 David Gilbert - Cao Yupeng @ 1.65 ✅ [4:1] // Bardzo ładnie :] //
Anglik, podobnie jak Majki zaszedł nie tylko mi za skórę gdy przegrał już w pierwszej rundzie w Yorku z Li Hangiem 4:6. Szybko zmazał tą plamę promując się do Tempodromu i marcowego World Open eliminując Andę i Gary&#39;ego Wilsona. 5:3 z Davisem nie jest złym wynikiem. Forma Davida napawa optymizmem. A co u Chinola :?:
Ostatnie 5:3 z Liangiem w German Masters po dość wyrównanym meczu, strata 3 partii w meczu w ramach Q do World Open z pajacem Wellsem chluby nie przynosi.
Mam nadzieję na pozytywny wynik i wyrównanie pojedynków bezpośrednich. Również może się skończyć w siódmej partii.
@ 2.93 Betsafe
Zastanawiam się na meczami od 13. Dorzucę później.
EDIT: Walden bez meczu w 2 rundzie.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Kurt Maflin vs Lee Page 2-4
Kurt Maflin (-2,5)
2,00 Bet365


Kurt w tej części sezonu spisuje się rewelacyjnie. Awansował do GM i WO. Już w samych Niemczech doszedł do trzeciej rundy. Najpierw ograł Forda 5-2,a potem sprawił sporą niespodziankę eliminując z turnieju Marka Selby&#39;ego. Po tak dobrym występie przeszedł słabszy mecz i porażka z Perrym. Forma zatem jest na wysokim poziomie. Rywala ma bardzo słabego,który w bieżącym sezonie wygrał tylko 2 spotkania. Większość meczów to klęski i porażki nawet do zera. Norweg jest wielkim faworytem i według mnie skończy się tutaj wynikiem 4-0. Maflin potrafi budować solidne breaki. Setki w jego wykonaniu to nic nowego. Page może tylko pomarzyć o takiej grze. Taki poziom jest dla niego na ten moment po prostu nieosiągalny.
Stuart Carrinton vs Patrick Einsle 3-4
Stuart Carrington
1,44 Bet365

Doświadczenie i ogranie zdecydowanie po stronie Anglika. Większe umiejętności także prezentuje Stuart. Potrafi wygrywać mecze na poziomie Main Touru. Świadczyć o tym może chociażby bardzo dobry wynik podczas UKC. Trzecia runda tak prestiżowej imprezy sama się nie robi. Potrafi wbijać,a prowadzenie białej jest na niezłym poziomie. Nie to co u Niemca Einsle,który często ma ogromne problemy z prowadzeniem gry. Wszystko u niego wygląda bardzo chaotycznie. Pierwszy sezon w MT jest dla niego okrutny i co chwilę zalicza gorycz porażki. Jeden wygrany mecz- na tyle go obecnie stać. Solidna gra Carringtona na pewno wystarczy na beznadziejnego rywala.
Jimmy Robertson vs Andrew Paggett 4-3
Jimmy Robertson
1,50 Bet365

Obaj zawodnicy są bez formy. O ile Jimmy jeszcze coś tam wygrywa,jakieś pojedyncze spotkania tak Andrew praktycznie przegrywa mecz za meczem. Anglik to zawodnik o większych umiejętnościach. Już nie raz udowadniał,że potrafi napsuć spore krwi dużo lepszym rywalom. Stawiam właśnie na niego,bo obecnie Paggett nie gra kompletnie nic. Nawet od emerytów takich jak Drago dostaje ostre baty.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
O Maflinie pisałem już wyżej, Bet365 wystawia super kurs na under 6,5, więc ja chętnie go pobieram. http://forum.bukmacherskie.com/f59/snooker-assi-88669-15.html#post4229673
Kurt Maflin - Lee Page
Under 5,5 @ 1,80

&quot;Cała piątka prezentuje niezły poziom, a gra z totalnymi dziadami. Nie chcę mi się wierzyć, że w którymkolwiek z tych meczów outsiderzy wygrają chociaż dwa frejmy, nie mówiąc już o tym, że mogą sprawić niespodzianką. Kursy niskie, ale typy pewne. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć, który z wspomnianych może mieć jakieś minimalne problemy.&quot; http://forum.bukmacherskie.com/f63/gdynia-open-2014-et-8-6-9-02-2014-a-103206.html#post4220411
Selby, Murphy, Maguire wygrali dziś 4-0, Hawkins 4-1. Czas jutro na podobny wynik u Maflina.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Graeme Dott v Peter Ebdon Typ: Graeme Dott @ 1.44 ✅ 4- 3 ???? z 0-3 na 4-3..

O meczu Dotta z Ebdonem pisałem już wcześniej, wiec nie ma sensu się powtarzać. Dla mnie Szkot jest mocnym faworytem tego meczu i to z kilku względów, które wcześniej wyłożyłem.

Stuart Carrington v Patrick Einsle
Typ: Stuart Carrington @ 1.44 ⛔ 3-4

Carrington ostatnio mocno się podciągnął z formą, niezły run w UK (3 runda) i całkiem nieźle wyglądał w podejściach. Punktować potrafi, więc tutaj widzę jego największą przewagę nad Einsle. Niemiec na razie nie wykorzystuje zupełnie swojej szansy w zawodowym tourze, ledwie 1 wygrana w tym sezonie, ale było to w czerwcu, a potem całą seria porażek, zwykle dotkliwych. Dzisiaj pewnie pogromu nie będzie, ale o wygraną będzie bardzo ciężko, bo Anglik na ten moment wydaje się pod każdym względem na wyższym poziomie wtajemniczenia.

David Gilbert v Cao Yupeng
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 ⛔ 4-1

Dominic Dale v Dechawat Poomjaeng
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 ⛔ 4-1

Mark Williams v Liang Wenbo
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 ✅ 3-4

Tutaj już bez większych rozpisek. Po prostu powyższe mecze wydają mi się najlepiej sparowane z dzisiejszej 1 rundy. Umiejętności rywali bardziej lub mniej zbliżone, podobnie jak aktualna forma, a w każdym razie na tyle, że trudno mi wskazać jednoznacznego faworyta. W takim układzie najlepszym rozwiązaniem są overy, bo jakoś nie widzi mi się, żeby któryś z tych meczów przerodził się w jakiś pogrom, wygrana więcej niż dwoma frejmami będzie dla mnie niespodzianką.

Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom