>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

German Masters 2018 (31.01-4.02.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
German Masters 2018
31 stycznia - 4 lutego 2018
German Masters to dla zawodników jeden z ulubionych turniejów w kalendarzu głównie przez świetną atmosferę tworzoną przez niemiecką publiczność. Nie do przecenienia jest również zjawiskowy Tempodrom, w którym rozgrywany jest ten turniej, przez wielu zawodników oceniany jako najlepsze miejsce do rozgrywania zawodów snookerowych. W tym sezonie kolejna edycja turnieju German Masters 2018 rozegrana zostanie w dniach 31 stycznia - 4 lutego 2018 we wspomnianym już Tempodromie mieszczącym się w centrum Berlina. Całkowita pula nagród sięga €364,500, w tym €80,000 dla zwycięzcy. Tytułu bronić będzie Anthony Hamilton, który rok temu w finale pokonał Ali Cartera (9-6) i był to do dla niego pierwszy rankingowy tytuł w karierze.
Ale zanim przeniesiemy się do Berlina na turniej główny, to wcześniej trzeba rozegrać kwalifikacje, a te odbędą się w dniach 19-22 grudnia 2017 w Barnsley Metrodome w angielskim Barnsley. By wystąpić w Berlinie trzeba będzie wygrać 2 mecze. Wszystkie mecze będą w formacie do 5 wygranych frejmów (Best-of-9).

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów i analiz
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Często jest tak, że kwalki do jakiegoś danego turnieju grane są w innym kraju?
Dla turniejów spoza Wysp Brytyjskich to nie często tylko właściwie zawsze. A takich turniejów jest coraz więcej, przede wszystkim Chiny, gdzie coraz więcej turniejów bo tam największy boom na snooker i dużo sponsorów. Ale też przecież własnie German Masters, czy European Masters i chyba też Paul Hunter Classic też mają kwale w Anglii. Zwykle w Barnsley i Preston. Bierze się to głównie z tego, że wyspy wciąż są mekką dla graczy, wielu tam się przeniosło jeśli nie na stałe to na jakiś okres w roku, bo tam najlepsi trenerzy i kluby, gdzie można trenować z klasowymi graczami. Tak jest po prostu wygodniej dla nich i taniej, bo przecież żeby przegrać kwalach w Chinach to żaden biznes, bo podróż przez pół świata kosztuje.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Maguire vs G.Wilson
Zwycięzca meczu: Maguire, Stephen @ 1.363 ⛔ 1-5 Mags chyba chciał mieć wolny styczeń ..

Y.Bingtao vs M.Selt
Zwycięzca meczu: Bingtao, Yan @ 1.333 ⛔ 3-5
Format meczów do 5 frejmów z przerwą regulaminową, więc jest czas i miejsce dla fawrotyów na korygowanie ewentulanego falstartu. Wilson dobry gracz, ale w Glasgow dał się ograć Xiao jak dziecko w deciderze oddając mu wygrany mecz. To nie są dobre okoliczności przed mecze z Maguirem który obudził się w Scottish Open i chyba wraca do swojej formy. Wolałbym nieco wyższy kurs, ale ten też jest niezły. Co do Bingtao to tutaj chyba sprawa łatwiejsza, bo nie wiem czy Selkt w obecnej dołującej formie jest w stanie przycisnąć świetnego Chińczyka. W Glasgow mu nie poszło, wtopa właśnie z Magsem po dobrym meczu (3-4) wiec nie ma mowy o obniżce formy bo rywal był zacny. Po prostu nie da się wygrywać wszystkiego, ale dzisiaj powinien być łatwy powrót na ścieżkę wygranych.
X.Si vs D.Grace
Zwycięzca meczu: Grace, David @ 1.90 ✅ 4-5
Grace potrafi zamulić swoim stylem wielu, umie i lubi grać defensywnie i w brudnych frejmach czuje się najlepiej. W Glasgow własnie to pokazywał i to w dobrym stylu, bardzo dobry występ i 4 runda, potknął się dopiero na póżniejszym zwycięzcy turnieju czyli Robertsonowi, któremu postawił trudne warunki (2-4). Wcześniej ograł 3 uznanych już graczy, a w żadnym z nich nie był faworytem (Ursenbacher, McManus, Anda). Nie wiem czy młody Chińczyk jest gotowy na zderzenie się z takim zamulatorem jak Grace, do tego będącego w dobrej formie.
Kursy z Marathonu
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moim zdaniem mecz Xu z Grace&#39;m nie ma faworyta, postawienie na któregokolwiek z nich jest jak obstawienie orła lub reszki przy rzucie monetą. W takim wypadku stawianie na któregokolwiek przy kursie poniżej 2 jest nieopłacalne. Tym bardziej u polskich buków z powodu podatku. Za jednym przemawia ranking roczny, za drugim główny. Anglik walczy o utrzymanie w gronie profi, będzie może bardziej zdeterminowany, ale też spięty. Chinol ma gwarancję pozostania w Tourze na przyszły sezon. Z podobną częstotliwością budują brejki, w ostatnich 2 turniejach wygrali tyle samo meczy. Obaj w grudniu poprawili rezultaty w porównaniu z wcześniejszymi tygodniami. Anglik wygrał w grudniu 1 partię więcej. We wrześniu grali ze sobą i wygrał Grace 6:2. To wszystko co bardziej przemawia za Angolem.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
5 frame w wykonaniu Chińczyka to jest nieśmieszny żart. Gdy mógł pomału wrócić do meczu to przegrywa go mimo że Selt potrzebował już dwóch snookerów do jego wygrania.Co za patol.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Bingtao topi mi tripla. Granie małych kursów przeciwko graczowi z potencjałem, ale bez formy, a tak myślę o Selcie, bywa zdradliwe. Nagłe &quot;zmartwychwstanie&quot; takiego gościa zaskakująco niszczy &quot;pewniaka&quot;.
 
C 334

copper

Użytkownik
Niszczy to Hamza Akbar Allana Taylora..Nie ma chyba większego obecnie ogóra w tourze niż ten Taylor.Po takim meczu to chyba ze wstydu zawiesiłbym na jego miejscu kij na kołku.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
R.Lawler vs R.Muir
Zwycięzca meczu: Muir, Ross @ 1.727 ⛔ 5-1

Typ głównie przeciw Lawlerowi , ale też za Muirem. Faktem jest że Anglik jest bez formy. W całym sezonie bilans 2-11 w tym seria 8 ostatnich przegranych meczów z rzędu, Wprawdzie rywale wymagający, ale nawet nie nawiązał w tych meczach walki. Z Muirem teoretycznie powinno być łatwiej, ale tylko teoretycznie. Młody Szkot ostatnio prezentuje się więcej niż przyzwoicie, na rozkładzie ma m.in. Bairda, Leonga i Carringtona, plus zacięte mecze z Williamsem i White’em kończone deciderami. Dlatego to w nim widzę faworyta.
L.Fernandez vs A.Hugill
Zwycięzca meczu: Hugill, Ashley @ 1.40 ✅ 3-5
Fernandezowi zdarzył się niedawno cud kiedy ograł Dinga z 1-5 na 6-5, ale to był tylko wyjątek od reguły (zresztą Ding ostatnio zawodzi na całej linii, wczoraj znowu męczarnie z Greenem), która dla niego jest regularne baty od wszystkich. Dość powiedzieć, że w następnym meczu przegrał 0-6 z Saengkhamem, a potem 1-4 z Akbarem. Generalnie to jak przegrywa to dramatycznie, poza meczem z Dingiem w 6 pozostałych ugrał w sumie 5 frejmów. Na tym tle Hugill wygląda wręcz jak stary wyga. W ubiegłym tygodniu w Glasgow bardzo dobry run, zatrzymał się dopiero na Higginsie w 4 rundzie, a po drodze odprawił m.in. Cartera i Linesa seniora. Nie ma się co zastanawiać, Hugill jest mocnym faworytem.
Kursy z Marathonu
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Jak to możliwe że Slessor dostaje 1-5 z Burnsem a Muir 1-4 z Lawlerem.... Jeszcze bym zrozumiał zwycięzców ale po wyrownanych meczach a nie takie pogromy. Hugill pewnie też przegra i to z Leo Fernandezem ;) Wczoraj Akani 1-5 ze O&#39;Brienem, a przecież jeszcze niedawno prawie wyeliminował O&#39;Sullivana. Po tym meczu przyszły 2 wysokie przegrane z dwoma dziadkami. Dziwne te wyniki pod koniec roku, chyba pora odpuścić i wrócić dopiero na Masters.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak to możliwe że Slessor dostaje 1-5 z Burnsem a Muir 1-4 z Lawlerem.... Jeszcze bym zrozumiał zwycięzców ale po wyrownanych meczach a nie takie pogromy. Hugill pewnie też przegra i to z Leo Fernandezem ;) Wczoraj Akani 1-5 ze O&#39;Brienem, a przecież jeszcze niedawno prawie wyeliminował O&#39;Sullivana. Po tym meczu przyszły 2 wysokie przegrane z dwoma dziadkami. Dziwne te wyniki pod koniec roku, chyba pora odpuścić i wrócić dopiero na Masters.
Na mój gust po prostu za dużo jest teraz turniejów. Dobrze dla zawodników, bo więcej kasy się pojawiło do wygrania itd, ale z drugiej strony przecież praktycznie grają tydzien po tygodniu. Finał jednego turnieju w niedziele, a w poniedziałek początek drugiego. Raz że zmęczenie może dawac o sobie, przecież podróże, przesiadki, przepakowania i życie w hotelach potrafi wymęczyć, plus jeszcze sama gra. Cięzko utrzymac formę przez taki długa okres. A dwa, że pewnie niektórzy zawodnicy sobie po prostu wybierają turnieje na które im pasują z różnych względów, albo czy w ogóle na nie jechać bo daleko itd albo nie grają na 100%. Bo przyda im się tydzień wolnego na spokojny trening. Nie zdziwię się jak się zrobi coś podobnego jak w tenisie, gdzie gracze w jednym turnieju grają na maksa bo bronią dużo punktów, a w innym niekoniecznie, bo rok temu tam nie grali. Jakichś niecnych zamiarów bym się w takich dziwnych wynikach nie dopatrywał, chociaż kto wie, może za jakiś czas dowiemy się o jakimś zawieszeniu za przypadki ustawianych meczów i to nawet przez bardzo znanych graczy.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Chen Zifan - Cao Yupeng
Zwycięzca meczu: Chen Zifan @ 2.9

Na dzisiejszy wieczór zdecydowałem się prócz zagrania niektórych typów psotnicka (którego nota bene bardzo szanuję i propsuję za wiedzę i wyczucie betów) na spotkanie pomiędzy dwoma Chińczykami. Oglądałem bardzo szczegółowo Scottish Open, Cao grał do bólu skutecznie, brakowało większej ilości setek, ale to tylko dla oka kibica - ilośc brejków +50 najwyższa w turnieju. Finał powinien być jego jednak wyszła presja debiutu i do tego sprowadzam swój typ. Poniekąd bardzo często gra się przeciw finalistom z poprzednich turniejów, jednak tutaj dochodzi sposób porażki - Chińczyk był autentycznie załamany, a to co się działo od stanu 8-4 do 8:9 na długo zapadnie mu w pamięć i nie sądzę, że tak szybko się podniesie i dzisiaj zagra świetne spotkanie, biorąc pod uwagę, że prócz jednorazowych wyskoków Yupeng nie osiągnął nigdy ustabilizowanej formy, a ma już bodajże 27 lat. Na przeciw niego Zifan na którego zagranie motywuje mnie prócz powyższego to, że mimo słabej gry na przestrzeni sezonu potrafi okazjonalnie odprawić będących w słabszej formie danego dnia przeciwników jak np. Murphy czy Hawkins.
Nie idę tutaj w żadne handpicapy, jeśli Cao będzie miał w głowie porażkę to po prostu przegra, jeśli się otrząsnął to łatwo wygra, nie wydaje mi się byśmy mieli obserwować tutaj close game i decidera.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Xintong - Craigie : 2 @ 2.33
Craigie(-1.5) @ 3 1xbet
Xintong to niewątpliwie wielki talent i będą z niego ludzie, ale jakoś nie do końca jego gra mnie ostatnio przekonuje, za bardzo otwarty snooker wg mnie prezentuje nie zawsze licząc się z konsekwencjami, wiadomo jak wszystko siedzi to sie robi wysokie brejki i wygląda imponująco, ale rzec w tym że ostatnio nie wszystko siedzi. Przegrane z Greenem i Fu osatnio, męczarnie z McLeodem, przegrana z J.Robertsonem, wygrana wcześniej z Hawkinsem, ale ja do dziś pamiętam że ten mecz to parodia snookera była, mimo tego że Craigie ostatnio wtopił 6:0 z Higginsonem to uważam że jego dyspozycja poza tym jednym meczem wyglądała lepiej niż Chińczyka, a przede wszystkim jego styl gry uważam za rozważniejszy co będzie dużym atutem w tym meczu. Stąd uważam że wystawienie Xintonga jako faworyta po kursie 1,65 jest nie w pełni przemyślane.
Na jutro jeszcze mały doubelek
Un-Nooh + J.Robertson @ 2.45 1xbet
Typ na 22.12
Totten - Woolaston : 1 @ 5.85
Totten(+2.5) @ 2.24

over 6.5 frames @ 1.57
1xbet
No ten kurs to jest spore przegięcie,stąd już dziś podaje bo wydaje mi się że zostanie zbity, w gwoli ścisłości uważam woolastona za faworyta, ale był on także sporym faworytem zdecydowanym w meczu z Borgiem a skończył się ledwo 5:4 dla Bena, w każdym razie Totten na osatnia 4 mecze, 3 zwycięstwa co nie jest dla niego zbyt czestym wynikiem, dlatego licze że pójdzie za ciosem i urwie sporo partii Woolastonowi albo wygra mecz, tym bardziej że Woolaston jakoś kolorowo nie wygląda ostatnio, no poza mecze z Allenem może, ale jak na 9 partii robi tylko jedną 50tke no to jak na zawodnika tej klasy to mizerny wynik.
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Co myślicie dziś o becie na Cao z Murphym ? Da radę chińczyk wygrać, warto iść po tym kursie 2.5 ?
Na emocję spróbuję dziś ako :
Higginson A. - LI H. 2 @ 1.55
Joyce M. - Haotian 1 @ 1.70
Perry J. - Swail J. 1 @ 1.30
Trump J. - Duffy A. 1 @ 1.10
@ ako 3.77 + do tego dorzucam Cracovię z hokeja i mam kurs około 4.5
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co myślicie dziś o becie na Cao z Murphym ? Da radę chińczyk wygrać, warto iść po tym kursie 2.5 ?
Na emocję spróbuję dziś ako :
Higginson A. - LI H. 2 @ 1.55
Joyce M. - Haotian 1 @ 1.70
Perry J. - Swail J. 1 @ 1.30
Trump J. - Duffy A. 1 @ 1.10
@ ako 3.77 + do tego dorzucam Cracovię z hokeja i mam kurs około 4.5
Ty nam powiedz czy da radę, ja nie mam pojęcia, zwłaszcza że na kuponie jeszcze jakiś hokej o którym pojęcia nie mam. Na tym polega podawanie typów w działach tematycznych: podajesz swój typ, podajesz jego uzasadnienie, a potem inni użytkownicy mogą się do tego odnieść. Suche typy fajna sprawa, ale na koncie u buka, a nie na forum.
------
A.Carter vs W.Yuchen
Łącznie frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.58 ✅ 3-5 przykro to mówić, bo to jeden z moich ulubionych graczy, ale Carter to ostatnio kopalnia pieniędzy..
Wygrana z handicapem: Yuchen, Wang (+2.5) @ 2.27 ✅
Zwycięzca meczu: Yuchen, Wang @ 5.80 ✅
Typ przeciwko Carterowi, który zgubił formę zupełnie. Od kompromitującej wtopy (2-6) z Jimmym Whitem w UKC coś mu się stało, w Glasgow przegrał z Hugillem (3-4) i boję, żeby mu te wtopy z dużo niżej notowanymi rywalami nie weszły w nawyk. W każdym razie forma Kapitana nie budzi zaufania i nawet przeciwko młodemu Chińczykowi nie powinien być takim faworytem. Tym bardziej, że Wang to nie ogórek, w tym sezonie na rozkładzie ma m.in. Grace’a i Donaldsona, plus zacięte mecze z Bingtao czy Lisowskim czyli graczami w formie. Myślę, że z dołującym Carterem stać go będzie na 2-3 frejmy a może i coś więcej.
Y.Sijun vs F.Xiongman
Wygrana z handicapem: Xiongman, Fang (+1.5) @ 1.727 ✅ 5-4 ..z 2-4 na 5-4..
Zwycięzca meczu: Xiongman, Fang @ 2.34 ⛔
Nie wiem czemu Xiongman jest tu dogiem, dla mnie kursy powinny być wyrównane albo nawet w jego stronę. Sijun to talent, ale ciągle nieopierzony, 17-latek potrafi punktować jak błyskawica, ale też jest przy tym bardzo nieregularny. I myślę, że starszy z Chińczyków będzie umiał to wykorzystać, w ostatnim czasie ograł m.in. Kinga i Gilberta a to już bardzo cenne skalpy.
Dodatkowo dobrze wyglądają dla mnie poniższe typy:
A.Higginson vs L.Hang
Zwycięzca meczu: Hang, Li @ 1.666 ⛔ 5-4 Hang wyciągnął z 0-4 na 4-4 tylko po to żeby dać ciała w deciderze..

M.Joyce vs L.Haotian
Zwycięzca meczu: Joyce, Mark @ 1.77 ✅ 5-2
M.King vs N.Saengkham
Łącznie frejmów: Powyżej 7.5 @ 1.87
Kursy z Marathonu
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Lisowski - Carrington: 1 @ 1.63 1xbet
Lisowski ograł w 1szej rundzie Kyrena aż 5:1, wbijając 6x50tkę, widać że w uderzeniu JAcek non stop, Carrington natomiast ywmęczone spotkanie z Lee Walkerem, na 9 partii tylko 3x50tka, nie podoba mi się ostatnio gra Carringtona pisałem o tym podając typ na Perrego ze Stuartem, który oczywiście nie zakończył się sukcesem, a Carrington ograł Peerego tylko po to żeby zebrać srogie lanie w kolejnej rundzie od teoretycznie słabszego Forda.. Tak czy inaczej Jackowi ufam bo osatnio nie zawodzi i poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Page - McManus:1 @ 4.38 1xbet
over 7.5 frames @ 2.25

Typo motywuje formą z pierwszej rundy, jak Page powtórzy brejk z meczu z S.Sullivanem to może ograć McManusa który nie jest jakimś kozakiem nie do ugryzienia i potrafi grać średnio i wtapiać z teoretycznie słabyszmi rywalami, myśle że po takim kursie warto zaryzywakować
Zhuang - McLeod:1 @ 2.95 Unibet
To samo co wyżej tylko McLeod dużo słabszy od McManusa
i jeszcze taki triple
Guodong+Walden+Wenbo @ 2.4 1xbet
faworyci klarowni w dobrej i stabilnej formie
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Zhuang - McLeod:1 @ 2.95 Unibet
To samo co wyżej tylko McLeod dużo słabszy od McManusa
Cześć i czołem.
Nie zgadzam się z tym co napisałeś. McLeod właśnie w ostatnim czasie zaskoczył i gra dobrze. W ostatnim turnieju Sccotish Open doszedł aż do 4 rundy pokonując: Dotta 4-2 , własnie Zhuanga 4-0 , Dinga 4-3 i przegrał z Waldenem 4-3. Wcześniej wyrównane spotkanie z Xintongiem zakończone porażką 5-6.
Jak dla mnie faworytem McLeod jednak po takim kursie jakim proponuje bukmacher nie do grania. Można poszukać np powyżej 7,5 frejma.✅
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Kluski z rosołem.
Zgadzam się że Scottish mu wyszedł i grał fajnie, ta porażka z Xintongiem to mecz słaby ze wszechmiar więc do tego bym nie wracał. Jeśli chodzi o to że ograł Zhuanga 4:0 ostatnio to pamieam o tym, ale jakoś większej wagi do tego bym nie przywiązał, ostatnio wiele zawodników łupie się na zmiane czy to Carter Maguirea, a chwile póżniej totalne przeciwieństwo, czy to Ronni Higginsa i na odwrót. Zhuang w pierwszej rundzie wbił jedną setke, dwa brejki wygrywające i 1x50tke i licze że pójdzie za ciosem, w końcu ten mecz był przedwczoraj, a nie jak w przypadku McLeoda ponad tydzień temu, a w tydzień wiele rzeczy dobrych i złych może się wydarzyć z formą u snookerzystów(Czy Noppon wczoraj z Kingiem przypominał siebie z dwóch ostatnich turniejów? Akkani też nagle zaczyna dramat prezentować - to są zawodnicy co najwyżej średni jak McLeod których gra to duża niepewność). Tak jak mówisz McLeod po takim kursie jest nie do grania. Skoro to napisałeś to sam jesteś świadomy tego że nie jest to mistrz tej gry i jeśli uważasz go za zdecydowanego faworyta i po 1,5 nie chce zagrać to coś na rzeczy musi być ;). JA przede wszystkim kierowałem się brejkami Page i Zhuanga w tych typach z pierwszej rundy i tym że kursy na nich bardzo przyjemne, ale zdaje sobie sprawę że jak faworyci odpalą swojego najlepszego snookera to może być ciężko z tym że McLeod pierwszy raz odpalił od ponad pół roku w SO. Tak czy inaczej na przykładzie wczorajszego meczu Cartera, jeśli ktoś mi przyłoży nóż do gardła i każe typować to powiem Carter, ale widząc kursy pograłem Yuchena mimo że dopiero 4 wygrana w sezonie Chińczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom