>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Get Rich or Die Tryin' - Bogacenie się Hardiego ;)

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#37
???? Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves (-4,5) (117:113)
Kurs: 2,58 // Stawka: 150 PLN // EW: 387 PLN Marathonbet
Nie wiem czym się sugerowali dziś bukmacherzy wystawiając taki kurs. Ja wiem, że Wolves nie mają jeszcze takiego wydźwięku jak Pacers, Heat, OKC czy Clippers ale bazując na aktualnej formie na czyste zwycięstwo powinno być około 1,65-1,7 a nie 1,9. Nuggets mają teraz passę 2 zwycięstw jednak są one zwodnicze gdyż odniesione z Jazz i Lakers i wrażenia nie robią. Wilki również pokonali LAL jednak tam było już wszystko rozstrzygnięte po 1 kwarcie, gdzie zrównali z ziemią rywali z Kalifornii rzucając im 47 :!: punktów. Z drugim zespołem z LA przegrali nieznacznie, bo jedynie 2 punktami, a w środę dali kolejny popis, wygrywając 29 punktami z Cavs. Do składu ma dziś wrócić jeden z liderów, trafiając średnio 3 rzuty za 3 ze skutecznością 56%! Dziś Kevina Love&#39;a spróbuje powstrzymać Faried jednak czy tak rozpędzoną bestię idzie zatrzymać? Punktuje, zbiera i nawet asystuje (średnio: 27,14,2 i 5,1), a dodając do tego Rubio notującego prawie 10 asyst co grę widzimy fantastyczny zespół, który pomimo widocznych liderów tworzy kolektyw z resztą starterów (Pek i Brewer) jak i z ławką. Zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie są najlepiej zgraną jak i efektywną drużyną w całej lidze.
A Bryłki? Grają przeciętnie choć z każdym meczem trochę lepiej. Jednak jeszcze nie na tyle by walczyć z lepszymi drużynami. Wciąż muszą się dopasowywać do koncepcji trenera i diametralnie innej taktyki niż byli przyzwyczajeni.
Nie wiem czy zobaczymy kolejny odjazd od rywali w 1q jednak niespodzianki być nie powinno i uważam, że wygrana minimum 10 punktami przez Wilki może być małym wymiarem kary ;)
#38
???? Cleveland Cavaliers - Charlotte Bobcats (80:86)
Kurs: 3,35 // Stawka: 150 PLN // EW: 502,5 PLN Marathonbet
#39
???? Boston Celtics - Portland Trailblazers (-3,5) (96:109)
Kurs: 2,20 // Stawka: 150 PLN // EW: 330 PLN Pinnacle
Wiem, że PTB grają dużo lepiej we własnej hali jednak różnica graczy jest moim zdaniem za duża. Ok, Celtowie grają bardzo przyjemną dla oka koszykówkę jednak jest ona często rwana, ataki nieskładne.
Portland póki co ma drugi bilans na zachodzie; ławka już nie przegrywa meczy jak w zeszłym sezonie. Takich rywali jak - jednak - nieobliczalny Boston powinni jednak &quot;zjadać&quot;, więc i oni wydają się być fajnym pickiem na dziś.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#40
???? Toronto Raptors - Portland Trailblazers (118:110 OT)
Kurs: 2,16 // Stawka: 150 PLN // EW: 324 PLN Pinnacle

Stara zasada mówi, że nie gra się przeciw Raptors w niedzielne mecze w Kanadzie. Różne, dziwne rzeczy mogą się dziać, ale zazwyczaj wtedy, kiedy to Dinozaury są dogiem ???? Goście są dla mnie drużyną lepszą, choć jeszcze słabo grającą w delegacji. Raptors niby skład na miarę PO jednak Casey nie potrafi wykrzesać mocy z drużyny. Dodatkowo niemoc DeRozana, a o kontrakcie Gaya, który będzie się odbijał czkawką na drużynie przez kilka lat nie wspomnę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#41
Judd Trump - Marco Fu // Czy któryś z graczy wygra 3 frame&#39;y z kolei - NIE Trump pozamiatał: z 0-1 na 4-1 ????
Kurs: 2,25 // Stawka: 150 PLN // EW: 337,5 PLN Bet365
Oczywiście, znając życie któryś jednak wygra 3 z rzędu :p
Na poważnie: na dystansie do 4 wygranych frejmów nie powinno się zdarzyć takie coś. Bardzo wyrównana para, Trump powoli dochodzi do swojej formy, Fu to klasa sama w sobie. Z początku chciałem grać na Azjatę jednak zrobiła się trochę masówka z tego oraz dodatkowo - tak jak wspomniałem wyżej - Trump nie gra już wcale tak źle. Kibicuję Fu jednak myślę, że Trump tak łatwo nie odda zwycięstwa. Odskok w postaci 3 frejmów z rzędu nie powinien się zdarzyć na tym poziomie, jednakże wynik w tym pojedynku mnie nie zdziwi ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#42
???? Golden State Warriors - Memphis Grizzlies (81:88 OT)
Kurs: 3,45 // Stawka: 150 PLN // EW: 517,5 PLN Marathonbet

Kurs bankowo powinien spaść.

Stephen Curry has been diagnosed with a mild concussion and he will not play on Wednesday.
Więcej:
http://www.rotoworld.com/player/nba/1611/stephen-curry

Stefek nie zagra a to już bardzo poważne osłabienie Warriors. Oczywiście są jeszcze Iggy, Lee czy Thompson, jednak patrząc na to jak grali Misie w LA to po takim kursie aż trzeba zagrać. Powoli Grizzlies wchodzą w swój styl z zeszłego roku, gdzie byli mega groźni dla każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wyżej spadek w ciągu paru godzin z @3,45 na @2,65 więc sporawo ???? Jak ktoś zagrał to może kontrować, pytanie tylko po co? More risk - more fun ;) Poza tym prawdziwi faceci nie kontrują :p

#43
???? Milwaukee Bucks - Portland Trailblazers (82:91)
Kurs: 2,9 // Stawka: 150 PLN // EW: 435 PLN Marathonbet

Miałem grać przeciw takim drużynom jak Bucks a nie na nich jednak PTB ma za duży winning streak i w końcu padną. Do składu Bucks wraca Ilyasova. Nic nie wskazywał, że Pacers polegną, a jak przegrali to pokaźnie. Nic mnie nie przekonuje do zwycięstwa Bucks prócz właśnie rychłej porażki PTB oraz faktu, że każde zwycięstwo Kozłów to jakieś zaskoczenie ;)

#44
???? New York Knicks - Indiana Pacers (-6) (96:103 OT)
Kurs: 1,88 // Stawka: 150 PLN // EW: 282 PLN Pinnacle

Pacers w końcu przegrali i to wyraźnie. Dziś jednak mogą znowu zacząć budować winning streak. Na przeciwnym biegunie są NYK, którzy może nie są na dnie jednak porównując ich możliwości jak i oczekiwania jest to dno ;) Woodsonowi pali się już tyłek i myślę, że jeśli nic się nie zmieni w ich grze albo nie przyjdą zwycięstwa - a sądzę, że szanse na to są minimalne - to pożegnamy się z nim, może nawet i do końca miesiąca. Poza meczem z Bulls, Pacers są najlepiej poukładaną drużyną w całej stawce i jedynie co może zatrzymać rozpędzoną drużynę Pacers są oni sami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#45
???? Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers
Kurs: 3,05 // Stawka: 150 PLN // EW: 457,5 PLN Pinnacle
W czwartkowe noce z reguły odpuszcza się typowanie. Są to z reguły spotkania hitowe, transmitowane przez TNT i potrafią się dziać dziwne rzeczy. Od razu zaznaczam, że nie jest to tak pewny typ jak wczorajsi Grizzlies jednak patrząc na to jakie dwie drużyny się mierzą, a kurs to wydaje się lekkim nieporozumieniem. W obu drużynach brak jakich szczególnych absencji. Na korzyść gospodarzy działa fakt, że Clippers są b2b po wygranym meczu z Wolves. Jednak to jak prezentuje się drużyna z Oklahomy nie przekonuje mnie do siebie. Dwa ostatnie mecze u siebie to szczęśliwe doprowadzenie do dogrywki ze słabiutkimi Wizards i wygrana z nimi a potem cudem wygrana z przeciętnymi Nuggets, którzy prowadzili cały mecz :!: W tym zespole gra tylko Westbrook i Durant, od biedy Ibaka. Zatrzymanie lub niemoc strzelecka RB czy KD to gwóźdź do trumny tego zespołu. Na ławce są chimeryczni Lamb czy Jackson jednak nie jest to ten poziom oraz dodatkowo te dobre występy to są pojedyncze występy, policzalne na palcach jednej dłoni bez 3 palców...
Clippers też powoli się rozkręcają, jest masa niedokładności, słaba skuteczność czy wolny powrót do obrony jednak posiadają więcej możliwości względem OKC. Nie licząc dwóch filarów jakimi są Paul i Griffin, mamy czekającego na wstrzelenie się Redicka czy Dudleya, z ławki sixth man Crawford, pozyskany z Dallas Collison czy solidny Mullens. No i na ławce trenerskiej Doc, a nie beztalencie trenerskie jakim jest Brooks.
Oba zespoły nie grają jeszcze tak jak nas przyzwyczaili choć to zaskoczenie jest bardziej po stronie zespołu z LA, bo dysponują lepszym składem, ławką, trenerem i ogólnie możliwościami niż (chyba) pogrążający się powoli w przeciętność zespół Thunder. Szanse są - moim zdaniem - 50/50 ze względu na mecz po meczu LAC. Dlatego po tym kursie to aż grzech nie zagrać.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#46
???? Los Angeles Lakers - Golden State Warriors (-6)
Kurs: 2,01 // Stawka: 150 PLN // EW: 301,5 PLN Pinnacle

Kontuzja Andre :/

W drużynie z Oakland spodziewany jest powrót Stefka. Chociaż moi zdaniem i bez niego poradzą sobie z taką drużyną Lakers. O ile na drużynę taką jak Grizzlies to znaczyło dużo (choć i tak łatwo się nie dali) tak jeśli chodzi o Jeziorowców to powinni spokojnie ich &quot;łyknąć&quot;. Lakers do powrotu Kobiego będą zespołem do wygrywania pojedynczych meczy z zespołami o podobnej &quot;sile ognia&quot;. Nie licząc derbów LA na starcie sezonu pokonali Rakiety (choć właściwie zrobił to Howard), Pelicans, gdzie Holiday udowodnił po raz któryś, że jest jak rak i zabija drużynę, oraz Pistons, gdzie mecz życia rozegrał Jordan Hill. Jeśli Blake, Young i Meeks nie zaliczą dnia konia, gdzie trójkami pokonali by każdą drużynę, to nie będą w stanie odpowiedzieć Warriors. Andre powinien zająć się Blake&#39;iem, Barnes powinien pokryć Younga i oboje utrudnią mu życie. Mocno liczę na Boguta w obronie, choć i Hill nie powinien powtórzyć takiego meczu jak z Tłokami.
Mecz z Grizzlies pokazał, że i bez swojego lidera są w stanie toczyć wyrównaną walkę z mocnymi drużynami. Na mecz z przeciętnymi Lakers nie jest on niezbędny ale oczekuje się, że zagra, więc dodatkowy, mocny atut po stronie GSW. W pierwszym meczu sezonu, w Oakland pokonali ich 31 punktami. Dziś może nie być aż takiego blowoutu ale handicap powinni pokryć na &quot;mientko&quot;

#47
???? Portland Trailblazers - Chicago Bulls
Kurs: 2,47 // Stawka: 150 PLN // EW: 370,5 PLN Pinnacle

Podejrzenie zerwania ACL&#39;a przez Rose&#39;a...

Czyżby Byki przerwali passę zwycięstw koljenej po Pacers drużynie? Będzie trudno, bo Blazers są hot i są mocni w swojej hali. Jednak porażkę Pacers też trudno było sobie wyobrazić. Ostatni mecz z Bucks bardzo kiepski w ich wykonaniu i gdyby Kozły miały większą skuteczność to wygraliby tamten mecz. W Toronto dali się dogonić w 4q przy takiej przewadze ewidentnie pokazuje, że mają jeszcze takie przestoje w grze. Martwi mnie tylko Boozer - kołek w obronie i Rose, który też gra słabo w tym elemencie. Jednak 8 W z rzędu to chyba jednak trochę za dużo jak na taką drużynę. Ja ze swojej strony zaczynam progresję na ich porażkę.

#48
???? Boston Celtics - Indiana Pacers
???? Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets
???? Dallas Mavericks - Utah Jazz
AKO: 1,91 // Stawka: 150 PLN // EW: 286,5 PLN Marathonbet

Kusi mnie pograć handi na te zespoły jednak po ostatnich meczach dwóch pierwszych drużyn nie uśmiecha mnie się grać handi powyżej 10. Tripel @1,91 przy samych zwycięstwach bardzo mi się podoba.
Nets grają tragicznie i znowu osłabieni brakiem DWilla i Lopeza; Celtics wpadli w kolejną serię porażek i nie wydaje mi się, żeby pokonali Pacers. Jazz? Tu chyba każdy nie ma już złudzeń, że tankują i poza paroma wygranymi na własnym parkiecie, żeby ucieszyć gawiedź nic nie zrobią w tym sezonie.

#49
:hokej: Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning Ryan Getzalf strzeli gola
Kurs: 3,00 // Stawka: 150 PLN // EW: 450 PLN Unibet

Zaufam tutaj kumplowi, który polecił mi ten zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#50
Jimmy Robertson - Li Yan
Ben Woollaston - Stuart Carrington
AKO: 2,15 // Stawka: 150 PLN // EW: 322,5 PLN Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#51
???? Atlanta Hawks - Dallas Mavericks
Kurs: 1,95 // Stawka: 150 PLN // EW: 292,5 PLN William Hill
końcówka podchodzi pod paragraf ????
Hawks nie potrafią przebić pewnego poziomu przeciętności - przegrane u siebie z Magic i Celtics, do tego oba w mizernym stylu. Pomimo uczestniczenia na treningu nie zagra dziś Korver (via twitter), a składem jaki dysponują jest dużym osłabieniem i ich i tak słaba postawa na dystansie powinna być jeszcze bardziej widoczna. Horford wybija się ponad tę gromadkę ale tylko dlatego, że jest dobrze obsługiwany przez Teague&#39;a, który sam scorerem nie jest a często tak gra. A Milsap na SF to porażka moim zdaniem.
W Dallas do pełnej dyspozycji powinien wrócić Ellis. Ostatnio z powodu bólu w plecach zagrał słabo 2/16 z gry mówi samo przez siebie. Oprócz Nowitzkiego, który cały czas gra równo, z ławki dobry support daje Carter czy Blair. Ławka to słowo klucz w tym meczu - w Hawks prócz wracającego Williamsa (choć nie wiadomo czy zagra, a jak zagra to pewnie w s5) nie istnieje takie pojęcie jak ławka.
Jeśli Mavs celują w POa tak jest to takie mecze trzeba wygrywać. W delegacji wcale gorzej nie grają. Z Heat grali bardzo dobrze choć przegrali. Ogólnie mieli ciężkie mecze wyjazdowe do tej pory, więc wynikami nie powinno się sugerować. Dziś powinni poprawić ten bilans.
#52
???? Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Kurs: 2,50 // Stawka: 150 PLN // EW: 375 PLN Bet365
Wyniki C&#39;s w tym sezonie są sinusoidalne - nie ma pojedynczych wygranych i przegranych, więc teraz wychodzi na to, że czeka ich przegrana ???? Grać na Boston po takim kursie to parodia. A tak na poważnie, to granie na Boston po tym kursie to parodia. W każdym meczu grają to na co ich stać. Co innego Cavs - tam mają mega potencjał, przy kontuzji Rose&#39;a i beznadziejnej grze i problemów kadrowych w Knicks i Nets nawet na 4 miejsce na Wschodzie. Powtórzę: POTENCJAŁ. A on na razie pozostaje ukryty i tylko czeka na wystrzelenie. A paczkę mają bardzo fajną i nawet prawdopodbna wtopa z Bennettem nie przykrywa tego - 2 dobrych, równych centrów, Irving i Waiters. Z ławki Jack, który powoli wraca do dyspozycji z GSW, solidny Clark czy Thompson. Czekam tylko aż tak maszynka zacznie działać. Po tym kursie, z takim przeciwnikiem warto zagrać.
#53
???? Utah Jazz - Phoenix Suns (-3,5)
Kurs: 2,20 // Stawka: 150 PLN // EW: 330 PLN Bet365
Sprawa jest prosta: Jazz wygrali ostatnie spotkanie, więc kolejne 6-7 meczy powinni lekko przegrać. Suns? Zgodnie z moimi hydeparkowymi przewidywaniami, pokonali &quot;gorących&quot; PTB. Wyjazdowo - oprócz wyników - grają bardzo fajnie i mądrze. Jeszcze w zeszłym sezonie dając w jednym zdaniu słowo mądrze w kontekście Suns i Dragicia było oksymoronem. Słońca muszą teraz tylko pokazać, że ygrane z Bobcats i Magic na wyjeździe nie były tylko dobrym dniem graczy.
#54
:hokej: Anaheim Ducks - Calgary Flames Ryan Getzalf strzeli gola
Kurs: 3,00 // Stawka: 150 PLN // EW: 450 PLN Unibet
Znowu to samo ???? Oby tym razem nie kazał czekać do dogrywki ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Listopad

Suma stawek:
7 950 PLN

Suma wygranych:
9 340,50 PLN

Zysk:
1 390,50 PLN

Yield:
17,49%


Nieźle ale mogło być lepiej. W tym miesiącu musi być lepiej. Chcę poprawić skuteczność oraz żeby min 20% yield stał się standardem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
???? Utah Jazz - Houston Rockets (-8,5)
Kurs: 2,07 // Stawka: 150 PLN // EW: 310,5 PLN Pinnacle

Serwer muli, więc nie zamierzam się wysilać przesadnie z analizą
Rakiety jakie są każdy widzi. Jak wygrywają to takie handicapy luzem pokrywają - nie licząc klasowych drużyn jak Misie czy niedawno SAS. Wypada nam Parsons (może dlatego jest nieco wyższy kurs na Rockets) dlatego dorzucam jeszcze taki drugi typ:

#2
???? Utah Jazz - Houston Rockets Omri Casspi powyżej 7,5 punkta
Kurs: 1,58 // Stawka: 150 PLN // EW: 237 PLN Marathonbet

Srednio zdobywa 8,9 punktu na mecz i to z ławki. Dziś zapewne w s5, jak nie to i tak więcej minut z ławki, bo Garcia to nie ten poziom.

Cóż... Miała być Monica Bellucci, a wyszła Jolanta Pieńkowska :/
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#3
Mark Allen - Michael Holt (6-5)
Mitchell Travis - David Morris (1-6)
Neil Robertson - Li Hang Robbo over 0,5 centuries (142) już w 1 frejmie ???? - maszynka ????
AKO: 2,61 // Stawka: 150 PLN // EW: 391,5 PLN Bet365

Allena uważam, za lepszego gracza od Hitmana.
Travis na fartuchu - Fu przydarzył się dzień słabości, a Maflin jaki jest to większość wie: strasznie chimeryczny i nierówny. Lubi właśnie przegrywać z takimi zawodnikami. Wynik jednak poszedł w świat, więc Morris powinien podejść na poważnie do meczu.
Seta Robbo? Jak głosi przysłowie, jest to jedna z dwóch pewnych rzeczy na tym świecie ;)

#4
⚽ Spezia - Pescara (3:0)
Kurs: 2,3 // Stawka: 150 PLN // EW: 345 PLN Bet365

Goście bardzo osłabieni na mecz pucharowy. Brak 9 kluczowych piłkarzy. Zaufam Elano ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#5
???? Portland Trail Blazers - Oklahoma City Thunder (111:104)
Kurs: 1,81 // Stawka: 150 PLN // EW: 271,5 PLN Marathonbet

OKC b2b, zagrali dodatkowo przeciętnie ze słabymi Kings, którzy dodatkowo byli osłabieni brakiem Cousinsa. Motywacja pewnie jest na mecz w Oregonie, gdzie PTB grają naprawdę znakomicie i nawet Pacers musieli obejść się smakiem, przegrywając w Rose Garden (nomen omen właśnie się dowiedziałem, że w sierpniu hala została przemianowana na Moda Center ????). Jednak jeśli główni gracze grali ponad 30 min, a sam Durant 39, to nie oszczędzali się za bardzo wczoraj. Oczywiście takie spotkania na szczycie lubią się dziwnie potoczyć, jednak w obecnej dyspozycji, nie widzę atutów po stronie OKC.

#6
???? Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs over 204,5 pkt
Kurs: 1,83 // Stawka: 150 PLN // EW: 274,5 PLN Pinnacle
PRZEŁOŻONE
Rzadko, bardzo rzadko decyduję się na granie O/U. Sam nie wiem czemu jednak dużo lepiej jest mi ocenić potencjał obu drużyn pod względem wygranej w meczu. No ale nie o tym: obie drużyny lubią sobie porzucać; dla Wolves jest to poniekąd już styl w tym sezonie. Bardzo ślamazarnie grają w obronie jednak w ofensywie mało kto potrafi ich zatrzymać i głównie to sami oni to robią, gdy rzucają na słabej skuteczności. Szczerze mówiąc, mecze z ich udziałem są teraz większym pewnikiem mocnego overa niż podczas spotkań Houston czy Denver, którzy wrócili do szalonego stylu z zeszłego sezonu. Ale to co mnie głównie motywuje do tego spotkania to fakt, że nie odbywa się on na terenie Ameryki! W tym roku, w celu promowania najlepszej ligi świata, oba zespoły zagrają w Meksyku. Takie mecze poza granicami USA, właśnie w celu promocji NBA charakteryzują się dużą otwartością, mniejszym naciskiem na grę w obronie. Do &quot;poziomu&quot; ASG dużo brakuje ale nie ma co ukrywać, że żeby zainteresować widzów, muszą być emocje, a najłatwiej je osiągnąć dużymi liczbami. Dodatkowo po tej wycieczce oba zespoły dostają 2 dni wolnego ;)

#7
:hokej: Detroit Red Wings ML - Philadelphia Flyers (3-6)
Kurs: 1,78 // Stawka: 150 PLN // EW: 267 PLN Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#8
???? Chicago Bulls - Miami Heat (-5) lipa Panie, lipa...
KursL 1,94 // Stawka: 150 PLN // EW: 291 PLN Pinnacle
#9
???? Który trener zostanie zwolniony jako pierwszy w sezonie 13/14 (NBA) Mike Woodson
Kurs:2,8 // Stawka: 150 PLN // EW: 420 PLN Betsson
Ponoć są plotki o transferze Melo, więc może grać na pół gwizdka. Jeśli Nets wygrają dzisiejsze spotkanie, Dolan nie zniesie tego i przeprowadzi czystki - pierwszy na 99% pójdzie coach.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#10
???? Phoenix Suns - Toronto Raptors (106:97)
Kurs: 2,60 // Stawka: 150 PLN // EW: 390 PLN Bet365

Raptors mają jeszcze ogromne przestoje w meczu, a przykładu nie trzeba daleko szukać (GSW pozdrawiają ???? ). Nie umniejsza to jednak prowadzenia, a miejscami i &quot;miażdżenia&quot; ich przez 3 kwarty. Suns dziwnie: wygrywają z Jazz w Salt Lake, by następnego dnia u siebie z nimi dostać. Dziwna drużyna, choć potrafi zaskoczyć mocno in plus. Jak będzie dziś? Nie mam pojęcia, jednak po takim kursie warto zaryzykować Raptors.

#11
???? Boston Celtics - Denver Nuggets (-3,5) (106:98)
Kurs: 1,88 // Stawka: 150 PLN // EW: 282 PLN Pinnacle

Na początku Denver grali beznadziejnie - efekt zmiany stylu gry przez nowego coacha. Poddał się. Grają to co w zeszłym sezonie za Karla czyli szybko i niebezpiecznie. Ostatnio lipa w Ohio ale każdy z zawodników na słabej skuteczności - szczególnie żenujący występ Lawsona. Nie ukrywam, że nie lubię Celtów i gram przeciw nim. Takim składem co dysponują powinni regularnie zbierać baty, a nie straszyć rywali i czasem wygrać. Duża w tym zasługa Jordana Crawforda, który jednak narzeka na nadgarstek i jest mała szansa, że nie zagra. Jak pojawi się to może z nie do końca wyleczoną ręką.

#12
???? Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers (105:88)
???? Washington Wizards - Milwaukee Bucks (105:109 OT)
???? Portland Trail Blazers - Utah Jazz (130:98)
Kurs: 1,85 // Stawka: 150 PLN // EW: 277,5 PLN Pinnacle

#13
???? Charlotte Bobcats (-4,5) - Philadelphia 76ers (105:88)
Kurs: 1,76 // Stawka: 150 PLN // EW: 264 PLN Pinnacle

#14
???? Washington Wizards (-8,5) - Milwaukee Bucks (105:109 OT)
Kurs: 1,78 // Stawka: 150 PLN // EW: 262,5 PLN Pinnacle

#15
???? Portland Trail Blazers (-11) - Utah Jazz (130:98)
Kurs: 2,05 // Stawka: 150 PLN // EW: 307,5 PLN Pinnacle

Unikam ostatnio jak ognia grania więcej niż 1 zdarzenia na kupon, jak widać z dobrym skutkiem. Jednak dziś mamy takie mecze, w których możemy być bardzo pewni wyniku, choć nie powinno się tak mówić w kontekście NBA.
Kurs na Bobki nie powala - kto by pomyślał, że będzie się grało na nich i to w dodatku @1,35 Sixers dziś bez MCW, a bez niego wiele tracą na i tak nijakiej wartości. Na rozegraniu więc Wroten? Poza wystrzałem z NOP beznadzieja. Wiadomo jest Turner i Young czy nawet Hawes, choć jest &quot;soft&quot; niczym Bosh. Bobki mają problem z ofensywą. Skupiają się na defensywie i to z dobrym skutkiem (druga defensywa ligi pod względem punktów rywali - kto by pomyślał przed sezonem ). Jednak w ataku mają problem. Jednak Sixers to zdecydowane przeciwieństwo, grają na pałę, a &quot;difens&quot; nie istnieje. Kurs słaby jednak do jakiegoś dubla/trebla się nada.

Bucks? Tyle powinno wystarczyć za komentarz:
https://twitter.com/InsideHoops/stat...44053685047296

Bucks o tyle to drużyna słaba, co nieobliczalna. Jeśli więc nagle Mayo czy Neal zaczną masowo wbijać trójki to może być różnie. Ale na to się nie zapowiada. A Wizards nabrali rozpędu. Grają fajnie, co ważniejsze wygrywają. I to bez Beala! Marcin wpasował się już w drużynie i jest nawet w czołówce najlepiej broniących środkowych Swoje daje Nene, który powoli odnajduje się na pozycji silnego skrzydłowego. No i Webster/Ariza - świetnie niwelują brak Beala. A myślę, że Janek Ściana nie wymaga dodatkowe komentarza. Jeśli ktoś jest pazerny to na podbicie dobry typ, choć niestety często jest tak, że takie kursy w NBA są zwodnicze.

PTB? Tu nie ma co się rozpisywać: normalnie bym odpuścił polecanie tego typu, bo tu nie ma prawa wydarzyć się zwycięstwo gości. Pytanie tylko jak wysokie
Może zaangażowanie i podejście do meczu nie będzie takie jak np z OKC ale grając nawet treningowo powinni być około 10 do przodu.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#16
???? Minnesota Timberwolves - Miami Heat under 202 pkt 185
Kurs: 2,03 // Stawka: 150 PLN // EW: 304,5 PLN Pinnacle

Daleki jestem od grania w stronę Heat, po tym co ostatnio pokazują. Z drugiej strony nie ma jak stawiać na Wolves, którzy dziś będą bez Love&#39;a. Jak już wspominałem przy okazji nieodbytego spotkania w Meksyku - rzadko gram over/under. Jednak tu widzę, że linia cały czas na poziomie 200+, a nie wydaje mi się, żeby ją przekroczyli. Od 5 spotkań Heat nie zdobyli nawet 100 pkt. U Wolves większość meczy to gwarancja masy punktów, jednak znaczącą rolę odgrywa w tym nieobecny dziś Kevin Love. Cóż, obrona nie istnieje w tym zespole, co może być wodą na młyn dla mistrzów a i w ataku miazgę może zrobić Pekovic, który ostatnio się ładnie rozkręcił. Heat jednak tracą dużo za dużo punktów, więc powinni dziś zagrać uważniej w obronie; liczę że dziura powstała przez brak lidera Wilków będzie na tyle widoczna, że nie będą grać na &quot;pałę&quot; tylko rozegrają to bardziej taktycznie. Sami Heat są bardzo nieskuteczni jednak ich zdobycz będzie zależeć od tego na ile im pozwolą Wolves. Myślę, że granie underu w tym meczu jest dobrym pomysłem.

#17
???? Utah Jazz - Sacramento Kings (102:112 OT)
Kurs: 2,45 // Stawka: 150 PLN // EW: 367,5 Bet365


Jak wspominałem wyżej w poście - Królowie chodzą za mną od rana. Wyniki mają tragiczne, jednak ich gra tak źle wcale nie wygląda. Za to Jazz ostatnio się rozbrykali. Zwycięstwa z Rockets i Suns w dobrym stylu. Nie będę lać wody - mecz 50/50 więc idę w wyższy kurs oraz fakt, że Kings muszą w końcu wygrać. Pakę mają fajną - na uwagę zasługuje dynamiczny rookie McLemore, który uzupełnia się z Cousinsem i trochę zawodzącym Vasquezem. A z ławki czekają na wystrzał Thomas, Thornton i nowo przybyły Williams.

#18
???? Philadelphia 76ers - Denver Nuggets (92:103)
???? Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers (88:82) ????
AKO: 1,95 // Stawka: 150 PLN // EW: 292,5 PLN Pinnacle

Sixers wciąż bez MCW, ponadto Young narzekał na urazy. Po wczorajszym blamażu z C&#39;s powinienem odpuścić Bryłki drugie takie spotkanie nie przytrafi im się z gorszą drużyną.
Cavs - żenada. LAC może też nie zachwyca ale póki co i tak poziom wyżej.

#19
???? Chicago Bulls - Detroit Pistons (75:92)
Kurs: 2,42 // Stawka: 150 PLN // EW: 363 PLN Marathonbet

Dziś dodatkowo może nie wystąpić Deng, choć więcej będzie wiadomo przed meczem. Sam Boozer i Noah to będzie za mało, zwłaszcza że Tłoki mają świetnych wysokich.

#20
:hokej: Montreal Canadiens ML - Buffalo Sabres (3:2)
:hokej: Detroit Red Wings ML - Florida Panthers (1:2)
AKO: 2,41 // Stawka: 150 PLN // EW: 361,5 PLN Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#21
???? Detroit Pistons - Miami Heat under 195,5
Kurs: 2,03 // Stawka: 150 PLN // EW: 304,5 PLN Pinnacle
Wczoraj under w jak w masełko. Dziś może nie jestem tak tego pewien, bo wszystko zależy od Tłoków. Niby Heat nie będą chcieli przegrać po raz kolejny z Pistons po kompromitacji w AAA ale czy będą w stanie? I czy na pewno potraktują ten mecz priorytetowo? We wtorek zmierzą się z Pacers. Wade out, nie ma co ryzykować pogłębieniem kontuzji przed kluczowym spotkaniem. Moim zdaniem nikt nie będzie forsować tempa, więc i suma powinna być chyba nawet niższa niż wczoraj.
Odpuszczam hitowe spotkanie w Oklahomie: Indiana może jeszcze bardziej potraktować spotkanie z Heat, jednak patrząc na ich grę nie będę typować przeciw nim.
Lakers i powrót Kobiego? Nie wiem w jakiej formie jest a kurs mizerny. Z drugiej strony Raptors gra na wyjazdach to patologia i w ich stronę też na pewno nie zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#22
???? Indiana Pacers (-4) - Miami Heat (90:84)
Kurs: 2,08 // Stawka: 150 PLN // EW: 307,5 PLN Marathonbet

Nie będę tu oryginalny i idę w stronę Indiany. To co teraz grają to jest kosmos, a George zmierza prosto pod MVP RS&#39;a. Od dwóch lat męczyli Heat w finałach jednak to obecni mistrzowie byli górą. Jednak teraz przyszedł czas Pacers. Oprócz obecnej formy, wzmocnili się jeszcze zawodnikami na ławce. A Heat? Mankamenty coraz bardziej nabierają siły i są aż nadto widoczne. Starzejący się Wade mający coraz większe problemy z kolanami (dowód dla Rose&#39;a żeby nie usuwał łąkotki, tak jak Dwyane za młodu) oraz miękki Bosh, który stara nadrabiać to coraz lepszymi i pewnymi rzutami z dystansu. Jednak to za mało, bo na tablicach przegrywają i to ostro. Jeśli Vogel nie powtórzy błędów z PO i nie zdejmie Hibberta, albo Bosh/Birdman/ cudowne ozdrowienie Odena i mecze życia to nie sądzę, żeby Heat wygrali to spotkanie.

#23
???? Detroit Pistons - Minnesota Timberwolves (-3) (121:94)
Kurs: 2,32 // Stawka: 150 PLN // EW: 348 PLN Marathonbet

Taki kurs na Wilki może być spowodowany ich porażkami. Jednak było to spowodowane w głównej mierze przez brak Love&#39;a, który był nieobecny z powodów osobistych. Dziś już gra i powinien pokazać Smithowi jak się rzuca z dystansu ???? Detroit na papierze ma jeden z najlepszych frontcourtów i w defensywie powinni dzielić i rządzić na tych pozycjach. A jest inaczej. Bo poza paroma przebłyskami jak z Heat przychodzą mecze z Lakers czy Hawks. Uważam, że Wolves powinni dziś zagrać tak jak na początku sezonu, narzucić swój styl grania i dominować w ofensywie. Przynosiło to dobre rezultaty i na taki dobry wynik liczę też dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Natłok obowiązków i nie mam dziś czasu na analizy, więc daje na sucho:
#24
???? Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder (-5)
Kurs: 1,76 // Stawka: 150 PLN // EW: 264 PLN Pinnacle
Problemy kadrowe Grizzlies.
#25
???? Minnesota Timberwolves (-12) - Philadelphia 76ers
Kurs: 1,85 // Stawka: 150 PLN // EW: 277,5 PLN Pinnacle
Liczę na kolejny rozpier*ol.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ostatnio wyniki w NBA nieco zaskakujące, więc odpuściłem polecanie typów co do których nie byłem do końca przekonany. Co innego jest grać za swoje pieniądze, a co innego podawać dla ludzi z fałszywym przekonaniem typy. Powoli trzeba wracać. Dziś tylko 2 mecze i OKC jak i GSW powinni bezproblemowo wygrać. Czemu Ci drudzy? Bo gruchnęła wiadomość, że Parker, Duncan i Gino nie wystąpią dziś. Dlatego wchodzę w taki typ:
#26
???? Kawhi Leonard (San Antonio Spurs) over 17 points 21
Kurs: 1,9 // Stawka: 150 PLN // EW: 285 PLN Marathonbet
Ktoś punkty musi zdobywać w zespole SAS. Pod nieobecność wyżej wymienionej trójki to on jest No.1 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom