>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Get Rich or Die Tryin' - Bogacenie się Hardiego ;)

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dziś zagramy na dogi i jeden super becior od Seweryna ????

#27
???? Charlotte Bobcats - Utah Jazz (85:88)
Kurs: 2,65 // Stawka: 150 PLN // EW: 397,5 PLN Bet365

Zasada: na Bobki można stawiać jak są dogiem - nigdy gdy faworytem! Poza tym lepiej grają na wojażach niż przed własną widownią. Jazz polepszyli trochę swoją grę, duża zasłyga w tym Trey&#39;a Burke&#39;a który po paru meczach włączył się do walki o RotY.

#28
???? Orlando Magic - Sacramento Kings (100:105)
Kurs: 2,30 // Stawka: 150 PLN // EW: 345 PLN Bet365

Słabo grają Magic, zresztą Kings również tragicznie. Jednak Gay da trochę wygranych Kings, plus współpraca Thomas-Cousins. Na papierze wygląda to fajnie, gorzej z realizacją. Magic nie mają typowej &quot;1&quot;, bo Nelson to scorer. Dodatkowo - pomimo bycia pod wrażeniem niektórych meczy Vucevica - to Czarnogórzec gra bardzo chimerycznie i jak nie wejdzie dobrze w mecz to często myśli jak grać zamiast po prostu grać. A z wspomnianym Cousinsem może być ciężko i o punkty i o zbiórki.

#29
???? Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Kurs: 2,45 // Stawka: 150 PLN // EW: 367,5 PLN Bet365

Byki bez Denga, Butlera i Hinricha. Tyle mi wystarczy żeby próbować Cavs.

#30
???? Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
Kurs: 2,25 // Stawka: 150 PLN // EW: 337,5 PLN Bet365

Szpital u Kozłów. W grze zostaje Mayo, Knight. Jakieś wsparcie dają Henson i Antetokopiujwklej ale to ewentualna pieśń przyszłości. Nic więcej. Nothing. Nada. A gra Sixers po powrocie MCW znowu jakoś wygląda. I właśnie przez ten szpital daję jeszcze over Knighta

#31
???? Brandon Knight over 15,5 points
Kurs: 1,85 // Stawka: 150 PLN // EW: 277,5 PLN Sportingbet

księgarnia w 2q ????

Przepraszam, że tak późno podaję typy i takie 1-2 zdaniowe &quot;analizy&quot; ale ostatnio jestem bardzo i to naprawdę bardzo zajęty i mam mało czasu na dzielenie się typami z Wami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Mulenie forumka zawsze w cenie ????

#32
???? Denver Nuggets - Golden State Warriors (-2) (81:89)
Kurs: 2,05 // Stawka: 150 PLN // EW: 307,5 PLN Pinnacle

#33
???? Denver Nuggets - Golden State Warriors over 208 points
Kurs: 1,99 // Stawka: 150 PLN // EW: 298,5 PLN Pinnacle

Początkowy hype na Warriors trochę przygasł tak jak ich wyniki. Dobitnie to pokazuje, że bez Currego czy Iggiego trudno będzie im o dobry wynik na Zachodzie, gdzie tradycyjnie mamy tłok. Jednak dziś bez znaczących kontuzji, bo Jermaine przeplata dobre występy ze słabymi. Po drugiej stronie mamy odmienionych Nuggets z początku sezonu. Nowy trener starał przestawić drużynę na grę w defensywie ale musiał się poddać w tej kwestii. Nie grają jednak tak w jak zeszłym sezonie czyli byle do przodu. Kontuzje również ich nie omijały, a wciąż na liście nieobecnych będzie Galo. Prawdopodobnie zabraknie dziś również Farieda (twitter Bryłek). Nie można ukrywać, że największą siłą GSW są rzuty z dystansu. Na pewno będzie to ich główna broń przeciw Nuggets, bo w ich składzie ciężko o obrońcę, który mógłby zatrzymać Stefcia, Thompsona czy Barnesa, a i Iggy przecież umie rzucić za 3. Żeby nie było zbyt różowo to i Warriors nie są asami w bronieniu rzutów zza łuku, z drugiej strony takich o takich strzelców trudnych do zatrzymania po stronie gospodarzy jest mało.
Szybki mecz - to czego oczekuję dziś, więc oprócz grania na GSW celuję również w over.

#34
???? San Antonio Spurs (-12) - Toronto Raptors
Kurs: 2,10 // Stawka: 150 PLN // EW: 315 PLN Marathonbet (112:99)

believe in VVVV :cool:

Analiza w pi*du, akurat trafiłem na zwiechę forumka. Więc w skrócie: daleko jestem od bycia hołdownikiem &#39;believe in VVVVV&#39; jednak coś w tym jest. A już na pewno optuję za tym, że skoro OKC pokonało SAS, a Raptors OKC, to większość pójdzie w stronę handicapu dla Dinozaurów. Ja jednak jestem przekonany - oraz byłem świadkiem wielu podobnych sytuacji w tym sezonie - że jest odwrotnie. Dlatego dziś uderzam właśnie w drugą stronę. No i Raptors są b2b oraz jest to ich 4 mecz w ciągu 5 dni. Prócz &#39;upojenia&#39; zwycięstwem z OKC dochodzi więc i zmęczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#35
???? Los Angeles Lakers - Miami Heat (-10)
Kurs: 2,11 // Stawka: 150 PLN // EW: 316,5 PLN Pinnacle
A taki świąteczny rozpier.ol ;)
Fizycznie nie widzę żadnych szans LAL przeciw Heat. Nie powinni również powtórzyć wyczyny Hawks, którzy mieli mega dzień zza łuku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#36
???? Utah Jazz - Los Angeles Lakers (105:103)
Kurs: 2,45 // Stawka: 150 PLN // EW: 367,5 PLN Pinnacle

a trzeba było jednak grać handi dodatnie jak VVV radzi ????

WTF?? Kogoś głowa rozbolała, żeby Jazz byli faworytem z kursem @1,6?
Robimy jak z Bobkami - gramy przeciwko gdy są faworytem. Lakers też nie lubię i będę ich gnębił ale coś tam grają i po takim kursie można a nawet trzeba zagrać.

#37
???? Minnesota Timberwolves (-7) - Washington Wizards (120:98)
Kurs: 2,14 // Stawka: 150 PLN // EW: 321 PLN Pinnacle

Wolves żenująco zagrali przeciw Lakers. Potem niezła walka ale jednak przegrana z drugim zespołem z LA. Po dobrym starcie, teraz muszą odrabiać, bo w tym sezonie na Zachodzie może być taki ścisk, że i 48 zwycięstw może nie gwarantować miejsca w Finałach. Skoro mogli przekonująco wygrać z PTB, to i Wizards, którzy mieli problemy z uporaniem się z NYK i Celtami nie powinni stanowić problemu. Pek i Love zrobią swoje, bo sam Gortat ich nie zatrzyma (a Nene to pachołek w defensywie). Ostatni mecz z LAC pokazał, że i gorsze występy Martina nie staną się jakąś długą passą a to jeszcze lepiej rokuje dla drużyny, która w 1 kwarcie potrafi teoretycznie rozstrzygnąć mecz, rzucając ponad 40 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#38
???? Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves (-8) (95:117)
Kurs: 2,09 // Stawka: 150 PLN // EW: 313,5 PLN Pinnacle
Mógłbym skopiować zdania powyżej - Wolves muszą wygrywać. A Bucks są zbieraniną gorszą niż Wizards. Jeśli wczoraj najlepszym zawodnikiem Kozłów był grecki rookie Antentokopiujwklej to o czym my tu mówimy? Wilki powinni zrobić dokładnie to samo co wczoraj z Wizards (mimo niemrawego początku), czyli swobodnie przejechać się po słabszej drużynie.
#39
???? Toronto Raptors (-7) - New York Knicks (115:100)
Kurs: 2,16 // Stawka: 150 PLN // EW: 324 PLN Pinnacle
NYK bez Melo, Feltona, MWP aka Aliena i prawdopodobnie bez Shumperta. Zostaje im Bargnani i JR Smith. Obaj posiadają dyplomy z budownictwa z wyróżnieniem; specjalizacja w cegłach ;) Wczoraj w NY, Dinozaury pewnie wygrali i nie widzę powodów, zeby dziś było inaczej. Na dokładkę dam over wspomnianego Włocha, bo i tak swoje rzuci przy 20 próbach. Linie od Seweryna zawsze ????
#40
???? Andrea Bargnani (New York Knicks) over 14,5 points
Kurs: 1,81 // Stawka: 150 PLN // EW: 271,5 PLN Marathonbet
#41
???? Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats (118:116 OT)
Kurs: 3,40 // Stawka: 150 PLN // EW: 510 PLN Marathonbet
jak to kiedyś Ted napisał w HP: śmierdzące bobki znów się obsrały w końcówce
No obok takiego kursu to nie mogę przejść obojętnie! W Bet365 &quot;tylko&quot; 3,15. Jak już kiedyś wspominałem - na Bobki gra się tylko gdy są dogiem. A dziś są solidnym. Szczególnie dlatego, że Horford wypada do końca sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#42
???? Denver Nuggets - Miami Heat (94:97)
Kurs: 1,77 // Stawka: 150 PLN // EW: 265,5 PLN William Hill

Taki kurs na zwycięstwo Heat? Pobieram! Ja wiem, że oni lubią sobie przejść obok mecz, jednak Kinguś ma dziś urodzinki i mimo, ze jest questionable to nie wierzę, że nie zagra. Wejdzie do gry i da popis ????

#43
???? New Orleans Pelicans - Portland Trail Blazers (110:108)
Kurs: 1,87 // Stawka: 150 PLN // EW: 280,5 PLN Pinnacle

To samo - po prostu warto! To co grają Trailblazers w tym sezonie to coś niesamowitego i przyznam szczerze, że dużo bardziej poodoba mi się gra i dojrzałość Lillarda niż Irvinga. Pelikany mają Holiday&#39;a i Evansa - 2 powody dla których nie będę uważał drużyny z NO za dobrą.

#44
???? Utah Jazz - Charlotte Bobcats (83:80)
Kurs: 2,30 // Stawka: 150 PLN // EW: 150 PLN Sportingbet

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy.
Vaas
Parafrazując: czy mówiłem Wam już, że na Bobki gra się tylko gdy są dogiem?
Jeśli - tak jak w poście wyżej - nie obsrają się na różowo to tym razem wygrają.

 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wyżej rozliczę już w Nowym Roku ;)
#45
???? Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers (94:98)
Kurs: 3,01 // Stawka: 150 PLN // EW: 451,5 PLN Pinnacle
Po takim kursie próbuję. Pewnie po ostatnich minimalnych porażek dogów powinienem zagrać na dodatnie handi ale powiedzmy, że jestem pazerny i widzę tutaj sporą szansę na wygranie tego meczu przez gości.

Moi drodzy - wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku dla Was, waszych rodzin (i portfeli ;) ) Pożegnajmy ewentualne smuty mijającego roku i liczmy, że w 2014 spełnimy swoje marzenia, plany i założenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Grudzień

Suma stawek
6 600 PLN

Suma wygranych
7 789,50 PLN

Zysk
1 189,50 PLN

Yield
18,02 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
???? Chris Paul (Los Angeles Clippers) over 20,5 points
Kurs: 1,85 // Stawka: 150 PLN // EW: 277,5 PLN Unibet
Przed 0:00 ma ta linia urosnąć! Poza tym Calderon i Ellis w obronie nie istnieją, więc powinien dziś więcej rzucać niż podawać. Jeśli zagra Dirk, to walka powinna trwać do ostatnich minut a to więcej punktów dla CP3.
Z meczów niczego nie wybieram - dogi albo mnie nie przekonują albo na faworytów są śmieszne kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
???? Chris Paul (Los Angeles Clippers) over 20,5 points
Kurs: 1,85 // Stawka: 150 PLN // EW: 277,5 PLN Unibet
.
No cóż... Kontuzja, a tak to overek by wyrobił już w 3q...

Zresztą teraz NBA weszła w taką fazę, że odpuszczam sobie na razie. No ale dziś już pierwsze mecze 1R AO więc coś może i z tego uciułam ????

#2
???? Mikhail Youzhny - Jan-Lennard Struff (3-1)
???? Santiago Giraldo - Sam Querrey (1-3)
???? Juan Monaco - Ernests Gulbis (1-3)
AKO: 2,26 // Stawka: 150 PLN // EW: 339 PLN Pinnacle

#3
???? Fabio Fognini - Alex Bogomolov Jr
Kurs: 2,15 // Stawka: 150 PLN // EW: 322,5 PLN Unibet

Krecz.. W większości buków byłby zwrot. Ja się połasiłem na wyższy kurs w Uni i mam za swoje :]

#4
???? Nicolas Mahut - Matthew Ebden (2-3)
Kurs: 2,45 // Stawka: 150 PLN // EW: 367,5 PLN Unibet

#5
???? Donna Vekic - Lucie Hradecka (0-2)
Kurs: 2,25 // Stawka: 150 PLN // EW: 337,5 PLN Bet365

Młoda Chorwatka dawno nie wygrała, choć nie wiadomo jaką formę przygotowała na tutaj. Czeszka natomiast jak burza przeszła kwale i powinna zwyciężyć w tym pojedynku.


Jest to spojrzenie z typerskiego punktu widzenia; nigdy nie twierdziłem, że znam i umiem pisać o tenisie, więc analiz nie ma :]

Gdyby ktoś chciał wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej to chętnie odpowiem na PW ????​


edit // duże wygrane taki skill wow.
Od kiedy ja w VIPach? ????
Mogłem dostać przynajmniej jakieś info o tym, a ja taki nieuczesany :p

Uszanowanko ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
A Forumek muli...

#6
???? Jimmy Wang - Yen-Hsun Lu (0-3)
???? Thomaz Bellucci - Julian Reister Reister krecz (2-1)
???? Francesca Schiavone - Dominika Cibulkova (0-2)
AKO: 2,21 =&gt; 1,64 // Stawka: 150 PLN // EW: 331,5 PLN =&gt; 246 PLN William Hill

#7
???? Robin Haase - Donald Young Haase krecz (1-2)
Kurs: 2,31 // Stawka: 150 PLN // EW: 346,5 PLN Pinnacle

Dziś krecz na moją korzyść ????

#8
???? Alize Cornet - Polona Hercog
Kurs: 3,25 // Stawka: 150 PLN // EW: 487,5 PLN Marathonbet

Wszędzie spadki poniżej @3. Tylko Ruscy wciąż trzymają tak wysoko.

Zresztą same krecze dziś :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#9
???? Toronto Raptors (-2,5) - Minnesota Timberwolves (94:87)

Kurs: 2,16 // Stawka: 150 PLN // EW: 324 PLN Unibet

Mało typuję NBA przed ASG, bo wyniki są jakie są ale ten typ wydaje się dość pewny. Nigdy nie można lekceważyć Raptors u siebie. Z kolei Wolves na wyjazdach nie są pewną drużyną. Ba! u siebie również nie zachwycają. Wydawało się, że dysponując w końcu pełnym składem, maszyna ruszy a tu stoi. A Raptors po wymianie grają zaskakująco dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#10
???? Dominika Cibulkova - Agnieszka Radwańska (2-0)
Kurs: 3,00 // Stawka: 150 PLN // EW: 450 PLN Unibet

to było aż zbyt proste

Tak niepatriotycznie. Ale za dobrze znam (tzn przejechałem się już kilka razy) Isię i zawsze jest pompowany balonik, że teraz jest jej czas, przyjdą zwycięstwa czołówka musi się z nią liczyć bla bla bla, a potem ten balonik pęka w najmniej oczekiwanym momencie. A teraz nie ma babochłopa, Marii i Viki to znowu rozpalają się złudzenia. Poza tym to WTA. Jak wygra Isia to i tak fajnie ale przyzwyczaiła mnie do tego, że spala się w takich momentach.

#11
???? Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls (87:98)
???? Orlando Magic - Atlanta Hawks (109:112)
AKO: 2,15 // Stawka: 150 PLN // EW: 322,5 PLN Bet365

Cavs trzeba zacząć traktować jak Isię wyżej...

Bulls bez Boozera i Hinricha dziś. Cavs mimo, że dalej grają w kratkę to muszą zacząć choćby takie mecze wygrywać.
Magic to syf, kiła i mogiła. Hawks mimo braku Horforda, grają przyjemnie dla oka a co ważniejsze wygrywają. Choćby wczoraj z Heat. Mam nadzieję tylko, że nie odpuszczą tego meczu. Z drugiej strony z tak dysponowanymi Magic nawet grając na pół gwizdka powinni wyjechać z Florydy zwycięsko
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#12
???? Dominika Cibulkova - Na Li (0-2)
Kurs: 3,32 // Stawka: 150 PLN // EW: 498 PLN PInnacle

Chince tytuł należy się jak - za przeproszeniem - psu buda. Jest lepsza i chyba w życiowej formie. Cibulkova raczej nie ma podejścia do Li. Ale to jest finał. To jest WTA. Chociaż pewnie Azjatka wygra to musiałbym być niespełna rozumu, by brać Chinkę @1,40.

#13
???? Raven Klaasen / Eric Butorac - Łukasz Kubot / Robert Lindstedt (0-2)
Kurs: 1,97 // Stawka: 150 PLN // EW: 295,5 PLN Pinnacle

Tu mamy bardziej wyrównane kursy. Na palcach jednej ręki można wyliczyć bukmacherów, którzy dają wyższy kurs na Kubotów niż rywali. Choć to nazwiska pokonanych przez Afrykanera i Amerykanina bardziej robią wrażenie, bo odprawili Brayanów, Nestora/Zijmonica i Hueya/Inglota i to tylko z nimi stracili jednego seta. Coś czuję jednak, że nie podołają jednak w finale i pieniądze lokuję w polsko-szwedzką siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#14
???? Utah Jazz - Washington Wizards
Kurs: 2,11 // Stawka: 150 PLN // EW: 316,5 PLN Pinnacle
#15
???? Memphis Grizzlies - Houston Rockets
Kurs: 1,86 // Stawka: 150 PLN // EW: 279 PLN Pinnacle
Hmmm Grizzlies pokonali dziś w nocy Rakiety w Houston, więc ludzie idą pewnie w stronę Misiów. Próbuję przechytrzyć Vegas ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#16
???? Minnesota Timberwolves (-9) - New Orleans Pelicans
Kurs: 2,06 // Stawka: 150 PLN // EW: 309 PLN Pinnacle
#17
???? Miami Heat (-4,5) - Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,10 // Stawka: 150 PLN // EW: 315 PLN Pinnacle
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#18
???? Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
Kurs: 3,35 // Stawka: 150 PLN // EW: 502,5 PLN Pinnacle
No po takim kursie to trzeba zagrać. GSW ostatnio słabiej jednak gdzie tam porównywać motywację w starciu z Wizards do LAC. Jednak jeśli w starciu 2 równorzędnych drużyn na jedną dają dużo ponad @3 to wiadomo co brać. Mimo, że LAC bez CP3
#19
???? New York Knicks (-7) - Cleveland Cavaliers
Kurs: 2,05 // Stawka: 150 PLN // EW: 307,5 PLN Pinnacle
Tu też niby zapowiada się łatwo i przyjemnie. Cavs obraz nędzy i rozpaczy w NYK Melo nauczył się jak rzucać. Dziś będzie miał plaster w postaci Denga ale nie ukrywam, że skoro jeszcze im nie pomógł to i z tak dysponowanym Melo będzie miał problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Styczeń

Suma stawek
2 850 PLN

Suma wygranych
3 472,50 PLN

Zysk
622,50 PLN

Yield
21,84 %

Zysk mały ale to przez mniejszą liczbę granych kuponów - mimo AO ograniczyłem trochę NBA, bo w okresie przed All-Star Game ciężko o fajne typy. Yield za to ładnie ponad 20, więc jest dobrze.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
#1
???? Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Kurs: 4,50 // Stawka: 200 PLN // EW: 900 PLN William Hill
Ja rozumiem, że nie będzie Conleya ale kursy grubo ponad 4 na team, który wyeliminował OKC z PO? Nie twierdzę, że wygrają, wszak Conley to obok Gasola najważniejsze ogniwo ale @1,23 na OKZ to zenada. KD ostatnio przechodzi sam siebie jednak on sam nie wygra każdego meczu. A myślenie, że Reggie i Ibaka w każdym spotkaniu będą grać równo to ułuda. Miśki to nieprzyjemny team dla każdej drużyny. Grają starą, defensywną szkołę. Do pełnego obrazka brakuje Conleya i Allena jednak plasterek Prince i Gasol w pomalowanym powinni skutecznie ograniczyć punktowanie Thunder.
#2
???? Washington Wizards - Portland Trail Blazers
Kurs: 2,00 // Stawka: 200 PLN // EW: 400 PLN Bet365
Wizards stają przed kolejną szansą przeskoczenia progu .500. O ile w poprzednich meczach byli dla mnie faworytem tak teraz mają przed sobą dużo lepszy team. Blazers z kolei stają przed szansą przełamania passy porażek na wyjazdach. Wall potrafi zadziwiać swoją grą jednak często również zaskakuje głupotą a&#39;la Westbrick. Co innego Lillard, który osobiście dla mnie przewyższa Uncle Drew a co dopiero lidera Stołecznych. Dodajac wszechstronnego Aldridge&#39;a oraz scorerów Batuma i Matthewsa minimalnym faworytem dla mnie są goście.
#3
???? Miami Heat - Detroit Pistons
Kurs: 5,25 // Stawka: 200 PLN // EW: 1 050 PLN Unibet
Małe Sci-fi na dziś. Heat po meczu z NYK, a przed Clippersami. Podobną zależność mieliśmy niedawno w wykonaniu OKC gdzie rolę Tłoków pełnili Wizards. Poza tym Pistons już raz pokonali w tym sezonie mistrzów w AAA. Czemu nie powtórzyć tego? Można mówić o dumie mistrzów i chęci zemsty ale to są Heat. Oni nic nie muszą.
#4
???? Milwaukee Bucks - New York Knicks (-7,5)
Kurs: 1,87 // Stawka: 200 PLN // EW: 374 PLN Pinnacle
Bucks są tam gdzie powinni być od początku sezonu. Na dnie i niech nawet nie próbują wstawać. NYK coś zatrybiło i po fatalnym starcie wciąż muszą dużo odrabiać. Taki mecz to po prostu must win.
Sesja zdana, więc można szaleć :cool:

???????????????????????? beka ze mnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dobra, trzeba nadrobić ten falstart ;)
#5
???? Los Angeles Clippers - Miami Heat
Kurs: 2,12 // Stawka: 200 PLN // EW: 424 PLN Pinnacle
Kusi over Griffina ale coś czuję, że King weźmie na siebie ciężar bronienia go. Jak mu wyjdzie - zobaczymy. Ja jednak kieruję się w stronę zwycięstwa mistrzów. Pełny skład i mimo tego, że coraz bardziej ten zespół przypomina bandę zebranego szrotu (sora Wade ale starość nie radość) i ratującego to wszystko LeBron&#39;a to jednak uważam, że sam Griffin nie wygra sam spotkania z takim rywalem. Jest jeszcze Crawford jednak jest to zawodnik, który gra jak mu wpada. Cóż, brzmi to jak głupi frazes, bo praktycznie zdobycze każdego zawodnika zależą od tego ile trafi (no shit Sherlock!) jednak mam na myśli fakt, że Jamal nie potrafi nagle odblokować się w trakcie meczu. A przynajmniej ja nie przypominam sobie takiego faktu. Ilekroć mecz zaczynał &quot;cold&quot; tak pozostawał do końca meczu. Poza tym ile razy w ciągu roku możemy doświadczyć grania na Heat przed meczem z kursem powyżej @2? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom