>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

monat 7

monat

Użytkownik
Czy ktoś już grał mecz w którym jest zdecydowany faworyt? Chodzi mi o taki mecz gdzie gra drużyna X - Y i na zwycięstwo X kursy są w granicach 1,05.
Jak wtedy wyglądają kursy na gola do XX minuty?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czy ktoś już grał mecz w którym jest zdecydowany faworyt? Chodzi mi o taki mecz gdzie gra drużyna X - Y i na zwycięstwo X kursy są w granicach 1,05.
Jak wtedy wyglądają kursy na gola do XX minuty?
grałem. Różnie bywa z kursem, wcale nie jest zawsze poniżej 3. Zależy czy zdecydowany faworyt strzela dużo bramek oraz czy przeciwna drużyna sporo ich traci. Jeśli tak, to kursy nie zachwycają. Generalnie łatwo zauważyć zależność, jaką bukmacher proponuje na over goli w meczu, a na kurs, że padnie bramki do XX minuty.

Ja się rzadko kiedy tykam takich spotkań Dawida z Goliatem, a jak już, to wchodzę grubą stawką, ale kiedy mam pewność, że faworyt MUSI wygrać, bo robi mu to jakąś różnicę w lidze, czy tam gdziekolwiek. Jeśli faworyt gra o pietruszkę, to nigdy nie obstawiam takiego meczu, bo zyski są nieadekwatne, do poniesionego ryzyka, w mojej ocenie.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Ktoś wtopił oprócz mnie wczoraj na litewskiej ?
4 gole nieuznane to mój osobisty rekord ????
Niestety. Chyba nawet 5 bramek nieuznanych? Wyłączyłem ich w 80&#39;, bo dalej się nie opłacało pakować z uwagi na komiczne kursy.

Spotkanie pewnie było warte x2, x3, x5..

Osobiście odradzam panów z Zalgiris&#39;u gdy przychodzą mecze wyjazdowe, bo u siebie to bramy pewnie szybciej im przyjdą, ale znowu kursy niższe. Dwa progi w meczu to tutaj abstrakcja, stąd kusi wyższe stawkowanie, by wyciągnąć coś więcej. Pod formą są, póki co, ale jak ma być inaczej jak robią zaciąg z polskich grajków :grin:

Dzisiaj polecam: Genk-waregem
Jak można komuś polecać Belgię? ????


..czytam te wpisy tutaj i nie mogę z podziwu wyjść. Przyjść po meczu i podniecać się że nie było bramek, bo nie miało prawa być...

Atletico - Chelsea, 1/2 LM... praktycznie przez 80 minut na dwóch progach toczy się gra. Mecz był warty wyzwania i wcale mnie nie dziwi, że był grany. Niestety nie widziałem tam chociaż jednej klarownej sytuacji na bramkę, odpuszczony w 80&#39;.

Później było jeszcze PSG.. pas jak wyżej.

By się utrzymywać na plusie trzeba mieć szczęście i chłodną głowę w doborze spotkań, ale to już pewnie każdy zauważył.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja tam akurat mecz Żaligirisu oglądałem i uważam że granie go było w pełni uzasadnione. Nie oczekujmy od ligi litewskiej akcji w stylu hiszpańskiej. W takich ligach kluczowe jest zaangażowanie i czy drużyny grają ofensywnie czy nie. Żalgiris w drugiej połowie miał stale 8 zawodników na połowie przeciwnika, multum okazji, kilka nieuznanych bramek itp. Czego więcej chcieć ? Doboru spotkań nie można oceniać tylko i wyłącznie przez to czy po fakcie padła bramka czy nie. Równie dobrze mogło się skończyć 5:2
Z kolei w meczu Atletico under był wręcz murowany więc granie tego meczu było niezwykle ryzykowne, fakt że gdyby bramka padła to zarobek byłby odpowiednio wyższy. Moim zdaniem wciąż nie nie warte gry dlatego nawet nie brałem pod uwagę.

Każdy ma inne spojrzenie na mecz czy system, nie ważne jakie byle by było dochodowe ;)
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Wczoraj bardziej oplacalo sie grac lige ukrainska choc co do Zalgirisu to z reguly jest tak, ze jak gra faworyt z dolem tabeli to czesto sa niespodzianki i to nie tylko w litewskiej lidze ???? Ja dzis pogram francuzka lige ostatnio ladnie wczodzila
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Hank oczywiście że masz rację ;)
Napisałem tak przez emocje a grałem ten zespół bo każdy wynik tu był możliwy
jak dla mnie dzisiaj opłaca się grać hanover i lech poznań
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ano bukmacherka zna rozne przypadki...Kiedys tradowalem i w czterech meczach pod rzad byly 4 karne.Wszystkie...niewykorzystane ???? Na &#39;karny w meczu&#39;bukmacherzy zazwyczaj wystawiaja kursy 3-4.Czyli trafienie takiego ako to juz kurs ok.150...ale trafic 4 przestrzelone?
Cud?:;/:
 
W 0

warchol007

Użytkownik
Popłynąłem dziś na Hoffenheim pewnie nie jedyny stawkowalem razy dwa i lipa jeszcze ten karny nie strzelony w końcówce... No cóż jak pech to pech chyba nie odpowiednie mecze dobieram jak narazie daje sobie spokój z tym systemem a wam życzę powodzenia ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
W Bundeslidze w tym sezonie w 31rundach bylo tylko dziesiec 0-0.A w tej rundzie dopiero 6 meczy za nami i juz dwa 0-0....
Ale teraz trzeba patrzec na syt.w tabeli.A i Hoffenheim jak i Frankfurt o wiele juz nie graja;ani puchary ani spadek im nie groza.
 
Do góry Bottom