>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

banan23 150

banan23

Użytkownik
Postawiłem over w przedziale, nie weszło, a rynek na kolejny przedział został zablokowany, też tak macie? Wszystko w bet365
 
firel 142

firel

Użytkownik
Postawiłem over w przedziale, nie weszło, a rynek na kolejny przedział został zablokowany, też tak macie? Wszystko w bet365
Nigdy tak nie miałem. Jaka liga? Czasami te egzotyczne ligi tak lubią bez powodu zawiesić rynek
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
ewentualnie zawieszane są na chwilę ale tak by były zawieszone do końca meczu to mi się nie zdarzyło
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
mógłbyś mi odpisać na wcześniejsze pytanie ;)
w bukmacherce takie zasady sa. poczytaj na forach to bardziej kumaci Ci tak powiedza.. poczatek sezonu koncowka sezonu przed liga mistrzow po lidze mistrzow nie obstawiaj meczy chyba ze volue ????
 
A 226

adiqq

Użytkownik
w bukmacherce takie zasady sa. poczytaj na forach to bardziej kumaci Ci tak powiedza.. poczatek sezonu koncowka sezonu przed liga mistrzow po lidze mistrzow nie obstawiaj meczy chyba ze volue ????
jakieś zasady zawsze obowiazuja - ale to wszystko zależy co sie gra....
przy graniu niespodzianek, te różne prawidła nie obowiązuja...
To był piękny dzień w lidze hiszpańskiej....najpierw Levante (@19,47) a później kilka minut brakło żeby Valencia rozbiła bank (@20,88)....no ale to byłoby zbyt piękne ;)
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Bardzo ciekawy system. Gram nim około tygodnia i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczny ????
Mecze rozpoczynam od zakładu &quot;gol przed 20 minutą&quot;, gdy tylko kurs podskoczy na &quot;3&quot; ????
Stawkowanie: 6,10,16,26,40,70,100
Na dzisiaj wyselekcjonowałem taki oto zestaw meczy ???? Mam nadzieję, że nie przyniosę wam tutaj pecha ????

07.05.2014
15:00 Slavutych – Shakhtar / x1 stawka
17:00 NK Krka – Maribor / x1 stawka
18:00 Horn – Salzburg / x1 stawka
18:30 Zalgiris – FK Trakai / x1 stawka
20:45 St. Johnstone – Celtic / x1 stawka
20:45 Manchester City – Aston Villa / x2 stawka
21:00 Valladolid – Real / x2 stawka
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Bardzo ciekawy system. Gram nim około tygodnia i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczny ????
Mecze rozpoczynam od zakładu &quot;gol przed 20 minutą&quot;, gdy tylko kurs podskoczy na &quot;3&quot; ????
Stawkowanie: 6,10,16,26,40,70,100
Na dzisiaj wyselekcjonowałem taki oto zestaw meczy ???? Mam nadzieję, że nie przyniosę wam tutaj pecha ????

07.05.2014
15:00 Slavutych – Shakhtar / x1 stawka
17:00 NK Krka – Maribor / x1 stawka
18:00 Horn – Salzburg / x1 stawka
18:30 Zalgiris – FK Trakai / x1 stawka
20:45 St. Johnstone – Celtic / x1 stawka
20:45 Manchester City – Aston Villa / x2 stawka
21:00 Valladolid – Real / x2 stawka
No jak się system dobrze pozna i zrozumie to faktycznie przynosi zyski, ale tak jak pisałem wcześniej to nie jest &quot;samograj&quot;. Trzeba pilnować i przede wszystkim w pełni rozumieć jak on działa i na jakich zasadach się opiera. Gdzie ma sens grac a gdzie nie, a jeżeli już gramy to jak. Dlatego moja sugestia to granie na początku na sucho, po tygodniu grania już człowiek zaczyna się łapać w temacie, bo można tutaj bardzo łatwo popłynąć.

Teraz, dlaczego o tym pisze. No bo kolego orinar jakkolwiek życzę Ci szczęścia to ww meczy nie da się grać tak jak piszesz:razz:. Skahtar (na 95% nie będzie zakładu) oraz Salzburg to nawet 2.75 nie będzie można zlapac bo z zalozenia spotkanie tak overowe, że 10minutówki będą koło 2.75. To samo tyczy się Manchesteru City oraz Realu. Tu w najlepszym wypadku 2.75 pewnie kolo x9 minuty będzie można zlapac ale karny przykładowo w 38:40 kładzie Cie na łopaty.

Oczywiście Panowie gracie za swoje pieniądze i na swoją odpowiedzialność, więc traktujcie to jako rade z której skorzystacie bądź nie ;). Ja najpierw spędziłem dłuższą chwilę na wymyśleniu tego systemu, potem tydzień grania na sucho, kolejny tydzień za małe stawki, i po kolejnym miesiącu z hakiem grania na poważnie mogę powiedzieć że w pełni wykorzystuje atuty tego systemu. Wskakując z relatywnie dużymi pieniędzmi w system którego jeszcze nie poznaliście zmniejszacie jego efektywność a tym samym podnosicie znacznie ryzyko porażki.

Pozdrawiam i życzę sukcesów
 
C 3

cris1980

Użytkownik
@_Hank_ mam pytanko. Kiedy wycofujesz się z grania w meczu (zakładam bramkowym) po pierwszym trafionym progu? Czy Dalej grasz na kolejne minuty już po strzelonej pierwszej bramce?

Oczywiście wiem że pewnie zależy od człowieka i meczu bo jak się przewiduje że padnie więcej to można ciągnąc dalej na Czas 2 gola ale jak jest w Twoim przypadku?

Myślę też na graniem progresji na stały zysk na każdym progu ale oczywiście jak bardziej się zagłębię w temat.

Co do meczy z kursem 2.75 to pewnie też się opłaci tylko inaczej trzeba by stawki dobrać.
 
P 22

pgrom

Użytkownik
Nie będę się kłócił z twórcą systemu ale zapomniał o jednym ważnym aspekcie... o szczęściu bo jak sam dobrze wie, po pierwsze żaden system nie jest idealny, po drugie nie ma pewniaków o czym każdy grający ty systemem napewno się przekonał i parę groszy wtopił. Taki Real jest z góry zespołem overowym i wiadomo że stawki nie będą wysokie ale grać można, zależy kto ile chce zarobić. Wiadomo że najlepiej jakby bramki padały po 60 minucie a zakładka na 3.00 i więcej pojawiała się już w X5 minucie. Jest dużo lig które mozna fajnie grać
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na temat szczęścia nie ma co się rozpisywać bo przy każdych zakładach bukmacherskich ma ono znaczenie, chodzi o to żeby zminimalizować jego wpływ na system. Doświadczeni gracze rzadko piszą o sukcesie czy porażce poprzez szczęście/pech . Co do grania Realu to ja tylko napisałem że przy takim stawkowaniu nie ma żadnego sensu, a nie że nie należy grać ;)

cris1980, tak tylko w wyjątkowych sytuacjach gram 2 bramke. Granie na stały zysk nie polecam osobiście tym systemem, ale każdy gra pod siebie.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Wiesz Hank nie będę ukrywał, że większość spotkań gram na sucho bo nie starcza mi na kilka progresji równocześnie ???? To samo tyczy się spotkań. Wczoraj wytypowałem 8 a tylko w 5 była opcja na gola w danym przedziale czasowym. Nie załamuje się tylko gram to co jest :mrgreen: a doświadczenie przyjdzie z czasem ????
Można więc przyjąć, że jeszcze dużo &quot;pracy&quot; przede mną. Powodzenia wszystkim!
Teraz, dlaczego o tym pisze. No bo kolego orinar jakkolwiek życzę Ci szczęścia to ww meczy nie da się grać tak jak piszesz. Skahtar (na 95% nie będzie zakładu) oraz Salzburg to nawet 2.75 nie będzie można zlapac bo z zalozenia spotkanie tak overowe, że 10minutówki będą koło 2.75. To samo tyczy się Manchesteru City oraz Realu. Tu w najlepszym wypadku 2.75 pewnie kolo x9 minuty będzie można zlapac ale karny przykładowo w 38:40 kładzie Cie na łopaty.
W tych meczach można pograć na gola danej drużyny. Bo wszystkie z nich poprostu strzelać muszą. Wiadomo, że to tylko sport i różne cuda się zdarzają ale pewnie i tak zagram tylko jedno z tych spotkań.
Edit: Na &quot;Szachtar&quot; jednak jest zakład, więc czasem te 5% warto wziąć pod uwagę ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
może i zakład był, ale swój typ opierałeś chyba na tym, że Szachtar to lider &#39;ekstraklasy&#39; Ukraińskiej, a tamten drugi zespół z 3 ligi...
Szachtar w każdym meczu pucharowym grał zwykle na 0:0 do przerwy, a w drugiej połowie dopiero sobie robił strzelaninę z rywala o parę klas niżej... no i w tym meczu się to zemściło i mamy póki co 0:0 i dogrywkę.

@EDIT
ja nie stawiałem na szachtar... raczej staram się unikać spotkań &#39;pucharowych&#39;, bo tam się właśnie dzieją takie cuda jak tutaj.
 
Do góry Bottom