>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX minuty- progresja

furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Wazne ze ✅ i mniej stresu. Chcesz wygrac wiecej ? Zwieksz stawki to bedziesz mial wiecej nawet na najnizszym stopniu.
No tak, zgodzę się. Tylko jak żelazne nerwy trzeba mieć by grać dalej w bezbramkowym remisie po 80 minucie grając na wysokiej stawce. ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dlatego stawki nie mogą być wysokie w stosunku do posiadanego budżetu, a wysokie wygrane to nie ten system, nie ta gra. Tutaj tak naprawdę grasz zmodyfikowane over 0,5 gola w meczu, które daje szansę okazyjnie wygrać więcej.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Cześć,

mam od jakiegoś czasu zagwostkę i zastanawia się czy taki system byłby opłacalny.

Załóżmy, że pewna strona generuje mi w ciągu roku 256 meczów.
W 11 z tych meczów pada 0-0.

Gra warta świeczki?

Historia:
2016 r na chwilę obecna - 75 meczów ------ 3 mecze 0-0
2015 r. ------ 256 meczów -------- 11 meczów 0-0
2014 r. ------ 274 mecze -------- 23 mecze 0-0
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz. To gra jak najbardziej opłacalna.
Ciekawe co to za strona?? ????
Stronę podam, ale chciałbym nieco dyskusje ruszyć.

Co do opłacalności to nie wiem czy jest tak kolorowo...

Jeden mecz 0-0 potrafi utopić spory zysk...

Tutaj wychodzi, że 0-0 wypada raz na 10-15 meczów.
Kursy tych meczów są 1.7-2.0 na drużynę gospodarzy.
Zakładki na 100% będą tylko kwestia ich ilości.

Czy ktoś jeszcze może chłodną głową spojrzeć na te &quot;statystki&quot; z przed 3 sezonów?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Kluczowe pytanie to czy z tych wszystkich wygenerowanych spotkań nie ma &quot;egzotycznych&quot;, bo takich tym systemem nie pograsz. Nie wszystkie spotkania mają w ofercie tego typu zakłady.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Stronę podam, ale chciałbym nieco dyskusje ruszyć.
Co do opłacalności to nie wiem czy jest tak kolorowo...
Jeden mecz 0-0 potrafi utopić spory zysk...
Tutaj wychodzi, że 0-0 wypada raz na 10-15 meczów.
Kursy tych meczów są 1.7-2.0 na drużynę gospodarzy.
Zakładki na 100% będą tylko kwestia ich ilości.
Czy ktoś jeszcze może chłodną głową spojrzeć na te &quot;statystki&quot; z przed 3 sezonów?
Na taką ilość meczy to procent wtopionych meczy jest niski bardzo. Na plusie byłbyś na pewno.
Druga sprawa nie napisałeś jakie to są ligi. Jeśli większość wygenerowanych spotkań np (80%) jest z europejskich lig no to bardzo dobrze.
Co do samych meczy - ilość 250 spotkań w roku to mało, bo wychodzi na miesiąc ok 20 spotkań. No jak dla mnie to przez cały tydzień jestem w stanie zagrać.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Zabawne, że tak łatwo oceniasz &quot;na plusie byłbyś na pewno&quot;.
Jeśli ktoś będzie nieumiejętnie zarządzał posiadanymi pieniędzmi to nawet te 3 przegrane z tego roku mogą go utopić, jak będzie stale zwiększał stawki po serii wygranych, więc ja dodam od siebie:
Praktycznie zawsze miałbyś zysk przy taich statystykach, które podałeś, aczkolwiek nie jest to pewne, bo wszystko zależałoby od Ciebie, czy ciągnąłbyś każdy mecz do końca faktycznie, jak byś stawkował przedział 80-end i najważniejsze, ile byś przeznaczył kasy na te mecze &#39;przegrane&#39; w stosunku do tych wygranych.
Nie mniej, z taką skutecznością mógłbyś być bogaty po tych 2-3 latach :razz:

@edit
jak 250 spotkań w ciągu roku to mało, gdzie sezon letni jest praktycznie martwy, to chyba co człowiek to inne podejście do tego systemu
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Oceniam to na swoim przykładzie mimo, że mam wachlarz stawek odnośnie danego meczu.
Grasz 250 meczy i 11 kończysz porażką to jak możesz być na minusie co?? Zastanów się co piszesz...
A co do ilości meczy - w natłoku sezonu wrzesień - grudzień i luty - maj. Gdzie masz puchary itd.. to w miesiącu jesteś w stanie lekko zagrać 60-80 spotkań.
No chyba, że Ty tylko grasz tzw. &quot; Pewniaki &quot; typu Real Barca itd.. ???? to ilość dla Ciebie jest ogromna ????
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Fajnie, że temat się ruszył ????

Ligi z których są mecze:
Austria - Bundes
Belgia - Jupiler
Anglia - Premier
Francja - Ligue 1
Niemcy - Bundes
Włochy - Serie A
Holandia - Eredivise
Portugalia - 1 liga
Szkocja - Premier
Hiszpania - La Liga

także tylko główne ligi

- stawkowanie raczej cały czas płasko, ewentualnie kwartalna zmiana stawkowania.
- na mecze przegrane ile bym wydawał? dziwne pytanie ???? nie wiem przecież które mecze będą przegrane więc nie jestem w stanie zweryfikować dla tych konkretnych meczów stawkowania.
Wszystkie mecze miałyby być obstawiane po stałej stawce.

Jeszcze jakieś kwestie które trzeba by było wziąć po uwagę?

Mecze grałbym do końca bo nie jestem w stanie zweryfikowac w ilu wygenerowanych meczach było wczesnych bramek, a ile bramek po &lt;80 minucie.

Co do strony z której to mam to jest to betdevil.com - płatna strona generująca mecze pod kątem pewnych wytycznych, które sobie ustawiłem.

Na dzisiaj jest:
Heracles - Cambur ✅
Sevilla - Villareal ✅
Waregen - Mous ✅
Wasterlo - Waasland ✅
Lazio - Atalanta ✅ byłaby sporawa zakładka, ale oczywiście zacząłem już wątpić w makaroniarzy bo grali cały mecz niemrawo... no i przez zastanawianie się ostatecznie nie pograłem następnego poziomu :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Oceniam to na swoim przykładzie mimo, że mam wachlarz stawek odnośnie danego meczu.
Grasz 250 meczy i 11 kończysz porażką to jak możesz być na minusie co?? Zastanów się co piszesz...
A co do ilości meczy - w natłoku sezonu wrzesień - grudzień i luty - maj. Gdzie masz puchary itd.. to w miesiącu jesteś w stanie lekko zagrać 60-80 spotkań.
No chyba, że Ty tylko grasz tzw. &quot; Pewniaki &quot; typu Real Barca itd.. ???? to ilość dla Ciebie jest ogromna ????
Ty się najpierw zastanów. Normalnie można być na minusie, jak nie umiesz mnożyć to nie jest moj problem. Nie każdy gra płaską stawką na każdy mecz i autor wpisu też tego nie napisał, więc pomyśl.
Dalszą część wypowiedzi to szkoda nawet komentować. Graj sobie jak chcesz, jak dla mnie możesz nawet walić serią całe kolejki bundesligi, primery i ekstraklasy, a to jak ja gram to Cię guzik powinno obchodzić.

Jeszcze jakieś kwestie które trzeba by było wziąć po uwagę?
Nerwy ze stali. Akceptuj to, że podejmiesz czasem złą decyzję. Nie bój się ani kontynuować, ani rezygnować z meczu, z tym że to drugie to naprawdę rzadko. Tak z własnego doświadczenia.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Skoro ktoś zaczynać grać tym systemem, to gra płaską stawką. Dopiero po jakimś czasie może sobie pozwolić na granie różnymi stawkami. Ja tak zaczynałem, autor tego systemu jak i kolega xX80Xx. Więc jest się na plusie przy takiej ilości meczy - ale widocznie Ty nie potrafisz liczyć itd. ale to nie mój problem.
Co do ilości meczy no właśnie nie powinno Cie to obchodzić ile meczy ja gram. Wyraziłem tylko zdanie, ale Ciebie jak zawsze dupa ściska...:grin:
Dla przykładu np grałem z Hankiem parę miesięcy i np on w jedną sobotę potrafił dobre 20 meczy wybrać i grać.
Widzę, że TY masz wiecznie problemy co kto i jak gra. Ktoś chce to może i 200 meczy grać, Ciebie to gł...o powinno obchodzić!
Jak masz jakieś ale to zapraszam na priv, a nie tutaj temat zaśmiecasz głupkowatymi postami :cool:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać gdziekolwiek, odpisuję Ci tu tylko dlatego, żeby każdy mógł przeczytać i sam wyciągnąć wnioski.
Polecam też nauczyć się cytować wypowiedzi, żeby było bardziej przejrzyście.
Graj z Hankiem i bądź szczęśliwy.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Wazne ze ✅ i mniej stresu. Chcesz wygrac wiecej ? Zwieksz stawki to bedziesz mial wiecej nawet na najnizszym stopniu.
Dokładnie. Ja tak właśnie gram od jakiegoś czasu. Już dawno zauważyłem, że w meczach które wybieram najwięcej pierwszych bramek pada w pierwszych minutach. Co zresztą się zgadza ze statystykami ligowymi. Przynajmniej tych lig które gram czyli overowych. Zatem wygrane na pierwszych progach mam większe a potem maleją. Ale w razie zakładki rosną tak czy inaczej.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Troche trzeba rozruszac temat.
Lepiej grac mniej czy wieksza ilosc meczy ?
Oczywiscie nie grajac kazdy mecz jak leci tylko po swoich analizach.
I nie wyskakiwac mi z matematyka bo nigdy nie wiadomo ile wyniesiemy na ✅ czy ⛔ z meczu. Wiec nie da sie za bardzo policzyc ze jak zagramy 10 a 20 meczy to tu bedziemy na ✅ a tam na ⛔
Teoretycznie mniejsza ilosc granych meczy zmniejsza ryzyko trafienia wyniku 0:0. Tylko ze np. zagrasz 10 a nie 20 a z tych 10 trafisz wiecej 0:0 niz w 20.
Tak samo z wysokoscia wygranych. Mozesz wygrac wiecej z mniejsza iloscia granych meczy bo trafisz mniej 0:0 i zagrac wieksza stawka. I na odwrot.
Poprostu trzeba miec BARDZO DOBRA skutecznosc w doborze meczy.
Poprawcie mnie jezeli sie myle.
Widzę, że dało Ci do myślenia to, że gram mniej meczów od jakiegoś czasu i skuteczność wzrosła. Gdyby nie głupie błędy czy brak konsekwencji (granie do końca na over a nie uciekanie) to byłbym sporo na plusie.
Moje zdanie znasz. Jesli te mniej meczów to mecze pewniejsze to warto tak grać. Wiadomo przecież, że nie każdego meczu jesteśmy jednakowo pewni. Odrzucając te z wątpliwościami podnosimy skuteczność.
No a kryteria wyboru ma każdy swoje. Ważne żeby przynosiło to zyski.
Ja jestem dobrej myśli i trzymam się planu.
P.S. A jak chcesz sprawdzić co by było gdyby to graj na brudno te mniej pewne mecze, na czysto pewniejsze i policz to się przekonasz ile byś zarobił a ile stracił. Ja swoje policzyłem. A od forumowiczów bym nie oczekiwał, że odpowiedzą na to pytanie ;)
I tak zresztą to trzeba samemu sprawdzić na swoich typach.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Witam wszystkich.
Ja od wczoraj zacząłem grać tym systemem i mam nadzieję że będzie dobrze ????
Wczoraj grałem Bayern - Juventus w sumie na 3 gole i wlazły 2 zakładki i jeden zwykły, ogólnie 43,30zł na plus ????
Chciałem również obstawić Legię ale niestety się nie dało.
Gram stawkami z pierwszego posta jak na razie ale będę chciał grać wszystko razy 2 czyli za 1zł,2,4,8,16,32,64,128 ponieważ wiąże się to z większym zyskiem ;)
Fajnie by było gdyby ludzie wstawiali codziennie mecze które zamierzają grać, wtedy można coś podejrzeć ;)
Ja dzisiaj planuję zagrać Lazio - Sparta Praga i Sevilla - Basel te mecze gram do pierwszej bramki.
Pozdrawiam i życzę samych +++++
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Witam wszystkich.
Ja od wczoraj zacząłem grać tym systemem i mam nadzieję że będzie dobrze ????
Wczoraj grałem Bayern - Juventus w sumie na 3 gole i wlazły 2 zakładki i jeden zwykły, ogólnie 43,30zł na plus ????
Chciałem również obstawić Legię ale niestety się nie dało.
Gram stawkami z pierwszego posta jak na razie ale będę chciał grać wszystko razy 2 czyli za 1zł,2,4,8,16,32,64,128 ponieważ wiąże się to z większym zyskiem ;)
Fajnie by było gdyby ludzie wstawiali codziennie mecze które zamierzają grać, wtedy można coś podejrzeć ;)
Ja dzisiaj planuję zagrać Lazio - Sparta Praga i Sevilla - Basel te mecze gram do pierwszej bramki.
Pozdrawiam i życzę samych +++++
Masz tutaj temat z typami/propozycjami do tego systemu ????

http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-typy-propozycje-107281.html

Pozdrawiam
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Grając tym systemem jest parę dylematów.
Po pierwsze wybrać taki mecz gdzie będą bramki ale jednocześnie kursy będą na tyle dobre by nie trzeba było ryzykować zbyt dużych pieniędzy.
No i by można było grać odpowiednio długimi zakładkami.
Najlepiej nonstop grać na zakładkę przy kursie minimum 3.0 i 2,75 w drugiej połowie.
Jednak medal ma dwie strony, bo zwykle tam gdzie niskie kursy to pada dużo bramek a więc prawdopodobieństwo jednej bramki większe.
Ponadto wybierając mecz z wyraźnym faworytem nie pozostaje nic innego jak grać na jego bramkę bo kursy na ogólnego gola są marne. Niestety bywa tak, że ten wyraźny faworyt przegrywa do zera. Czasem nawet grając u siebie.
A jak faworyt mniej wyraźny to spada prawdopodobieństwo bramek.
Można wybierać mecze gdzie siły drużyn są wyrównane ale tu z kolei może być 0:0.
Można też wybierać mecze lig underowych z wyraźnymi faworytami.
Ryzyko wyniku 0:0 trochę mniejsze.
 
Do góry Bottom