>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
 
D 0

david7pl

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
Ja też musiałem wczoraj wysłałem skany i dzisiaj otrzymałem wiadomość że wszystko w porządku.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
ms15 87

ms15

Użytkownik
Zależy jak dużym faworytem jest dana drużyna. Jak będziesz stawiać na Real gdzie ich zwycięstwo to 1.05-1.10 to różnica będzie powiedzmy 2.75 na real do 2.62 ogólnie. Wiadomo, im mniejszy faworyt tym większa różnica w kursach, poobserwuj sobie ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
Wszystko wskazuje na to, że za mocno ich ogrywasz ????
 
P 13

pusty

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
miałem to samo z tym ze ja wysalam skan dowodu bo tylko miałem, a skan prawka miałem zrobić wieczorem i im dosłać, wieczorem wchodzę na konto a oni piszą ze już zweryfikowane i drugiego
dokumentu nie trzeba.
i jak co parę dni dali bonusa 10 zł
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Polowa ludzi ma problem z ponowna weryfikacja, stad te kolejki na chat, proponuje do nich zadzwonic i poprosic o polski support, 30s i zalatwione
 
M 0

matin83

Użytkownik
Nie wiem... u mnie w Bet365 nie ma zakładów 10 min na Czeską U21 i w ogóle nie ma dzisiaj żadnego meczu na zakłady 10 min.... dopiero o północy Urugwaj-Kostaryka.
Dlatego ciekawi mnie czy ta czeska liga jest u innego buka a jeśli tak, to wyglądałoby na to że inny buk ma bogatszą ofertę na 10 minutówki.
 
L 0

lestos

Użytkownik
Nie wiem... u mnie w Bet365 nie ma zakładów 10 min na Czeską U21 i w ogóle nie ma dzisiaj żadnego meczu na zakłady 10 min.... dopiero o północy Urugwaj-Kostaryka.

Dlatego ciekawi mnie czy ta czeska liga jest u innego buka a jeśli tak, to wyglądałoby na to że inny buk ma bogatszą ofertę na 10 minutówki.
Bo 10 minutowki dodają bardzo często dopiero przy relacji live;)
 
Do góry Bottom