>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
 
D 0

david7pl

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
Ja też musiałem wczoraj wysłałem skany i dzisiaj otrzymałem wiadomość że wszystko w porządku.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +3
ms15 87

ms15

Użytkownik
Zależy jak dużym faworytem jest dana drużyna. Jak będziesz stawiać na Real gdzie ich zwycięstwo to 1.05-1.10 to różnica będzie powiedzmy 2.75 na real do 2.62 ogólnie. Wiadomo, im mniejszy faworyt tym większa różnica w kursach, poobserwuj sobie ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
Wszystko wskazuje na to, że za mocno ich ogrywasz ????
 
P 13

pusty

Użytkownik
Panowie mieliscie sytuacje z ponowna weryfikacja konta?
Mam teraz pewne ograniczenia bo musze wyslac do beta skany dwoch dokumentow, dlaczego i w jakim celu oraz ile to wszystko trwa, ktos wie.. bo doczekac sie na czata teraz to ok 1,5h... ????
miałem to samo z tym ze ja wysalam skan dowodu bo tylko miałem, a skan prawka miałem zrobić wieczorem i im dosłać, wieczorem wchodzę na konto a oni piszą ze już zweryfikowane i drugiego
dokumentu nie trzeba.
i jak co parę dni dali bonusa 10 zł
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Polowa ludzi ma problem z ponowna weryfikacja, stad te kolejki na chat, proponuje do nich zadzwonic i poprosic o polski support, 30s i zalatwione
 
M 0

matin83

Użytkownik
Nie wiem... u mnie w Bet365 nie ma zakładów 10 min na Czeską U21 i w ogóle nie ma dzisiaj żadnego meczu na zakłady 10 min.... dopiero o północy Urugwaj-Kostaryka.
Dlatego ciekawi mnie czy ta czeska liga jest u innego buka a jeśli tak, to wyglądałoby na to że inny buk ma bogatszą ofertę na 10 minutówki.
 
L 0

lestos

Użytkownik
Nie wiem... u mnie w Bet365 nie ma zakładów 10 min na Czeską U21 i w ogóle nie ma dzisiaj żadnego meczu na zakłady 10 min.... dopiero o północy Urugwaj-Kostaryka.

Dlatego ciekawi mnie czy ta czeska liga jest u innego buka a jeśli tak, to wyglądałoby na to że inny buk ma bogatszą ofertę na 10 minutówki.
Bo 10 minutowki dodają bardzo często dopiero przy relacji live;)
 
Do góry Bottom