>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie żebym się czepiał, ale tutaj to powinno być:
Belgia Pro Legaue 18:00 KRC Genk - St. Truidense VV ⛔ ✅
Gol wpadł po 80 minucie a raczej 3/4 ludzi gra tylko do 80 minuty.
Też popłynąłem na tym meczu bo obstawiałem do 80minuty ):
Fajnie już zacząłem odrabiać straty i niestety jak pech to pech.
Za to wczoraj pobawiłem się moim programem i trochę go przerobiłem ????
Mianowicie dodałem opcje zakładek, do tej pory grałem bez zakładek ale zmieniłem zdanie i gram typowo na zakładki ;)
Dla tych co nie są w temacie jest to program w exelu ma za zadanie automatycznie obliczać zysk na czysto jaki osiągniemy po strzeleniu brameczki ;) Wypełniamy zakładki &quot;stawka i kurs&quot; i program automatycznie oblicza zysk. Dodałem teraz opcję zakładek, tylko trzeba zwracać uwagę na numery zakładek np. zakładka 1 i 2. Na początku może się mylić ale wczoraj trochę pograłem i w sumie szybko się oswoiłem. Także życzę przyjemnego użytkowania ????
Arkusz do ściągnięcia tutaj:
megawrzuta.pl/download/72709717bf78c5635fe9440683aaad3e
oczywiście na początku dopisujemy https:// a na końcu .html

Jak się podoba wciśnij +dzięki ;)
 
M 0

matysb19

Użytkownik
Witam
Po 3 dniach grania podsumowanie:
Piątek i sobota na ✅ (:cool:który bardzo mnie nastawił optymistycznie i może za bardzo rozentuzjazmował) ale niedziela ⛔ i 0 na koncie dzięki Genk i przed wszystkim PSG :-(.
Panowie może podajcie 3 główne parametry które bierzecie pod uwagę przy wyborze meczu do tego systemu do XX minuty.
Moje to:
1.czy były remisy 0-0 miedzy tymi zespołami i w innych meczach tych zespołów
2.kursy na over w meczu 0,5 musi być poniżej 1.10
3.pozycje w tabeli (im bliżej siebie tym gorzej chyba na moje)

Darecki11111111 kalkulator OK dzięki za link pobrany i testowany wygląda dobrze i pomocny na pewno.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie obraźcie się Panowie ale pisanie tego samego cyklicznie to kilkanaście/ kilkadziesiąt stron bywa męczące.
Po 1 jak pisałem wielokrotnie NIE MA żadnego value w graniu meczy do końca minutówkami w stosunku do grania over 0.5. Powiem więcej, średnio tracimy grając w ten sposób a nie zyskujemy. To nie znaczy że nigdy nie należy grać do końca bo czasem jak czujemy że wpadnie to przecież nie zostawimy meczu bo system tak mówi. Trzeba jednak sobie zdać sprawe ze w tym momencie już straciliśmy zamiast zyskać. Czy po 80 min nie gramy , gramy żeby być na 0 czy z + to już sprawa indywidualna bo ten zakład należałoby rozpatrywać już pozasystemowo.

Kolejna sprawa to nierozerwalna więź między kursem przedmeczowym-łapanym kursem- stawki. Tutaj są mocne kombinacje w temacie a nikt nie zadał sobie trudu żeby sprawdzić jak to wygląda matematycznie a dodam że nie wygląda dobrze. Na temat bezzakładkowego grania to pozwólcie że nie będę sie wypowiadał ????

Ten system daje lekkiego kopa z kursem a te modyfikacje jak patrzałem dają zwykle kopa w drugą stronę.

Do tego większośc typów pojawiające się w temacie to mecze mocno overowe, których nie da bądz nie opłaca się grać normalnie, a jak już wspomniałem moje &quot;agresywne&quot; granie jest taką kolejną wariacją która pozwala mi oglądać mecz i reagować bo średnio to ja sam wygrywam trochę mniej niż puszczając gol przed 80min. Natomiast ja sobie zdaje z tego sprawę i jest to koszt który jestem gotów ponieść aby zyskać większy wpływ na gre.

Reasumując, kombinować należy bo bez tego wiele rzeczy by nie powstało, w tym ten system. Jednakże jeśli liczycie że wybierając losowe stawki, kursy , mecze, sposoby grania bez wykonania odpowiedniej pracy coś ugracie to jesteście w błędzie.

Tak czy owak życzę powodzenia niezależnie jak tam sobie gracie. Jak będe same ✅ to i tak będzie dobrze :razz:



P.S. &quot;Wtedy najlepiej zwiększyc o dużo stawkę i grać, nie ma opuszczania. Dość często wpadają bramki po 80 minucie także tracicie sporo
&quot; - Padłem ????
 
L 123

luisito

Użytkownik
Ruch - Korona ✅ 43j szybko poszło + zakładka
Ja zaczynam, i mam nadzieje, że od razu nie skończe, od ambitnej polskiej ligi. Obie drużyny strasznie dołują ostatnio, mają dziurawe obrony, ale nawet w przegranych meczach potrafią coś ukłuć. H2H też sprzyja, bramka powinna wpaść
E2: Ajajaj szkoda ostatniego typu ddk1910. Chyba pierwsza wpadka od połowy września, co? Zapowiadało się jak zwykle na duży plus. Dwa wcześniejsze idealnie weszły z zakładkami (zenit i ifk) i już było grubo ponad 100j dziś, jednak zawodnicy z 2. ligi szwajcarskiej się nie popisali- strasznie ospały mecz, piłki grane na afere, tylko jakiś babol mógł wpaść tak naprawdę. Do 70 minuty grałem konsekwentnie progresją, jednak wyglądało to jak wyglądało i puściłem all-in under 0,5 gola, wyczekałem prawie do końca i ostatecznie zamknąłem ze stratą 50j, co i tak dało +10j łącznie z trzech typów ddk
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Ja ogolnie zaliczylem na tym spotkaniu mala strate w porownaniuz moimi ostatnimi zyskami,ale szkoda przerwania tak dobrej passy.Przedwczoraj Genk( ja nie stracilem ale widzialem ze killa osob tak ,no a wczoraj ta druga szwajcarska.teraz przy doborze spotlan pewnie bd mial mysli ze tu sie skonczy 0-0. Skoro mowicie zebym dalej wrzucal mecze to tak zrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie.jeszcze nw jaka dzis oferta ,zaraz przejrze i wrzuce przed wyjsciem z domu. Sorry za bledy.pisane z tele
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie przejmuj się ddk1910, nie ma szans na 100% bezbłędnych typów, prędzej czy później jakiś się zawsze złamie, a i tak masz bardzo dużą skuteczność w typowaniu!!!
Także wrzucaj nadal bo chętnie będę grać twoje typy ;)
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Panowie czytam różnego rodzaju systemy , jedne mniej inne bardziej skuteczne, ale powiedzcie mi czemu wszyscy nie grają surebetów ? takich o średnim zysku 4-5%. Ja rozumiem, że na pewne zakłady są limity, ale przypuśćmy jak zakładamy np. 3 konta na siebie i członków rodziny to nawet jak na jednym surebecie osiągniemy na czysto zysk rzędu 30-40 zł x 3 konta to około 100 zł , to źle ?
Źle mówię moi drodzy ?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dzisiaj mamy rozgrywki pucharowe, nie wszędzie są minutówki dostępne,jak puchary to tez niespodzianki, często faworyci wystawiają rezerwy i różnie to bywa. ja osobiście gram mniejszym stawkowaniem.
Australia FFA Cup 10:30 Melbourne Victory vs Melbourne City✅
Anglia EFL Cup 20:45 Arsenal vs Reading✅
Newcastle vs Preston✅
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Panowie czytam różnego rodzaju systemy , jedne mniej inne bardziej skuteczne, ale powiedzcie mi czemu wszyscy nie grają surebetów ? takich o średnim zysku 4-5%. Ja rozumiem, że na pewne zakłady są limity, ale przypuśćmy jak zakładamy np. 3 konta na siebie i członków rodziny to nawet jak na jednym surebecie osiągniemy na czysto zysk rzędu 30-40 zł x 3 konta to około 100 zł , to źle ?
Źle mówię moi drodzy ?
A nie zauważyłeś że ten dział jest na zupełnie inny temat ????
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Panowie czytam różnego rodzaju systemy , jedne mniej inne bardziej skuteczne, ale powiedzcie mi czemu wszyscy nie grają surebetów ? takich o średnim zysku 4-5%. Ja rozumiem, że na pewne zakłady są limity, ale przypuśćmy jak zakładamy np. 3 konta na siebie i członków rodziny to nawet jak na jednym surebecie osiągniemy na czysto zysk rzędu 30-40 zł x 3 konta to około 100 zł , to źle ?
Źle mówię moi drodzy ?
Nie kazdy ma 5000 zl zeby grac. To powód.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Jak tam ddk1910 masz coś ciekawego na dzisiaj? Wczorajsze meczyki ładnie weszły, chociaż Szwecji nie dało się zagrać bo nie było opcji gola ale i tak zarobek był ładny ;) Dzisiaj jest mało meczyków, parę wybrałem ale jestem ciekawy co ty byś polecił ;)
 
Do góry Bottom