>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Wlasnie zastanawialem sie czy ktos oprocz mnie gra na tyg takie typy o ekstremalnych porach dniach jak w nocy czy nad ranem.
Ostatnio obowiązkowo, co sobotę J-league ???? 7.00 start. Dobre czasy na zakładke dają a liga w sumie bramkostrzelna a bubla mozna przewidzieć, jeszcze nie trafił mi się w moim typowaniu Japończyków bezbramkowy remis
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Polska Ekstraklasa 20:30 Korona Kielce vs Legia Warszawa✅
Holandia 20:00 Twente-Roda???? pffff Twente 8 celnych strzałów i 13 rożnych, grał ktoś jeszcze?
Oss-NAC Breda✅
Narazie odpuszczam minutówki na overach teraz przycinam sporo.
Tylko kwestia czy Wam typy wrzucać?
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Typy wrzucać jak najbardziej
Przyznam szczerze że czasami korzystam z Twoich typów, gram po swojej analizie Twoich typów o tak lepiej napisane, zazwyczaj gdy w pracy było za ciezko żeby móc później mieć głowę to szukania meczów, dziś grała jedna z moich ulubionych lig Francuzka 2 ???? fajne zakładki, niestety dziś a wytypowałem sobie wszystkie mecze tej kolejki, szybko wpadały bramki. Twente chciałem od drugiej połowy, ale nie było zakładek to sobie odpuściłem. Twente zamieniłem na Borussie ????
Overy grasz mozesz to rozwinąć ? choćby i na priv?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Narazie nie chce mi sie zakladac i prowadzic tematu Panowie,tym bardziej ze obracam teraz bonus w betssonie i jestem w pewien sposob ograniczony. Narazie bede wstawial tu typy na bramke, a jak juz obroce ten bonus i sobie srodki przeniose na bet365 to pomyslimy wtedy.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +9
glorfindel 1

glorfindel

Użytkownik
Spróbuję swoich sił hehe. Jak będą minutowki wchodzę w spotkanie Górnik - Znicz(brak minutowek ) ✅
Atletico MG-Flamengo✅
Santos-Palmeiras✅
Chiba - Varen Nagasaki(brak minutowek )
 
Do góry Bottom