>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Wy stale mylicie przedziały z gole do xxminuty...Piecio, dziesiecio czy pietnasto minutowe przedziały sa absurdalne do grania. Straty w stosunku są do over 0.5 są potężne. Ostatnie strony w temacie to dygresje do tematu, dygresje do dygresji i poradnik jak wygrać żeby przegrać. Jeśli tym systemem to tylko na całorocznym, jeśli inaczej na 1 bramke to tylko over 0.5.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
A to co to jest??
http://imgur.com/a/Jvk6x
Ja nic nie myle, panowie expekt i betclic oferuja ten sam zaklad co byl na bet365 tylko po nizszych kursach i w przedzialach 5minutowych
Kurs na załączonym obrazku jest lepszy niż w BET365 ;)
Jaki to mecz był ???
Na Betlicu 2 ligę Niemiecką znalazłem (dział nowość !!!) na expekt nie ma takich zakładów............ wróć to napisałem to bzdury, nie nie znalazłem tych zakładów, to widzę to zupełnie coś innego te inne dla nas zwię sie &quot;kupa&quot;
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Espanyol vs Betis wrzucał tego screena kolega Hajczos w tym wątku. Grałem ostatnio na BetClicu, stawkowaniem tradycyjnym podanym na początku tematu 3 mecze 1 w ekstraklasie 1 w bundeslidze i jeden w 1 lidze angielskiej, starałem się łapać kurs 3.0 i przeważnie stawiałem go w X9min, praktycznie wcale nie udawało się wcześniej. W lidze angielskiej kurs 3.0 na gola przed 60min był np w 52min.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Panowie mam takie pyt. czy w b365 sa dostepne video polskiej extraklasy? czy nie jest czasem tak ze na polskim rynku przekazy wideo sa blokowane? jezeli tak to kto i dlaczego tak robi? oraz jaki ma w tym zysk
pozdrawiam
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
no walsnie to nie dziwne, bo juz jakies 2-3 miesiace temu w kalendarzu na b365 zauwazylem znaczek play, czyli ze dostepna transmisja video a potem na live betach sie okazywalo ze tego nie ma a co najwyzej komentarz live.
teraz jak sie loguje to widze wyraznie ze prawie wszytkie mecze extraklasy sa dostepne z przekazem wideo
i teraz pytanie, dlaczego tak jest ze w swoim kraju buk nie oferuje ogladania meczy u siebie???? co to ma do rzeczy???
 
D 77

dalik

Użytkownik
i teraz pytanie, dlaczego tak jest ze w swoim kraju buk nie oferuje ogladania meczy u siebie???? co to ma do rzeczy???
Bo taki Polsat czy inne Cyfry mają wykupione prawa i jak chcesz oglądać to musisz oglądać u nich - proste
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
no walsnie to nie dziwne, bo juz jakies 2-3 miesiace temu w kalendarzu na b365 zauwazylem znaczek play, czyli ze dostepna transmisja video a potem na live betach sie okazywalo ze tego nie ma a co najwyzej komentarz live.
teraz jak sie loguje to widze wyraznie ze prawie wszytkie mecze extraklasy sa dostepne z przekazem wideo

i teraz pytanie, dlaczego tak jest ze w swoim kraju buk nie oferuje ogladania meczy u siebie???? co to ma do rzeczy???
Kupują prawa, wiec oglądasz u nich albo nigdzie. Bo te sępy Cie nawet za złotówkę zaj....
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Z tego co słyszałem to angielskie stacje mają zakaz transmisji meczy Premier League w określonych godzinach popołudniowych. Kluby zaczeły sie burzyć ze ludzie zamiast isc na mecz to oglądają go w pubie przed t telewizorem. Ale polskich stacji jak np. cyfrowy polsat zakaz nie obowiązuje albo go olewają i puby wykupują nasz abonament i puszczają mecze z polskiej transmisji.
 
V 0

variant

Użytkownik
Jak tam Panowie sytuacja?
Szukam różnych systemów które by zastąpiły ten i niestety nic równie dobrego nie znalazłem.
Co obecnie gracie?
 
Do góry Bottom