>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Co dzisiaj gracie ?
Ja o 19:00 zastanawiam się nad Rijeka - Sevilla lub Wolsfburg - Lile oraz o 21:05 nad Interem lub Villarealem.
Jakieś opinie na temat tych meczy macie ?
 
emm 99

emm

Użytkownik
17:00
Dynamo - PSV ⛔ ????
[ straty odrobione z nawiazka na Napoli i drugim golu Villareal, bo ja zamiast na forum w przerwie gdy zaczynalem grac to od razu na beta :p]

19:00
Rijeka - Sevilla ✅✅✅

21:05
Astra - Salzburg ✅✅✅

U gosci szpital w defensywie, ofensywa dosc przyzwoita choc widac przezywajaca kryzys. [mysle ze dwa pierwsze mecze wystarcza zeby zaksiegowac fajny zysk]
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Mi jakoś dzisiaj praktycznie każdy mecz w LE śmierdzi.. Dla mnie Sparta-Young Boys, Villareal-Apollon i Inter-Qarabag wyglądają w miarę.. ale też tak bez przekonania.
Ogólnie nie gram od pierwszej minuty tylko patrze na statystyki interesujących mnie meczów i jesli jest duzo strzałów i sie dzieje, można pograć taki mecz kolo 10-20 min. Po dobrych statystykach nawet nieinteresujący nas mecz może okazać się nagle dobrym spotkaniem do pogrania ;)
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Uff całe szczęście że Sevilla siadła i to z zakładką i trochę odrobiłem. Odpuszczam jak na razie i poważniej zastanawiam się nad Interem żeby dzisiejszy dzień zakończyć na plusie :]
NoiJuz dobry typ z Sparta-Young Boys. Pograłeś ?
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Pograłem,ale stawki bez szału bo jakoś tak bez przekonania.. jednak zawsze to do przodu, jeszcze z zakładką. ;]
Inter ciekawe jakims składem wyjdzie, w week maja mecz w lidze z Fiorentiną i moga sie oszczędzać.
 
M 0

misiek20091989

Użytkownik
zgadza sie napoli bym nie zagrał za realne chociaz udziabali 2ga bramke, ale seville bym grał, poki co robie baze bo ostatnio cos tam wypłaciłem ale trzeba cos wpłacic ????
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Pograłem,ale stawki bez szału bo jakoś tak bez przekonania.. jednak zawsze to do przodu, jeszcze z zakładką. ;]
Inter ciekawe jakims składem wyjdzie, w week maja mecz w lidze z Fiorentiną i moga sie oszczędzać.
No i chyba jednak się oszczędzają.


Ale niestety nie bardzo wiem na co się przerzucić
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wiem wiem, sa jeszcze emocje zwiazne z LE, ale korzystajac z wolnej chwili bo jutro raczej nie bedzie czasu to wrzucam cos dla WAS juz dzis:
18:30
LASK Linz - A.Lustenau ✅✅✅

19:00
Lillestrom - Rosenborg ✅✅✅

:cool:
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Dobra, to ja napisze co dziś gram i dlaczego
Reims - Bordeaux✅ - bo Reims to najgorsza obrona w lidze, w drużynie szpital powiększony jeszcze o dwa zawieszenia za kartki. Bordeaux też kilka kontuzji, ale do tej pory radzą sobie bardzo dobrze. Bez wątpienia walczą o puchary na koniec sezonu i punkty są dziś w zasięgu. Raz już Reims grało w piątek mecz i gładko 0:5 przegrali z kolejnym pretendentem, czyli Marsylią. Ogólnie we Francji w piątkowych meczach pada sporo goli - tylko raz 0:0 i raz 0:1 w tym sezonie. Są to drużyny mające średnią ilość goli na mecz 2.9 oraz 3.4. Na minus - trener Reims zaczyna się bać o posadę, więc może bardziej zmobilizować swoich piłkarzy, ale ogólnie myślę, że warto pograć.
Bochum - Nurnberg✅ - jak na drugą Bundesligę drużyny, w meczach których wpada sporo goli. Nurnberg ostatnie 3 wyjazdy zawsze był over 2.5, Bochum ostatnie 3 domowe mecze to 1:1. Gole mogą padać w obydwie strony. Mi to wystarczy.
Podbeskidzie - Śląsk✅ - w Bielsku-Białej pada dużo goli (5/5 over 1.5). W wyjazdowych meczach Śląska też (4/4 over 1.5). Obie drużyny z problemami większymi w obronie niż w ataku, a to najkorzystniejsza sytuacja pod ten system IMO.
Angers - Creteil✅✅ - Ligue 2, ale też tam są overowe drużyny. Creteil jest najbardziej jaskrawym przykładem. Wszystkie swoje 9 meczy kończyły się overem 1.5, a Angers jest niewiele gorsze. Na wyjazdach mają średnią 3.2 gola. Zremisowali 0:0 wyjazd z Brest, które jedak jest wyjątkowo underową drużyną i w tym sezonie ma już 4 wyniki bezbramkowe.
Ewentualnie pod obserwację:
Hertha - Stuttgart - bo obie drużyny mają problem z kreowaniem sytuacji lub ze skutecznością. Ale z drugiej strony obie potrzebują punktów.
Vitesse - Den Haag - jeśli kursy nie będą za niskie (brak minutówek)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom