>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

emm 99

emm

Użytkownik
A tam wielki... farciarz zapewne :razz:
To sie musialo tak skonczyc..
http://www.livesports.pl/mecz/EqIyN5z4/#statystyki-meczu;0

Co by nie rozmywac, na jutro:

15:30
Leverkusen - Paderborn ✅✅✅???? [over ogolny kurs nie zachecal]
gol tych pierwszych z tym, że kurs musi być na przedział ponad 4, bo 3,4 w stosunku do 3,75 mnie NIE urzadza.

15:30
Dortmund - Hamburger ✅✅✅
takie mecze powinni (musza wygrywac) mysle, ze nie bedzie oszczedzania i komplet pkt po pewnym zwyciestwie zostanie w Dortmundzie, sytuacja podobna jak przy Leverkusen z tym, ze ja poczekam jakie beda kursy i wybiore JEDNO spotkanie.
[przelamanie Hamburga, a tyle min bez strzelenia gola ;) - Leverkusen pewnie cos strzeli ale ja przenosze sie na Aalesund - Odd i Wam tez radze.. ups, nie zdarzyliscie! ;)]

18:30
Sturm G. - Groding ⛔ ????
Przelamanie, goscie za duzo na wyjazdach nie strzelaja - za to gospodarze u siebie owszem, a i obrone maja dziurawa - takze od 20minuty wedlug uznania.
19:45
Cambuur - Dordrecht [brak minutowek ???? ] ✅✅✅

:cool:
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
13.45 Shanghai Shenhua - Harbin ✅ (zakładka)
15.00 Osijek - Zadar ✅ (zakładka)
16.00 Mjallby - Brommapojkarna✅
18.30 Admira - Altach✅ (zakładka)
20.00 Lierse - Waregem brak zakładów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
A tam wielki... farciarz zapewne :razz:

To sie musialo tak skonczyc..
http://www.livesports.pl/mecz/EqIyN5z4/#statystyki-meczu;0

Co by nie rozmywac, na jutro:


15:30
Leverkusen - Paderborn ✅✅✅???? [over ogolny kurs nie zachecal]

gol tych pierwszych z tym, że kurs musi być na przedział ponad 4, bo 3,4 w stosunku do 3,75 mnie NIE urzadza.


15:30
Dortmund - Hamburger ✅✅✅

takie mecze powinni (musza wygrywac) mysle, ze nie bedzie oszczedzania i komplet pkt po pewnym zwyciestwie zostanie w Dortmundzie, sytuacja podobna jak przy Leverkusen z tym, ze ja poczekam jakie beda kursy i wybiore JEDNO spotkanie.
[przelamanie Hamburga, a tyle min bez strzelenia gola ;) - Leverkusen pewnie cos strzeli ale ja przenosze sie na Aalesund - Odd i Wam tez radze.. ups, nie zdarzyliscie! ;)]


18:30
Sturm G. - Groding

Przelamanie, goscie za duzo na wyjazdach nie strzelaja - za to gospodarze u siebie owszem, a i obrone maja dziurawa - takze od 20minuty wedlug uznania.

19:45
Cambuur - Dordrecht


:cool:
Ostatni mecz da sie zagrac na te minuty ?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Wedlug mnie tak, w innym przypadku bym go nie uwzglednial.
Najlepszym betem dzis okazal sie i tak mecz wyczajony w czasie trwania Aalesund - Odd, gralem do 2 goli - ekstra ksiegowanie!
Poplynalem lekko na Mjallby, ale w 2 progu sie ogarnalem i pomyslalem wtf, przeciez to padlina..
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Wedlug mnie tak, w innym przypadku bym go nie uwzglednial.

Najlepszym betem dzis okazal sie i tak mecz wyczajony w czasie trwania Aalesund - Odd, gralem do 2 goli - ekstra ksiegowanie!

Poplynalem lekko na Mjallby, ale w 2 progu sie ogarnalem i pomyslalem wtf, przeciez to padlina..
Nawet padlina czasami daje zarobić tylko trzeba grać do końca :razz:
 
emm 99

emm

Użytkownik
wiedzialem, ze to nie przejdzie bez echa jak padal gol :p
ciesze sie, ze niektorym udalo sie cos na tym ugrac.. czasami gralem do konca i nie bede pisal jak swego czasu na tym wyszedlem.

Ja juz pewnie dzis nie pogram, ale mam cos niemniej dobrego na jutro, takze spokojnie.
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Ale to nie wszystko, bo grałem dziś też Troyes, gdzie sytuacji mieli mnóstwo oraz Blackburn, gdzie koleś zmarnował karnego. SPOKO. Wybrane na dziś tak z 15 meczów i trafione 4 gdzie do 80 było 0:0
 
emm 99

emm

Użytkownik
A je jestem wkurzony.. juz nawet nie tym, ze poleglem na Sturmie bo gralem 30-40.. i pozniej 60-80 gdzie ten zaklad byl zagrany zeby wyjsc na zero. To pikus przy tym, ze w zakladkach byl Liverpool i Barca. Chodzi o to, ze niechce miec tu nikogo na sumieniu i staram sie przykladac do podawanych typow tu, abysmy wspolnymi silami kosili dobry hajs!

Więc jutro jedziemy z koksem:
12:00
Sevilla - Deportivo ✅✅✅

13:00
ManU- Everton ✅✅✅

18:00
Bodo/Glimt - Stabaek :!: ✅✅✅
19:00
Salzburg - Neustadt :!: ✅✅✅

Niech fart będzie z NAMI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Ja musialem zwiekszyc budzet, bo jakies syfy go WYZEROWALY - oczywiscie nie meczyki na over 0,5 - masakra. Przerwa do momentu powrotu lig i wtedy atakuje grubo.. bo straty dosc spore.

P.s
Prosba do ludzi ktorzy graja progresje wysoko - mecz ok 1.000 - 1.500 o odezwanie sie na pw!
 
A 18

arko22

Użytkownik
Ja musialem zwiekszyc budzet, bo jakies syfy go WYZEROWALY - oczywiscie nie meczyki na over 0,5 - masakra. Przerwa do momentu powrotu lig i wtedy atakuje grubo.. bo straty dosc spore.

P.s
Prosba do ludzi ktorzy graja progresje wysoko - mecz ok 1.000 - 1.500 o odezwanie sie na pw!
eMm. Wyslalem priva do Ciebie ale nie wiem czy sie wyslalo tak naprawde.
 
Do góry Bottom